ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
29 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 00:52:15 +06:41 00:52:15 09:52:15.93
30 28 ZENUDA Fantu (ETH) 2 K18 (1) 00:52:16 +06:42 00:52:14 09:52:16.19
31 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 3 K18 (2) 00:52:16 +06:42 00:52:15 09:52:16.28
32 24 YATOR Gladys (KEN) 4 K18 (3) 00:52:16 +06:42 00:52:15 09:52:16.31
33 31 WORTESA Jemelia (ETH) 5 K30 (2) 00:52:17 +06:43 00:52:17 09:52:17.05
34 38 WELDU Nazaret (POL) 6 K18 (4) 00:52:44 +07:10 00:52:43 09:52:44.80
37 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 7 K18 (5) 00:52:53 +07:19 00:52:53 09:52:53.02
39 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 8 K30 (3) 00:52:53 +07:19 00:52:51 09:52:53.10
41 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 9 K18 (6) 00:52:54 +07:20 00:52:53 09:52:54.06
42 36 KOECH Nancy (POL) 10 K30 (4) 00:52:55 +07:21 00:52:52 09:52:55.81
45 26 SAVINA Nina (BLR) 11 K18 (7) 00:52:57 +07:23 00:52:55 09:52:57.49
46 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 12 K30 (5) 00:52:57 +07:23 00:52:56 09:52:57.65
49 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 13 K30 (6) 00:53:01 +07:27 00:52:59 09:53:01.59
93 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL) 14 K18 (9) 00:57:49 +12:15 00:57:48 09:57:49.68
95 5448 GODLEWSKA Karolina Warszawa (POL) 15 K18 (8) 00:58:15 +12:41 00:53:55 09:58:15.51
155 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 16 K18 (10) 01:00:35 +15:01 01:00:27 10:00:35.98
201 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 17 K30 (7) 01:01:45 +16:11 01:01:44 10:01:45.23
263 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 18 K18 (11) 01:02:56 +17:22 01:02:49 10:02:56.30
286 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 19 K30 (8) 01:02:59 +17:25 01:02:53 10:02:59.14
367 6126 WIŚNIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 20 K30 (9) 01:03:45 +18:11 01:03:36 10:03:45.61
401 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 21 K40 (1) 01:03:56 +18:22 01:03:41 10:03:56.95
415 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 22 K18 (12) 01:04:14 +18:40 01:04:07 10:04:14.24
473 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 23 K30 (10) 01:05:11 +19:37 01:04:55 10:05:11.03
499 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 24 K30 (11) 01:05:47 +20:13 01:05:37 10:05:47.38
506 5454 KLODA Magda Turka (POL) 25 K30 (12) 01:06:00 +20:26 01:05:42 10:06:00.05
517 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 26 K18 (13) 01:06:12 +20:38 01:05:54 10:06:12.74
525 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 27 K30 (13) 01:06:26 +20:52 01:06:16 10:06:26.38
526 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 28 K40 (2) 01:06:26 +20:52 01:06:09 10:06:26.67
527 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 29 K18 (14) 01:06:27 +20:53 01:06:04 10:06:27.55
559 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 30 K40 (3) 01:06:56 +21:22 01:06:35 10:06:56.64
574 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 31 K40 (5) 01:07:08 +21:34 01:06:56 10:07:08.32
578 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 32 K18 (15) 01:07:10 +21:36 01:06:55 10:07:10.38
593 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 33 K30 (14) 01:07:25 +21:51 01:07:03 10:07:25.40
643 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 34 K40 (4) 01:08:16 +22:42 01:06:53 10:08:16.49
650 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 35 K40 (6) 01:08:23 +22:49 01:07:34 10:08:23.54
653 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 36 K30 (15) 01:08:31 +22:57 01:07:52 10:08:31.79
675 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 37 K40 (8) 01:08:57 +23:23 01:08:35 10:08:57.19
676 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 38 K30 (17) 01:08:57 +23:23 01:08:35 10:08:57.25
699 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 39 K40 (9) 01:09:15 +23:41 01:08:55 10:09:15.29
702 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 40 K30 (16) 01:09:17 +23:43 01:08:26 10:09:17.81
704 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 41 K40 (7) 01:09:18 +23:44 01:08:25 10:09:18.95
716 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 42 K18 (16) 01:09:26 +23:52 01:09:06 10:09:26.32
721 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 43 K50 (1) 01:09:29 +23:55 01:08:39 10:09:29.47
759 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 44 K30 (18) 01:10:01 +24:27 01:09:10 10:10:01.88
788 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 45 K40 (12) 01:10:23 +24:49 01:09:38 10:10:23.62
792 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 46 K40 (10) 01:10:25 +24:51 01:09:36 10:10:25.17
799 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 47 K50 (2) 01:10:26 +24:52 01:09:38 10:10:26.03
810 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (11) 01:10:26 +24:52 01:09:37 10:10:26.73
811 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zbąszynek (POL) 49 K40 (13) 01:10:26 +24:52 01:09:39 10:10:26.93
818 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 50 K18 (17) 01:10:27 +24:53 01:09:16 10:10:27.38
826 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 51 K50 (3) 01:10:27 +24:53 01:09:43 10:10:27.95
840 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 52 K30 (19) 01:10:30 +24:56 01:09:46 10:10:30.06
931 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 53 K40 (14) 01:11:41 +26:07 01:10:37 10:11:41.22
942 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) 54 K30 (20) 01:11:48 +26:14 01:10:49 10:11:48.88
963 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 55 K30 (21) 01:12:04 +26:30 01:10:56 10:12:04.92
1009 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 56 K30 (22) 01:12:37 +27:03 01:12:23 10:12:37.34
1010 2362 PATKAUSKIENE Šalne Stadija (LTU) 57 K40 (18) 01:12:37 +27:03 01:12:22 10:12:37.66
1068 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 58 K40 (20) 01:13:12 +27:38 01:12:47 10:13:12.59
1072 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) 59 K18 (18) 01:13:13 +27:39 01:11:57 10:13:13.97
1077 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 60 K30 (23) 01:13:15 +27:41 01:12:24 10:13:15.42
1093 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 61 K18 (19) 01:13:28 +27:54 01:12:44 10:13:28.77
1105 6236 WOŹNICZKA Jolanta Warszawa (POL) 62 K40 (15) 01:13:34 +28:00 01:12:09 10:13:34.84
1115 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) 63 K18 (20) 01:13:40 +28:06 01:13:06 10:13:40.79
1124 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 64 K40 (17) 01:13:45 +28:11 01:12:18 10:13:45.63
1135 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 65 K40 (16) 01:13:55 +28:21 01:12:16 10:13:55.59
1160 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 66 K30 (26) 01:14:07 +28:33 01:13:16 10:14:07.55
1170 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 67 K30 (24) 01:14:10 +28:36 01:12:43 10:14:10.50
1174 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 68 K40 (19) 01:14:11 +28:37 01:12:35 10:14:11.66
1199 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW (POL) 69 K30 (25) 01:14:19 +28:45 01:12:51 10:14:19.90
1203 1186 DOMAŃ Joanna Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 70 K40 (21) 01:14:21 +28:47 01:13:04 10:14:21.55
1221 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) 71 K30 (30) 01:14:30 +28:56 01:14:10 10:14:30.80
1242 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 72 K18 (21) 01:14:45 +29:11 01:13:56 10:14:45.66
1251 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 73 K30 (31) 01:14:48 +29:14 01:14:28 10:14:48.05
1258 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 74 K40 (23) 01:14:50 +29:16 01:13:43 10:14:50.16
1269 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) 75 K50 (4) 01:14:52 +29:18 01:13:37 10:14:52.77
1274 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 76 K30 (28) 01:14:56 +29:22 01:13:58 10:14:56.38
1290 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 77 K40 (22) 01:15:06 +29:32 01:13:35 10:15:06.18
1316 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 78 K40 (25) 01:15:17 +29:43 01:14:03 10:15:17.63
1319 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 79 K30 (29) 01:15:17 +29:43 01:14:03 10:15:17.76
1336 4883 SZWED Renata ZF (POL) 80 K40 (26) 01:15:27 +29:53 01:14:03 10:15:27.82
1386 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 81 K18 (22) 01:15:53 +30:19 01:14:21 10:15:53.69
1405 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 82 K40 (28) 01:15:59 +30:25 01:14:28 10:15:59.35
1416 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 83 K30 (34) 01:16:00 +30:26 01:14:34 10:16:00.91
1419 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 84 K40 (27) 01:16:01 +30:27 01:14:17 10:16:01.05
1433 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 85 K30 (32) 01:16:02 +30:28 01:14:30 10:16:02.41
1436 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 86 K40 (29) 01:16:02 +30:28 01:14:30 10:16:02.52
1454 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 87 K40 (24) 01:16:04 +30:30 01:14:02 10:16:04.45
1463 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 88 K30 (37) 01:16:05 +30:31 01:14:39 10:16:05.18
1480 3944 KOSIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 89 K30 (36) 01:16:08 +30:34 01:14:38 10:16:08.42
1483 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 90 K30 (35) 01:16:08 +30:34 01:14:36 10:16:08.95
1492 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 91 K30 (39) 01:16:10 +30:36 01:14:45 10:16:10.24
1497 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 92 K18 (27) 01:16:11 +30:37 01:14:58 10:16:11.02
1513 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 93 K40 (30) 01:16:17 +30:43 01:14:40 10:16:17.10
1518 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 94 K30 (38) 01:16:17 +30:43 01:14:42 10:16:17.45
1520 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 95 K30 (40) 01:16:17 +30:43 01:14:52 10:16:17.91
1521 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 96 K18 (24) 01:16:17 +30:43 01:14:35 10:16:17.99
1522 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 97 K18 (25) 01:16:18 +30:44 01:14:42 10:16:18.05
1534 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 98 K30 (33) 01:16:21 +30:47 01:14:31 10:16:21.18
1554 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) 99 K40 (31) 01:16:29 +30:55 01:14:58 10:16:29.58
1555 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 100 K18 (23) 01:16:30 +30:56 01:14:25 10:16:30.13
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.77245903 s

Sponsor główny: