ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
7 1909 JANOWICZ Klaudia Wrocław (POL) 1 K18 (1) 01:33:25 +01:37 01:33:25 10:33:25.58
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (2) 01:44:14 +12:26 01:44:13 10:44:14.82
27 22 JEROTICH Sheila (KEN) 3 K30 (1) 01:44:15 +12:27 01:44:15 10:44:15.12
30 31 WORTESA Jemelia (ETH) 4 K30 (2) 01:44:56 +13:08 01:44:56 10:44:56.52
32 24 YATOR Gladys (KEN) 5 K18 (3) 01:45:25 +13:37 01:45:24 10:45:25.25
34 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:46:11 +14:23 01:46:10 10:46:11.44
35 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:46:11 +14:23 01:46:09 10:46:11.88
36 28 ZENUDA Fantu (ETH) 8 K18 (6) 01:46:25 +14:37 01:46:23 10:46:25.79
38 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 9 K30 (3) 01:47:12 +15:24 01:47:11 10:47:12.46
41 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 10 K30 (4) 01:47:38 +15:50 01:47:36 10:47:38.83
43 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 11 K18 (7) 01:47:41 +15:53 01:47:41 10:47:41.38
55 36 KOECH Nancy (POL) 12 K30 (5) 01:51:48 +20:00 01:51:45 10:51:48.30
150 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódĽ (POL) 13 K18 (8) 02:02:00 +30:12 02:01:52 11:02:00.92
220 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 14 K18 (9) 02:05:15 +33:27 02:05:08 11:05:15.57
233 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 15 K30 (6) 02:05:31 +33:43 02:05:30 11:05:31.31
241 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 16 K30 (7) 02:05:46 +33:58 02:05:40 11:05:46.96
314 6126 WI¦NIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 17 K30 (8) 02:07:12 +35:24 02:07:03 11:07:12.64
320 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 18 K40 (1) 02:07:14 +35:26 02:06:59 11:07:14.98
375 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 19 K18 (10) 02:08:25 +36:37 02:08:18 11:08:25.74
413 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 20 K30 (9) 02:10:07 +38:19 02:09:51 11:10:07.00
453 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 21 K30 (10) 02:11:50 +40:02 02:11:40 11:11:50.96
460 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 22 K30 (11) 02:12:12 +40:24 02:12:02 11:12:12.81
478 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 23 K40 (2) 02:12:50 +41:02 02:12:29 11:12:50.14
497 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 24 K40 (3) 02:13:36 +41:48 02:13:19 11:13:36.04
501 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 25 K18 (11) 02:13:39 +41:51 02:13:16 11:13:39.03
524 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 26 K40 (4) 02:14:19 +42:31 02:14:07 11:14:19.74
545 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 27 K18 (12) 02:14:53 +43:05 02:14:35 11:14:53.14
546 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 28 K18 (13) 02:14:57 +43:09 02:14:42 11:14:57.37
555 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 29 K30 (12) 02:15:07 +43:19 02:14:28 11:15:07.42
573 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 30 K30 (13) 02:15:40 +43:52 02:15:18 11:15:40.53
587 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 31 K40 (5) 02:16:06 +44:18 02:15:17 11:16:06.15
628 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 32 K30 (15) 02:17:32 +45:44 02:17:10 11:17:32.57
629 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 33 K40 (7) 02:17:32 +45:44 02:17:10 11:17:32.72
635 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 34 K30 (14) 02:17:34 +45:46 02:16:43 11:17:34.47
644 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 35 K50 (1) 02:17:52 +46:04 02:17:02 11:17:52.36
654 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 36 K40 (8) 02:18:05 +46:17 02:17:12 11:18:05.51
660 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 37 K40 (6) 02:18:06 +46:18 02:16:43 11:18:06.64
723 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 38 K50 (2) 02:19:36 +47:48 02:18:48 11:19:36.67
731 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 39 K40 (10) 02:19:37 +47:49 02:18:52 11:19:37.45
732 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 40 K40 (9) 02:19:37 +47:49 02:18:50 11:19:37.61
764 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 41 K40 (11) 02:20:04 +48:16 02:19:15 11:20:04.45
794 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 42 K18 (14) 02:20:39 +48:51 02:19:28 11:20:39.78
801 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 43 K18 (15) 02:20:52 +49:04 02:20:32 11:20:52.65
805 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 44 K30 (16) 02:21:07 +49:19 02:20:16 11:21:07.27
814 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 45 K50 (3) 02:21:30 +49:42 02:20:46 11:21:30.92
816 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 46 K30 (17) 02:21:31 +49:43 02:20:47 11:21:31.99
862 5082 KOZIARSKA Anna Elbl±g (POL) 47 K30 (18) 02:22:45 +50:57 02:21:46 11:22:45.90
901 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (13) 02:23:49 +52:01 02:23:00 11:23:49.06
930 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 49 K40 (12) 02:24:18 +52:30 02:22:42 11:24:18.13
958 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 50 K30 (19) 02:24:35 +52:47 02:23:27 11:24:35.86
965 5454 KLODA Magda Turka (POL) 51 K30 (22) 02:24:53 +53:05 02:24:35 11:24:53.55
976 4512 SZMIGIEL Klaudia WoĽniak Running Team (POL) 52 K18 (16) 02:25:04 +53:16 02:23:48 11:25:04.29
997 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 53 K40 (14) 02:25:32 +53:44 02:24:28 11:25:32.71
1013 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STˇPORKÓW (POL) 54 K30 (21) 02:25:44 +53:56 02:24:16 11:25:44.08
1029 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 55 K40 (15) 02:26:05 +54:17 02:24:38 11:26:05.38
1030 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 56 K40 (17) 02:26:05 +54:17 02:25:45 11:26:05.90
1059 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 57 K30 (25) 02:26:43 +54:55 02:26:29 11:26:43.31
1060 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 58 K40 (20) 02:26:44 +54:56 02:26:29 11:26:44.09
1069 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 59 K30 (23) 02:26:48 +55:00 02:25:21 11:26:48.14
1077 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 60 K40 (16) 02:27:02 +55:14 02:25:31 11:27:02.15
1078 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 61 K30 (24) 02:27:03 +55:15 02:26:12 11:27:03.28
1089 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 62 K18 (17) 02:27:08 +55:20 02:26:24 11:27:08.21
1116 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 63 K40 (18) 02:27:31 +55:43 02:26:24 11:27:31.40
1127 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 64 K40 (19) 02:27:43 +55:55 02:26:26 11:27:43.29
1130 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 65 K30 (20) 02:27:47 +55:59 02:23:44 11:27:47.47
1134 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 66 K40 (22) 02:27:58 +56:10 02:27:33 11:27:58.58
1148 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 67 K30 (26) 02:28:19 +56:31 02:27:28 11:28:19.42
1150 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 68 K40 (21) 02:28:20 +56:32 02:26:55 11:28:20.71
1166 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 69 K18 (18) 02:28:34 +56:46 02:26:29 11:28:34.11
1188 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 70 K30 (27) 02:28:55 +57:07 02:27:57 11:28:55.93
1199 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 71 K18 (19) 02:28:59 +57:11 02:27:27 11:28:59.81
1220 4883 SZWED Renata ZF (POL) 72 K40 (24) 02:29:19 +57:31 02:27:55 11:29:19.63
1234 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 73 K18 (21) 02:29:26 +57:38 02:28:37 11:29:26.37
1261 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 74 K40 (25) 02:29:44 +57:56 02:28:05 11:29:44.08
1269 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 75 K40 (23) 02:29:50 +58:02 02:27:48 11:29:50.51
1271 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 76 K40 (26) 02:29:52 +58:04 02:28:21 11:29:52.34
1279 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 77 K18 (22) 02:29:55 +58:07 02:28:42 11:29:55.94
1304 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 78 K30 (29) 02:30:02 +58:14 02:28:36 11:30:02.81
1328 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 79 K30 (28) 02:30:06 +58:18 02:28:31 11:30:06.86
1334 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 80 K18 (20) 02:30:07 +58:19 02:28:31 11:30:07.57
1351 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 81 K30 (34) 02:30:09 +58:21 02:29:49 11:30:09.24
1367 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 82 K30 (30) 02:30:20 +58:32 02:28:55 11:30:20.47
1379 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 83 K30 (32) 02:30:33 +58:45 02:29:19 11:30:33.87
1380 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 84 K40 (28) 02:30:33 +58:45 02:29:19 11:30:33.93
1398 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 85 K40 (27) 02:30:45 +58:57 02:29:01 11:30:45.65
1399 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 86 K30 (31) 02:30:46 +58:58 02:29:14 11:30:46.03
1410 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 87 K30 (33) 02:30:57 +59:09 02:29:25 11:30:57.49
1431 1641 BARNA¦ Agata Grupa Malbork (POL) 88 K30 (37) 02:31:24 +59:36 02:31:04 11:31:24.40
1437 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 89 K30 (35) 02:31:37 +59:49 02:30:12 11:31:37.28
1463 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 90 K40 (29) 02:31:55 +01:00:07 02:30:10 11:31:55.19
1472 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 91 K40 (31) 02:32:13 +01:00:25 02:30:41 11:32:13.75
1490 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 92 K40 (32) 02:32:35 +01:00:47 02:30:58 11:32:35.48
1506 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 93 K40 (33) 02:32:50 +01:01:02 02:31:11 11:32:50.61
1516 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) 94 K18 (23) 02:32:58 +01:01:10 02:31:33 11:32:58.97
1518 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 95 K30 (38) 02:33:00 +01:01:12 02:31:24 11:33:00.94
1522 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 96 K18 (24) 02:33:11 +01:01:23 02:32:03 11:33:11.24
1539 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 97 K30 (40) 02:33:22 +01:01:34 02:31:56 11:33:22.66
1542 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 98 K30 (39) 02:33:23 +01:01:35 02:31:33 11:33:23.27
1551 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 99 K40 (34) 02:33:31 +01:01:43 02:31:59 11:33:31.00
1557 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 100 K40 (35) 02:33:41 +01:01:53 02:32:02 11:33:41.00
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26351309 s

Sponsor główny: