ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona  1  2 3 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
16 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:01:40 +14:10 02:01:40 11:01:40.39
24 31 WORTESA Jemelia (ETH) 3 K30 (2) 02:03:42 +16:12 02:03:42 11:03:42.14
30 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 7 K30 (3) 02:05:42 +18:12 02:05:41 11:05:42.47
31 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 8 K30 (4) 02:06:15 +18:45 02:06:13 11:06:15.94
213 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 12 K30 (5) 02:27:14 +39:44 02:27:08 11:27:14.53
220 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 13 K30 (6) 02:27:22 +39:52 02:27:21 11:27:22.82
263 6126 WIŚNIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 14 K30 (7) 02:28:05 +40:35 02:27:56 11:28:05.03
382 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 17 K30 (8) 02:32:04 +44:34 02:31:48 11:32:04.48
411 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 18 K30 (9) 02:34:06 +46:36 02:33:56 11:34:06.97
433 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 20 K30 (10) 02:35:05 +47:35 02:34:55 11:35:05.08
500 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 23 K30 (11) 02:37:51 +50:21 02:37:12 11:37:51.73
544 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 26 K30 (12) 02:39:35 +52:05 02:39:13 11:39:35.55
598 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 30 K30 (13) 02:40:50 +53:20 02:39:59 11:40:50.45
605 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 32 K30 (14) 02:40:59 +53:29 02:40:37 11:40:59.54
747 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 39 K30 (15) 02:45:32 +58:02 02:44:41 11:45:32.33
805 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) 44 K30 (16) 02:47:20 +59:50 02:46:21 11:47:20.64
814 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 45 K30 (17) 02:47:35 +01:00:05 02:46:51 11:47:35.30
1026 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 55 K30 (18) 02:52:17 +01:04:47 02:48:14 11:52:17.16
903 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW (POL) 48 K30 (19) 02:49:43 +01:02:13 02:48:15 11:49:43.83
898 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 47 K30 (20) 02:49:37 +01:02:07 02:48:29 11:49:37.82
984 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 53 K30 (21) 02:51:37 +01:04:07 02:50:46 11:51:37.46
1043 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 61 K30 (22) 02:52:40 +01:05:10 02:51:13 11:52:40.03
1035 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 57 K30 (23) 02:52:31 +01:05:01 02:52:17 11:52:31.40
1114 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 63 K30 (24) 02:54:08 +01:06:38 02:53:10 11:54:08.03
1163 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 69 K30 (25) 02:54:56 +01:07:26 02:53:31 11:54:56.82
1181 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 71 K30 (26) 02:54:58 +01:07:28 02:53:32 11:54:58.96
1208 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 73 K30 (27) 02:55:17 +01:07:47 02:53:42 11:55:17.64
1155 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 67 K30 (28) 02:54:54 +01:07:24 02:54:03 11:54:54.70
1308 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 81 K30 (29) 02:56:46 +01:09:16 02:55:14 11:56:46.60
1232 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 75 K30 (30) 02:55:38 +01:08:08 02:55:18 11:55:38.97
1299 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 80 K30 (31) 02:56:42 +01:09:12 02:55:28 11:56:42.66
1326 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 84 K30 (32) 02:57:06 +01:09:36 02:55:41 11:57:06.89
1340 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 85 K30 (33) 02:57:18 +01:09:48 02:55:46 11:57:18.86
1318 5454 KLODA Magda Turka (POL) 83 K30 (34) 02:56:55 +01:09:25 02:56:37 11:56:55.83
1403 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 88 K30 (35) 02:58:52 +01:11:22 02:57:26 11:58:52.52
1413 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 90 K30 (36) 02:59:05 +01:11:35 02:57:29 11:59:05.51
1503 2698 JANIK Marta Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) 102 K30 (37) 03:00:54 +01:13:24 02:57:41 12:00:54.61
1443 1172 PIETRAS Sylwia Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 93 K30 (38) 02:59:47 +01:12:17 02:58:05 11:59:47.21
1480 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) 99 K30 (39) 03:00:10 +01:12:40 02:58:05 12:00:10.85
1460 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 97 K30 (40) 02:59:58 +01:12:28 02:58:25 11:59:58.39
1482 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 100 K30 (41) 03:00:16 +01:12:46 02:58:26 12:00:16.96
1540 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) 104 K30 (42) 03:01:50 +01:14:20 02:59:13 12:01:50.28
1456 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) 96 K30 (43) 02:59:55 +01:12:25 02:59:35 11:59:55.94
1574 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 106 K30 (44) 03:02:33 +01:15:03 03:00:01 12:02:33.55
1544 1818 KOŚCIELNIAK Wioletta TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) 105 K30 (45) 03:01:57 +01:14:27 03:00:06 12:01:57.17
1501 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 101 K30 (46) 03:00:48 +01:13:18 03:00:30 12:00:48.76
1620 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ (POL) 112 K30 (47) 03:03:13 +01:15:43 03:01:05 12:03:13.72
1611 1587 WOTA Żaneta Brzegi (POL) 111 K30 (48) 03:03:03 +01:15:33 03:01:07 12:03:03.81
1642 1816 ZAJAC SOBCZAK Marta Dtr running team (POL) 113 K30 (49) 03:03:45 +01:16:15 03:01:33 12:03:45.76
1657 1907 JAMSKA Roksana BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL) 114 K30 (50) 03:04:11 +01:16:41 03:01:42 12:04:11.26
1709 5696 MIKUCKA Aleksandra Janów Podlaski (POL) 117 K30 (51) 03:05:04 +01:17:34 03:02:44 12:05:04.97
1713 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) 118 K30 (52) 03:05:05 +01:17:35 03:02:46 12:05:05.82
1662 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) 115 K30 (53) 03:04:18 +01:16:48 03:02:48 12:04:18.03
1790 1618 PTASZYNSKA Agnieszka Warszawa (POL) 131 K30 (54) 03:06:34 +01:19:04 03:02:53 12:06:34.83
1706 6576 ŻURAWIŃSKA Ewa 4Faces Running Team / Treningibiegowe.pl (POL) 116 K30 (55) 03:05:02 +01:17:32 03:03:14 12:05:02.45
1780 1135 GRACZYK KArolina Warszawa (POL) 130 K30 (56) 03:06:16 +01:18:46 03:03:22 12:06:16.10
1719 1128 DAWID Karolcia Lake Runners (POL) 119 K30 (57) 03:05:10 +01:17:40 03:03:25 12:05:10.53
1721 6223 WOJAK Malwina Wrocław (POL) 120 K30 (58) 03:05:13 +01:17:43 03:03:26 12:05:13.29
1801 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) 134 K30 (59) 03:06:53 +01:19:23 03:03:45 12:06:53.05
1760 6756 KULIK-STAWSKA Justyna (POL) 125 K30 (60) 03:05:52 +01:18:22 03:04:09 12:05:52.57
1779 3944 KOSIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 129 K30 (61) 03:06:15 +01:18:45 03:04:45 12:06:15.16
1811 2529 SZCZEPANIAK Monika warszawa (POL) 135 K30 (62) 03:07:06 +01:19:36 03:04:45 12:07:06.91
1833 3629 TRUSZKOWSKA Marta Mamy-Biegamy (POL) 137 K30 (63) 03:07:32 +01:20:02 03:04:53 12:07:32.27
1794 4808 ROMAŃSKA Karolina Biegacze Świnoujście (POL) 132 K30 (64) 03:06:43 +01:19:13 03:04:53 12:06:43.93
1954 1260 KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL) 147 K30 (65) 03:08:57 +01:21:27 03:06:11 12:08:57.05
1972 6622 LITWINIUK Hanna (POL) 149 K30 (66) 03:09:18 +01:21:48 03:06:47 12:09:18.46
2012 6689 STANCO Mariola Żórawski Team (POL) 151 K30 (67) 03:09:57 +01:22:27 03:07:01 12:09:57.01
2191 6445 SCHUMANN Ulrike Kröbeln (GER) 180 K30 (68) 03:13:04 +01:25:34 03:07:09 12:13:04.06
2060 2527 JASIŃSKA Sylwia Warszawa (POL) 159 K30 (69) 03:10:42 +01:23:12 03:07:41 12:10:42.70
2018 4570 TYCZYŃSKA Paulina Szybkie Żółwie (POL) 152 K30 (70) 03:10:07 +01:22:37 03:07:48 12:10:07.41
2079 6240 FETISOVA Ekaterina Warszawa (POL) 163 K30 (71) 03:11:05 +01:23:35 03:07:58 12:11:05.13
2064 5400 EMILIANÓW Agnieszka Zielona Góra (POL) 161 K30 (72) 03:10:47 +01:23:17 03:08:12 12:10:47.06
2196 2548 CHMIELOWIEC Zofia Brak (POL) 181 K30 (73) 03:13:09 +01:25:39 03:08:25 12:13:09.66
2041 6720 KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina RaceFighter Gosir Dębe Wielkie (POL) 155 K30 (74) 03:10:28 +01:22:58 03:08:37 12:10:28.09
2094 3316 KUCIŃSKA Monika Pruszków (POL) 168 K30 (75) 03:11:25 +01:23:55 03:08:50 12:11:25.64
2093 1650 NIESPODZIŃSKA Aneta Ścigów (POL) 167 K30 (76) 03:11:24 +01:23:54 03:09:07 12:11:24.03
2228 5078 MAŃTURZYK Agnieszka Warszawa (POL) 186 K30 (77) 03:13:26 +01:25:56 03:09:25 12:13:26.11
2167 1437 PIETRASIK Elżbieta SBRT WARSZAWA (POL) 176 K30 (78) 03:12:42 +01:25:12 03:09:57 12:12:42.71
2144 1471 ZAWŁOCKA Joanna Brzeziny (POL) 173 K30 (79) 03:12:11 +01:24:41 03:09:57 12:12:11.78
2225 1938 NOWAK Katarzyna Tim jest Tim (POL) 185 K30 (80) 03:13:24 +01:25:54 03:09:58 12:13:24.74
2206 3058 GASIK-POWAŁKA Małgorzata Ożarów Mazowiecki (POL) 183 K30 (81) 03:13:13 +01:25:43 03:10:18 12:13:13.89
2241 5429 MALIŃSKA Natalia - (POL) 189 K30 (82) 03:13:37 +01:26:07 03:10:35 12:13:37.23
2319 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) 199 K30 (83) 03:15:11 +01:27:41 03:11:28 12:15:11.27
2235 1837 GABI DARIA I LOVE SUPERSPORT (RUS) 187 K30 (84) 03:13:30 +01:26:00 03:11:35 12:13:30.28
2260 6577 LASZCZYK Nadya Reda (RUS) 192 K30 (85) 03:14:09 +01:26:39 03:12:00 12:14:09.81
2293 3984 KIEZIK Anna Skazani na sukces (POL) 197 K30 (86) 03:14:41 +01:27:11 03:12:14 12:14:41.45
2354 5047 VICKERS Fiona Crystal Palace Fun Runners (GBR) 205 K30 (87) 03:15:41 +01:28:11 03:12:18 12:15:41.06
2369 3678 PAWLUK Anna Klub Sportowy Masters Brzeg (POL) 208 K30 (88) 03:15:49 +01:28:19 03:12:21 12:15:49.54
2365 3714 TARNOGÓRSKA JUSTYNA WAWRZYNTEAM (POL) 206 K30 (89) 03:15:48 +01:28:18 03:12:22 12:15:48.63
2375 1822 LAWTON Haley Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR) 210 K30 (90) 03:15:53 +01:28:23 03:12:23 12:15:53.89
2353 1344 KASPRZAK Martyna Night Runners Śląsk (POL) 204 K30 (91) 03:15:38 +01:28:08 03:12:24 12:15:38.97
2389 3511 MYSLIWIEC Ela Dystans Lubomia (POL) 213 K30 (92) 03:16:11 +01:28:41 03:12:50 12:16:11.00
2395 6683 OBRZUD Katarzyna Żórawski Team (POL) 214 K30 (93) 03:16:16 +01:28:46 03:13:20 12:16:16.47
2446 3292 DONIGIEWICZ Ewa Tychy (POL) 220 K30 (94) 03:17:04 +01:29:34 03:13:23 12:17:04.97
2382 3034 WĄSOWSKA Dagmara Pobiedziska Running Team (POL) 211 K30 (95) 03:16:05 +01:28:35 03:13:44 12:16:05.12
2278 3252 SZYSZKO Ewa Markowi Biegacze (POL) 194 K30 (96) 03:14:28 +01:26:58 03:13:57 12:14:28.73
2419 6140 CZERWIONKA Lidia Józefińska (POL) 217 K30 (97) 03:16:39 +01:29:09 03:14:03 12:16:39.23
2388 3966 KUZIOR Ewa Myszków (POL) 212 K30 (98) 03:16:10 +01:28:40 03:14:10 12:16:10.79
2496 4067 KOŁODZIEJSKA Marta MKL Maraton Świnoujście (POL) 226 K30 (99) 03:17:42 +01:30:12 03:14:21 12:17:42.84
2504 4413 ZIELIŃSKA Beata Biegnij z Poservice Finteco (POL) 228 K30 (100) 03:17:50 +01:30:20 03:14:26 12:17:50.77
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
2.48644900 s

Sponsor główny: