ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
1
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
5793
MAŃKOWSKA Janina
- (POL)
K50
2.
5043
ASSAF Aimiliana
adreanline (ISR)
K50
3.
2269
WARZECHA Teresa
Athletics Nysa (POL)
P
K50
4.
3504
BILLIMI Violeta
Athlokinisi Florinas (GRE)
P
K50
5.
1486
KOLLEK Anna
Biegamy Razem Władysławowo (POL)
K50
6.
921
GROCHOWSKA Joanna
Biegamy z Ochotą (POL)
K50
7.
3689
RAWSKA-ŚMIECIUCH Anna
Biegomania Lubaczów (POL)
P
K50
8.
349
PRACKA Aldona
Bielsk (POL)
P O31 pracownik
K50
9.
3545
WOJCIECHOWSKA Wioletta
BRAK - INDYWIDUALNIE (POL)
K50
10.
1456
ŁAPIŃSKA Katarzyna
DWÓJKA BIEGA (POL)
P
K50
11.
2037
WITOR Kamilla
EASYRUN RACIBÓRZ (POL)
I P
K50
12.
1031
BLOCH Beata
EPOKA NORDICA ŁÓDŹ (POL)
K50
13.
4353
BAROS Zdzisława
FALSTART Rudniki (POL)
P
K50
14.
5426
CSERMAK Ildiko
Flow Sc (HUN)
K50
15.
1922
POJASEK Teresa
Góra (POL)
K50
16.
3847
PRZYBYSZ Dorota
Grodziski Klub Biegacza (POL)
K50
17.
3082
WINTER Aneta
Harpagan Sosnowiec (POL)
K50
18.
1552
MACURA Ewa
HRmax Żory (POL)
P
K50
19.
3937
DADON Olga
interval (ISR)
P
K50
20.
5486
WOJCIECHOWSKA Danuta
Katowice (POL)
P
K50
21.
1659
TEICHERT Maria
kb ActiveSports (POL)
K50
22.
3466
MUERAU-NOWICKA Hanna
KB Goch Bytów (POL)
K50
23.
4837
BUŁKOWSKA Elżbieta
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
P
K50
24.
4439
MERESIŃSKA Iwona
Kielce (POL)
P
K50
25.
4273
CZEKALSKA Mariola
Kotwica Brzeg (POL)
K50
26.
4674
SZCZEPANIAK Jadwiga
KSStaszewscy (POL)
K50
27.
1811
ZAZULA Marlena
Łomek Team (POL)
K50
28.
3528
MALEC Basia
Lublin (POL)
P
K50
29.
1876
MENŻYK Urszula
Luxtorpeda Czerwionka (POL)
K50
30.
5882
DZIERZKOWSKA Aleksandra
Malta Poznań (POL)
K50
31.
2036
KAWULA Celina
Muszyna (POL)
P
K50
32.
2836
FELSKA Anna
MŻS Wołcza Mała (POL)
K50
33.
6061
VATKA Riitta
NOKIA (FIN)
K50
34.
4429
BOSKY Ewa
Olsztyn (POL)
K50
35.
4235
STOŁOWSKA Aurelia
ORANGE POLSKA (POL)
K50
36.
3988
KALBARCZYK Beata
Orange Polska SA (POL)
P
K50
37.
6040
KASZKIEL Bożena
Paintrun (POL)
P
K50
38.
5885
WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA Barbara
Parkrun Gdynia (POL)
K50
39.
248
WICHROWSKA Lidia
Płock (POL)
O38 pracownik
K50
40.
3891
MILCZAREK Renata
Pruszków (POL)
K50
41.
5126
PIECUCH Małgorzata
Przeworska Grupa Biegowa (POL)
K50
42.
2137
JARCZYŃSKA Anna
Rokietnica Biega (POL)
K50
43.
5669
STRADZA Katarzyna
RozbiegaMy Nowy Dwór (POL)
P
K50
44.
5632
ROMANOWSKA Beata
Run Vegan Team (POL)
K50
45.
6112
PIATROUSKAYA Hanna
Run4fun.by (BLR)
K50
46.
4369
ZUBOWICZ Janina
sejny (POL)
K50
47.
2570
ŻACZKIEWICZ Izabela
Skierniewice (POL)
K50
48.
2961
PARYSZ Anna
Stare Babice Biegają (POL)
K50
49.
1474
DOBIES Maria
STOWARZYSZENIE OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH CROSS (POL)
B2 P
K50
50.
2511
MICHALSKA Agnieszka
Świnoujście (POL)
K50
51.
254
ALBIŃSKA Agnieszka
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
K50
52.
2669
KARPIUK Katarzyna
Warszawa (POL)
K50
53.
4017
PIWKO Grażyna
Warszawa (POL)
K50
54.
4075
BAKALARSKA Mariola
Warszawa (POL)
P
K50
55.
2987
WOŹNIAK Dorota
Woźniak Team Wrocław (POL)
K50
56.
1644
BERDOWSKA Izabela
Wrocław (POL)
K50
57.
3687
PRZECH-FUS Agnieszka
WW Team (POL)
P
K50