ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 1 M30 (1) 01:47:30 +00:00 01:47:30 10:47:30.79
2 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 2 M30 (2) 01:47:31 +00:01 01:47:31 10:47:31.11
3 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 3 M30 (3) 01:47:33 +00:03 01:47:33 10:47:33.14
4 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 4 M30 (4) 01:49:06 +01:36 01:49:06 10:49:06.36
5 6 TSEGAY Berhane (ERI) 5 M30 (5) 01:49:34 +02:04 01:49:34 10:49:34.43
6 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) 6 M30 (6) 01:50:07 +02:37 01:50:07 10:50:07.57
7 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 7 M30 (7) 01:50:30 +03:00 01:50:30 10:50:30.06
8 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 8 M30 (8) 01:50:30 +03:00 01:50:30 10:50:30.16
9 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 9 M30 (9) 01:50:30 +03:00 01:50:30 10:50:30.68
10 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 10 M18 (1) 01:50:31 +03:01 01:50:31 10:50:31.37
11 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 11 M30 (10) 01:50:42 +03:12 01:50:41 10:50:42.22
12 18 PETROV Andrey (UZB) 12 M30 (11) 01:51:00 +03:30 01:51:00 10:51:00.34
13 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 13 M18 (2) 01:54:22 +06:52 01:54:22 10:54:22.54
14 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 14 M30 (12) 01:56:05 +08:35 01:56:05 10:56:05.32
15 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 15 M30 (13) 02:00:14 +12:44 02:00:14 11:00:14.68
16 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:01:40 +14:10 02:01:40 11:01:40.39
17 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 16 M30 (14) 02:01:41 +14:11 02:01:41 11:01:41.08
18 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 17 M18 (3) 02:01:51 +14:21 02:01:50 11:01:51.73
19 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (1) 02:01:53 +14:23 02:01:52 11:01:53.85
20 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 18 M40 (1) 02:02:01 +14:31 02:02:00 11:02:01.60
21 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 19 M18 (4) 02:02:22 +14:52 02:02:22 11:02:22.75
22 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 20 M18 (5) 02:02:59 +15:29 02:02:59 11:02:59.91
23 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 21 M30 (15) 02:03:03 +15:33 02:03:01 11:03:03.31
24 31 WORTESA Jemelia (ETH) 3 K30 (2) 02:03:42 +16:12 02:03:42 11:03:42.14
25 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 22 M30 (16) 02:03:50 +16:20 02:03:49 11:03:50.93
26 26 SAVINA Nina (BLR) 4 K18 (2) 02:04:03 +16:33 02:04:01 11:04:03.79
27 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 5 K18 (3) 02:04:14 +16:44 02:04:13 11:04:14.62
28 24 YATOR Gladys (KEN) 6 K18 (4) 02:04:15 +16:45 02:04:14 11:04:15.31
29 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 23 M18 (6) 02:04:16 +16:46 02:04:16 11:04:16.68
30 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 7 K30 (3) 02:05:42 +18:12 02:05:41 11:05:42.47
31 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 8 K30 (4) 02:06:15 +18:45 02:06:13 11:06:15.94
32 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 24 M40 (2) 02:06:16 +18:46 02:06:15 11:06:16.10
33 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 25 M30 (17) 02:06:29 +18:59 02:06:26 11:06:29.62
34 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 26 M30 (18) 02:06:56 +19:26 02:06:56 11:06:56.89
35 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 27 M30 (19) 02:07:02 +19:32 02:07:01 11:07:02.21
36 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 9 K18 (5) 02:07:32 +20:02 02:07:32 11:07:32.48
37 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 28 M30 (20) 02:09:08 +21:38 02:09:06 11:09:08.62
38 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 29 M18 (7) 02:09:15 +21:45 02:09:14 11:09:15.90
39 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 30 M30 (21) 02:09:25 +21:55 02:09:24 11:09:25.76
40 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 31 M40 (3) 02:10:39 +23:09 02:10:37 11:10:39.77
41 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 32 M18 (8) 02:10:55 +23:25 02:10:49 11:10:55.37
42 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 33 M40 (4) 02:11:01 +23:31 02:10:58 11:11:01.85
43 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 34 M50 (1) 02:11:07 +23:37 02:11:05 11:11:07.45
44 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 35 M30 (22) 02:11:27 +23:57 02:11:27 11:11:27.94
45 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 36 M30 (23) 02:11:31 +24:01 02:11:29 11:11:31.69
46 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 37 M40 (5) 02:11:51 +24:21 02:11:48 11:11:51.94
47 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 38 M30 (24) 02:12:16 +24:46 02:12:13 11:12:16.03
48 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 39 M30 (25) 02:12:17 +24:47 02:12:13 11:12:17.09
49 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 40 M18 (9) 02:12:25 +24:55 02:12:17 11:12:25.44
50 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 41 M30 (26) 02:12:33 +25:03 02:12:32 11:12:33.82
51 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 42 M40 (6) 02:12:38 +25:08 02:12:37 11:12:38.11
52 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 43 M30 (27) 02:12:41 +25:11 02:12:37 11:12:41.04
53 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 44 M30 (28) 02:12:41 +25:11 02:12:37 11:12:41.44
54 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 45 M30 (29) 02:12:47 +25:17 02:12:44 11:12:47.94
55 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 46 M30 (30) 02:13:07 +25:37 02:12:59 11:13:07.08
56 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 47 M30 (31) 02:13:29 +25:59 02:13:26 11:13:29.11
57 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 48 M40 (7) 02:13:29 +25:59 02:13:26 11:13:29.88
58 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 49 M40 (8) 02:13:33 +26:03 02:13:32 11:13:33.70
59 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 50 M30 (32) 02:14:12 +26:42 02:14:07 11:14:12.91
60 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 51 M30 (33) 02:14:24 +26:54 02:14:22 11:14:24.55
61 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 52 M40 (9) 02:14:37 +27:07 02:14:33 11:14:37.44
62 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 53 M30 (34) 02:14:42 +27:12 02:14:37 11:14:42.29
63 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 54 M40 (10) 02:15:09 +27:39 02:15:06 11:15:09.23
64 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 55 M30 (35) 02:15:13 +27:43 02:15:13 11:15:13.25
65 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 56 M30 (36) 02:15:36 +28:06 02:15:34 11:15:36.87
66 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 57 M40 (11) 02:15:42 +28:12 02:15:39 11:15:42.24
67 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 58 M18 (10) 02:15:44 +28:14 02:15:37 11:15:44.70
68 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 59 M30 (37) 02:16:05 +28:35 02:16:01 11:16:05.12
69 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 60 M18 (12) 02:17:04 +29:34 02:17:00 11:17:04.69
70 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 61 M30 (38) 02:17:05 +29:35 02:16:59 11:17:05.95
71 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 62 M30 (39) 02:17:06 +29:36 02:17:03 11:17:06.26
72 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 63 M18 (11) 02:17:06 +29:36 02:16:56 11:17:06.77
73 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) 64 M40 (12) 02:17:06 +29:36 02:17:00 11:17:06.81
74 1238 WYSOCKI Michał Łódź Kocha Sport (POL) 65 M30 (40) 02:17:16 +29:46 02:17:12 11:17:16.59
75 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 66 M30 (41) 02:17:21 +29:51 02:17:13 11:17:21.36
76 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 67 M30 (42) 02:17:29 +29:59 02:17:27 11:17:29.25
77 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 68 M40 (13) 02:17:46 +30:16 02:17:43 11:17:46.23
78 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 69 M30 (43) 02:17:46 +30:16 02:17:42 11:17:46.59
79 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 70 M40 (14) 02:17:47 +30:17 02:17:45 11:17:47.72
80 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 71 M18 (13) 02:17:54 +30:24 02:17:51 11:17:54.17
81 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) 72 M30 (44) 02:18:00 +30:30 02:17:45 11:18:00.41
82 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 73 M30 (45) 02:18:14 +30:44 02:18:12 11:18:14.55
83 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 74 M30 (46) 02:18:26 +30:56 02:18:22 11:18:26.67
84 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 75 M30 (48) 02:18:28 +30:58 02:18:25 11:18:28.61
85 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 76 M30 (47) 02:18:31 +31:01 02:18:23 11:18:31.67
86 3163 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 77 M18 (14) 02:18:32 +31:02 02:18:30 11:18:32.35
87 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P 78 M40 (15) 02:18:37 +31:07 02:18:34 11:18:37.37
88 3675 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 79 M18 (15) 02:18:42 +31:12 02:18:38 11:18:42.44
89 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) 80 M30 (49) 02:18:53 +31:23 02:18:46 11:18:53.95
90 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA 81 M18 (16) 02:18:55 +31:25 02:18:48 11:18:55.09
91 6442 WOJCIECHOWSKI Maciej KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 82 M40 (16) 02:19:05 +31:35 02:19:00 11:19:05.73
92 5981 GONZALEZ HERRERO braulio Lugo (ESP) 83 M30 (50) 02:19:06 +31:36 02:19:03 11:19:06.35
93 5431 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) 84 M40 (17) 02:19:12 +31:42 02:19:10 11:19:12.08
94 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 85 M30 (51) 02:19:13 +31:43 02:19:08 11:19:13.50
95 3671 POLNY Daniel PASS RUNNING TEAM (POL) 86 M40 (18) 02:19:17 +31:47 02:19:12 11:19:17.84
96 1647 WERNER KAMIL ŻmudaRunningTeam (POL) 87 M30 (52) 02:19:23 +31:53 02:19:15 11:19:23.94
97 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 88 M30 (54) 02:19:28 +31:58 02:19:23 11:19:28.23
98 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mrągowo (POL) 89 M30 (53) 02:19:33 +32:03 02:19:22 11:19:33.51
99 893 LEŚNIAK Maciej (POL) 90 M30 (55) 02:19:42 +32:12 02:19:38 11:19:42.29
100 2195 AUGUSTYNIAK Przemysław START Szczecin (POL) B2 91 M18 (17) 02:19:48 +32:18 02:19:35 11:19:48.36
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.91201997 s

Sponsor główny: