ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46 47 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 1 M30 (1) 02:09:42 +00:00 02:09:42 11:09:42.74
2 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 2 M30 (2) 02:09:49 +00:07 02:09:49 11:09:49.19
3 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 3 M30 (3) 02:10:42 +01:00 02:10:42 11:10:42.84
4 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 4 M30 (4) 02:13:10 +03:28 02:13:10 11:13:10.83
5 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 5 M30 (5) 02:13:19 +03:37 02:13:19 11:13:19.44
6 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 6 M30 (6) 02:13:25 +03:43 02:13:25 11:13:25.63
7 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 7 M18 (1) 02:13:28 +03:46 02:13:28 11:13:28.03
8 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 8 M30 (7) 02:13:41 +03:59 02:13:41 11:13:41.32
9 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 9 M30 (8) 02:14:29 +04:47 02:14:28 11:14:29.25
10 6 TSEGAY Berhane (ERI) 10 M30 (9) 02:17:20 +07:38 02:17:20 11:17:20.00
11 18 PETROV Andrey (UZB) 11 M30 (10) 02:17:51 +08:09 02:17:51 11:17:51.52
12 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 12 M30 (11) 02:22:46 +13:04 02:22:46 11:22:46.32
13 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 13 M18 (2) 02:23:07 +13:25 02:23:07 11:23:07.89
14 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 14 M30 (12) 02:25:14 +15:32 02:25:14 11:25:14.77
15 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:26:06 +16:24 02:26:06 11:26:06.87
16 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 15 M30 (13) 02:27:14 +17:32 02:27:14 11:27:14.36
17 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 16 M40 (1) 02:27:16 +17:34 02:27:15 11:27:16.06
18 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 17 M18 (3) 02:27:24 +17:42 02:27:24 11:27:24.17
19 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (1) 02:27:43 +18:01 02:27:42 11:27:43.39
20 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 18 M18 (4) 02:29:03 +19:21 02:29:02 11:29:03.03
21 26 SAVINA Nina (BLR) 3 K18 (2) 02:29:06 +19:24 02:29:04 11:29:06.62
22 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 19 M18 (5) 02:29:34 +19:52 02:29:34 11:29:34.54
23 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 4 K18 (3) 02:30:04 +20:22 02:30:03 11:30:04.65
24 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 20 M18 (6) 02:30:44 +21:02 02:30:44 11:30:44.75
25 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 21 M30 (14) 02:30:51 +21:09 02:30:50 11:30:51.51
26 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 22 M30 (15) 02:31:18 +21:36 02:31:16 11:31:18.14
27 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 5 K30 (2) 02:31:20 +21:38 02:31:19 11:31:20.88
28 24 YATOR Gladys (KEN) 6 K18 (4) 02:31:27 +21:45 02:31:26 11:31:27.87
29 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 23 M30 (16) 02:33:27 +23:45 02:33:24 11:33:27.28
30 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 24 M30 (17) 02:33:40 +23:58 02:33:39 11:33:40.62
31 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 7 K30 (3) 02:33:46 +24:04 02:33:44 11:33:46.32
32 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 25 M40 (2) 02:33:50 +24:08 02:33:49 11:33:50.39
33 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 8 K18 (5) 02:35:55 +26:13 02:35:55 11:35:55.25
34 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 26 M30 (18) 02:36:19 +26:37 02:36:17 11:36:19.12
35 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 27 M18 (7) 02:36:35 +26:53 02:36:34 11:36:35.02
36 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 28 M30 (19) 02:36:48 +27:06 02:36:48 11:36:48.03
37 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 29 M30 (20) 02:38:22 +28:40 02:38:21 11:38:22.10
38 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 30 M40 (3) 02:38:40 +28:58 02:38:38 11:38:40.03
39 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 31 M30 (21) 02:38:55 +29:13 02:38:52 11:38:55.35
40 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 32 M40 (4) 02:39:02 +29:20 02:38:59 11:39:02.27
41 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 33 M30 (22) 02:39:23 +29:41 02:39:23 11:39:23.84
42 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 34 M18 (8) 02:39:33 +29:51 02:39:27 11:39:33.01
43 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 36 M50 (1) 02:39:33 +29:51 02:39:31 11:39:33.32
44 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 35 M18 (9) 02:39:35 +29:53 02:39:27 11:39:35.13
45 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 37 M30 (23) 02:39:36 +29:54 02:39:32 11:39:36.85
46 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 38 M30 (24) 02:39:37 +29:55 02:39:33 11:39:37.05
47 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 40 M30 (25) 02:40:00 +30:18 02:39:58 11:40:00.34
48 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 39 M40 (5) 02:40:00 +30:18 02:39:57 11:40:00.40
49 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 41 M30 (26) 02:40:21 +30:39 02:40:18 11:40:21.78
50 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 42 M30 (27) 02:40:58 +31:16 02:40:50 11:40:58.49
51 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 43 M30 (28) 02:41:00 +31:18 02:40:59 11:41:00.67
52 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 44 M30 (29) 02:41:05 +31:23 02:41:01 11:41:05.41
53 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 45 M40 (6) 02:41:17 +31:35 02:41:16 11:41:17.50
54 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 46 M40 (7) 02:41:44 +32:02 02:41:43 11:41:44.54
55 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 47 M30 (30) 02:41:49 +32:07 02:41:44 11:41:49.85
56 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 48 M30 (31) 02:42:04 +32:22 02:41:59 11:42:04.84
57 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 49 M18 (10) 02:42:29 +32:47 02:42:22 11:42:29.79
58 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 50 M40 (8) 02:42:41 +32:59 02:42:38 11:42:41.13
59 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 51 M30 (32) 02:43:05 +33:23 02:43:03 11:43:05.08
60 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 52 M40 (9) 02:43:15 +33:33 02:43:12 11:43:15.71
61 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 53 M40 (10) 02:43:21 +33:39 02:43:17 11:43:21.84
62 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 54 M30 (33) 02:43:40 +33:58 02:43:37 11:43:40.90
63 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 55 M30 (34) 02:43:51 +34:09 02:43:51 11:43:51.81
64 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 56 M30 (35) 02:44:34 +34:52 02:44:32 11:44:34.80
65 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 57 M30 (36) 02:44:35 +34:53 02:44:32 11:44:35.71
66 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 58 M30 (37) 02:44:39 +34:57 02:44:33 11:44:39.82
67 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 59 M30 (38) 02:44:41 +34:59 02:44:37 11:44:41.03
68 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 60 M18 (11) 02:44:52 +35:10 02:44:42 11:44:52.32
69 1238 WYSOCKI Michał Łódź Kocha Sport (POL) 61 M30 (39) 02:45:17 +35:35 02:45:13 11:45:17.19
70 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) 62 M40 (11) 02:45:22 +35:40 02:45:16 11:45:22.61
71 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) 63 M30 (40) 02:45:32 +35:50 02:45:17 11:45:32.59
72 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA 64 M18 (12) 02:46:52 +37:10 02:46:45 11:46:52.94
73 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 65 M40 (12) 02:46:55 +37:13 02:46:52 11:46:55.77
74 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 66 M30 (41) 02:47:01 +37:19 02:46:58 11:47:01.94
75 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) 67 M30 (42) 02:47:05 +37:23 02:46:58 11:47:05.13
76 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 68 M18 (13) 02:47:05 +37:23 02:47:01 11:47:05.83
77 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 69 M30 (43) 02:47:09 +37:27 02:47:05 11:47:09.78
78 6442 WOJCIECHOWSKI Maciej KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 70 M40 (13) 02:47:17 +37:35 02:47:12 11:47:17.17
79 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 71 M40 (14) 02:47:32 +37:50 02:47:29 11:47:32.52
80 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 72 M30 (44) 02:47:39 +37:57 02:47:31 11:47:39.04
81 5981 GONZALEZ HERRERO braulio Lugo (ESP) 73 M30 (45) 02:47:48 +38:06 02:47:45 11:47:48.75
82 3671 POLNY Daniel PASS RUNNING TEAM (POL) 74 M40 (15) 02:47:54 +38:12 02:47:49 11:47:54.87
83 5431 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) 75 M40 (16) 02:47:55 +38:13 02:47:53 11:47:55.57
84 2814 CHYB Radosław Gdynia (POL) 76 M40 (17) 02:48:05 +38:23 02:47:55 11:48:05.02
85 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 77 M40 (18) 02:48:31 +38:49 02:48:29 11:48:31.52
86 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P 78 M40 (19) 02:48:34 +38:52 02:48:31 11:48:34.25
87 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 79 M30 (46) 02:48:45 +39:03 02:48:40 11:48:45.20
88 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mrągowo (POL) 80 M30 (47) 02:48:57 +39:15 02:48:46 11:48:57.74
89 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 81 M18 (14) 02:48:52 +39:10 02:48:49 11:48:52.34
90 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 82 M30 (48) 02:48:55 +39:13 02:48:53 11:48:55.50
91 3711 KORZENIOWSKI Dariusz Accelerating Poland (POL) 83 M40 (20) 02:49:01 +39:19 02:48:57 11:49:01.73
92 3675 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 84 M18 (15) 02:49:02 +39:20 02:48:58 11:49:02.02
93 5623 VANHONACKER Filiep AZW (BEL) 85 M30 (49) 02:49:03 +39:21 02:48:58 11:49:03.96
94 3163 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 86 M18 (16) 02:49:43 +40:01 02:49:41 11:49:43.11
95 5210 LISAK Krzysztof Otwock (POL) 87 M30 (50) 02:49:52 +40:10 02:49:43 11:49:52.81
96 2860 SEWERYN Jacek Mysłowice (POL) 88 M40 (21) 02:49:58 +40:16 02:49:50 11:49:58.29
97 1197 SKIBA Krzysztof Mafia Team Lubliniec (POL) 89 M18 (17) 02:49:53 +40:11 02:49:51 11:49:53.43
98 2148 POLAŃSKI Mariusz OLAWS Złotoryja (POL) 90 M40 (22) 02:49:59 +40:17 02:49:52 11:49:59.71
99 325 STAŃCZAK Marcin TKKF Płock (POL) 91 M40 (23) 02:50:06 +40:24 02:49:57 11:50:06.96
100 1207 LAWENDA Rafał AKS Polonia Warszawa (POL) 92 M30 (51) 02:50:05 +40:23 02:50:00 11:50:05.43
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.41454196 s

Sponsor główny: