ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
16 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:01:40 +14:10 02:01:40 11:01:40.39
19 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (1) 02:01:53 +14:23 02:01:52 11:01:53.85
24 31 WORTESA Jemelia (ETH) 3 K30 (2) 02:03:42 +16:12 02:03:42 11:03:42.14
26 26 SAVINA Nina (BLR) 4 K18 (2) 02:04:03 +16:33 02:04:01 11:04:03.79
27 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 5 K18 (3) 02:04:14 +16:44 02:04:13 11:04:14.62
28 24 YATOR Gladys (KEN) 6 K18 (4) 02:04:15 +16:45 02:04:14 11:04:15.31
30 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 7 K30 (3) 02:05:42 +18:12 02:05:41 11:05:42.47
31 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 8 K30 (4) 02:06:15 +18:45 02:06:13 11:06:15.94
36 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 9 K18 (5) 02:07:32 +20:02 02:07:32 11:07:32.48
151 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódĽ (POL) 10 K18 (6) 02:24:16 +36:46 02:24:08 11:24:16.15
174 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 11 K18 (7) 02:25:46 +38:16 02:25:39 11:25:46.61
213 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 12 K30 (5) 02:27:14 +39:44 02:27:08 11:27:14.53
220 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 13 K30 (6) 02:27:22 +39:52 02:27:21 11:27:22.82
263 6126 WI¦NIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 14 K30 (7) 02:28:05 +40:35 02:27:56 11:28:05.03
295 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 15 K40 (1) 02:29:06 +41:36 02:28:51 11:29:06.81
335 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 16 K18 (8) 02:30:05 +42:35 02:29:58 11:30:05.64
382 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 17 K30 (8) 02:32:04 +44:34 02:31:48 11:32:04.48
411 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 18 K30 (9) 02:34:06 +46:36 02:33:56 11:34:06.97
431 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 19 K40 (2) 02:34:57 +47:27 02:34:36 11:34:57.69
433 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 20 K30 (10) 02:35:05 +47:35 02:34:55 11:35:05.08
467 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 21 K40 (3) 02:36:42 +49:12 02:36:25 11:36:42.78
489 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 22 K40 (4) 02:37:23 +49:53 02:37:11 11:37:23.66
500 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 23 K30 (11) 02:37:51 +50:21 02:37:12 11:37:51.73
510 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 24 K18 (10) 02:38:13 +50:43 02:37:58 11:38:13.61
512 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 25 K18 (9) 02:38:18 +50:48 02:37:55 11:38:18.03
544 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 26 K30 (12) 02:39:35 +52:05 02:39:13 11:39:35.55
550 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 27 K18 (11) 02:39:44 +52:14 02:39:26 11:39:44.83
552 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 28 K40 (5) 02:39:47 +52:17 02:38:58 11:39:47.12
576 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 29 K50 (1) 02:40:26 +52:56 02:39:36 11:40:26.62
598 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 30 K30 (13) 02:40:50 +53:20 02:39:59 11:40:50.45
601 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 31 K40 (7) 02:40:53 +53:23 02:40:31 11:40:53.92
605 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 32 K30 (14) 02:40:59 +53:29 02:40:37 11:40:59.54
615 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 33 K40 (6) 02:41:14 +53:44 02:40:21 11:41:14.83
676 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 34 K50 (2) 02:42:46 +55:16 02:41:58 11:42:46.91
679 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 35 K40 (9) 02:42:47 +55:17 02:42:00 11:42:47.34
682 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 36 K40 (10) 02:42:47 +55:17 02:42:02 11:42:47.53
696 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 37 K40 (8) 02:43:10 +55:40 02:41:47 11:43:10.55
733 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 38 K40 (11) 02:44:51 +57:21 02:44:02 11:44:51.61
747 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 39 K30 (15) 02:45:32 +58:02 02:44:41 11:45:32.33
748 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 40 K18 (13) 02:45:33 +58:03 02:45:13 11:45:33.31
751 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 41 K18 (12) 02:45:34 +58:04 02:44:23 11:45:34.39
770 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 42 K50 (3) 02:46:13 +58:43 02:45:29 11:46:13.01
802 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 43 K40 (12) 02:47:15 +59:45 02:45:39 11:47:15.84
805 5082 KOZIARSKA Anna Elbl±g (POL) 44 K30 (16) 02:47:20 +59:50 02:46:21 11:47:20.64
814 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 45 K30 (17) 02:47:35 +01:00:05 02:46:51 11:47:35.30
877 4512 SZMIGIEL Klaudia WoĽniak Running Team (POL) 46 K18 (14) 02:49:07 +01:01:37 02:47:51 11:49:07.65
898 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 47 K30 (20) 02:49:37 +01:02:07 02:48:29 11:49:37.82
903 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STˇPORKÓW (POL) 48 K30 (19) 02:49:43 +01:02:13 02:48:15 11:49:43.83
933 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 49 K40 (13) 02:50:22 +01:02:52 02:49:33 11:50:22.34
951 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 50 K40 (14) 02:50:54 +01:03:24 02:49:50 11:50:54.28
972 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 51 K40 (15) 02:51:28 +01:03:58 02:50:01 11:51:28.25
981 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 52 K40 (16) 02:51:35 +01:04:05 02:50:04 11:51:35.18
984 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 53 K30 (21) 02:51:37 +01:04:07 02:50:46 11:51:37.46
1015 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 54 K40 (17) 02:52:12 +01:04:42 02:51:05 11:52:12.98
1026 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 55 K30 (18) 02:52:17 +01:04:47 02:48:14 11:52:17.16
1027 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 56 K40 (19) 02:52:18 +01:04:48 02:51:58 11:52:18.41
1035 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 57 K30 (23) 02:52:31 +01:05:01 02:52:17 11:52:31.40
1036 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 58 K40 (20) 02:52:31 +01:05:01 02:52:16 11:52:31.42
1037 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 59 K18 (15) 02:52:31 +01:05:01 02:50:26 11:52:31.97
1038 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 60 K40 (18) 02:52:32 +01:05:02 02:51:15 11:52:32.06
1043 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 61 K30 (22) 02:52:40 +01:05:10 02:51:13 11:52:40.03
1053 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 62 K18 (16) 02:52:51 +01:05:21 02:52:07 11:52:51.63
1114 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 63 K30 (24) 02:54:08 +01:06:38 02:53:10 11:54:08.03
1117 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 64 K18 (17) 02:54:11 +01:06:41 02:52:39 11:54:11.01
1121 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 65 K40 (24) 02:54:18 +01:06:48 02:53:53 11:54:18.30
1124 4883 SZWED Renata ZF (POL) 66 K40 (22) 02:54:21 +01:06:51 02:52:57 11:54:21.80
1155 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 67 K30 (28) 02:54:54 +01:07:24 02:54:03 11:54:54.70
1158 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 68 K40 (21) 02:54:55 +01:07:25 02:52:53 11:54:55.93
1163 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 69 K30 (25) 02:54:56 +01:07:26 02:53:31 11:54:56.82
1173 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 70 K18 (19) 02:54:58 +01:07:28 02:54:09 11:54:58.37
1181 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 71 K30 (26) 02:54:58 +01:07:28 02:53:32 11:54:58.96
1205 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 72 K40 (23) 02:55:15 +01:07:45 02:53:50 11:55:15.71
1208 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 73 K30 (27) 02:55:17 +01:07:47 02:53:42 11:55:17.64
1212 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 74 K18 (18) 02:55:19 +01:07:49 02:53:43 11:55:19.13
1232 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 75 K30 (30) 02:55:38 +01:08:08 02:55:18 11:55:38.97
1244 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 76 K18 (20) 02:55:49 +01:08:19 02:54:36 11:55:49.17
1265 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 77 K40 (25) 02:56:11 +01:08:41 02:54:40 11:56:11.41
1294 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 78 K40 (28) 02:56:41 +01:09:11 02:55:27 11:56:41.72
1295 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 79 K40 (26) 02:56:41 +01:09:11 02:55:02 11:56:41.93
1299 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 80 K30 (31) 02:56:42 +01:09:12 02:55:28 11:56:42.66
1308 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 81 K30 (29) 02:56:46 +01:09:16 02:55:14 11:56:46.60
1311 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 82 K40 (27) 02:56:49 +01:09:19 02:55:04 11:56:49.59
1318 5454 KLODA Magda Turka (POL) 83 K30 (34) 02:56:55 +01:09:25 02:56:37 11:56:55.83
1326 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 84 K30 (32) 02:57:06 +01:09:36 02:55:41 11:57:06.89
1340 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 85 K30 (33) 02:57:18 +01:09:48 02:55:46 11:57:18.86
1357 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 86 K40 (30) 02:57:44 +01:10:14 02:56:12 11:57:44.43
1369 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 87 K40 (31) 02:58:00 +01:10:30 02:56:16 11:58:00.90
1403 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 88 K30 (35) 02:58:52 +01:11:22 02:57:26 11:58:52.52
1407 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 89 K40 (32) 02:59:00 +01:11:30 02:57:21 11:59:00.43
1413 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 90 K30 (36) 02:59:05 +01:11:35 02:57:29 11:59:05.51
1416 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 91 K18 (21) 02:59:11 +01:11:41 02:58:03 11:59:11.47
1439 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 92 K40 (33) 02:59:44 +01:12:14 02:58:07 11:59:44.90
1443 1172 PIETRAS Sylwia Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 93 K30 (38) 02:59:47 +01:12:17 02:58:05 11:59:47.21
1446 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 94 K40 (34) 02:59:49 +01:12:19 02:58:10 11:59:49.06
1450 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) 95 K18 (22) 02:59:52 +01:12:22 02:58:27 11:59:52.99
1456 1641 BARNA¦ Agata Grupa Malbork (POL) 96 K30 (43) 02:59:55 +01:12:25 02:59:35 11:59:55.94
1460 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 97 K30 (40) 02:59:58 +01:12:28 02:58:25 11:59:58.39
1465 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 98 K40 (29) 03:00:00 +01:12:30 02:56:08 12:00:00.57
1480 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) 99 K30 (39) 03:00:10 +01:12:40 02:58:05 12:00:10.85
1482 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 100 K30 (41) 03:00:16 +01:12:46 02:58:26 12:00:16.96
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
12.06667805 s

Sponsor główny: