ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 10 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 1 M30 (1) 00:30:26 +00:00 00:30:26 09:30:26.40
2 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 2 M30 (2) 00:30:26 +00:00 00:30:26 09:30:26.61
3 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 3 M30 (3) 00:30:26 +00:00 00:30:26 09:30:26.88
4 6 TSEGAY Berhane (ERI) 4 M30 (4) 00:30:30 +00:04 00:30:30 09:30:30.85
5 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) 5 M30 (5) 00:30:31 +00:05 00:30:31 09:30:31.19
6 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 6 M30 (6) 00:30:32 +00:06 00:30:32 09:30:32.10
7 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 7 M30 (7) 00:30:32 +00:06 00:30:32 09:30:32.41
8 11 KANGOGO Mark (KEN) 8 M30 (8) 00:30:32 +00:06 00:30:32 09:30:32.51
9 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 9 M30 (9) 00:30:42 +00:16 00:30:42 09:30:42.17
10 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 10 M30 (11) 00:30:53 +00:27 00:30:53 09:30:53.28
11 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 11 M30 (10) 00:30:53 +00:27 00:30:52 09:30:53.35
12 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 12 M30 (12) 00:31:31 +01:05 00:31:31 09:31:31.83
13 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 13 M40 (1) 00:31:32 +01:06 00:31:32 09:31:32.08
14 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 14 M18 (1) 00:31:32 +01:06 00:31:32 09:31:32.53
15 18 PETROV Andrey (UZB) 15 M30 (13) 00:31:32 +01:06 00:31:32 09:31:32.69
16 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 16 M30 (14) 00:31:33 +01:07 00:31:33 09:31:33.59
17 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 17 M18 (2) 00:31:57 +01:31 00:31:57 09:31:57.02
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 18 M30 (15) 00:31:57 +01:31 00:31:57 09:31:57.10
19 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 19 M40 (2) 00:33:11 +02:45 00:33:10 09:33:11.96
20 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 20 M30 (16) 00:33:54 +03:28 00:33:54 09:33:54.35
21 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 21 M30 (17) 00:34:07 +03:41 00:34:05 09:34:07.76
22 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 22 M18 (3) 00:34:17 +03:51 00:34:17 09:34:17.44
23 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 23 M30 (18) 00:34:54 +04:28 00:34:53 09:34:54.49
24 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 24 M30 (19) 00:34:55 +04:29 00:34:55 09:34:55.11
25 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 25 M18 (5) 00:34:56 +04:30 00:34:56 09:34:56.22
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (2) 00:34:56 +04:30 00:34:55 09:34:56.23
27 28 ZENUDA Fantu (ETH) 2 K18 (1) 00:34:56 +04:30 00:34:54 09:34:56.27
28 22 JEROTICH Sheila (KEN) 3 K30 (1) 00:34:56 +04:30 00:34:56 09:34:56.27
29 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 26 M18 (6) 00:34:56 +04:30 00:34:56 09:34:56.29
30 31 WORTESA Jemelia (ETH) 4 K30 (2) 00:34:56 +04:30 00:34:56 09:34:56.54
31 24 YATOR Gladys (KEN) 5 K18 (3) 00:34:56 +04:30 00:34:55 09:34:56.71
32 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 27 M40 (3) 00:34:56 +04:30 00:34:55 09:34:56.97
33 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 28 M18 (4) 00:34:57 +04:31 00:34:56 09:34:57.03
34 38 WELDU Nazaret (POL) 6 K18 (4) 00:35:00 +04:34 00:34:59 09:35:00.25
35 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 29 M18 (7) 00:35:16 +04:50 00:35:14 09:35:16.05
36 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 30 M30 (20) 00:35:17 +04:51 00:35:17 09:35:17.33
37 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) 31 M18 (8) 00:35:18 +04:52 00:35:18 09:35:18.16
38 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 7 K30 (3) 00:35:18 +04:52 00:35:16 09:35:18.45
39 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 32 M18 (9) 00:35:18 +04:52 00:35:18 09:35:18.86
40 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 8 K30 (5) 00:35:19 +04:53 00:35:18 09:35:19.41
41 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 9 K18 (6) 00:35:19 +04:53 00:35:18 09:35:19.44
42 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 33 M30 (22) 00:35:19 +04:53 00:35:19 09:35:19.57
43 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 10 K18 (7) 00:35:19 +04:53 00:35:19 09:35:19.57
44 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 34 M40 (4) 00:35:19 +04:53 00:35:18 09:35:19.94
45 26 SAVINA Nina (BLR) 11 K18 (5) 00:35:20 +04:54 00:35:18 09:35:20.38
46 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 35 M30 (21) 00:35:20 +04:54 00:35:17 09:35:20.44
47 36 KOECH Nancy (POL) 12 K30 (4) 00:35:20 +04:54 00:35:17 09:35:20.65
48 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 13 K30 (6) 00:35:21 +04:55 00:35:19 09:35:21.54
49 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 36 M30 (23) 00:36:09 +05:43 00:36:09 09:36:09.12
50 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 37 M30 (24) 00:36:13 +05:47 00:36:11 09:36:13.16
51 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 38 M30 (25) 00:36:13 +05:47 00:36:12 09:36:13.52
52 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 39 M40 (5) 00:36:19 +05:53 00:36:16 09:36:19.11
53 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 40 M30 (26) 00:36:23 +05:57 00:36:21 09:36:23.19
54 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 41 M18 (10) 00:36:46 +06:20 00:36:45 09:36:46.53
55 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 42 M30 (27) 00:36:47 +06:21 00:36:43 09:36:47.63
56 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 43 M40 (6) 00:36:47 +06:21 00:36:44 09:36:47.88
57 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 44 M40 (8) 00:37:22 +06:56 00:37:21 09:37:22.53
58 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 45 M18 (11) 00:37:22 +06:56 00:37:16 09:37:22.72
59 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 46 M40 (7) 00:37:22 +06:56 00:37:20 09:37:22.92
60 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 47 M50 (1) 00:37:22 +06:56 00:37:20 09:37:22.99
61 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 48 M18 (12) 00:37:26 +07:00 00:37:23 09:37:26.34
62 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 49 M30 (28) 00:37:39 +07:13 00:37:38 09:37:39.69
63 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 50 M30 (33) 00:37:46 +07:20 00:37:43 09:37:46.23
64 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 51 M30 (32) 00:37:46 +07:20 00:37:42 09:37:46.23
65 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 52 M30 (34) 00:37:46 +07:20 00:37:43 09:37:46.47
66 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) 53 M30 (37) 00:37:46 +07:20 00:37:46 09:37:46.99
67 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 54 M30 (38) 00:37:47 +07:21 00:37:47 09:37:47.12
68 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 55 M40 (9) 00:37:47 +07:21 00:37:44 09:37:47.41
69 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 56 M18 (14) 00:37:47 +07:21 00:37:46 09:37:47.48
70 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 57 M30 (35) 00:37:47 +07:21 00:37:45 09:37:47.68
71 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 58 M30 (30) 00:37:48 +07:22 00:37:40 09:37:48.20
72 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 59 M30 (36) 00:37:49 +07:23 00:37:46 09:37:49.32
73 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 60 M30 (31) 00:37:49 +07:23 00:37:41 09:37:49.71
74 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 61 M18 (13) 00:37:49 +07:23 00:37:41 09:37:49.73
75 2895 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 62 M30 (29) 00:37:50 +07:24 00:37:38 09:37:50.82
76 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 63 M30 (39) 00:37:54 +07:28 00:37:52 09:37:54.80
77 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 64 M40 (10) 00:37:59 +07:33 00:37:58 09:37:59.42
78 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 65 M30 (40) 00:38:10 +07:44 00:38:08 09:38:10.30
79 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL) 14 K18 (8) 00:38:11 +07:45 00:38:10 09:38:11.51
80 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 66 M30 (41) 00:38:12 +07:46 00:38:12 09:38:12.27
81 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 67 M30 (42) 00:38:17 +07:51 00:38:13 09:38:17.64
82 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 68 M30 (43) 00:38:18 +07:52 00:38:14 09:38:18.20
83 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 69 M30 (44) 00:38:20 +07:54 00:38:15 09:38:20.53
84 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 70 M40 (11) 00:38:20 +07:54 00:38:17 09:38:20.80
85 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 71 M30 (45) 00:38:26 +08:00 00:38:21 09:38:26.83
86 3808 CZYŻ Michał Obozy Górskie (POL) 72 M18 (15) 00:38:29 +08:03 00:38:15 09:38:29.69
87 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 73 M40 (14) 00:38:29 +08:03 00:38:27 09:38:29.80
88 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 74 M40 (13) 00:38:30 +08:04 00:38:27 09:38:30.15
89 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 75 M40 (12) 00:38:30 +08:04 00:38:26 09:38:30.24
90 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) 76 M18 (16) 00:38:30 +08:04 00:38:17 09:38:30.27
91 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 77 M30 (46) 00:38:31 +08:05 00:38:28 09:38:31.10
92 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 78 M40 (15) 00:38:31 +08:05 00:38:28 09:38:31.44
93 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 79 M30 (47) 00:38:32 +08:06 00:38:30 09:38:32.32
94 2795 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) 80 M30 (48) 00:38:35 +08:09 00:38:32 09:38:35.43
95 6218 MUZYK Patryk Saucony Freedom Team (POL) 81 M18 (17) 00:38:37 +08:11 00:38:35 09:38:37.07
96 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 82 M30 (49) 00:38:39 +08:13 00:38:34 09:38:39.51
97 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 83 M50 (2) 00:38:43 +08:17 00:38:39 09:38:43.66
98 4777 MACHLOWSKI Łukasz KKB Dystans (POL) 84 M30 (51) 00:38:56 +08:30 00:38:56 09:38:56.18
99 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 85 M30 (50) 00:38:57 +08:31 00:38:53 09:38:57.34
100 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 86 M18 (18) 00:38:59 +08:33 00:38:55 09:38:59.71
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.84675312 s

Sponsor główny: