ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 1 M30 (1) 01:31:48 +00:00 01:31:48 10:31:48.24
2 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 2 M30 (2) 01:31:49 +00:01 01:31:49 10:31:49.29
3 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 01:31:49 +00:01 01:31:49 10:31:49.89
4 6 TSEGAY Berhane (ERI) 4 M30 (4) 01:32:45 +00:57 01:32:45 10:32:45.59
5 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 5 M30 (5) 01:32:45 +00:57 01:32:45 10:32:45.93
6 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 6 M30 (6) 01:33:09 +01:21 01:33:09 10:33:09.36
7 1909 JANOWICZ Klaudia Wrocław (POL) 1 K18 (1) 01:33:25 +01:37 01:33:25 10:33:25.58
8 11 KANGOGO Mark (KEN) 7 M30 (7) 01:33:51 +02:03 01:33:51 10:33:51.65
9 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 8 M30 (8) 01:33:53 +02:05 01:33:53 10:33:53.91
10 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) 9 M40 (1) 01:34:28 +02:40 01:34:28 10:34:28.44
11 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 10 M30 (9) 01:34:28 +02:40 01:34:28 10:34:28.48
12 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 11 M30 (10) 01:34:28 +02:40 01:34:28 10:34:28.57
13 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 12 M18 (1) 01:34:29 +02:41 01:34:29 10:34:29.43
14 18 PETROV Andrey (UZB) 13 M30 (12) 01:34:29 +02:41 01:34:29 10:34:29.69
15 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 14 M30 (13) 01:34:30 +02:42 01:34:30 10:34:30.01
16 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 15 M30 (11) 01:34:30 +02:42 01:34:29 10:34:30.27
17 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 16 M18 (2) 01:36:27 +04:39 01:36:27 10:36:27.51
18 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 17 M30 (14) 01:37:11 +05:23 01:37:11 10:37:11.05
19 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 18 M30 (15) 01:42:41 +10:53 01:42:41 10:42:41.24
20 6573 BARAN Mateusz KS Kanałek (POL) 19 M18 (3) 01:43:56 +12:08 01:43:54 10:43:56.34
21 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 20 M30 (16) 01:43:58 +12:10 01:43:58 10:43:58.02
22 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 21 M18 (4) 01:44:13 +12:25 01:44:12 10:44:13.13
23 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 22 M40 (2) 01:44:13 +12:25 01:44:12 10:44:13.35
24 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 23 M30 (17) 01:44:13 +12:25 01:44:11 10:44:13.72
25 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) 24 M18 (5) 01:44:14 +12:26 01:44:14 10:44:14.69
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (2) 01:44:14 +12:26 01:44:13 10:44:14.82
27 22 JEROTICH Sheila (KEN) 3 K30 (1) 01:44:15 +12:27 01:44:15 10:44:15.12
28 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 25 M18 (6) 01:44:30 +12:42 01:44:30 10:44:30.18
29 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 26 M18 (7) 01:44:36 +12:48 01:44:36 10:44:36.42
30 31 WORTESA Jemelia (ETH) 4 K30 (2) 01:44:56 +13:08 01:44:56 10:44:56.52
31 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 27 M30 (18) 01:45:06 +13:18 01:45:05 10:45:06.50
32 24 YATOR Gladys (KEN) 5 K18 (3) 01:45:25 +13:37 01:45:24 10:45:25.25
33 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 28 M18 (8) 01:46:10 +14:22 01:46:10 10:46:10.45
34 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:46:11 +14:23 01:46:10 10:46:11.44
35 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:46:11 +14:23 01:46:09 10:46:11.88
36 28 ZENUDA Fantu (ETH) 8 K18 (6) 01:46:25 +14:37 01:46:23 10:46:25.79
37 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 29 M30 (19) 01:47:11 +15:23 01:47:11 10:47:11.17
38 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 9 K30 (3) 01:47:12 +15:24 01:47:11 10:47:12.46
39 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 30 M30 (20) 01:47:32 +15:44 01:47:29 10:47:32.70
40 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 31 M40 (3) 01:47:37 +15:49 01:47:36 10:47:37.55
41 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 10 K30 (4) 01:47:38 +15:50 01:47:36 10:47:38.83
42 6089 WICHOWSKI Jacek RunningFactory.pl (POL) 32 M30 (21) 01:47:39 +15:51 01:47:39 10:47:39.41
43 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 11 K18 (7) 01:47:41 +15:53 01:47:41 10:47:41.38
44 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 33 M30 (22) 01:48:19 +16:31 01:48:18 10:48:19.46
45 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 34 M30 (23) 01:48:23 +16:35 01:48:22 10:48:23.40
46 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 35 M30 (24) 01:49:52 +18:04 01:49:50 10:49:52.73
47 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 36 M18 (9) 01:50:20 +18:32 01:50:19 10:50:20.14
48 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 37 M30 (25) 01:51:22 +19:34 01:51:22 10:51:22.06
49 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 38 M40 (4) 01:51:31 +19:43 01:51:29 10:51:31.71
50 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 39 M40 (5) 01:51:36 +19:48 01:51:33 10:51:36.19
51 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 40 M18 (10) 01:51:38 +19:50 01:51:32 10:51:38.48
52 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 41 M30 (26) 01:51:42 +19:54 01:51:38 10:51:42.45
53 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 42 M50 (1) 01:51:44 +19:56 01:51:42 10:51:44.90
54 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 43 M40 (6) 01:51:45 +19:57 01:51:42 10:51:45.27
55 36 KOECH Nancy (POL) 12 K30 (5) 01:51:48 +20:00 01:51:45 10:51:48.30
56 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 44 M30 (27) 01:51:50 +20:02 01:51:48 10:51:50.85
57 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 45 M40 (7) 01:52:21 +20:33 01:52:20 10:52:21.98
58 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 46 M30 (28) 01:52:38 +20:50 01:52:37 10:52:38.28
59 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 47 M40 (8) 01:52:55 +21:07 01:52:54 10:52:55.97
60 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 48 M30 (29) 01:53:20 +21:32 01:53:17 10:53:20.42
61 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 49 M30 (30) 01:53:20 +21:32 01:53:17 10:53:20.51
62 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 50 M18 (11) 01:53:36 +21:48 01:53:28 10:53:36.17
63 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 51 M40 (9) 01:53:36 +21:48 01:53:33 10:53:36.56
64 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 52 M30 (31) 01:53:37 +21:49 01:53:29 10:53:37.37
65 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 53 M30 (32) 01:53:51 +22:03 01:53:47 10:53:51.35
66 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 54 M30 (34) 01:53:51 +22:03 01:53:48 10:53:51.72
67 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 55 M30 (33) 01:53:51 +22:03 01:53:47 10:53:51.83
68 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 56 M30 (35) 01:54:17 +22:29 01:54:17 10:54:17.24
69 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 57 M30 (36) 01:54:30 +22:42 01:54:28 10:54:30.07
70 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 58 M30 (37) 01:55:05 +23:17 01:55:00 10:55:05.53
71 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 59 M40 (10) 01:55:11 +23:23 01:55:07 10:55:11.63
72 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 60 M40 (11) 01:55:14 +23:26 01:55:11 10:55:14.95
73 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 61 M30 (38) 01:55:34 +23:46 01:55:29 10:55:34.00
74 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 62 M30 (39) 01:55:34 +23:46 01:55:32 10:55:34.75
75 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 63 M30 (40) 01:56:03 +24:15 01:55:55 10:56:03.41
76 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 64 M40 (12) 01:56:05 +24:17 01:56:02 10:56:05.19
77 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 65 M30 (42) 01:56:22 +24:34 01:56:20 10:56:22.23
78 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 66 M30 (41) 01:56:22 +24:34 01:56:18 10:56:22.94
79 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 67 M18 (12) 01:56:25 +24:37 01:56:21 10:56:25.13
80 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 68 M18 (13) 01:56:36 +24:48 01:56:29 10:56:36.23
81 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 69 M30 (43) 01:56:37 +24:49 01:56:33 10:56:37.55
82 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 70 M18 (14) 01:56:38 +24:50 01:56:35 10:56:38.79
83 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 71 M40 (13) 01:56:58 +25:10 01:56:56 10:56:58.23
84 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 72 M30 (44) 01:56:59 +25:11 01:56:57 10:56:59.16
85 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 73 M40 (14) 01:56:59 +25:11 01:56:56 10:56:59.72
86 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 74 M30 (45) 01:57:04 +25:16 01:57:01 10:57:04.16
87 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 75 M30 (46) 01:57:30 +25:42 01:57:24 10:57:30.43
88 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 76 M30 (48) 01:57:30 +25:42 01:57:27 10:57:30.94
89 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) 77 M40 (15) 01:57:31 +25:43 01:57:25 10:57:31.41
90 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 78 M30 (47) 01:57:31 +25:43 01:57:27 10:57:31.87
91 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 79 M18 (15) 01:57:32 +25:44 01:57:22 10:57:32.30
92 1238 WYSOCKI Michał Łódź Kocha Sport (POL) 80 M30 (49) 01:57:45 +25:57 01:57:41 10:57:45.43
93 3163 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 81 M18 (16) 01:57:50 +26:02 01:57:48 10:57:50.55
94 6759 ZAJĄC Łukasz (POL) B2 82 M18 (17) 01:57:54 +26:06 01:57:51 10:57:54.39
95 1647 WERNER KAMIL ŻmudaRunningTeam (POL) 83 M30 (50) 01:58:01 +26:13 01:57:53 10:58:01.69
96 3675 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 84 M18 (18) 01:58:02 +26:14 01:57:58 10:58:02.17
97 1281 SÁNCHEZ BERNABÉU Alberto CAC-TMS BROKERS (ESP) 85 M30 (52) 01:58:08 +26:20 01:58:08 10:58:08.98
98 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 86 M30 (51) 01:58:11 +26:23 01:58:06 10:58:11.66
99 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 87 M30 (53) 01:58:17 +26:29 01:58:09 10:58:17.44
100 893 LEŚNIAK Maciej (POL) 88 M30 (55) 01:58:24 +26:36 01:58:20 10:58:24.08
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.44045687 s

Sponsor główny: