ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
3
SHEGUMO Yared
AZS AWF WARSZAWA (POL)
PZLA P
M30
2.
43
CIEPŁAK Marcin
TL ROW Rybnik (POL)
PZLA P
M18
3.
45
JANUSZ Tomasz
AZS AWF-KATOWICE (POL)
PZLA P
M18
4.
50
MICHALIK Rafał
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
PZLA P
M18
5.
2
KOZŁOWSKI Artur
MULKS MOS SIERADZ (POL)
PZLA
M30
6.
4
GARDZIELEWSKI Arkadiusz
WKS ŚLĄSK WROCŁAW (POL)
PZLA
M30
7.
5
GIŻYŃSKI Mariusz
WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL)
PZLA
M30
8.
6
DOBROWOLSKI Emil
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL)
PZLA
M30
9.
7
JASTRZĘBSKI Kamil
SKB Kraśnik (POL)
PZLA
M18
10.
41
BĘDKOWSKI Jacek
ZAWISZA STARA KUŹNIA (POL)
PZLA
M30
11.
42
BRYLSKI Łukasz
KB Sporting Międzyzdroje (POL)
PZLA
M30
12.
44
DZIEKOŃSKI Tadeusz
MKS Juvenia Białystok (POL)
PZLA
M60
13.
46
KALISKI Sławomir
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
14.
47
KASPRZAK Radosław
TL ROW Rybnik (POL)
PZLA
M18
15.
48
KOCHANEK Krystian
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
16.
49
KUNIKOWSKI Tomasz
SL Salos-Wodna Łódź (POL)
PZLA
M30
17.
51
NIEWIŃSKI Łukasz
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
18.
52
ORZEŁ Michał
RK ATHLETICS (POL)
PZLA
M30
19.
53
OSKIERKO Łukasz
KS AZS UWM OLSZTYN (POL)
PZLA
M18
20.
54
PRĘDOTA Krzysztof
TRUCHT TARCHOMIN TEAM Warszawa (POL)
PZLA
M40
21.
55
REMBERK Michał
AZS-AWF Katowice (POL)
PZLA
M40
22.
56
WŁODKOWSKI Robert
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
23.
58
CYPRYAŃSKI Piotr
LUKS Orkan Września (POL)
PZLA
M18
24.
4893
SZABLICKI Aleksy
WKB META Lubliniec (POL)
PZLA
M50
25.
1056
MARCZAK Krzysztof
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
I P
M18
26.
1464
KŁONICKI Augustyn
Biegnę aby Bartek mógł biegać (POL)
I P
M30
27.
2069
KOS Wojciech
Kalisz (POL)
I P
M50
28.
4124
MROZIŃSKI Dariusz
Rozbiegane Działdowo (POL)
I P
M40
29.
4135
KRYSPIN Iwo
Warszawa (POL)
I P
M50
30.
4139
KAPTEINA Robert
(POL)
I P
M40
31.
6162
OFER Itay
adernalin (ISR)
I P
M30
32.
1124
KRAJEWSKI Jakub
Zaporowy Maraton Team (POL)
I
M30
33.
1376
MIKINA Artur
pwpw sa (POL)
I
M50
34.
1463
KOŁTYSZ Roman
Myszków (POL)
I
M30
35.
1466
RUSAK Patryk
RADOM (POL)
I
M18
36.
1467
RUSAK Sławomir
Biegiem Radom! (POL)
I
M40
37.
1468
KOWALSKI Rafał
CSK-Partner.pl (POL)
I
M30
38.
1470
ZIELIŃSKI Tomasz
Polskie Stowarzyszenie Sportu Po Transplantacji (POL)
I
M40
39.
1471
DYKIERT Ryszard
Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy (POL)
I
M60
40.
1472
ANTONOWICZ Maciej
DEAF RUNNING (POL)
I
M30
41.
1476
TOPOREK Rafał
Team Deaf (POL)
I
M40
42.
1517
PNG SUSEŁ Aleksander
Cała Naprzód (POL)
I
M30
43.
1518
ŁEMPICKI Jakub
Łomża (POL)
I
M18
44.
1519
DE SAS TOPOLNICKI Adam
Rybnik (POL)
I
M30
45.
1521
DYDAK Dawid
Nadarzyn (POL)
I
M30
46.
1523
BUDNIAK Wojciech
PKO Bank Polski (POL)
I
M40
47.
1525
DYDAK Rafał
Nadarzyn (POL)
I
M30
48.
2256
CHARUBIN Mariusz
Mazurska Wataha (POL)
I
M30
49.
2257
KRASKA Wlodzimierz
niezrzeszony (POL)
I
M70
50.
2532
WRÓBEL Andrzej
Lublin (POL)
I
M60
51.
2668
JASIEWICZ Zdzisław
Olsztyn (POL)
I
M60
52.
3186
RAFELD Kamil
BIEGUSIEM.PL (POL)
I
M30
53.
3850
WOJTKOWSKI Henryk
Warszawa (POL)
I
M70
54.
4121
SOBIESIAK Rafał
Warszawa (POL)
I
M30
55.
4122
MICHAŁEK Jarosław
One Way Ticket (POL)
I
M50
56.
4125
STOŁOWSKI Piotr
ELBLĄG Niezrzeszony (POL)
I
M50
57.
4126
KRYSIAK Łukasz marcin
Pabianice (POL)
I
M30
58.
4133
WARWAS Paweł
Harpagan Sosnowiec (POL)
I
M50
59.
4136
ASAYEVICH Roman
Amatar (POL)
I
M50
60.
4141
STEFANIAK Mieczysław
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM (POL)
I
M50
61.
4143
ŁOZIŃSKI Wojciech
Ultra Speed Kwezal (POL)
I
M40
62.
4145
STROJNOWSKI Sławek
Gdańsk (POL)
I
M18
63.
4149
ZWOLAK Krzysztof
warszawa (POL)
I
M40
64.
4153
WOJTKOWSKI Marek
Warszawa (POL)
I
M40
65.
4158
KARANOS Tadeusz
RKB Hajnówka (POL)
I
M50
66.
4160
KOBIAŁKA Marek
Markowi Biegacze (POL)
I
M30
67.
4486
CZERNICKI Ryszard
SPaARTA MIĘDZYRZECZ (POL)
I
M60
68.
4687
SKIBA Roman
MYSZKÓW (POL)
I
M30
69.
4693
KOLANEK Tomasz
Morski Oddział Straży Granicznej (POL)
I
M40
70.
5010
ZAJĄC Paweł
100hrmax (POL)
I
M30
71.
5011
KIELECKI Tomasz
Józefów (POL)
I
M30
72.
5311
KLEŚNIAK Piotr
Warszawa (POL)
I
M18
73.
5464
STRYCHALSKI Darek
łapy (POL)
I
M40
74.
5618
MOJSA Adam
Polskie Radio Białystok (POL)
I
M30
75.
5619
TOMCZAK Marcin
brak klubu (POL)
I
M30
76.
5859
LIPSKI Henryk
K.S.I Start Szczecin (POL)
I
M60
77.
6166
MULEWSKI Bogdan
Night Runners Zabrze (POL)
I
M40
78.
6231
DRWAL Arek
Kamionka Wielka (PER)
I
M60
79.
6232
BAGROWSKI Tomasz
Radość Biegania (POL)
I
M30
80.
6269
GABBAY Yair
ADRENALINE (ISR)
I
M18
81.
6291
LEMIESZEK Andrzej
(POL)
I
M40
82.
5677
ŚWIERCZYŃSKI Michał
Warszawa (POL)
B2 P
M18
83.
6252
ZIÓŁKOWSKI Jacek
CROSS WARSZAWA (POL)
B2 P
M50
84.
1118
CHROBOT Maciej
TKKF ENERGA Łobez (POL)
B2
M30
85.
1520
CZECHOROWSKI Andrzej
Marathon Team Konin (POL)
B2
M40
86.
1524
KĘDZIERSKI Andrzej
SZCZECINEK (POL)
B2
M30
87.
2254
KURENDA Dariusz
Orleta Spomlek Radzyn Podlaski (POL)
B2
M30
88.
2258
JASKULSKI Karol
MARMEL (POL)
B2
M30
89.
3442
PETELSKI Paweł
Cross Warszawa (POL)
B2
M60
90.
4705
DUDKA Zenon
KLUB SPORTOWY NIEWIDOMYCH I SLABOWIDZACYCH CROSS SYRENKA (POL)
B2
M40
91.
3845
BARYSIONAK Ihar
Region (POL)
B1
M30
92.
3846
BARISIONAK Ihar
Region (POL)
B1
M30
93.
4131
GRABIŃSKI Marcin
PRO366 (POL)
B1
M30
94.
4146
ZACHEJA Mariusz
Syrenka Cross (POL)
B1
M40
95.
4154
BADOWSKI Krzysztof
KSN Łuczniczka/OCULUS Bydgoszcz (POL)
B1
M50
96.
329
ŁUKANOWSKI Sławomir
Łuki TRI (POL)
P O6 pracownik
M30
97.
221
WYSOCKI Krystian
Orzysz (POL)
P O45 pracownik
M18
98.
287
FEDORUK Łukasz
Biała Podlaska (POL)
P O45 pracownik
M30
99.
289
ŚLUGAJ Tomasz
Koronowo (POL)
P O45 pracownik
M18
100.
297
BOBRUK Leszek
Biała Podlaska (POL)
P O45 pracownik
M40