ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
wózki (08:45:12) - meta
Strona  1 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 4129 WILK Rafal Stal Rzeszów (POL) H2/H3/H4 1 M (1) 00:29:49 +00:00 00:29:49 09:15:01.31
2 4156 GIERA Krystian VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 2 M (2) 00:30:11 +00:22 00:30:11 09:15:23.44
3 4150 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz IZOBLOK Start Szczecin / Team Sunrise (POL) H2/H3/H4 3 M (3) 00:33:06 +03:17 00:33:06 09:18:18.95
4 4137 GRACZYK Artur GTM VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 4 M (4) 00:34:38 +04:49 00:34:38 09:19:50.44
5 4128 WANDACHOWICZ Zbigniew K.S.I Start Szczecin GTM (POL) H2/H3/H4 5 M (5) 00:34:39 +04:50 00:34:39 09:19:51.71
6 4127 NOWICKI Robert K.S.I Start Szczecin (POL) H2/H3/H4 6 M (6) 00:35:06 +05:17 00:35:06 09:20:18.75
7 5310 WI¦NIEWSKI Marek Margo Team (POL) H2/H3/H4 7 M (7) 00:36:49 +07:00 00:36:49 09:22:01.51
8 6164 KRÓL Bogdan Integracyjny Klub Sportowy SMOK (POL) H2/H3/H4 8 M (8) 00:36:50 +07:01 00:36:50 09:22:02.51
9 4151 OROSZOVA Anna Handbike Team Slovakia (SVK) H 1 K (1) 00:36:52 +07:03 00:36:52 09:22:04.50
10 4691 URTNOWSKI Michal CUBICA Racing Team (POL) H2/H3/H4 9 M (9) 00:36:53 +07:04 00:36:53 09:22:05.04
11 6163 KRÓL Cezary Integracyjny Klub Sportowy SMOK (POL) H2/H3/H4 10 M (10) 00:41:42 +11:53 00:41:42 09:26:54.69
12 6161 ŁACHMANOWICZ Leszek Grodzisko Dolne (POL) H1-1/H1-2 11 M (11) 00:43:02 +13:13 00:43:02 09:28:14.95
13 4690 PASIK Andrzej Raszyn (POL) H2/H3/H4 12 M (12) 00:43:20 +13:31 00:43:20 09:28:32.00
14 4159 SZCZEPAŃSKI Marek KLUB SPORTOWY INWALIDÓW'START' (POL) H2/H3/H4 13 M (13) 00:43:52 +14:03 00:43:52 09:29:04.07
15 4155 KACALSKI Piotr KLUB SPORTOWY INWALIDÓW'START' (POL) H1-1/H1-2 14 M (14) 00:43:52 +14:03 00:43:52 09:29:04.78
16 5293 GRUBA Marcin minsk mazowiecki (POL) H2/H3/H4 15 M (15) 00:44:19 +14:30 00:44:19 09:29:31.15
17 1330 CEPA Marcin KSI Start Szczecin (POL) H2/H3/H4 16 M (16) 00:45:21 +15:32 00:45:21 09:30:33.67
18 5309 JOŃSKI Ireneusz Zadzim (POL) H1-1/H1-2 17 M (17) 00:45:40 +15:51 00:45:40 09:30:52.53
19 4152 OJRZYŃSKI Grzegorz IKS Smok Lotos Orneta (POL) H1-1/H1-2 18 M (18) 00:47:45 +17:56 00:47:45 09:32:57.64
20 1465 ŻYLIŃSKI Michał Zero Załamki - Power BELTS pro (POL) H1-1/H1-2 19 M (19) 00:47:47 +17:58 00:47:47 09:32:59.54
21 3829 NAJDROWSKI Kamil Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta (POL) H2/H3/H4 20 M (20) 00:47:55 +18:06 00:47:55 09:33:07.51
22 4689 MARKOWSKI Piotr IKS SMOK ORNETA (POL) H2/H3/H4 21 M (21) 00:47:57 +18:08 00:47:57 09:33:09.15
23 4142 PUDLIS Monika IKS..Smok..Lotos Orneta (POL) H 2 K (2) 00:48:33 +18:44 00:48:33 09:33:45.19
24 5463 ZUBOWICZ Katarzyna IKS Smok Lotos Orneta (POL) H 3 K (3) 00:48:54 +19:05 00:48:54 09:34:06.14
25 6165 DZIUBA Michał Integracyjny Klub Sportowy SMOK (POL) H2/H3/H4 22 M (22) 00:51:07 +21:18 00:51:07 09:36:19.44
26 4688 GAJKO Dariusz IKS ORNETA (POL) H2/H3/H4 23 M (23) 00:51:30 +21:41 00:51:30 09:36:42.58
27 6160 ŻUK Sławomir VeloAktiv (POL) H2/H3/H4 24 M (24) 00:57:31 +27:42 00:57:31 09:42:43.44
28 1469 MAŁEK Krzysztof Głogów (POL) H1-1/H1-2 25 M (25) 00:58:54 +29:05 00:58:54 09:44:06.49
29 6255 DROZDOWSKA Sylwia JKS-S (POL) H 4 K (4) 01:02:08 +32:19 01:02:08 09:47:20.74
30 5467 CHALASTRA Andrzej Integracyjny Klub Sportowy Smok (POL) H1-1/H1-2 26 M (26) 01:06:46 +36:57 01:06:46 09:51:58.31
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.08318305 s

Sponsor główny: