ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2883 ABCZYŃSKI Robert Świecie (POL) M40
2. 3 ABOYE Werkuneh (ETH) M30
3. 3254 ABRAMCZYK ADAM WARSZAWA (POL) M40
4. 2284 ABRAMCZYK Eliza Warszawa (POL) K40
5. 2743 ABRAMCZYK Robert Warszawa (POL) M50
6. 1195 ABRATKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) M18
7. 1851 ABROMAITYTE-ŠMAIŽE Lina Vilnius (LTU) K40
8. 5798 ADAMASZEK Maciej trizarza (POL) M40
9. 5719 ADAMCZAK Piotr Radom (POL) M18
10. 4661 ADAMCZUK Marek stepstone_runners (POL) M40
11. 2921 ADAMCZUK Piotr Legnica (POL) M40
12. 3000 ADAMCZYK Andrzej Wieluń Biega (POL) M30
13. 2435 ADAMCZYK Bożena KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL) K40
14. 3820 ADAMCZYK Grzegorz STS Biegaton (POL) M40
15. 2198 ADAMCZYK Jacek Chełm (POL) M50
16. 2109 ADAMCZYK Marcin Biegaj z Ursusem (POL) M40
17. 2069 ADAMCZYK Mariusz Altom Gniezno (POL) M40
18. 2595 ADAMCZYK Mariusz Bełżyce biegają (POL) M40
19. 3713 ADAMCZYK Piotr Radom (POL) M18
20. 5122 ADAMCZYK PIOTR TOPOROWICE (POL) M40
21. 2433 ADAMCZYK Zbigniew KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL) M40
22. 3025 ADAMCZYK-NOWAK Beata Miechowicka Grupa Biegowa (POL) K40
23. 1433 ADAMIAK Jarosław Pogrzebień (POL) M18
24. 3226 ADAMONIS Jonas Vilnius (LTU) M30
25. 3386 ADAMSKA Justyna TRI & M Banino (POL) K40
26. 4266 ADAMSKI Adam Warszawa (POL) M18
27. 256 ADAMSKI Hubert ORT (POL) M40
28. 6180 ADAMSKI Przemek Active Runners Plock (POL) M18
29. 5401 ADAMSKI Sławomir STALEX (POL) M50
30. 1847 ADAMUS KAMIL OZIMEK (POL) M30
31. 2344 ADAMUS Katarzyna Decathlon Piaseczno (POL) K40
32. 6062 ADAMUSIAK Sławomir Iława biega (POL) M40
33. 3426 AGNELLO FABIO LE TARTARUGHE ASD (POL) M40
34. 3539 AHO Sebastian Carolina Runners (POL) M30
35. 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) M18
36. 5330 AKSIUCIK Arkadiusz IGT Running Team (POL) M30
37. 2838 ALBAROUDI Abdullatif Warszawa (POL) M30
38. 1334 ALBIŃSKI Tomasz Running Frogs (POL) M40
39. 2683 ALEKSANDROWICZ Bartosz ALTOM Gniezno (POL) M30
40. 3517 ALEKSANDROWICZ Denis Warszawa (POL) M18
41. 5595 ALEKSANDROWICZ Krzysztof 1966 (POL) M50
42. 4550 ALEKSANDROWICZ Łukasz Spartanie Dzieciom (POL) M40
43. 3284 ALEKSEENKO Aleksey Kiev (UKR) M30
44. 4295 ALEKSIUK Tomasz Helenka (POL) M30
45. 3132 ALEVIZAKIS GIORGOS ATHLISY (GRE) M30
46. 4681 ALGIERI Adeline WITC (FRA) K18
47. 5929 ALIAKSANDRAU Anatoli BorisovCityRun (BLR) M30
48. 4039 ALKHIMOVICH Darya Warszawa (BLR) K18
49. 1869 ALLART THIERRY NOYELLES GODAULT (POL) M40
50. 1884 ALLART THIERRY NOYELLES GODAULT (POL) M40
51. 4003 AMBROSIO ARCANGELO asd ATLETICA SAN GIUSEPPE (POL) M60
52. 3586 AMBROSIO FRANCESCO PODISTICA VESUVIANA ASD (ITA) M40
53. 3424 AMBROSIO GIUSEPPE le tartarughe asd (POL) M40
54. 2727 AMEJKO Michał Latchorzew (POL) M18
55. 4007 AMMIRATI alfonso le tartarughe asd (POL) M50
56. 2848 ANAGNOSTOPOULOU Vicky Athens (AUS) K40
57. 3268 ANDRONIK VADIM Vilnius (LTU) M40
58. 1439 ANDRUKIEWICZ Anita Grupa Biegowa CHTMO (POL) K30
59. 3239 ANDRUSZKIEWICZ Aleksander Zielonka (POL) M50
60. 4306 ANDRYSIAK Patryk Ciecierzyce (POL) M30
61. 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) K18
62. 5596 ANDRZEJAK JACEK Zgorzelec (POL) M40
63. 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) K18
64. 2536 ANDRZEJAK Sylwia Zoledowo (POL) K50
65. 6166 ANDRZEJCZAK Adam Wrocław (POL) M30
66. 5012 ANDRZEJCZAK Paweł Kalisz (POL) M40
67. 280 ANDRZEJCZYK Ryszard Wyszyna (POL) M50
68. 2733 ANDRZEJEWSKA Małgorzata Piła (POL) K30
69. 2829 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta Szakale Bałut Łódź (POL) K40
70. 1053 ANDRZEJEWSKI Dominik KB Gepard Murowana Goślina (POL) M30
71. 5762 ANDRZEJEWSKI Maciej Warszawa (POL) M30
72. 1795 ANDRZEJEWSKI Piotr RRT (POL) M30
73. 6336 ANIOŁ Michał Warszawa (POL) M30
74. 5660 ANIOŁ Natalia Żyrardów (POL) K18
75. 6320 ANIOŁEK Jan KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) M30
76. 6603 ANONIMOWY UCZESTNIK BLACK HAT ULTRA (POL) M40
77. 6730 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) M40
78. 5125 ANOWSKI Adrian Naruszewo (POL) M18
79. 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) K40
80. 4648 ANTONIUK Artur Baran Cycling TEAM (POL) M30
81. 1984 ANTONIUK Marcin 23 TEAM (POL) M40
82. 3117 ANTONIUK Natali Gepard (UKR) K30
83. 2374 ANTOSIAK Martyna ANTONTEAM (POL) K18
84. 2376 ANTOSIAK Tomasz ANTONTEAM (POL) M40
85. 1503 ANTOSZ Mateusz Lubaczow (POL) M18
86. 5637 ANUSZEWSKI Tomasz Grodzisk Mazowiecki (POL) M50
87. 2805 ANYSZEWSKI Kamil Running OSP Polesie (POL) M30
88. 1174 ANZEL Jerzy Brodnica Biega (POL) M50
89. 830 APANOWICZ Angelika (POL) K40
90. 5068 ARANOWSKA IRENA LĘBORK (POL) K50
91. 1165 ARCHUTOWSKA Ola WarsZawa (POL) K30
92. 4851 ARTSIKHOVICH ALIAKSANDR Amatar (BLR) M40
93. 6565 ASADOUSKI Kiryl Accenture Runners Club (POL) M30
94. 5897 ASAYEVICH Roman Myszków (POL) M50
95. 1390 ASHURKA ANTON RUN4FUN.BY (BLR) M30
96. 3413 ASIŃSKI Piotr Orange Polska (POL) M40
97. 4166 ASŁANOWICZ Marcin Warszawa (POL) M40
98. 1648 ASTAKHAU ALIAKSEI RUN4FUN.BY (BLR) M40
99. 5377 ASTAPENKO Alexsand Mogilev (BLR) M30
100. 2499 ASTAPENKO Maksim Minsk (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.20316219 s

Sponsor główny: