ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:28)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
62
63
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
10003
BUJAK Wojciech
(POL)
O44 O_VIP
M
2.
10004
PTASZYŃSKI Jarosław
(POL)
O4 O_VIP
M
3.
10006
KISIELEWSKI Andrzej
ANWIL TEAM (POL)
O14 O_VIP
M
4.
10007
WIECZOREK Damian
(POL)
O44 O_VIP
M
5.
10008
TAFIŁOWSKI Robert
(POL)
O38 O_VIP
M
6.
10009
SZPAKOWICZ Piotr
(POL)
O_VIP
M
7.
10010
MICHAŁOWSKI Bartosz
(POL)
O44 O_VIP
M
8.
10012
KWAŚNICKI Radosław
(POL)
O_VIP
M
9.
10013
WRÓBEL Krzysztof
(POL)
gość VIP
M
10.
10015
TOŁWIŃSKI Marek
(POL)
gość VIP
M
11.
10019
TANNER Joe
Niebieska Drużyna BOP (USA)
O_VIP
M
12.
10020
CZURYŁO Paweł
(POL)
gość VIP
M
13.
10021
APANOWICZ Piotr
(POL)
gość VIP
M
14.
10023
FORYSIAK Konrad
(POL)
gość VIP
M
15.
10025
MAŁYSZKO Mateusz
(POL)
O_VIP
M
16.
10027
FAŁKOWSKI Mateusz
(POL)
gość VIP
M
17.
10028
HOFMAN Adam
(POL)
gość VIP
M
18.
10029
ROGACKI Adam
(POL)
O_VIP
M
19.
10030
MILEWSKI Andrzej
(POL)
O_VIP
M
20.
10031
SUSKI Albert
(POL)
gość VIP
M
21.
10032
SIKORSKI Robert
(POL)
O44 O_VIP
M
22.
10033
MAZEK Dariusz
(POL)
gość VIP
M
23.
10037
OŚCIŁOWICZ Krzysztof
(POL)
O44 O_VIP
M
24.
10038
OLSZEWSKI Andrzej
(POL)
gość VIP
M
25.
10041
PESZ VEL PRESZ Przemysław
(POL)
O44 O_VIP
M
26.
10042
GRAJNERT Tomasz
(POL)
O44 O_VIP
M
27.
10043
KWIECIEŃ Norbert
(POL)
gość VIP
M
28.
10044
KULBICKI Zbigniew
(POL)
gość VIP
M
29.
10045
TKACZYK Jarosław
(POL)
gość VIP
M
30.
10047
GAWROŃSKI Artur
(POL)
O44 O_VIP
M
31.
10048
LETKO Martin
(POL)
O49 O_VIP
M
32.
10050
DROHOMIRECKI Michał
(POL)
gość VIP
M
33.
10051
ŁAGOWSKI Krzysztof
(POL)
O_VIP
M
34.
10052
KUBIŃSKI Jakub
(POL)
gość VIP
M
35.
10054
DĄBROWSKI Marek
(POL)
gość VIP
M
36.
10056
FAŁKOWSKI Antoni
(POL)
O_VIP
M
37.
10059
UCHWAŁ Marcin
(POL)
gość VIP
M
38.
10060
MAJKOWSKI Mariusz
(POL)
gość VIP
M
39.
10061
PYDYNIAK Adam
(POL)
gość VIP
M
40.
10062
JANKOWSKI Łukasz
(POL)
gość VIP
M
41.
10063
JAŹWIECKI Mikołaj
(POL)
gość VIP
M
42.
10064
JAKI Patryk
(POL)
gość VIP
M
43.
10065
STELMASZEWSKI Przemysław
(POL)
gość VIP
M
44.
10101
SOBCZAK Grzegorz
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
45.
10102
WIDZISZ Krzysztof
ANWIL TEAM (POL)
O4 pracownik
M
46.
10103
PACIORKOWSKI Paweł
Orlen Running Team (POL)
O32 pracownik
M
47.
10104
GABRUŚ Waldemar
Nowe Gulczewo (POL)
O4 pracownik
M
48.
10105
BARANOWSKI Zenon
CCGT (POL)
O44 pracownik
M
49.
10106
KACZOROWSKI Dariusz
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
50.
10107
MACHAJ Michał
Warszawa (POL)
O49 pracownik
M
51.
10108
KOWALSKI Robert
Niebieska Drużyna BOP (POL)
O6 pracownik
M
52.
10109
PRUS Marek
ANWIL TEAM (POL)
O4 pracownik
M
53.
10110
ROKICKI Michał
Słupno (POL)
O44 pracownik
M
54.
10111
GRODZICKI Bartosz
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
55.
10112
WOŁCZYK Wojciech
Pińczów (POL)
O44 pracownik
M
56.
10113
KUBIAK Józef
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
57.
10114
MICHAŁOWSKI Bartosz
Żyrardów (POL)
O44 pracownik
M
58.
10117
KHLAFALLA-OMAR Omer
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
59.
10118
SELWANT Grzegorz
Warszawa (POL)
O44 pracownik
M
60.
10121
KRAWCZYK Marek
Płock (POL)
O44 pracownik
M
61.
10122
BUJAK Wojciech
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
62.
10123
TRZCIŃSKI Mariusz
ANWIL TEAM (POL)
O4 pracownik
M
63.
10124
PRZEDPEŁSKI Tomasz
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
64.
10125
BĄK Krzysztof
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
65.
10126
RYDZEWSKI Piotr
Płock (POL)
O44 pracownik
M
66.
10128
GAJDKA Krzysztof
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
67.
10129
RÓŻAŃSKI Mirosław
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
68.
10130
LEŃSKI Robert
Płock (POL)
O44 pracownik
M
69.
10132
WIĘCKOWSKI Jakub
Płock (POL)
O34 pracownik
M
70.
10133
MOŻEJKO Kamil
Płock (POL)
O44 pracownik
M
71.
10134
ROGALA Rafał
Płock (POL)
O44 pracownik
M
72.
10135
ŻÓŁTOWSKI Paweł
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
73.
10136
SIECIŃSKI Adrian
Chłopaki ze statku kosmicznego. którzy są rekinami i gwoździami (POL)
O44 pracownik
M
74.
10137
PŁOSKOŃSKI Michał
Biegaj z Dymkiem (POL)
O44 pracownik
M
75.
10138
BIELSKI Jarosław
Przez Sport do Kalectwa (POL)
O44 pracownik
M
76.
10140
MOŻEJKO Krzysztof
Brudzeń Duży (POL)
O44 pracownik
M
77.
10142
ZARĘBA Krzysztof
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
78.
10143
CHLEBOSZ Robert
Warszawwa (POL)
O41 pracownik
M
79.
10145
MATACZ Jarosław
Niebieska Drużyna BOP (POL)
O6 pracownik
M
80.
10146
SZYMAŃSKI Robert
ANWIL TEAM (POL)
O4 pracownik
M
81.
10147
OGRODOWSKI Piotr
Włocławek (POL)
O44 pracownik
M
82.
10148
SZMULEWICZ Michał
Niebieska Drużyna BOP (POL)
O6 pracownik
M
83.
10149
SZABRAŃSKI Piotr
Słupno biega (POL)
O32 pracownik
M
84.
10150
WANIEWSKI Patryk
Gdynia (POL)
O44 pracownik
M
85.
10151
ZYGMUNTOWICZ Janusz
Płock (POL)
O44 pracownik
M
86.
10152
MARCINKOWSKI Michał
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
87.
10153
SŁAWIŃSKI Leszek
Płock (POL)
O44 pracownik
M
88.
10154
WITKOWSKI Krzysztof
Józwfów (POL)
O44 pracownik
M
89.
10155
BIEŃKOWSKI Jarosław
Płock (POL)
O44 pracownik
M
90.
10156
ZAWADKA Piotr
Płock (POL)
O44 pracownik
M
91.
10157
PACZKOWSKI Paweł
GREEN TEAM (POL)
O44 pracownik
M
92.
10158
NILSSON Sven
Orlen (POL)
O14 pracownik
M
93.
10161
BOGUSZEWSKI Michał
mtp wzgórze tumskie (POL)
O39 pracownik
M
94.
10163
MARCINIAK Marek
Niebieska Drużyna BOP (POL)
O6 pracownik
M
95.
10164
BURZACKI Zbigniew
Błyskawica (POL)
O44 pracownik
M
96.
10165
KOWALKOWSKI Przemysław
Niebieska Drużyna BOP (POL)
O6 pracownik
M
97.
10166
MAJCHRZAK Tomasz
Niebieska Drużyna BOP (POL)
O6 pracownik
M
98.
10167
DANIŁOWICZ Radosław
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M
99.
10170
RACZKOWSKI Paweł
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M
100.
10171
GRZEGORZEWSKI Władysław
Płock (POL)
O44 pracownik
M