ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 01:26:52 +10:33 01:26:51 10:26:52.05
27 31 WORTESA Jemelia (ETH) 2 K30 (1) 01:26:52 +10:33 01:26:52 10:26:52.37
28 22 JEROTICH Sheila (KEN) 3 K30 (2) 01:26:53 +10:34 01:26:53 10:26:53.15
31 24 YATOR Gladys (KEN) 4 K18 (2) 01:27:05 +10:46 01:27:04 10:27:05.53
32 28 ZENUDA Fantu (ETH) 5 K18 (3) 01:27:32 +11:13 01:27:30 10:27:32.41
35 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:28:14 +11:55 01:28:13 10:28:14.51
36 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:28:15 +11:56 01:28:13 10:28:15.47
39 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 8 K30 (3) 01:28:49 +12:30 01:28:48 10:28:49.94
40 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 9 K18 (6) 01:28:50 +12:31 01:28:50 10:28:50.78
42 38 WELDU Nazaret (POL) 10 K18 (7) 01:28:54 +12:35 01:28:53 10:28:54.62
45 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 11 K30 (4) 01:29:24 +13:05 01:29:22 10:29:24.18
48 36 KOECH Nancy (POL) 12 K30 (5) 01:31:09 +14:50 01:31:06 10:31:09.40
144 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódĽ (POL) 13 K18 (8) 01:41:01 +24:42 01:40:53 10:41:01.52
223 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 14 K30 (6) 01:44:08 +27:49 01:44:07 10:44:08.57
234 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 15 K18 (9) 01:44:30 +28:11 01:44:23 10:44:30.68
250 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 16 K30 (7) 01:44:44 +28:25 01:44:38 10:44:44.05
340 6126 WI¦NIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 17 K30 (8) 01:46:11 +29:52 01:46:02 10:46:11.41
342 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 18 K40 (1) 01:46:12 +29:53 01:45:57 10:46:12.28
389 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 19 K18 (10) 01:46:57 +30:38 01:46:50 10:46:57.86
437 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 20 K30 (9) 01:48:25 +32:06 01:48:09 10:48:25.21
476 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 21 K30 (10) 01:49:46 +33:27 01:49:36 10:49:46.73
494 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 22 K30 (11) 01:50:27 +34:08 01:50:17 10:50:27.83
501 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 23 K18 (11) 01:50:38 +34:19 01:50:15 10:50:38.53
505 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 24 K40 (2) 01:50:40 +34:21 01:50:23 10:50:40.68
511 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 25 K40 (3) 01:50:52 +34:33 01:50:31 10:50:52.66
526 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 26 K18 (12) 01:51:22 +35:03 01:51:04 10:51:22.65
536 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 27 K40 (4) 01:51:51 +35:32 01:51:39 10:51:51.37
547 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 28 K18 (13) 01:52:11 +35:52 01:51:56 10:52:11.82
581 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 29 K30 (12) 01:52:47 +36:28 01:52:08 10:52:47.94
586 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 30 K30 (13) 01:52:58 +36:39 01:52:36 10:52:58.78
594 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 31 K40 (5) 01:53:11 +36:52 01:52:22 10:53:11.79
635 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 32 K40 (6) 01:54:20 +38:01 01:52:57 10:54:20.83
646 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 33 K30 (15) 01:54:33 +38:14 01:54:11 10:54:33.90
647 5454 KLODA Magda Turka (POL) 34 K30 (16) 01:54:34 +38:15 01:54:16 10:54:34.06
649 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 35 K40 (7) 01:54:34 +38:15 01:54:12 10:54:34.20
656 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 36 K30 (14) 01:54:39 +38:20 01:53:48 10:54:39.58
682 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 37 K50 (1) 01:55:09 +38:50 01:54:19 10:55:09.64
686 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 38 K40 (8) 01:55:16 +38:57 01:54:23 10:55:16.26
726 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 39 K18 (15) 01:56:23 +40:04 01:56:03 10:56:23.86
757 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 40 K50 (2) 01:56:43 +40:24 01:55:55 10:56:43.55
760 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 41 K40 (9) 01:56:43 +40:24 01:55:54 10:56:43.75
771 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 42 K40 (10) 01:56:44 +40:25 01:55:57 10:56:44.48
773 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 43 K40 (11) 01:56:45 +40:26 01:56:00 10:56:45.08
802 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 44 K30 (17) 01:57:02 +40:43 01:56:11 10:57:02.52
811 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 45 K18 (14) 01:57:10 +40:51 01:55:59 10:57:10.20
824 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 46 K30 (18) 01:57:18 +40:59 01:56:34 10:57:18.01
837 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 47 K50 (3) 01:57:34 +41:15 01:56:50 10:57:34.82
855 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (12) 01:58:06 +41:47 01:57:17 10:58:06.74
878 5082 KOZIARSKA Anna Elbl±g (POL) 49 K30 (19) 01:58:44 +42:25 01:57:45 10:58:44.82
939 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 50 K30 (20) 01:59:55 +43:36 01:58:47 10:59:55.42
980 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 51 K40 (14) 02:00:39 +44:20 01:59:35 11:00:39.07
1002 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 52 K40 (16) 02:00:56 +44:37 02:00:36 11:00:56.92
1011 4512 SZMIGIEL Klaudia WoĽniak Running Team (POL) 53 K18 (16) 02:01:01 +44:42 01:59:45 11:01:01.07
1015 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 54 K40 (13) 02:01:02 +44:43 01:59:26 11:01:02.10
1043 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 55 K40 (15) 02:01:32 +45:13 02:00:05 11:01:32.71
1051 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 56 K40 (19) 02:01:45 +45:26 02:01:30 11:01:45.71
1054 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 57 K30 (24) 02:01:47 +45:28 02:01:33 11:01:47.77
1067 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STˇPORKÓW (POL) 58 K30 (22) 02:01:58 +45:39 02:00:30 11:01:58.95
1082 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 59 K30 (23) 02:02:11 +45:52 02:00:44 11:02:11.32
1090 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 60 K18 (17) 02:02:14 +45:55 02:01:30 11:02:14.51
1104 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 61 K40 (17) 02:02:25 +46:06 02:01:00 11:02:25.08
1129 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 62 K40 (23) 02:02:48 +46:29 02:02:23 11:02:48.66
1140 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 63 K30 (25) 02:02:57 +46:38 02:02:06 11:02:57.30
1149 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 64 K40 (18) 02:02:59 +46:40 02:01:28 11:02:59.71
1154 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 65 K30 (26) 02:03:02 +46:43 02:02:11 11:03:02.34
1174 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 66 K40 (20) 02:03:18 +46:59 02:02:01 11:03:18.55
1185 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 67 K40 (22) 02:03:28 +47:09 02:02:21 11:03:28.01
1204 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 68 K40 (21) 02:03:47 +47:28 02:02:08 11:03:47.83
1230 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 69 K18 (20) 02:04:11 +47:52 02:03:22 11:04:11.60
1237 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 70 K30 (27) 02:04:19 +48:00 02:03:21 11:04:19.70
1253 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 71 K30 (21) 02:04:30 +48:11 02:00:27 11:04:30.32
1256 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 72 K18 (18) 02:04:31 +48:12 02:02:26 11:04:31.64
1266 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 73 K18 (19) 02:04:38 +48:19 02:03:06 11:04:38.27
1286 4883 SZWED Renata ZF (POL) 74 K40 (25) 02:04:46 +48:27 02:03:22 11:04:46.67
1306 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 75 K40 (26) 02:04:55 +48:36 02:03:24 11:04:55.04
1329 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 76 K30 (34) 02:04:59 +48:40 02:04:39 11:04:59.64
1333 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 77 K40 (24) 02:05:01 +48:42 02:02:59 11:05:01.61
1356 1641 BARNA¦ Agata Grupa Malbork (POL) 78 K30 (35) 02:05:05 +48:46 02:04:45 11:05:05.40
1367 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 79 K30 (29) 02:05:06 +48:47 02:03:40 11:05:06.28
1385 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 80 K30 (28) 02:05:10 +48:51 02:03:35 11:05:10.18
1394 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 81 K18 (21) 02:05:12 +48:53 02:03:36 11:05:12.19
1398 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 82 K40 (27) 02:05:12 +48:53 02:03:28 11:05:12.87
1402 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 83 K18 (22) 02:05:14 +48:55 02:04:01 11:05:14.10
1404 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 84 K30 (31) 02:05:15 +48:56 02:04:01 11:05:15.04
1407 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 85 K40 (28) 02:05:15 +48:56 02:04:01 11:05:15.94
1409 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 86 K30 (30) 02:05:17 +48:58 02:03:45 11:05:17.14
1438 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 87 K30 (32) 02:05:36 +49:17 02:04:11 11:05:36.51
1451 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 88 K30 (33) 02:05:46 +49:27 02:04:14 11:05:46.06
1494 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 89 K30 (36) 02:06:23 +50:04 02:04:58 11:06:23.32
1501 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 90 K40 (29) 02:06:31 +50:12 02:04:54 11:06:31.69
1505 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 91 K18 (23) 02:06:33 +50:14 02:04:51 11:06:33.83
1524 3848 KLIK Klaudia ŁódĽ (POL) 92 K18 (25) 02:06:49 +50:30 02:06:15 11:06:49.31
1527 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 93 K40 (30) 02:06:56 +50:37 02:05:24 11:06:56.81
1529 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 94 K30 (37) 02:07:01 +50:42 02:05:11 11:07:01.53
1537 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 95 K30 (39) 02:07:08 +50:49 02:05:42 11:07:08.00
1545 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 96 K40 (32) 02:07:14 +50:55 02:05:35 11:07:14.07
1551 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 97 K40 (34) 02:07:16 +50:57 02:05:44 11:07:16.91
1553 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 98 K40 (31) 02:07:17 +50:58 02:05:32 11:07:17.65
1555 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) 99 K50 (4) 02:07:18 +50:59 02:06:03 11:07:18.18
1561 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 100 K30 (40) 02:07:24 +51:05 02:05:48 11:07:24.80
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.10486603 s

Sponsor główny: