ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
55
56
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
1
KIMUTAI Felix
ROSA ASSOCIATI (KEN)
M18
2.
2
KOZŁOWSKI Artur
MULKS MOS SIERADZ (POL)
PZLA
M30
3.
3
SHEGUMO Yared
AZS AWF WARSZAWA (POL)
PZLA P
M30
4.
4
GARDZIELEWSKI Arkadiusz
WKS ŚLĄSK WROCŁAW (POL)
PZLA
M30
5.
5
GIŻYŃSKI Mariusz
WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL)
PZLA
M30
6.
6
DOBROWOLSKI Emil
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL)
PZLA
M30
7.
7
JASTRZĘBSKI Kamil
SKB Kraśnik (POL)
PZLA
M18
8.
8
KITESA Herpasa negasa
EAF (ETH)
M18
9.
9
BARANOVSKYY Dmytro
(UKR)
M30
10.
10
OMULLO Ezekiel
(KEN)
M30
11.
11
DIBABA Seboka tola
(ETH)
M30
12.
12
TOO Moses
Individual (KEN)
M30
13.
13
BIZUNEH Melaku belachew
(ETH)
M18
14.
14
BOWEN Mathew kosgei
(KEN)
M30
15.
15
TOLA Sisay yasew
oromia club (ETH)
M18
16.
16
RAHATSOU Stsiepan
Dinamo (BLR)
M30
17.
17
NDUVA Boniface wambua
(KEN)
M30
18.
18
MIŚKOWIEC Tomasz
KKL Kielce (POL)
M30
19.
19
TOUGANE Jaouad
PLAYAS CASTELLON (MAR)
M18
20.
20
BLAL Mohammed
(MAR)
M30
21.
21
KANGOGO Mark
Individual (KEN)
M18
22.
22
ŻOCHOWSKI Daniel
Żórawski Team (POL)
P
M18
23.
23
TSETSERUKOU Ihar
(BLR)
M40
24.
24
TRZASKALSKA Izabela
AZS UMCS LUBLIN (POL)
K30
25.
25
MACH Angelika
AZS UMCS LUBLIN (POL)
K18
26.
26
LISOWSKA Aleksandra
UWM AZS OLSZTYN (POL)
P
K18
27.
27
ŁAPIŃSKA Anna
KS WARSZAWIANKA W-WA / REEBOK RUN CREW (POL)
K18
28.
28
ABREHA GDEY Azmera
ser (ETH)
K18
29.
29
ONGORI Philes
ADIDAS (KEN)
K30
30.
30
IVANOVA Nasstassia
Dinamo (BLR)
K30
31.
31
LEHONKOVA Nataliya
srichinmoymarathonteam (UKR)
K30
32.
32
TOLWAK Meseret kitata
aramiy polis (ETH)
K18
33.
33
AYELU Abebe hordofa
(ETH)
K30
34.
34
ABDI Ayantu Gemechu
EAF (ETH)
K18
35.
35
SIMOVIC Teodora
(SRB)
K18
36.
36
CZAPIEWSKI Paweł
(POL)
M40
37.
37
NOWAK Jakub
(POL)
M18
38.
41
BĘDKOWSKI Jacek
ZAWISZA STARA KUŹNIA (POL)
PZLA
M30
39.
42
BRYLSKI Łukasz
KB Sporting Międzyzdroje (POL)
PZLA
M30
40.
43
CIEPŁAK Marcin
TL ROW Rybnik (POL)
PZLA P
M18
41.
44
DZIEKOŃSKI Tadeusz
MKS Juvenia Białystok (POL)
PZLA
M60
42.
45
JANUSZ Tomasz
AZS AWF-KATOWICE (POL)
PZLA P
M18
43.
46
KALISKI Sławomir
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
44.
47
KASPRZAK Radosław
TL ROW Rybnik (POL)
PZLA
M18
45.
48
KOCHANEK Krystian
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
46.
49
KUNIKOWSKI Tomasz
SL Salos-Wodna Łódź (POL)
PZLA
M30
47.
50
MICHALIK Rafał
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
PZLA P
M18
48.
51
NIEWIŃSKI Łukasz
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
49.
52
ORZEŁ Michał
RK ATHLETICS (POL)
PZLA
M30
50.
53
OSKIERKO Łukasz
KS AZS UWM OLSZTYN (POL)
PZLA
M18
51.
54
PRĘDOTA Krzysztof
TRUCHT TARCHOMIN TEAM Warszawa (POL)
PZLA
M40
52.
55
REMBERK Michał
AZS-AWF Katowice (POL)
PZLA
M40
53.
56
WŁODKOWSKI Robert
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
54.
58
CYPRYAŃSKI Piotr
LUKS Orkan Września (POL)
PZLA
M18
55.
101
LOSKA Dariusz
(POL)
O44 O_VIP
M50
56.
102
TOKARSKI Grzegorz
(POL)
O_VIP
M40
57.
103
APANOWICZ Angelika
(POL)
gość VIP
K40
58.
104
KOZŁOWSKI Jarosław
(POL)
gość VIP
M40
59.
105
NOWACKI Mirosław
(POL)
gość VIP
M50
60.
106
SZYSZKA Sebastian
(POL)
gość VIP
M40
61.
107
MONICA Mateusz
(POL)
gość VIP
M30
62.
108
KALISKI Sławomir
(POL)
gość VIP
M30
63.
110
SZPECHT Piotr
(POL)
gość VIP
M18
64.
111
SZPECHT Filip
(POL)
gość VIP
M30
65.
113
DĄBROWSKI Emil
(POL)
gość VIP
M30
66.
121
WITZA Bogumiła
(POL)
gość VIP
K40
67.
201
JURCZYK Ewa
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
K40
68.
202
ADAMCZYK Bożena
KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL)
K40
69.
203
GABRYELSKI Marcin
WKB Maratończyk WŁOCŁAWEK/ANWIL Team (POL)
O4 pracownik
M30
70.
204
TYC Bogusław
TKKF Płock (POL)
O39 pracownik
M50
71.
205
ZALEWSKI Andrzej
Team Nutrilite (POL)
O45 pracownik
M60
72.
206
ZDROJEWSKI Hubert
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M18
73.
207
WYSOCKI Grzegorz
Krosno (POL)
P O36 pracownik
M30
74.
208
GRABOWSKI Maciej
Łąck (POL)
O39 pracownik
M40
75.
209
NARKIEWICZ Marcin
Warszawa (POL)
O45 pracownik
M30
76.
211
BORKOWSKA Anna
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
K30
77.
212
WARZECHA Aleksandra
Warszawa (POL)
O44 pracownik
K30
78.
213
PAĆKOWSKI Sławomir
Orlen Running Team (POL)
P O44 pracownik
M30
79.
214
PISARSKI Radosław
Płock (POL)
O44 pracownik
M40
80.
215
FUDYMA Jakub
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M18
81.
216
CHOJNOWSKI Tomasz
Orlen Running Team (POL)
O25 pracownik
M30
82.
217
PALWAK Mikołaj
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M30
83.
218
MODELSKI Paweł
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M30
84.
219
BRZEZIŃSKI Andrzej
Night Runners Płock (POL)
O19 pracownik
M40
85.
220
NIEWINOWSKI Wojciech
Bodzanów (POL)
O44 pracownik
M30
86.
221
WYSOCKI Krystian
Orzysz (POL)
P O45 pracownik
M18
87.
222
WALASZCZYK Wojciech
JSC Jasło (POL)
O36 pracownik
M40
88.
223
DZIARNOWSKI Włodek
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M50
89.
224
JANIAK Przemysław
PKN ORLEN SA (POL)
O44 pracownik
M30
90.
225
CZURYŁOWICZ Krzysztof
Warszawa (POL)
O41 pracownik
M30
91.
226
STASIURKA Grzegorz
Halinów (POL)
P O41 pracownik
M40
92.
227
BREWCZAK Maciej
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M30
93.
228
DULSKI Mariusz
Bożewo (POL)
P O44 pracownik
M18
94.
229
DAWIDCZYK Elena
warszawa (POL)
P O44 pracownik
K40
95.
230
GIERES Waldemar
PTT Delta (POL)
O9 pracownik
M50
96.
231
LEWANDOWSKI Jarosław
Zabrze (POL)
O24 pracownik
M40
97.
232
GAWROŃSKI Mariusz
Bielsk (POL)
O44 pracownik
M30
98.
233
MARKOWSKI Tomasz
RYKOWISKO (POL)
O44 pracownik
M30
99.
234
KOS Michał
ORLEN Running Team (POL)
P O44 pracownik
M30
100.
235
NOWICKI Jarosław
GKS FANIANKI (POL)
O39 pracownik
M30