ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 1 M30 (1) 01:16:19 +00:00 01:16:19 10:16:19.35
2 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 2 M30 (2) 01:16:19 +00:00 01:16:19 10:16:19.36
3 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 01:16:20 +00:01 01:16:20 10:16:20.24
4 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 4 M30 (4) 01:16:51 +00:32 01:16:51 10:16:51.10
5 11 KANGOGO Mark (KEN) 5 M30 (5) 01:16:51 +00:32 01:16:51 10:16:51.78
6 6 TSEGAY Berhane (ERI) 6 M30 (6) 01:16:58 +00:39 01:16:58 10:16:58.51
7 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 7 M30 (7) 01:17:03 +00:44 01:17:03 10:17:03.73
8 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 8 M30 (8) 01:17:15 +00:56 01:17:15 10:17:15.07
9 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 9 M30 (9) 01:18:33 +02:14 01:18:32 10:18:33.38
10 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 10 M40 (1) 01:18:33 +02:14 01:18:33 10:18:33.50
11 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 11 M30 (10) 01:18:33 +02:14 01:18:33 10:18:33.58
12 18 PETROV Andrey (UZB) 12 M30 (11) 01:18:33 +02:14 01:18:33 10:18:33.91
13 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 13 M30 (12) 01:18:34 +02:15 01:18:34 10:18:34.36
14 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 14 M30 (13) 01:18:34 +02:15 01:18:34 10:18:34.77
15 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 15 M18 (1) 01:18:35 +02:16 01:18:35 10:18:35.19
16 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 16 M18 (2) 01:19:58 +03:39 01:19:58 10:19:58.65
17 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 17 M30 (14) 01:20:04 +03:45 01:20:04 10:20:04.25
18 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 18 M30 (15) 01:25:08 +08:49 01:25:08 10:25:08.43
19 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 19 M30 (16) 01:26:09 +09:50 01:26:07 10:26:09.19
20 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 20 M18 (3) 01:26:40 +10:21 01:26:38 10:26:40.34
21 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 21 M30 (17) 01:26:41 +10:22 01:26:41 10:26:41.08
22 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 22 M40 (2) 01:26:50 +10:31 01:26:49 10:26:50.30
23 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 23 M18 (4) 01:26:50 +10:31 01:26:49 10:26:50.46
24 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 24 M18 (5) 01:26:50 +10:31 01:26:50 10:26:50.92
25 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 25 M18 (6) 01:26:51 +10:32 01:26:51 10:26:51.70
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 01:26:52 +10:33 01:26:51 10:26:52.05
27 31 WORTESA Jemelia (ETH) 2 K30 (1) 01:26:52 +10:33 01:26:52 10:26:52.37
28 22 JEROTICH Sheila (KEN) 3 K30 (2) 01:26:53 +10:34 01:26:53 10:26:53.15
29 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 26 M18 (7) 01:27:02 +10:43 01:27:02 10:27:02.51
30 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 27 M30 (18) 01:27:03 +10:44 01:27:02 10:27:03.19
31 24 YATOR Gladys (KEN) 4 K18 (2) 01:27:05 +10:46 01:27:04 10:27:05.53
32 28 ZENUDA Fantu (ETH) 5 K18 (3) 01:27:32 +11:13 01:27:30 10:27:32.41
33 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 28 M30 (19) 01:28:12 +11:53 01:28:12 10:28:12.55
34 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 29 M18 (8) 01:28:13 +11:54 01:28:13 10:28:13.64
35 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:28:14 +11:55 01:28:13 10:28:14.51
36 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:28:15 +11:56 01:28:13 10:28:15.47
37 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 30 M30 (20) 01:28:40 +12:21 01:28:40 10:28:40.25
38 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 31 M30 (21) 01:28:49 +12:30 01:28:46 10:28:49.30
39 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 8 K30 (3) 01:28:49 +12:30 01:28:48 10:28:49.94
40 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 9 K18 (6) 01:28:50 +12:31 01:28:50 10:28:50.78
41 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) 32 M18 (9) 01:28:51 +12:32 01:28:51 10:28:51.62
42 38 WELDU Nazaret (POL) 10 K18 (7) 01:28:54 +12:35 01:28:53 10:28:54.62
43 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 33 M30 (22) 01:29:02 +12:43 01:29:01 10:29:02.72
44 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 34 M40 (3) 01:29:23 +13:04 01:29:22 10:29:23.60
45 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 11 K30 (4) 01:29:24 +13:05 01:29:22 10:29:24.18
46 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 35 M30 (23) 01:30:14 +13:55 01:30:13 10:30:14.52
47 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 36 M30 (24) 01:31:00 +14:41 01:30:58 10:31:00.06
48 36 KOECH Nancy (POL) 12 K30 (5) 01:31:09 +14:50 01:31:06 10:31:09.40
49 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 37 M18 (10) 01:31:50 +15:31 01:31:49 10:31:50.21
50 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 38 M30 (25) 01:31:54 +15:35 01:31:54 10:31:54.20
51 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 39 M40 (4) 01:31:58 +15:39 01:31:57 10:31:58.87
52 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 40 M30 (26) 01:32:11 +15:52 01:32:07 10:32:11.01
53 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 41 M40 (5) 01:32:26 +16:07 01:32:23 10:32:26.14
54 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 42 M30 (27) 01:32:34 +16:15 01:32:32 10:32:34.38
55 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 43 M40 (6) 01:32:52 +16:33 01:32:50 10:32:52.89
56 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 44 M18 (11) 01:32:53 +16:34 01:32:47 10:32:53.35
57 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 45 M40 (7) 01:32:55 +16:36 01:32:52 10:32:55.34
58 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 46 M40 (8) 01:32:59 +16:40 01:32:58 10:32:59.64
59 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 47 M50 (1) 01:33:00 +16:41 01:32:58 10:33:00.36
60 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 48 M30 (28) 01:33:24 +17:05 01:33:23 10:33:24.02
61 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 49 M30 (29) 01:34:17 +17:58 01:34:14 10:34:17.78
62 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 50 M30 (30) 01:34:17 +17:58 01:34:14 10:34:17.94
63 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 51 M40 (9) 01:34:31 +18:12 01:34:28 10:34:31.44
64 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 52 M30 (31) 01:34:31 +18:12 01:34:23 10:34:31.56
65 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 53 M18 (12) 01:34:31 +18:12 01:34:23 10:34:31.67
66 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 54 M30 (32) 01:34:43 +18:24 01:34:43 10:34:43.30
67 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 55 M30 (33) 01:35:04 +18:45 01:35:00 10:35:04.02
68 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 56 M30 (34) 01:35:04 +18:45 01:35:00 10:35:04.59
69 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 57 M30 (35) 01:35:08 +18:49 01:35:05 10:35:08.23
70 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 58 M30 (36) 01:35:10 +18:51 01:35:08 10:35:10.04
71 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 59 M30 (37) 01:35:35 +19:16 01:35:31 10:35:35.06
72 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 60 M30 (38) 01:35:41 +19:22 01:35:39 10:35:41.46
73 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 61 M40 (10) 01:35:46 +19:27 01:35:43 10:35:46.99
74 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 62 M30 (39) 01:35:57 +19:38 01:35:49 10:35:57.92
75 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 63 M18 (13) 01:36:04 +19:45 01:36:01 10:36:04.35
76 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 64 M30 (40) 01:36:08 +19:49 01:36:03 10:36:08.12
77 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 65 M40 (11) 01:36:08 +19:49 01:36:04 10:36:08.86
78 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 66 M30 (41) 01:36:38 +20:19 01:36:36 10:36:38.07
79 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 67 M40 (12) 01:36:47 +20:28 01:36:44 10:36:47.45
80 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 68 M30 (42) 01:36:49 +20:30 01:36:47 10:36:49.80
81 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 69 M40 (13) 01:36:50 +20:31 01:36:47 10:36:50.12
82 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 70 M40 (14) 01:36:50 +20:31 01:36:48 10:36:50.57
83 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 71 M30 (43) 01:37:15 +20:56 01:37:11 10:37:15.30
84 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 72 M18 (14) 01:37:15 +20:56 01:37:11 10:37:15.66
85 3563 FERNANDEZ PEREZ Fernando Almendralejo (ESP) 73 M30 (44) 01:37:23 +21:04 01:37:23 10:37:23.94
86 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) 74 M18 (15) 01:37:24 +21:05 01:37:23 10:37:24.70
87 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 75 M18 (16) 01:37:41 +21:22 01:37:34 10:37:41.41
88 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 76 M30 (45) 01:37:41 +21:22 01:37:36 10:37:41.66
89 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 77 M30 (46) 01:37:53 +21:34 01:37:50 10:37:53.19
90 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 78 M30 (47) 01:38:00 +21:41 01:37:54 10:38:00.60
91 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 79 M30 (48) 01:38:00 +21:41 01:37:57 10:38:00.89
92 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 80 M18 (17) 01:38:00 +21:41 01:37:50 10:38:00.96
93 6759 ZAJĄC Łukasz (POL) B2 81 M18 (18) 01:38:01 +21:42 01:37:58 10:38:01.38
94 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) 82 M40 (15) 01:38:01 +21:42 01:37:55 10:38:01.81
95 6606 EBRIL Mikhail ASICS Frontrunner (POL) 83 M40 (16) 01:38:01 +21:42 01:38:00 10:38:01.91
96 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 84 M30 (49) 01:38:02 +21:43 01:37:58 10:38:02.07
97 893 LEŚNIAK Maciej (POL) 85 M30 (50) 01:38:04 +21:45 01:38:00 10:38:04.13
98 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) 86 M50 (2) 01:38:04 +21:45 01:38:00 10:38:04.38
99 1647 WERNER KAMIL ŻmudaRunningTeam (POL) 87 M30 (51) 01:38:08 +21:49 01:38:00 10:38:08.74
100 3675 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 88 M18 (19) 01:38:09 +21:50 01:38:05 10:38:09.58
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.41909194 s

Sponsor główny: