ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
15 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:26:06 +16:24 02:26:06 11:26:06.87
19 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (1) 02:27:43 +18:01 02:27:42 11:27:43.39
21 26 SAVINA Nina (BLR) 3 K18 (2) 02:29:06 +19:24 02:29:04 11:29:06.62
23 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 4 K18 (3) 02:30:04 +20:22 02:30:03 11:30:04.65
27 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 5 K30 (2) 02:31:20 +21:38 02:31:19 11:31:20.88
28 24 YATOR Gladys (KEN) 6 K18 (4) 02:31:27 +21:45 02:31:26 11:31:27.87
31 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 7 K30 (3) 02:33:46 +24:04 02:33:44 11:33:46.32
33 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 8 K18 (5) 02:35:55 +26:13 02:35:55 11:35:55.25
150 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 9 K18 (6) 02:55:30 +45:48 02:55:23 11:55:30.70
164 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 10 K18 (7) 02:56:22 +46:40 02:56:14 11:56:22.66
191 6126 WIŚNIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 11 K30 (4) 02:57:35 +47:53 02:57:26 11:57:35.58
192 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 12 K30 (5) 02:57:33 +47:51 02:57:27 11:57:33.26
214 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 13 K30 (6) 02:58:18 +48:36 02:58:17 11:58:18.33
270 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 14 K40 (1) 03:00:14 +50:32 02:59:59 12:00:14.08
289 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 15 K18 (8) 03:01:08 +51:26 03:01:01 12:01:08.17
332 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 16 K30 (7) 03:04:03 +54:21 03:03:47 12:04:03.47
370 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 17 K40 (2) 03:06:01 +56:19 03:05:40 12:06:01.71
376 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 18 K30 (8) 03:06:10 +56:28 03:06:00 12:06:10.51
416 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 19 K30 (9) 03:08:20 +58:38 03:08:10 12:08:20.03
437 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 20 K40 (3) 03:09:34 +59:52 03:09:17 12:09:34.71
456 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 21 K30 (10) 03:10:28 +01:00:46 03:09:49 12:10:28.55
462 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 22 K40 (4) 03:10:20 +01:00:38 03:10:08 12:10:20.65
471 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 23 K50 (1) 03:11:40 +01:01:58 03:10:50 12:11:40.25
477 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 24 K18 (9) 03:11:48 +01:02:06 03:11:33 12:11:48.15
492 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 25 K40 (5) 03:13:05 +01:03:23 03:12:16 12:13:05.35
494 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 26 K40 (6) 03:13:12 +01:03:30 03:12:19 12:13:12.76
509 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 27 K40 (7) 03:13:09 +01:03:27 03:12:47 12:13:09.57
517 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zbąszynek (POL) 28 K40 (8) 03:14:00 +01:04:18 03:13:13 12:14:00.84
519 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 29 K18 (10) 03:13:41 +01:03:59 03:13:18 12:13:41.17
522 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 30 K30 (11) 03:13:45 +01:04:03 03:13:23 12:13:45.12
523 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 31 K50 (2) 03:14:12 +01:04:30 03:13:24 12:14:12.83
545 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 32 K30 (12) 03:14:15 +01:04:33 03:13:53 12:14:15.92
550 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 33 K30 (13) 03:14:52 +01:05:10 03:14:01 12:14:52.66
565 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 34 K18 (11) 03:14:51 +01:05:09 03:14:33 12:14:51.72
583 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 35 K40 (9) 03:15:42 +01:06:00 03:14:57 12:15:42.51
655 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 36 K40 (10) 03:18:30 +01:08:48 03:17:41 12:18:30.57
676 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 37 K40 (11) 03:20:09 +01:10:27 03:18:33 12:20:09.01
697 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 38 K40 (12) 03:20:54 +01:11:12 03:19:31 12:20:54.76
703 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 39 K30 (14) 03:20:31 +01:10:49 03:19:40 12:20:31.00
722 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 40 K18 (12) 03:20:43 +01:11:01 03:20:23 12:20:43.52
734 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 41 K50 (3) 03:21:34 +01:11:52 03:20:50 12:21:34.50
746 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) 42 K30 (15) 03:22:13 +01:12:31 03:21:14 12:22:13.84
764 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) 43 K18 (13) 03:23:09 +01:13:27 03:21:53 12:23:09.52
765 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW (POL) 44 K30 (16) 03:23:30 +01:13:48 03:22:02 12:23:30.21
800 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 45 K18 (14) 03:25:34 +01:15:52 03:23:29 12:25:34.19
824 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 46 K30 (17) 03:28:22 +01:18:40 03:24:19 12:28:22.33
829 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 47 K30 (18) 03:25:14 +01:15:32 03:24:30 12:25:14.05
836 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 48 K30 (19) 03:25:50 +01:16:08 03:24:42 12:25:50.87
849 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 49 K40 (13) 03:26:35 +01:16:53 03:25:04 12:26:35.86
871 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 50 K40 (14) 03:26:41 +01:16:59 03:25:37 12:26:41.73
882 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 51 K30 (20) 03:26:47 +01:17:05 03:25:56 12:26:47.52
885 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 52 K40 (15) 03:27:11 +01:17:29 03:26:04 12:27:11.49
891 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 53 K18 (15) 03:27:22 +01:17:40 03:26:11 12:27:22.08
893 1186 DOMAŃ Joanna Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 54 K40 (16) 03:27:32 +01:17:50 03:26:15 12:27:32.55
910 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 55 K40 (17) 03:28:11 +01:18:29 03:26:44 12:28:11.99
970 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 56 K40 (18) 03:29:57 +01:20:15 03:27:55 12:29:57.04
973 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 57 K30 (21) 03:29:24 +01:19:42 03:27:59 12:29:24.56
997 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 58 K40 (19) 03:29:04 +01:19:22 03:28:15 12:29:04.01
1008 4883 SZWED Renata ZF (POL) 59 K40 (20) 03:29:52 +01:20:10 03:28:28 12:29:52.68
1020 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 60 K18 (16) 03:30:13 +01:20:31 03:28:37 12:30:13.39
1023 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 61 K30 (22) 03:30:13 +01:20:31 03:28:38 12:30:13.90
1032 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 62 K30 (23) 03:30:10 +01:20:28 03:28:43 12:30:10.98
1034 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 63 K30 (24) 03:30:11 +01:20:29 03:28:45 12:30:11.13
1041 2362 PATKAUSKIENE Šalne Stadija (LTU) 64 K40 (21) 03:29:07 +01:19:25 03:28:52 12:29:07.22
1045 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 65 K30 (25) 03:29:07 +01:19:25 03:28:53 12:29:07.11
1058 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 66 K40 (22) 03:29:28 +01:19:46 03:29:08 12:29:28.69
1074 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 67 K18 (17) 03:30:56 +01:21:14 03:29:24 12:30:56.96
1078 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 68 K18 (18) 03:30:42 +01:21:00 03:29:29 12:30:42.00
1090 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 69 K30 (26) 03:30:12 +01:20:30 03:29:52 12:30:12.55
1115 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 70 K40 (23) 03:32:08 +01:22:26 03:30:23 12:32:08.73
1121 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 71 K30 (27) 03:31:30 +01:21:48 03:30:32 12:31:30.78
1140 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 72 K30 (28) 03:32:27 +01:22:45 03:30:55 12:32:27.24
1147 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 73 K18 (19) 03:31:53 +01:22:11 03:31:04 12:31:53.12
1153 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 74 K40 (24) 03:31:52 +01:22:10 03:31:27 12:31:52.30
1156 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 75 K18 (20) 03:32:13 +01:22:31 03:31:29 12:32:13.04
1182 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 76 K30 (29) 03:33:31 +01:23:49 03:32:06 12:33:31.08
1183 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 77 K40 (25) 03:35:58 +01:26:16 03:32:06 12:35:58.62
1188 1172 PIETRAS Sylwia Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 78 K30 (30) 03:33:55 +01:24:13 03:32:13 12:33:55.84
1193 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 79 K40 (26) 03:33:50 +01:24:08 03:32:19 12:33:50.23
1211 3425 SIWOŃ EWA Smashing Pąpkins (POL) 80 K40 (27) 03:34:19 +01:24:37 03:32:47 12:34:19.17
1219 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 81 K40 (28) 03:34:14 +01:24:32 03:33:00 12:34:14.09
1220 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 82 K30 (31) 03:34:14 +01:24:32 03:33:00 12:34:14.40
1223 6236 WOŹNICZKA Jolanta Warszawa (POL) 83 K40 (29) 03:34:31 +01:24:49 03:33:06 12:34:31.00
1235 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 84 K30 (32) 03:34:15 +01:24:33 03:33:24 12:34:15.52
1238 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 85 K30 (33) 03:34:58 +01:25:16 03:33:26 12:34:58.96
1242 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 86 K40 (30) 03:35:09 +01:25:27 03:33:30 12:35:09.30
1246 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) 87 K30 (34) 03:35:46 +01:26:04 03:33:41 12:35:46.00
1267 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 88 K30 (35) 03:36:38 +01:26:56 03:34:06 12:36:38.37
1275 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 89 K40 (31) 03:35:55 +01:26:13 03:34:16 12:35:55.60
1283 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 90 K40 (32) 03:36:14 +01:26:32 03:34:35 12:36:14.87
1289 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 91 K40 (33) 03:36:31 +01:26:49 03:34:47 12:36:31.42
1293 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 92 K30 (36) 03:36:19 +01:26:37 03:34:53 12:36:19.39
1302 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 93 K30 (37) 03:36:44 +01:27:02 03:35:08 12:36:44.34
1307 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 94 K18 (21) 03:36:24 +01:26:42 03:35:16 12:36:24.49
1341 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 95 K30 (38) 03:37:34 +01:27:52 03:36:01 12:37:34.03
1370 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) 96 K30 (39) 03:39:26 +01:29:44 03:36:49 12:39:26.78
1375 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 97 K30 (40) 03:38:47 +01:29:05 03:36:57 12:38:47.43
1380 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 98 K40 (34) 03:38:41 +01:28:59 03:37:04 12:38:41.14
1390 863 PALUCH Lucyna Poręby Dymarskie (POL) 99 K18 (22) 03:41:14 +01:31:32 03:37:15 12:41:14.38
1412 1818 KOŚCIELNIAK Wioletta TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) 100 K30 (41) 03:39:45 +01:30:03 03:37:54 12:39:45.73
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35807705 s

Sponsor główny: