ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 1 M30 (1) 00:45:34 +00:00 00:45:34 09:45:34.03
2 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 2 M30 (2) 00:45:34 +00:00 00:45:34 09:45:34.18
3 6 TSEGAY Berhane (ERI) 3 M30 (3) 00:45:34 +00:00 00:45:34 09:45:34.78
4 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 4 M30 (4) 00:45:35 +00:01 00:45:35 09:45:35.11
5 11 KANGOGO Mark (KEN) 5 M30 (5) 00:45:53 +00:19 00:45:53 09:45:53.71
6 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 6 M30 (6) 00:45:53 +00:19 00:45:53 09:45:53.94
7 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 7 M30 (7) 00:45:54 +00:20 00:45:54 09:45:54.42
8 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 8 M30 (8) 00:45:54 +00:20 00:45:54 09:45:54.96
9 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) 9 M30 (9) 00:46:11 +00:37 00:46:11 09:46:11.35
10 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 10 M30 (10) 00:46:39 +01:05 00:46:38 09:46:39.78
11 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 11 M30 (11) 00:46:40 +01:06 00:46:40 09:46:40.04
12 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 12 M30 (12) 00:46:59 +01:25 00:46:59 09:46:59.21
13 18 PETROV Andrey (UZB) 13 M30 (13) 00:46:59 +01:25 00:46:59 09:46:59.77
14 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 14 M40 (1) 00:46:59 +01:25 00:46:59 09:46:59.85
15 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 15 M30 (14) 00:47:00 +01:26 00:47:00 09:47:00.56
16 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 16 M18 (1) 00:47:01 +01:27 00:47:01 09:47:01.24
17 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 17 M18 (2) 00:47:47 +02:13 00:47:47 09:47:47.41
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 18 M30 (15) 00:47:49 +02:15 00:47:49 09:47:49.25
19 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 19 M30 (16) 00:50:43 +05:09 00:50:43 09:50:43.74
20 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 20 M30 (17) 00:51:10 +05:36 00:51:08 09:51:10.55
21 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 21 M18 (3) 00:51:46 +06:12 00:51:46 09:51:46.26
22 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 22 M18 (5) 00:52:15 +06:41 00:52:14 09:52:15.08
23 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 23 M30 (18) 00:52:15 +06:41 00:52:14 09:52:15.30
24 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 24 M18 (6) 00:52:15 +06:41 00:52:15 09:52:15.39
25 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 25 M40 (2) 00:52:15 +06:41 00:52:14 09:52:15.44
26 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 26 M30 (19) 00:52:15 +06:41 00:52:15 09:52:15.47
27 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 27 M18 (4) 00:52:15 +06:41 00:52:13 09:52:15.67
28 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 28 M18 (7) 00:52:15 +06:41 00:52:15 09:52:15.79
29 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 00:52:15 +06:41 00:52:15 09:52:15.93
30 28 ZENUDA Fantu (ETH) 2 K18 (1) 00:52:16 +06:42 00:52:14 09:52:16.19
31 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 3 K18 (2) 00:52:16 +06:42 00:52:15 09:52:16.28
32 24 YATOR Gladys (KEN) 4 K18 (3) 00:52:16 +06:42 00:52:15 09:52:16.31
33 31 WORTESA Jemelia (ETH) 5 K30 (2) 00:52:17 +06:43 00:52:17 09:52:17.05
34 38 WELDU Nazaret (POL) 6 K18 (4) 00:52:44 +07:10 00:52:43 09:52:44.80
35 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 29 M30 (21) 00:52:51 +07:17 00:52:51 09:52:51.14
36 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) 30 M18 (8) 00:52:52 +07:18 00:52:52 09:52:52.33
37 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 7 K18 (5) 00:52:53 +07:19 00:52:53 09:52:53.02
38 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 31 M18 (9) 00:52:53 +07:19 00:52:53 09:52:53.07
39 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 8 K30 (3) 00:52:53 +07:19 00:52:51 09:52:53.10
40 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 32 M30 (20) 00:52:53 +07:19 00:52:50 09:52:53.34
41 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 9 K18 (6) 00:52:54 +07:20 00:52:53 09:52:54.06
42 36 KOECH Nancy (POL) 10 K30 (4) 00:52:55 +07:21 00:52:52 09:52:55.81
43 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 33 M30 (22) 00:52:56 +07:22 00:52:55 09:52:56.30
44 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 34 M30 (23) 00:52:56 +07:22 00:52:56 09:52:56.43
45 26 SAVINA Nina (BLR) 11 K18 (7) 00:52:57 +07:23 00:52:55 09:52:57.49
46 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 12 K30 (5) 00:52:57 +07:23 00:52:56 09:52:57.65
47 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 35 M40 (3) 00:53:00 +07:26 00:52:59 09:53:00.65
48 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 36 M40 (4) 00:53:01 +07:27 00:53:00 09:53:01.23
49 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 13 K30 (6) 00:53:01 +07:27 00:52:59 09:53:01.59
50 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 37 M30 (24) 00:54:20 +08:46 00:54:18 09:54:20.55
51 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 38 M30 (25) 00:54:21 +08:47 00:54:20 09:54:21.19
52 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 39 M30 (26) 00:54:21 +08:47 00:54:21 09:54:21.64
53 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 40 M40 (5) 00:54:44 +09:10 00:54:41 09:54:44.93
54 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 41 M30 (27) 00:54:53 +09:19 00:54:51 09:54:53.22
55 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 42 M18 (10) 00:54:58 +09:24 00:54:57 09:54:58.72
56 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 43 M30 (28) 00:54:58 +09:24 00:54:54 09:54:58.94
57 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 44 M40 (6) 00:54:59 +09:25 00:54:56 09:54:59.08
58 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 45 M50 (1) 00:55:47 +10:13 00:55:45 09:55:47.83
59 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 46 M18 (11) 00:55:48 +10:14 00:55:42 09:55:48.13
60 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 47 M40 (8) 00:55:48 +10:14 00:55:47 09:55:48.41
61 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 48 M40 (7) 00:55:49 +10:15 00:55:47 09:55:49.34
62 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 49 M30 (29) 00:56:14 +10:40 00:56:13 09:56:14.56
63 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 50 M18 (12) 00:56:23 +10:49 00:56:20 09:56:23.59
64 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 51 M18 (13) 00:56:44 +11:10 00:56:36 09:56:44.84
65 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 52 M30 (33) 00:56:44 +11:10 00:56:41 09:56:44.96
66 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 53 M30 (34) 00:56:45 +11:11 00:56:42 09:56:45.36
67 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 54 M40 (9) 00:56:45 +11:11 00:56:42 09:56:45.37
68 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 55 M30 (32) 00:56:45 +11:11 00:56:41 09:56:45.46
69 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 56 M30 (30) 00:56:46 +11:12 00:56:38 09:56:46.40
70 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 57 M30 (35) 00:56:46 +11:12 00:56:46 09:56:46.57
71 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 58 M30 (31) 00:56:46 +11:12 00:56:38 09:56:46.77
72 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) 59 M30 (37) 00:56:47 +11:13 00:56:47 09:56:47.97
73 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 60 M30 (36) 00:56:49 +11:15 00:56:47 09:56:49.55
74 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 61 M18 (14) 00:56:49 +11:15 00:56:48 09:56:49.76
75 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 62 M30 (38) 00:56:55 +11:21 00:56:53 09:56:55.90
76 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 63 M30 (40) 00:56:58 +11:24 00:56:58 09:56:58.01
77 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 64 M30 (39) 00:57:00 +11:26 00:56:57 09:57:00.04
78 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 65 M30 (41) 00:57:12 +11:38 00:57:08 09:57:12.43
79 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 66 M30 (43) 00:57:13 +11:39 00:57:09 09:57:13.56
80 2895 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 67 M30 (42) 00:57:20 +11:46 00:57:08 09:57:20.92
81 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 68 M30 (44) 00:57:24 +11:50 00:57:19 09:57:24.67
82 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 69 M40 (10) 00:57:29 +11:55 00:57:26 09:57:29.31
83 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 70 M40 (11) 00:57:34 +12:00 00:57:33 09:57:34.62
84 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 71 M30 (45) 00:57:36 +12:02 00:57:33 09:57:36.77
85 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 72 M40 (12) 00:57:38 +12:04 00:57:34 09:57:38.57
86 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 73 M30 (46) 00:57:39 +12:05 00:57:37 09:57:39.56
87 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 74 M40 (13) 00:57:41 +12:07 00:57:38 09:57:41.31
88 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 75 M40 (14) 00:57:41 +12:07 00:57:38 09:57:41.94
89 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 76 M40 (15) 00:57:42 +12:08 00:57:40 09:57:42.29
90 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 77 M30 (47) 00:57:43 +12:09 00:57:38 09:57:43.90
91 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) 78 M18 (15) 00:57:44 +12:10 00:57:31 09:57:44.02
92 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 79 M30 (48) 00:57:45 +12:11 00:57:40 09:57:45.41
93 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL) 14 K18 (9) 00:57:49 +12:15 00:57:48 09:57:49.68
94 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 80 M30 (49) 00:57:50 +12:16 00:57:48 09:57:50.17
95 5448 GODLEWSKA Karolina Warszawa (POL) 15 K18 (8) 00:58:15 +12:41 00:53:55 09:58:15.51
96 6218 MUZYK Patryk Saucony Freedom Team (POL) 81 M18 (16) 00:58:21 +12:47 00:58:19 09:58:21.61
97 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 82 M30 (50) 00:58:25 +12:51 00:58:21 09:58:25.61
98 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 83 M18 (17) 00:58:25 +12:51 00:58:21 09:58:25.83
99 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 84 M50 (2) 00:58:25 +12:51 00:58:21 09:58:25.94
100 4777 MACHLOWSKI Łukasz KKB Dystans (POL) 85 M30 (51) 00:58:28 +12:54 00:58:28 09:58:28.51
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.57283878 s

Sponsor główny: