ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 21.097 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 1 M30 (1) 01:04:04 +00:00 01:04:04 10:04:04.73
2 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 2 M30 (2) 01:04:04 +00:00 01:04:04 10:04:04.85
3 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 01:04:05 +00:01 01:04:05 10:04:05.11
4 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 4 M30 (4) 01:04:35 +00:31 01:04:35 10:04:35.52
5 11 KANGOGO Mark (KEN) 5 M30 (5) 01:04:35 +00:31 01:04:35 10:04:35.99
6 6 TSEGAY Berhane (ERI) 6 M30 (6) 01:04:36 +00:32 01:04:36 10:04:36.63
7 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 7 M30 (7) 01:04:36 +00:32 01:04:36 10:04:36.91
8 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 8 M30 (8) 01:04:40 +00:36 01:04:40 10:04:40.20
9 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) 9 M30 (10) 01:05:53 +01:49 01:05:53 10:05:53.80
10 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 10 M30 (9) 01:05:54 +01:50 01:05:53 10:05:54.21
11 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 11 M30 (11) 01:05:55 +01:51 01:05:55 10:05:55.09
12 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 12 M30 (12) 01:05:55 +01:51 01:05:55 10:05:55.20
13 18 PETROV Andrey (UZB) 13 M30 (13) 01:05:55 +01:51 01:05:55 10:05:55.46
14 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 14 M40 (1) 01:05:55 +01:51 01:05:55 10:05:55.78
15 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 15 M30 (14) 01:05:56 +01:52 01:05:56 10:05:56.23
16 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 16 M18 (1) 01:05:57 +01:53 01:05:57 10:05:57.27
17 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 17 M18 (2) 01:07:08 +03:04 01:07:08 10:07:08.47
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 18 M30 (15) 01:07:10 +03:06 01:07:10 10:07:10.54
19 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 19 M30 (16) 01:11:33 +07:29 01:11:33 10:11:33.84
20 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 20 M30 (17) 01:12:14 +08:10 01:12:12 10:12:14.41
21 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 21 M18 (3) 01:13:07 +09:03 01:13:05 10:13:07.45
22 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 22 M30 (18) 01:13:07 +09:03 01:13:07 10:13:07.84
23 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 23 M18 (5) 01:13:08 +09:04 01:13:08 10:13:08.21
24 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 24 M40 (2) 01:13:08 +09:04 01:13:07 10:13:08.24
25 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 25 M18 (4) 01:13:08 +09:04 01:13:07 10:13:08.34
26 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 26 M18 (6) 01:13:08 +09:04 01:13:08 10:13:08.34
27 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 01:13:08 +09:04 01:13:07 10:13:08.54
28 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 27 M18 (7) 01:13:08 +09:04 01:13:08 10:13:08.62
29 22 JEROTICH Sheila (KEN) 2 K30 (1) 01:13:09 +09:05 01:13:09 10:13:09.27
30 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 28 M30 (19) 01:13:09 +09:05 01:13:08 10:13:09.46
31 31 WORTESA Jemelia (ETH) 3 K30 (2) 01:13:09 +09:05 01:13:09 10:13:09.67
32 24 YATOR Gladys (KEN) 4 K18 (3) 01:13:10 +09:06 01:13:09 10:13:10.00
33 28 ZENUDA Fantu (ETH) 5 K18 (2) 01:13:10 +09:06 01:13:08 10:13:10.46
34 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 29 M30 (20) 01:14:12 +10:08 01:14:12 10:14:12.66
35 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 30 M18 (8) 01:14:13 +10:09 01:14:13 10:14:13.62
36 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:14:15 +10:11 01:14:14 10:14:15.46
37 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:14:15 +10:11 01:14:13 10:14:15.96
38 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 31 M30 (22) 01:14:25 +10:21 01:14:25 10:14:25.89
39 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 8 K18 (7) 01:14:26 +10:22 01:14:26 10:14:26.25
40 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 32 M30 (21) 01:14:26 +10:22 01:14:23 10:14:26.54
41 38 WELDU Nazaret (POL) 9 K18 (6) 01:14:26 +10:22 01:14:25 10:14:26.78
42 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 10 K30 (3) 01:14:27 +10:23 01:14:26 10:14:27.20
43 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) 33 M18 (9) 01:14:27 +10:23 01:14:27 10:14:27.72
44 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 34 M30 (23) 01:14:31 +10:27 01:14:30 10:14:31.01
45 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 11 K30 (4) 01:14:41 +10:37 01:14:39 10:14:41.45
46 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 35 M40 (3) 01:14:55 +10:51 01:14:54 10:14:55.82
47 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 12 K30 (5) 01:14:56 +10:52 01:14:54 10:14:56.54
48 36 KOECH Nancy (POL) 13 K30 (6) 01:15:30 +11:26 01:15:27 10:15:30.80
49 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 36 M30 (24) 01:16:09 +12:05 01:16:08 10:16:09.36
50 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 37 M40 (4) 01:16:15 +12:11 01:16:14 10:16:15.98
51 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 38 M30 (25) 01:16:20 +12:16 01:16:18 10:16:20.02
52 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 39 M30 (26) 01:16:51 +12:47 01:16:51 10:16:51.48
53 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 40 M18 (10) 01:17:11 +13:07 01:17:10 10:17:11.30
54 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 41 M30 (27) 01:17:24 +13:20 01:17:20 10:17:24.14
55 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 42 M30 (28) 01:17:31 +13:27 01:17:29 10:17:31.88
56 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 43 M40 (5) 01:17:32 +13:28 01:17:29 10:17:32.40
57 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 44 M40 (6) 01:17:42 +13:38 01:17:39 10:17:42.97
58 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 45 M50 (1) 01:18:10 +14:06 01:18:08 10:18:10.37
59 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 46 M40 (7) 01:18:10 +14:06 01:18:08 10:18:10.98
60 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 47 M18 (11) 01:18:11 +14:07 01:18:05 10:18:11.59
61 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 48 M40 (8) 01:18:11 +14:07 01:18:10 10:18:11.74
62 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 49 M30 (29) 01:18:41 +14:37 01:18:40 10:18:41.66
63 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 50 M30 (30) 01:19:21 +15:17 01:19:18 10:19:21.80
64 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 51 M30 (31) 01:19:22 +15:18 01:19:19 10:19:22.24
65 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 52 M18 (12) 01:19:32 +15:28 01:19:24 10:19:32.96
66 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 53 M40 (9) 01:19:33 +15:29 01:19:30 10:19:33.08
67 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 54 M30 (32) 01:19:33 +15:29 01:19:25 10:19:33.40
68 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 55 M30 (33) 01:19:53 +15:49 01:19:49 10:19:53.23
69 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 56 M30 (34) 01:19:53 +15:49 01:19:53 10:19:53.39
70 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 57 M30 (35) 01:19:59 +15:55 01:19:55 10:19:59.77
71 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 58 M30 (36) 01:19:59 +15:55 01:19:55 10:19:59.97
72 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 59 M30 (37) 01:20:00 +15:56 01:19:58 10:20:00.71
73 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 60 M30 (40) 01:20:11 +16:07 01:20:08 10:20:11.77
74 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 61 M30 (39) 01:20:12 +16:08 01:20:07 10:20:12.44
75 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 62 M18 (13) 01:20:13 +16:09 01:20:10 10:20:13.36
76 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 63 M30 (38) 01:20:14 +16:10 01:20:06 10:20:14.33
77 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 64 M30 (41) 01:20:19 +16:15 01:20:17 10:20:19.33
78 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) 65 M30 (42) 01:20:21 +16:17 01:20:21 10:20:21.46
79 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 66 M40 (10) 01:20:34 +16:30 01:20:31 10:20:34.45
80 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 67 M30 (43) 01:20:58 +16:54 01:20:58 10:20:58.94
81 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 68 M40 (11) 01:20:59 +16:55 01:20:55 10:20:59.87
82 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 69 M18 (14) 01:21:00 +16:56 01:20:59 10:21:00.66
83 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 70 M30 (45) 01:21:03 +16:59 01:21:01 10:21:03.67
84 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 71 M30 (44) 01:21:05 +17:01 01:21:00 10:21:05.39
85 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 72 M40 (13) 01:21:16 +17:12 01:21:14 10:21:16.60
86 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 73 M40 (12) 01:21:17 +17:13 01:21:14 10:21:17.05
87 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 74 M30 (46) 01:21:17 +17:13 01:21:15 10:21:17.32
88 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 75 M40 (14) 01:21:17 +17:13 01:21:14 10:21:17.72
89 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 76 M30 (47) 01:21:29 +17:25 01:21:26 10:21:29.19
90 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 77 M18 (15) 01:21:50 +17:46 01:21:46 10:21:50.04
91 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 78 M30 (48) 01:21:50 +17:46 01:21:46 10:21:50.56
92 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 79 M30 (49) 01:21:55 +17:51 01:21:50 10:21:55.74
93 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 80 M40 (15) 01:22:07 +18:03 01:22:06 10:22:07.26
94 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 81 M50 (2) 01:22:10 +18:06 01:22:06 10:22:10.56
95 2895 RUDNIK Krzysztof Krępa Słupska (POL) 82 M30 (50) 01:22:13 +18:09 01:22:01 10:22:13.91
96 4174 AID Patryk Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL) 83 M18 (16) 01:22:22 +18:18 01:22:09 10:22:22.54
97 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 84 M18 (17) 01:22:26 +18:22 01:22:19 10:22:26.83
98 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 85 M30 (51) 01:22:29 +18:25 01:22:23 10:22:29.74
99 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 86 M30 (52) 01:22:30 +18:26 01:22:27 10:22:30.87
100 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 87 M18 (18) 01:22:31 +18:27 01:22:21 10:22:31.42
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.96586299 s

Sponsor główny: