ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . 13 14 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 1 M30 (1) 02:09:42 +00:00 02:09:42 11:09:42.74
2 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 2 M30 (2) 02:09:49 +00:07 02:09:49 11:09:49.19
3 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 3 M30 (3) 02:10:42 +01:00 02:10:42 11:10:42.84
4 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 4 M30 (4) 02:13:10 +03:28 02:13:10 11:13:10.83
5 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 5 M30 (5) 02:13:19 +03:37 02:13:19 11:13:19.44
6 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 6 M30 (6) 02:13:25 +03:43 02:13:25 11:13:25.63
8 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL) PZLA 8 M30 (7) 02:13:41 +03:59 02:13:41 11:13:41.32
9 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 9 M30 (8) 02:14:29 +04:47 02:14:28 11:14:29.25
10 6 TSEGAY Berhane (ERI) 10 M30 (9) 02:17:20 +07:38 02:17:20 11:17:20.00
11 18 PETROV Andrey (UZB) 11 M30 (10) 02:17:51 +08:09 02:17:51 11:17:51.52
12 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL) PZLA 12 M30 (11) 02:22:46 +13:04 02:22:46 11:22:46.32
14 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 14 M30 (12) 02:25:14 +15:32 02:25:14 11:25:14.77
16 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 15 M30 (13) 02:27:14 +17:32 02:27:14 11:27:14.36
25 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 21 M30 (14) 02:30:51 +21:09 02:30:50 11:30:51.51
26 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 22 M30 (15) 02:31:18 +21:36 02:31:16 11:31:18.14
29 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 23 M30 (16) 02:33:27 +23:45 02:33:24 11:33:27.28
30 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 24 M30 (17) 02:33:40 +23:58 02:33:39 11:33:40.62
34 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 26 M30 (18) 02:36:19 +26:37 02:36:17 11:36:19.12
36 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 28 M30 (19) 02:36:48 +27:06 02:36:48 11:36:48.03
37 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 29 M30 (20) 02:38:22 +28:40 02:38:21 11:38:22.10
39 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 31 M30 (21) 02:38:55 +29:13 02:38:52 11:38:55.35
41 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 33 M30 (22) 02:39:23 +29:41 02:39:23 11:39:23.84
45 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 37 M30 (23) 02:39:36 +29:54 02:39:32 11:39:36.85
46 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 38 M30 (24) 02:39:37 +29:55 02:39:33 11:39:37.05
47 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 40 M30 (25) 02:40:00 +30:18 02:39:58 11:40:00.34
49 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 41 M30 (26) 02:40:21 +30:39 02:40:18 11:40:21.78
50 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 42 M30 (27) 02:40:58 +31:16 02:40:50 11:40:58.49
51 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 43 M30 (28) 02:41:00 +31:18 02:40:59 11:41:00.67
52 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 44 M30 (29) 02:41:05 +31:23 02:41:01 11:41:05.41
55 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 47 M30 (30) 02:41:49 +32:07 02:41:44 11:41:49.85
56 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 48 M30 (31) 02:42:04 +32:22 02:41:59 11:42:04.84
59 5904 JAŃCZAK Filip Polonia ¦roda (POL) 51 M30 (32) 02:43:05 +33:23 02:43:03 11:43:05.08
62 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 54 M30 (33) 02:43:40 +33:58 02:43:37 11:43:40.90
63 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 55 M30 (34) 02:43:51 +34:09 02:43:51 11:43:51.81
64 59 NIED¬WIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 56 M30 (35) 02:44:34 +34:52 02:44:32 11:44:34.80
65 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 57 M30 (36) 02:44:35 +34:53 02:44:32 11:44:35.71
66 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 58 M30 (37) 02:44:39 +34:57 02:44:33 11:44:39.82
67 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 59 M30 (38) 02:44:41 +34:59 02:44:37 11:44:41.03
69 1238 WYSOCKI Michał ŁódĽ Kocha Sport (POL) 61 M30 (39) 02:45:17 +35:35 02:45:13 11:45:17.19
71 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) 63 M30 (40) 02:45:32 +35:50 02:45:17 11:45:32.59
74 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 66 M30 (41) 02:47:01 +37:19 02:46:58 11:47:01.94
75 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) 67 M30 (42) 02:47:05 +37:23 02:46:58 11:47:05.13
77 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 69 M30 (43) 02:47:09 +37:27 02:47:05 11:47:09.78
80 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 72 M30 (44) 02:47:39 +37:57 02:47:31 11:47:39.04
81 5981 GONZALEZ HERRERO braulio Lugo (ESP) 73 M30 (45) 02:47:48 +38:06 02:47:45 11:47:48.75
87 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 79 M30 (46) 02:48:45 +39:03 02:48:40 11:48:45.20
88 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mr±gowo (POL) 80 M30 (47) 02:48:57 +39:15 02:48:46 11:48:57.74
90 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 82 M30 (48) 02:48:55 +39:13 02:48:53 11:48:55.50
93 5623 VANHONACKER Filiep AZW (BEL) 85 M30 (49) 02:49:03 +39:21 02:48:58 11:49:03.96
95 5210 LISAK Krzysztof Otwock (POL) 87 M30 (50) 02:49:52 +40:10 02:49:43 11:49:52.81
100 1207 LAWENDA Rafał AKS Polonia Warszawa (POL) 92 M30 (51) 02:50:05 +40:23 02:50:00 11:50:05.43
105 1647 WERNER KAMIL ŻmudaRunningTeam (POL) 97 M30 (52) 02:50:47 +41:05 02:50:39 11:50:47.44
106 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 98 M30 (53) 02:50:44 +41:02 02:50:40 11:50:44.15
108 2596 MAJCHRZAK Julian Warszawa (POL) 100 M30 (54) 02:51:13 +41:31 02:51:09 11:51:13.40
110 893 LE¦NIAK Maciej (POL) 102 M30 (55) 02:51:28 +41:46 02:51:24 11:51:28.93
111 5756 SERAFIN Piotr Radom (POL) 103 M30 (56) 02:51:35 +41:53 02:51:26 11:51:35.06
114 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 106 M30 (57) 02:51:46 +42:04 02:51:41 11:51:46.53
115 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 107 M30 (58) 02:51:58 +42:16 02:51:50 11:51:58.90
119 6193 GAWRON Paweł Axa Running Team (POL) 111 M30 (59) 02:52:16 +42:34 02:52:12 11:52:16.42
120 2103 KREFT Piotr PGSPORT.PL (POL) 112 M30 (60) 02:52:26 +42:44 02:52:16 11:52:26.56
121 1817 LIANHA Aliaksandr RUN4FUN.BY (POL) 113 M30 (61) 02:52:26 +42:44 02:52:18 11:52:26.03
123 2035 JAGIEŁO MICHAŁ Husaria Race Team (POL) 115 M30 (62) 02:52:37 +42:55 02:52:29 11:52:37.17
124 4207 NIED¬WIED¬ Maciej Kocham Życie (POL) 116 M30 (63) 02:52:48 +43:06 02:52:42 11:52:48.32
125 1272 CABAJ Damian ¦widnicka Grupa Biegowa (POL) 117 M30 (64) 02:52:50 +43:08 02:52:49 11:52:50.38
126 2795 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) 118 M30 (65) 02:53:02 +43:20 02:52:59 11:53:02.49
129 1646 JAGIELA Rafał Kubu¶ Team (POL) 121 M30 (66) 02:53:08 +43:26 02:53:05 11:53:08.04
132 1590 STANISŁAWSKI Filip Polkowice (POL) 124 M30 (67) 02:53:34 +43:52 02:53:27 11:53:34.74
133 5702 DYBCZYŃSKI TOMASZ UKS BRENNA GÓRKI (POL) 125 M30 (68) 02:53:41 +43:59 02:53:34 11:53:41.64
139 5729 GODLEWSKI Andrzej Biegamy dla Zdrowia (POL) 131 M30 (69) 02:54:27 +44:45 02:54:14 11:54:27.49
140 2171 PETKIEWICZ Tomasz STS BIEGATON Mikołów (POL) 132 M30 (70) 02:54:21 +44:39 02:54:16 11:54:21.70
141 2983 ROUMPANIS ELEFTHERIOS THEODOROS ATHENS (GRE) 133 M30 (71) 02:54:20 +44:38 02:54:19 11:54:20.37
147 1905 OCHOWICZ andrzej KCH ENDURO DYNAMIT (POL) 139 M30 (72) 02:55:07 +45:25 02:54:58 11:55:07.46
149 6297 BRANDT Andrzej Interia Runners Team (POL) 141 M30 (73) 02:55:25 +45:43 02:55:21 11:55:25.71
153 1279 MADEJEK Kamil Vege Runners (POL) 144 M30 (74) 02:55:36 +45:54 02:55:30 11:55:36.81
154 3587 ŁABĘDZKI Konrad Adidas Runners Warsaw (POL) 145 M30 (75) 02:55:42 +46:00 02:55:33 11:55:42.29
155 3606 PAWŁOWSKI Arkadiusz Rock&Run (POL) 146 M30 (76) 02:56:05 +46:23 02:55:48 11:56:05.12
161 1129 PASIECZNIK Miłosz MUAY RUNNING TEAM (POL) 152 M30 (77) 02:56:07 +46:25 02:55:59 11:56:07.33
165 3828 KLÓSKA Fabian Spójnia Białe Błota (POL) 155 M30 (78) 02:56:21 +46:39 02:56:16 11:56:21.37
166 1145 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz (POL) 156 M30 (79) 02:56:21 +46:39 02:56:20 11:56:21.12
167 2786 BURMISTRZ Bartosz Tarnowo Podgórne Biega (POL) 157 M30 (80) 02:56:31 +46:49 02:56:22 11:56:31.67
172 6525 KONIECZNY Waldek Night Runners (POL) 162 M30 (81) 02:56:53 +47:11 02:56:48 11:56:53.65
173 3093 SZCZEPAŃSKI ADAM KB PIONIER SZCZECIN (POL) 163 M30 (82) 02:57:04 +47:22 02:56:50 11:57:04.24
174 6264 FELEDZIAK Witold Gostyń (POL) 164 M30 (83) 02:56:58 +47:16 02:56:52 11:56:58.16
175 4213 KOCIOŁOWICZ Jakub KuĽnia Triathlonu (POL) 165 M30 (84) 02:57:00 +47:18 02:56:52 11:57:00.79
178 1414 ŻERDKA Michał Viking Tranining Center/BGB (POL) 168 M30 (85) 02:57:07 +47:25 02:57:03 11:57:07.52
182 6654 ŁUKASZUK Michał (POL) 172 M30 (86) 02:57:15 +47:33 02:57:05 11:57:15.09
183 3657 GAŁUSZKA Filip Kokoszka36Team (POL) 173 M30 (87) 02:57:27 +47:45 02:57:09 11:57:27.73
184 3112 TRETIAK Taras Gepard (UKR) 174 M30 (88) 02:57:26 +47:44 02:57:17 11:57:26.52
187 2245 STROJKOWSKI Bartosz ŁódĽ Kocha Sport (POL) 177 M30 (89) 02:57:26 +47:44 02:57:21 11:57:26.43
188 1216 BORYSIUK Arkadiusz KB Kamień Pomorski (POL) 178 M30 (90) 02:57:27 +47:45 02:57:22 11:57:27.44
189 3100 PRZYBYŁA Krzysztof KU AZS WAT Warszawa (POL) 179 M30 (91) 02:57:32 +47:50 02:57:23 11:57:32.72
193 3934 LEWANDOWSKI Maciej #DASHRADE Team (POL) 181 M30 (92) 02:57:35 +47:53 02:57:27 11:57:35.27
194 3877 KRAIŃSKI Michał Biegaj±ce ¦liwice (POL) 182 M30 (93) 02:57:42 +48:00 02:57:32 11:57:42.41
197 1141 SŁADEK Karol Sage (POL) 185 M30 (94) 02:57:43 +48:01 02:57:34 11:57:43.43
199 2321 KUTER Krzysztof KuĽnia Triathlonu (POL) 187 M30 (95) 02:57:45 +48:03 02:57:36 11:57:45.79
201 3669 ROSKOSZ Michał Kac Running Team (POL) 189 M30 (96) 02:57:56 +48:14 02:57:53 11:57:56.60
203 3264 ŁUKOWICZ Szymon COLLIBRA (POL) 191 M30 (97) 02:58:08 +48:26 02:57:56 11:58:08.53
204 6322 BˇKOWICZ Kamil Aktywni Kamieńsk (POL) 192 M30 (98) 02:58:03 +48:21 02:57:58 11:58:03.28
205 2383 BARANOWSKI Piotr Wałbrzych (POL) 193 M30 (99) 02:58:05 +48:23 02:57:59 11:58:05.29
207 2632 SZCZEPŁEK Jasiek Lemiesz Team (POL) 195 M30 (100) 02:58:17 +48:35 02:58:04 11:58:17.05
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.36015701 s

Sponsor główny: