ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 40 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46 47 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2838 ALBAROUDI Abdullatif Warszawa (POL) 1 M30 (1) 02:00:19 +00:00 01:54:06 11:00:19.14
2 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 2 M30 (2) 02:03:01 +02:42 02:03:01 11:03:01.41
3 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 02:03:01 +02:42 02:03:01 11:03:01.70
4 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 4 M30 (4) 02:03:33 +03:14 02:03:33 11:03:33.70
5 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 5 M30 (5) 02:05:40 +05:21 02:05:40 11:05:40.45
6 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 6 M30 (6) 02:06:19 +06:00 02:06:19 11:06:19.63
7 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 7 M30 (7) 02:06:32 +06:13 02:06:32 11:06:32.18
8 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA 8 M18 (1) 02:06:32 +06:13 02:06:32 11:06:32.62
9 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 9 M30 (8) 02:06:33 +06:14 02:06:33 11:06:33.27
10 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 10 M30 (9) 02:07:16 +06:57 02:07:15 11:07:16.91
11 6769 TETERYCZ Jerzy (POL) 11 M70 (1) 02:07:25 +07:06 02:01:19 11:07:25.07
12 3417 COZZOLINO govanni le tartarughe asd (POL) 12 M60 (1) 02:07:59 +07:40 02:06:54 11:07:59.78
13 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) 13 M60 (2) 02:08:01 +07:42 02:06:58 11:08:01.01
14 6 TSEGAY Berhane (ERI) 14 M30 (10) 02:08:32 +08:13 02:08:32 11:08:32.03
15 18 PETROV Andrey (UZB) 15 M30 (11) 02:09:13 +08:54 02:09:13 11:09:13.05
16 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 16 M18 (2) 02:14:28 +14:09 02:14:28 11:14:28.64
17 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA 17 M30 (12) 02:15:25 +15:06 02:15:25 11:15:25.72
18 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 18 M30 (13) 02:17:45 +17:26 02:17:45 11:17:45.63
19 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 19 M30 (14) 02:17:55 +17:36 02:17:55 11:17:55.36
20 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:18:45 +18:26 02:18:45 11:18:45.68
21 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 20 M30 (15) 02:19:24 +19:05 02:19:24 11:19:24.79
22 4031 GRONOSTAJ Grzegorz WrocławskieIten (POL) 21 M40 (1) 02:19:41 +19:22 02:19:40 11:19:41.18
23 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (1) 02:19:51 +19:32 02:19:50 11:19:51.99
24 2031 GALUŠKA Jevgenijus VOLVERE RUN (LTU) 22 M18 (3) 02:19:52 +19:33 02:19:52 11:19:52.82
25 6633 WITEK Andrzej 140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL) 23 M18 (4) 02:20:44 +20:25 02:20:43 11:20:44.98
26 5859 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team (POL) 24 M18 (5) 02:21:29 +21:10 02:21:29 11:21:29.23
27 26 SAVINA Nina (BLR) 3 K18 (2) 02:21:31 +21:12 02:21:29 11:21:31.80
28 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 4 K18 (3) 02:22:21 +22:02 02:22:20 11:22:21.50
29 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 25 M30 (16) 02:22:37 +22:18 02:22:35 11:22:37.22
30 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 26 M30 (17) 02:22:39 +22:20 02:22:38 11:22:39.95
31 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) 27 M18 (6) 02:22:40 +22:21 02:22:40 11:22:40.57
32 24 YATOR Gladys (KEN) 5 K18 (4) 02:23:27 +23:08 02:23:26 11:23:27.95
33 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 6 K30 (2) 02:23:52 +23:33 02:23:51 11:23:52.02
34 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) 28 M40 (2) 02:25:15 +24:56 02:25:14 11:25:15.08
35 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 7 K30 (3) 02:25:15 +24:56 02:25:13 11:25:15.49
36 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 29 M30 (18) 02:25:18 +24:59 02:25:15 11:25:18.68
37 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 30 M30 (19) 02:25:43 +25:24 02:25:42 11:25:43.21
38 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 8 K18 (5) 02:27:16 +26:57 02:27:16 11:27:16.29
39 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 31 M30 (20) 02:27:47 +27:28 02:27:47 11:27:47.52
40 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 32 M30 (21) 02:28:13 +27:54 02:28:11 11:28:13.88
41 6753 JARANOWSKI Andrzej GKS Fabianki (POL) 33 M18 (7) 02:28:20 +28:01 02:28:19 11:28:20.74
42 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 34 M30 (22) 02:30:06 +29:47 02:30:05 11:30:06.54
43 1157 GROCHMAL Paweł Lubelskibiegacz.pl Team (POL) 35 M40 (3) 02:30:08 +29:49 02:30:06 11:30:08.96
44 1599 GOŁĘBIEWSKI Sebastian Bogatynia (POL) 36 M18 (8) 02:30:46 +30:27 02:30:40 11:30:46.33
45 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) 37 M50 (1) 02:30:53 +30:34 02:30:51 11:30:53.49
46 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 38 M30 (23) 02:30:55 +30:36 02:30:52 11:30:55.04
47 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 39 M40 (4) 02:31:08 +30:49 02:31:05 11:31:08.22
48 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 40 M30 (24) 02:31:10 +30:51 02:31:10 11:31:10.59
49 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) 41 M40 (5) 02:31:19 +31:00 02:31:16 11:31:19.02
50 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 42 M30 (25) 02:31:21 +31:02 02:31:19 11:31:21.98
51 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 43 M30 (26) 02:31:29 +31:10 02:31:25 11:31:29.16
52 2422 KAŁUŻA Mateusz 180naminute.pl / AZS AGH Kraków (POL) 44 M18 (9) 02:31:29 +31:10 02:31:21 11:31:29.26
53 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 45 M30 (27) 02:31:29 +31:10 02:31:25 11:31:29.67
54 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 46 M30 (28) 02:31:53 +31:34 02:31:50 11:31:53.27
55 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 47 M30 (29) 02:32:20 +32:01 02:32:16 11:32:20.52
56 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 48 M30 (30) 02:32:34 +32:15 02:32:26 11:32:34.17
57 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 49 M30 (31) 02:32:42 +32:23 02:32:41 11:32:42.70
58 5960 PELC Paweł LoMag SOFTWARE (POL) 50 M40 (6) 02:32:58 +32:39 02:32:57 11:32:58.64
59 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) 51 M40 (7) 02:33:14 +32:55 02:33:13 11:33:14.26
60 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 52 M30 (32) 02:33:30 +33:11 02:33:25 11:33:30.90
61 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 53 M30 (33) 02:33:40 +33:21 02:33:35 11:33:40.39
62 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) 54 M40 (8) 02:34:06 +33:47 02:34:03 11:34:06.79
63 5904 JAŃCZAK Filip Polonia Środa (POL) 55 M30 (34) 02:34:25 +34:06 02:34:23 11:34:25.96
64 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 56 M30 (35) 02:34:27 +34:08 02:34:24 11:34:27.77
65 5674 GUZINA Piotr Mircze (POL) 57 M40 (9) 02:34:31 +34:12 02:34:27 11:34:31.15
66 3223 MARZEC Wojtek Wilkołaz (POL) 58 M18 (10) 02:34:34 +34:15 02:34:27 11:34:34.51
67 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) 59 M40 (10) 02:34:37 +34:18 02:34:34 11:34:37.50
68 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 60 M30 (36) 02:35:18 +34:59 02:35:18 11:35:18.16
69 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 61 M30 (37) 02:35:48 +35:29 02:35:46 11:35:48.64
70 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 62 M30 (38) 02:36:06 +35:47 02:36:02 11:36:06.55
71 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 63 M30 (40) 02:36:22 +36:03 02:36:19 11:36:22.34
72 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 64 M30 (39) 02:36:22 +36:03 02:36:16 11:36:22.35
73 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) 65 M18 (11) 02:36:22 +36:03 02:36:12 11:36:22.79
74 3243 IGNACAK Mariusz Jaworzno (POL) 66 M40 (11) 02:36:25 +36:06 02:36:22 11:36:25.03
75 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) 67 M40 (12) 02:36:36 +36:17 02:36:30 11:36:36.57
76 1238 WYSOCKI Michał Łódź Kocha Sport (POL) 68 M30 (41) 02:36:44 +36:25 02:36:40 11:36:44.41
77 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) 69 M30 (42) 02:37:11 +36:52 02:36:56 11:37:11.44
78 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 70 M30 (43) 02:38:13 +37:54 02:38:09 11:38:13.47
79 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) 71 M40 (13) 02:38:18 +37:59 02:38:15 11:38:18.43
80 1396 GRAJEK Mateusz KB Czarne Wilki (POL) 72 M18 (12) 02:38:18 +37:59 02:38:14 11:38:18.70
81 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 73 M30 (45) 02:38:31 +38:12 02:38:28 11:38:31.96
82 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) 74 M30 (44) 02:38:35 +38:16 02:38:28 11:38:35.36
83 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA 75 M18 (13) 02:38:46 +38:27 02:38:39 11:38:46.18
84 6442 WOJCIECHOWSKI Maciej KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 76 M40 (14) 02:38:47 +38:28 02:38:42 11:38:47.85
85 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 77 M30 (46) 02:38:49 +38:30 02:38:41 11:38:49.14
86 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) 78 M40 (15) 02:38:59 +38:40 02:38:57 11:38:59.26
87 5981 GONZALEZ HERRERO braulio Lugo (ESP) 79 M30 (47) 02:39:11 +38:52 02:39:08 11:39:11.71
88 5431 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) 80 M40 (17) 02:39:14 +38:55 02:39:12 11:39:14.51
89 3671 POLNY Daniel PASS RUNNING TEAM (POL) 81 M40 (16) 02:39:15 +38:56 02:39:10 11:39:15.27
90 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P 82 M40 (18) 02:39:17 +38:58 02:39:14 11:39:17.89
91 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) 83 M18 (14) 02:39:35 +39:16 02:39:32 11:39:35.14
92 3675 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 84 M18 (15) 02:39:38 +39:19 02:39:34 11:39:38.79
93 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 85 M30 (48) 02:39:41 +39:22 02:39:39 11:39:41.02
94 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 86 M30 (49) 02:39:50 +39:31 02:39:45 11:39:50.85
95 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mrągowo (POL) 87 M30 (50) 02:40:00 +39:41 02:39:49 11:40:00.79
96 2814 CHYB Radosław Gdynia (POL) 88 M40 (19) 02:40:04 +39:45 02:39:54 11:40:04.04
97 3163 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 89 M18 (16) 02:40:14 +39:55 02:40:12 11:40:14.98
98 3711 KORZENIOWSKI Dariusz Accelerating Poland (POL) 90 M40 (20) 02:40:28 +40:09 02:40:24 11:40:28.70
99 5623 VANHONACKER Filiep AZW (BEL) 91 M30 (51) 02:40:29 +40:10 02:40:24 11:40:29.71
100 2860 SEWERYN Jacek Mysłowice (POL) 92 M40 (21) 02:40:48 +40:29 02:40:40 11:40:48.05
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.70430207 s

Sponsor główny: