ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
9
10
11
12
13
.
.
.
17
18
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1001.
3569
NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW
AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.com (POL)
M30
1002.
1902
NAWROCKI Krzysztof
Kępno (POL)
M30
1003.
3139
NAWROCKI Radosław
OSP Wierzchucin Królewski (POL)
M30
1004.
3323
NAWROCKI SŁAWOMIR
VICTORIA KORONOWO (POL)
M30
1005.
2916
NAWROT Artur
DTR (POL)
M30
1006.
1788
NECHYPORUK Ihor
- (UKR)
M30
1007.
5936
NEIMONTAS Sarunas
L©BK NORDIKAI (LTU)
M30
1008.
4964
NESTEROWICZ Tomasz
biegusiem/strażakRun (POL)
M30
1009.
5617
NGUYEN HA Piotr
ANG SPÓŁDZIELNIA (POL)
M30
1010.
4179
NICPOŃ Dominik
Krapkowice (POL)
M30
1011.
4080
NIEBUDEK Mateusz
Wroclaw (POL)
M30
1012.
1782
NIEDZIÓŁKA Wojciech
Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (POL)
M30
1013.
59
NIED¬WIADEK Kamil
AZS-AWF Warszawa (POL)
PZLA
M30
1014.
5910
NIED¬WIECKI waldemar
Warszawa (POL)
M30
1015.
4207
NIED¬WIED¬ Maciej
Kocham Życie (POL)
M30
1016.
1378
NIEMIEC Bartłomiej
Gdańsk (POL)
M30
1017.
3302
NIEPALA Jacek
Oborygeni (POL)
M30
1018.
4533
NIERZEWSKI Michał
Wrocław (POL)
M30
1019.
1698
NIEWIADOMSKI Krzysztof
Ładziuda Plamiasta (POL)
M30
1020.
4369
NIEWIAROWSKI Paweł
Bryżyd TeaM (POL)
M30
1021.
346
NIEWINOWSKI Wojciech
Białobrzegi (POL)
M30
1022.
2951
NIEZGODA Przemysław
Warszawa (POL)
M30
1023.
4229
NIKAS Nikolaos
MARATHON CLUB GREECE (GRE)
M30
1024.
1754
NIKITOPOULOS Panagiotis
PETROUPOLI (GRE)
M30
1025.
5809
NIKOLAJUK Robert
OLSZTYN (POL)
M30
1026.
6609
NISSLON Maryk
Night Runner Gliwice (POL)
M30
1027.
4755
NOGA Jarek
Pszczółkowski Team (POL)
M30
1028.
3372
NOJMANN Bartosz
Wieleń (POL)
M30
1029.
3415
NOWACZYK Kuba
Bydgoszcz (POL)
M30
1030.
3786
NOWAK Adam
EasyRun Racibórz (POL)
M30
1031.
4926
NOWAK Andrzej
AXA Running Team (POL)
M30
1032.
2630
NOWAK Bartłomiej
RADOM (POL)
M30
1033.
1563
NOWAK Daniel
RozbiegaMy Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M30
1034.
50
NOWAK Dawid
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M30
1035.
15
NOWAK Jakub
LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL)
PZLA
M30
1036.
1296
NOWAK Konrad
ŁódĽ (POL)
M30
1037.
5403
NOWAK Konrad
FattyFat (POL)
M30
1038.
2812
NOWAK Marcin
IŁŻA PĘDZI (POL)
M30
1039.
5902
NOWAK Marcin
Warszawa (POL)
M30
1040.
1617
NOWAK Przemysław
Suchedniów (POL)
M30
1041.
2269
NOWAKOWSKI Marcin
Komorów (POL)
M30
1042.
3621
NOWAKOWSKI Tobiasz
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL)
M30
1043.
3209
NOWICKI Bartosz
Funyfly (POL)
M30
1044.
3179
NOWICKI Jarosław
Warszawa (POL)
M30
1045.
1327
NOWICKI Krystian
Biegn±cy z dzikami (POL)
M30
1046.
2555
NOWOSIŃSKI Krzysztof
Legionowo (POL)
M30
1047.
3804
NOŻYŃSKI Dariusz
szybkiebieganie.pl (POL)
M30
1048.
4315
NURKOWSKI Łukasz
Białystok (POL)
M30
1049.
2645
NURKOWSKI Robert
Piotrków Trybunalski (POL)
M30
1050.
6289
NUSZEL Paweł
Biegamyrazem.pl (POL)
M30
1051.
3571
OBAL Łukasz
Running OSP Polesie (POL)
M30
1052.
205
OBRĘBSKI Patryk
Płock (POL)
M30
1053.
1188
OCHNIK Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
1054.
1905
OCHOWICZ andrzej
KCH ENDURO DYNAMIT (POL)
M30
1055.
6125
OKOŃ Szymon
SSW Sport Team (POL)
M30
1056.
1106
OKRÓJ DAWID
WARSZAWA (POL)
M30
1057.
4703
OKRÓJ DAWID
GDAŃSK (POL)
M30
1058.
4909
OKSIĘDZKI Tomasz
Deloitte Adventure Team (POL)
M30
1059.
3737
OKULUS Piotr
Legion Warszawa (POL)
M30
1060.
3225
OLEŃCZUK Krzysztof Paweł
Białystok Biega Team (POL)
M30
1061.
2297
OLKIEWICZ Konrad
Lubartów (POL)
M30
1062.
4081
OLKO Rafał
Stalowa Wola (POL)
M30
1063.
5346
OŁOWSKI Adam
Duch w Ruch (POL)
M30
1064.
1544
OLSZEWSKI Błażej
Bydgoszcz (POL)
M30
1065.
1
OMULLO Ezekial Kemboi
ADIDAS (KEN)
M30
1066.
3216
ONISK Kamil
Mińsk Mazowiecki (POL)
M30
1067.
6163
OPOKA Dawid
Turka (POL)
M30
1068.
5190
ORLIŃSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
1069.
3708
ORYSZCZAK Bartłomiej
MTB ROZTOCZE (POL)
M30
1070.
3557
ORZECH Michał
Mustangi Gliwice (POL)
M30
1071.
2869
ORZECHOWSKI Damian
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
M30
1072.
63
ORZEŁ Michał
RK Athletics Warszawa (POL)
PZLA
M30
1073.
2685
OSETEK Paweł
RADLINIOKI W BIEGU (POL)
M30
1074.
5788
OSIAK Krzysztof
Szaniawy Poniaty (POL)
M30
1075.
2301
OSIAL Marcin
Warszawa (POL)
M30
1076.
51
OSKIERKO Łukasz
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
1077.
5514
OSMANOWSKI Piotr
Lauftreff SC Vilkerath (GER)
M30
1078.
1284
OSOWSKI Adam
Rozbiegane Działdowo (POL)
M30
1079.
4988
OSTROWSKI Sylwester
Wilków Pierwszy (POL)
M30
1080.
3181
OZGA Damian
Katowice (POL)
M30
1081.
1007
OZGA Rafał
POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW (POL)
M30
1082.
2647
PACHA Marek
Gorzów Wielkopolski (POL)
M30
1083.
5778
PACZUSKI Kamil
Ludzie lasu (POL)
M30
1084.
119
PAĆKOWSKI Sławomir
Orlen Running Team (POL)
M30
1085.
5759
PADERSKI Mariusz
Character Fighter (POL)
M30
1086.
4839
PADOWSKI PIOTR
KS MAKÓW BIEGA (POL)
M30
1087.
6415
PAJA Borys
Warszawa (POL)
M30
1088.
5420
PAJCHEL Łukasz
Warszawa (POL)
M30
1089.
5024
PAKUŁA Bogusław
Runner's Power (POL)
M30
1090.
5389
PALONIKAU Yauheni
Minsk (BLR)
M30
1091.
4606
PALUTA Jakub
D±brówka (POL)
M30
1092.
4866
PANASZ Piotr
Santo Meble (POL)
M30
1093.
5317
PANFIL Przemysław
ŁódĽ (POL)
M30
1094.
6496
PANIKOWSKI TOMASZ
TEAM KOPEĆ (POL)
M30
1095.
2303
PANKOWSKI Grzegorz
Kosi Mazaki Team :) (POL)
M30
1096.
1999
PANU¦ Hubert
Płock (POL)
M30
1097.
4373
PARDELA Adrian
ZAWIERCIE (POL)
M30
1098.
4141
PASAKINSKAS Sigitas
LTU TRAIL RUNNING PEOPLE (LTU)
M30
1099.
1129
PASIECZNIK Miłosz
MUAY RUNNING TEAM (POL)
M30
1100.
4767
PASISZ DANIEL
Gdynia (POL)
M30