ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 20 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 1 M30 (1) 01:00:59 +00:00 01:00:59 10:00:59.00
2 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 2 M30 (2) 01:00:59 +00:00 01:00:59 10:00:59.60
3 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 3 M30 (3) 01:00:59 +00:00 01:00:59 10:00:59.80
4 6 TSEGAY Berhane (ERI) 4 M30 (4) 01:01:24 +00:25 01:01:24 10:01:24.49
5 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 5 M30 (5) 01:01:26 +00:27 01:01:26 10:01:26.96
6 11 KANGOGO Mark (KEN) 6 M30 (6) 01:01:27 +00:28 01:01:27 10:01:27.27
7 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 7 M30 (7) 01:01:27 +00:28 01:01:27 10:01:27.72
8 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 8 M30 (8) 01:01:29 +00:30 01:01:29 10:01:29.32
9 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) 9 M30 (9) 01:02:37 +01:38 01:02:37 10:02:37.48
10 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 10 M30 (11) 01:02:38 +01:39 01:02:38 10:02:38.08
11 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 11 M40 (1) 01:02:38 +01:39 01:02:38 10:02:38.44
12 18 PETROV Andrey (UZB) 12 M30 (12) 01:02:38 +01:39 01:02:38 10:02:38.55
13 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 13 M30 (10) 01:02:39 +01:40 01:02:38 10:02:39.05
14 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 14 M30 (13) 01:02:40 +01:41 01:02:40 10:02:40.14
15 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 15 M30 (14) 01:02:40 +01:41 01:02:40 10:02:40.78
16 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 16 M18 (1) 01:02:41 +01:42 01:02:41 10:02:41.48
17 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 17 M18 (2) 01:03:53 +02:54 01:03:53 10:03:53.91
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 18 M30 (15) 01:03:54 +02:55 01:03:54 10:03:54.33
19 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 19 M30 (16) 01:08:09 +07:10 01:08:09 10:08:09.30
20 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 20 M30 (17) 01:08:39 +07:40 01:08:37 10:08:39.46
21 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 21 M18 (3) 01:09:35 +08:36 01:09:35 10:09:35.06
22 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 22 M18 (4) 01:09:36 +08:37 01:09:36 10:09:36.64
23 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 01:09:37 +08:38 01:09:36 10:09:37.00
24 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 23 M30 (18) 01:09:37 +08:38 01:09:37 10:09:37.82
25 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 24 M18 (6) 01:09:38 +08:39 01:09:37 10:09:38.66
26 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 25 M18 (5) 01:09:38 +08:39 01:09:36 10:09:38.72
27 22 JEROTICH Sheila (KEN) 2 K30 (1) 01:09:38 +08:39 01:09:38 10:09:38.74
28 24 YATOR Gladys (KEN) 3 K18 (2) 01:09:38 +08:39 01:09:37 10:09:38.84
29 31 WORTESA Jemelia (ETH) 4 K30 (2) 01:09:39 +08:40 01:09:39 10:09:39.09
30 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 26 M40 (2) 01:09:39 +08:40 01:09:38 10:09:39.22
31 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 27 M18 (7) 01:09:39 +08:40 01:09:39 10:09:39.97
32 28 ZENUDA Fantu (ETH) 5 K18 (3) 01:09:40 +08:41 01:09:38 10:09:40.40
33 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 28 M30 (19) 01:09:41 +08:42 01:09:40 10:09:41.24
34 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 29 M30 (20) 01:10:39 +09:40 01:10:39 10:10:39.32
35 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (4) 01:10:40 +09:41 01:10:39 10:10:40.03
36 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 30 M18 (8) 01:10:40 +09:41 01:10:40 10:10:40.76
37 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) 31 M18 (9) 01:10:42 +09:43 01:10:42 10:10:42.65
38 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (5) 01:10:43 +09:44 01:10:41 10:10:43.51
39 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 32 M30 (22) 01:10:46 +09:47 01:10:46 10:10:46.53
40 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 8 K30 (3) 01:10:47 +09:48 01:10:46 10:10:47.90
41 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 33 M30 (21) 01:10:48 +09:49 01:10:45 10:10:48.65
42 38 WELDU Nazaret (POL) 9 K18 (6) 01:10:48 +09:49 01:10:47 10:10:48.88
43 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 10 K18 (7) 01:10:51 +09:52 01:10:51 10:10:51.21
44 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 34 M30 (23) 01:10:53 +09:54 01:10:52 10:10:53.49
45 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 11 K30 (4) 01:10:57 +09:58 01:10:55 10:10:57.64
46 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 35 M40 (3) 01:11:12 +10:13 01:11:11 10:11:12.27
47 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 12 K30 (5) 01:11:13 +10:14 01:11:11 10:11:13.08
48 36 KOECH Nancy (POL) 13 K30 (6) 01:11:40 +10:41 01:11:37 10:11:40.41
49 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 36 M40 (4) 01:12:13 +11:14 01:12:12 10:12:13.28
50 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 37 M30 (25) 01:12:32 +11:33 01:12:31 10:12:32.94
51 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 38 M30 (24) 01:12:33 +11:34 01:12:31 10:12:33.83
52 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 39 M30 (26) 01:13:02 +12:03 01:13:02 10:13:02.42
53 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 40 M18 (10) 01:13:27 +12:28 01:13:26 10:13:27.55
54 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 41 M30 (27) 01:13:37 +12:38 01:13:33 10:13:37.81
55 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 42 M40 (5) 01:13:42 +12:43 01:13:39 10:13:42.45
56 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 43 M30 (28) 01:13:43 +12:44 01:13:41 10:13:43.32
57 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 44 M40 (6) 01:13:49 +12:50 01:13:46 10:13:49.27
58 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 45 M18 (11) 01:14:21 +13:22 01:14:15 10:14:21.96
59 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 46 M50 (1) 01:14:21 +13:22 01:14:19 10:14:21.98
60 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 47 M40 (7) 01:14:22 +13:23 01:14:20 10:14:22.32
61 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 48 M40 (8) 01:14:23 +13:24 01:14:22 10:14:23.32
62 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 49 M30 (29) 01:14:54 +13:55 01:14:53 10:14:54.71
63 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 50 M30 (30) 01:15:32 +14:33 01:15:29 10:15:32.53
64 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 51 M30 (31) 01:15:34 +14:35 01:15:31 10:15:34.58
65 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 52 M40 (9) 01:15:43 +14:44 01:15:40 10:15:43.21
66 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 53 M18 (12) 01:15:43 +14:44 01:15:35 10:15:43.26
67 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 54 M30 (32) 01:15:43 +14:44 01:15:35 10:15:43.57
68 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 55 M30 (33) 01:15:56 +14:57 01:15:52 10:15:56.49
69 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 56 M18 (13) 01:16:07 +15:08 01:16:04 10:16:07.75
70 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 57 M30 (38) 01:16:09 +15:10 01:16:09 10:16:09.05
71 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 58 M30 (37) 01:16:09 +15:10 01:16:07 10:16:09.44
72 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 59 M30 (35) 01:16:10 +15:11 01:16:06 10:16:10.61
73 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 60 M30 (36) 01:16:11 +15:12 01:16:07 10:16:11.19
74 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 61 M30 (34) 01:16:12 +15:13 01:16:04 10:16:12.85
75 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) 62 M30 (40) 01:16:19 +15:20 01:16:19 10:16:19.27
76 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 63 M30 (39) 01:16:20 +15:21 01:16:15 10:16:20.77
77 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 64 M30 (41) 01:16:22 +15:23 01:16:20 10:16:22.29
78 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 65 M30 (42) 01:16:25 +15:26 01:16:22 10:16:25.00
79 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 66 M40 (10) 01:16:39 +15:40 01:16:36 10:16:39.15
80 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 67 M30 (43) 01:16:53 +15:54 01:16:53 10:16:53.07
81 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 68 M18 (14) 01:16:55 +15:56 01:16:54 10:16:55.84
82 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 69 M40 (11) 01:17:06 +16:07 01:17:02 10:17:06.91
83 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 70 M30 (45) 01:17:08 +16:09 01:17:06 10:17:08.70
84 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 71 M30 (44) 01:17:11 +16:12 01:17:06 10:17:11.18
85 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 72 M40 (12) 01:17:17 +16:18 01:17:14 10:17:17.18
86 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 73 M40 (14) 01:17:19 +16:20 01:17:17 10:17:19.59
87 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 74 M40 (13) 01:17:19 +16:20 01:17:16 10:17:19.60
88 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 75 M30 (46) 01:17:20 +16:21 01:17:18 10:17:20.75
89 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 76 M30 (47) 01:17:38 +16:39 01:17:35 10:17:38.37
90 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 77 M30 (48) 01:17:53 +16:54 01:17:48 10:17:53.82
91 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 78 M30 (50) 01:17:54 +16:55 01:17:50 10:17:54.09
92 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 79 M18 (15) 01:17:54 +16:55 01:17:50 10:17:54.34
93 2895 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 80 M30 (49) 01:18:01 +17:02 01:17:49 10:18:01.42
94 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 81 M40 (15) 01:18:03 +17:04 01:18:02 10:18:03.85
95 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 82 M50 (2) 01:18:07 +17:08 01:18:03 10:18:07.09
96 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) 83 M18 (16) 01:18:08 +17:09 01:17:55 10:18:08.99
97 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 84 M18 (18) 01:18:29 +17:30 01:18:22 10:18:29.15
98 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 85 M30 (51) 01:18:31 +17:32 01:18:25 10:18:31.35
99 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 86 M18 (17) 01:18:31 +17:32 01:18:21 10:18:31.95
100 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 87 M30 (52) 01:18:32 +17:33 01:18:29 10:18:32.03
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.49399495 s

Sponsor główny: