ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 40 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . 13 14 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 2838 ALBAROUDI Abdullatif Warszawa (POL) 1 M30 (1) 02:00:19 +00:00 01:54:06 11:00:19.14
2 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) 2 M30 (2) 02:03:01 +02:42 02:03:01 11:03:01.41
3 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) 3 M30 (3) 02:03:01 +02:42 02:03:01 11:03:01.70
4 3 ABOYE Werkuneh (ETH) 4 M30 (4) 02:03:33 +03:14 02:03:33 11:03:33.70
5 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA 5 M30 (5) 02:05:40 +05:21 02:05:40 11:05:40.45
6 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) 6 M30 (6) 02:06:19 +06:00 02:06:19 11:06:19.63
7 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA 7 M30 (7) 02:06:32 +06:13 02:06:32 11:06:32.18
9 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL) PZLA 9 M30 (8) 02:06:33 +06:14 02:06:33 11:06:33.27
10 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) 10 M30 (9) 02:07:16 +06:57 02:07:15 11:07:16.91
14 6 TSEGAY Berhane (ERI) 14 M30 (10) 02:08:32 +08:13 02:08:32 11:08:32.03
15 18 PETROV Andrey (UZB) 15 M30 (11) 02:09:13 +08:54 02:09:13 11:09:13.05
17 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet ¦niadowo (POL) PZLA 17 M30 (12) 02:15:25 +15:06 02:15:25 11:15:25.72
18 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 18 M30 (13) 02:17:45 +17:26 02:17:45 11:17:45.63
19 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław (POL) PZLA 19 M30 (14) 02:17:55 +17:36 02:17:55 11:17:55.36
21 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA 20 M30 (15) 02:19:24 +19:05 02:19:24 11:19:24.79
29 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) 25 M30 (16) 02:22:37 +22:18 02:22:35 11:22:37.22
30 5053 EKLUND Patrik Bromma (SWE) 26 M30 (17) 02:22:39 +22:20 02:22:38 11:22:39.95
36 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P 29 M30 (18) 02:25:18 +24:59 02:25:15 11:25:18.68
37 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA 30 M30 (19) 02:25:43 +25:24 02:25:42 11:25:43.21
39 5389 PALONIKAU Yauheni Minsk (BLR) 31 M30 (20) 02:27:47 +27:28 02:27:47 11:27:47.52
40 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA 32 M30 (21) 02:28:13 +27:54 02:28:11 11:28:13.88
42 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) 34 M30 (22) 02:30:06 +29:47 02:30:05 11:30:06.54
46 6428 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 38 M30 (23) 02:30:55 +30:36 02:30:52 11:30:55.04
48 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 40 M30 (24) 02:31:10 +30:51 02:31:10 11:31:10.59
50 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) 42 M30 (25) 02:31:21 +31:02 02:31:19 11:31:21.98
51 5814 JABŁOŃSKI Artur Dream Run/Nationale Nederlanden (POL) 43 M30 (26) 02:31:29 +31:10 02:31:25 11:31:29.16
53 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) 45 M30 (27) 02:31:29 +31:10 02:31:25 11:31:29.67
54 4071 BARAN Wojtek OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL) 46 M30 (28) 02:31:53 +31:34 02:31:50 11:31:53.27
55 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 47 M30 (29) 02:32:20 +32:01 02:32:16 11:32:20.52
56 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) 48 M30 (30) 02:32:34 +32:15 02:32:26 11:32:34.17
57 1440 DRAŻBA Dominik Team Kopeć (POL) 49 M30 (31) 02:32:42 +32:23 02:32:41 11:32:42.70
60 1754 NIKITOPOULOS Panagiotis PETROUPOLI (GRE) 52 M30 (32) 02:33:30 +33:11 02:33:25 11:33:30.90
61 5592 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 53 M30 (33) 02:33:40 +33:21 02:33:35 11:33:40.39
63 5904 JAŃCZAK Filip Polonia ¦roda (POL) 55 M30 (34) 02:34:25 +34:06 02:34:23 11:34:25.96
64 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) 56 M30 (35) 02:34:27 +34:08 02:34:24 11:34:27.77
68 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA 60 M30 (36) 02:35:18 +34:59 02:35:18 11:35:18.16
69 59 NIED¬WIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA 61 M30 (37) 02:35:48 +35:29 02:35:46 11:35:48.64
70 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) 62 M30 (38) 02:36:06 +35:47 02:36:02 11:36:06.55
72 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) 64 M30 (39) 02:36:22 +36:03 02:36:16 11:36:22.35
71 1038 GRZEGORZYCA Marcin Gierałtowice (POL) 63 M30 (40) 02:36:22 +36:03 02:36:19 11:36:22.34
76 1238 WYSOCKI Michał ŁódĽ Kocha Sport (POL) 68 M30 (41) 02:36:44 +36:25 02:36:40 11:36:44.41
77 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) 69 M30 (42) 02:37:11 +36:52 02:36:56 11:37:11.44
78 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 70 M30 (43) 02:38:13 +37:54 02:38:09 11:38:13.47
82 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) 74 M30 (44) 02:38:35 +38:16 02:38:28 11:38:35.36
81 2510 KUBIAK Michał Night Runners. Adrunaline (POL) 73 M30 (45) 02:38:31 +38:12 02:38:28 11:38:31.96
85 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 77 M30 (46) 02:38:49 +38:30 02:38:41 11:38:49.14
87 5981 GONZALEZ HERRERO braulio Lugo (ESP) 79 M30 (47) 02:39:11 +38:52 02:39:08 11:39:11.71
93 1171 FIEODOROW Tomasz BSB Barczewo Biega (POL) 85 M30 (48) 02:39:41 +39:22 02:39:39 11:39:41.02
94 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) 86 M30 (49) 02:39:50 +39:31 02:39:45 11:39:50.85
95 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mr±gowo (POL) 87 M30 (50) 02:40:00 +39:41 02:39:49 11:40:00.79
99 5623 VANHONACKER Filiep AZW (BEL) 91 M30 (51) 02:40:29 +40:10 02:40:24 11:40:29.71
102 5210 LISAK Krzysztof Otwock (POL) 94 M30 (52) 02:40:48 +40:29 02:40:39 11:40:48.58
103 1647 WERNER KAMIL ŻmudaRunningTeam (POL) 95 M30 (53) 02:40:48 +40:29 02:40:40 11:40:48.81
104 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) 96 M30 (54) 02:40:49 +40:30 02:40:45 11:40:49.29
105 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) 97 M30 (55) 02:40:58 +40:39 02:40:50 11:40:58.73
111 1207 LAWENDA Rafał AKS Polonia Warszawa (POL) 103 M30 (56) 02:41:36 +41:17 02:41:31 11:41:36.00
112 893 LE¦NIAK Maciej (POL) 104 M30 (57) 02:41:36 +41:17 02:41:32 11:41:36.10
110 1281 SÁNCHEZ BERNABÉU Alberto CAC-TMS BROKERS (ESP) 102 M30 (58) 02:41:35 +41:16 02:41:35 11:41:35.01
121 5756 SERAFIN Piotr Radom (POL) 113 M30 (59) 02:42:16 +41:57 02:42:07 11:42:16.45
117 2596 MAJCHRZAK Julian Warszawa (POL) 109 M30 (60) 02:42:14 +41:55 02:42:10 11:42:14.94
120 3802 URMANOWSKI Daniel Dream Run (POL) 112 M30 (61) 02:42:16 +41:57 02:42:11 11:42:16.43
122 2103 KREFT Piotr PGSPORT.PL (POL) 114 M30 (62) 02:42:23 +42:04 02:42:13 11:42:23.02
123 6193 GAWRON Paweł Axa Running Team (POL) 115 M30 (63) 02:42:27 +42:08 02:42:23 11:42:27.35
126 1817 LIANHA Aliaksandr RUN4FUN.BY (POL) 118 M30 (64) 02:42:56 +42:37 02:42:48 11:42:56.80
127 2035 JAGIEŁO MICHAŁ Husaria Race Team (POL) 119 M30 (65) 02:42:57 +42:38 02:42:49 11:42:57.11
128 4207 NIED¬WIED¬ Maciej Kocham Życie (POL) 120 M30 (66) 02:42:57 +42:38 02:42:51 11:42:57.51
130 2795 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) 122 M30 (67) 02:43:09 +42:50 02:43:06 11:43:09.51
132 1272 CABAJ Damian ¦widnicka Grupa Biegowa (POL) 124 M30 (68) 02:43:29 +43:10 02:43:28 11:43:29.29
137 5702 DYBCZYŃSKI TOMASZ UKS BRENNA GÓRKI (POL) 129 M30 (69) 02:44:10 +43:51 02:44:03 11:44:10.61
136 1646 JAGIELA Rafał Kubu¶ Team (POL) 128 M30 (70) 02:44:06 +43:47 02:44:03 11:44:06.91
144 2171 PETKIEWICZ Tomasz STS BIEGATON Mikołów (POL) 136 M30 (71) 02:44:56 +44:37 02:44:51 11:44:56.41
146 1590 STANISŁAWSKI Filip Polkowice (POL) 138 M30 (72) 02:45:08 +44:49 02:45:01 11:45:08.22
147 5729 GODLEWSKI Andrzej Biegamy dla Zdrowia (POL) 139 M30 (73) 02:45:17 +44:58 02:45:04 11:45:17.53
152 2983 ROUMPANIS ELEFTHERIOS THEODOROS ATHENS (GRE) 144 M30 (74) 02:46:01 +45:42 02:46:00 11:46:01.17
157 1905 OCHOWICZ andrzej KCH ENDURO DYNAMIT (POL) 149 M30 (75) 02:46:24 +46:05 02:46:15 11:46:24.33
158 1279 MADEJEK Kamil Vege Runners (POL) 150 M30 (76) 02:46:24 +46:05 02:46:18 11:46:24.56
155 1145 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz (POL) 147 M30 (77) 02:46:21 +46:02 02:46:20 11:46:21.96
162 3587 ŁABĘDZKI Konrad Adidas Runners Warsaw (POL) 152 M30 (78) 02:46:34 +46:15 02:46:25 11:46:34.92
161 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) 151 M30 (79) 02:46:32 +46:13 02:46:30 11:46:32.48
167 6297 BRANDT Andrzej Interia Runners Team (POL) 157 M30 (80) 02:46:40 +46:21 02:46:36 11:46:40.21
169 6525 KONIECZNY Waldek Night Runners (POL) 159 M30 (81) 02:46:42 +46:23 02:46:37 11:46:42.29
175 3828 KLÓSKA Fabian Spójnia Białe Błota (POL) 165 M30 (82) 02:47:03 +46:44 02:46:58 11:47:03.52
177 6654 ŁUKASZUK Michał (POL) 167 M30 (83) 02:47:11 +46:52 02:47:01 11:47:11.52
179 1129 PASIECZNIK Miłosz MUAY RUNNING TEAM (POL) 169 M30 (84) 02:47:17 +46:58 02:47:09 11:47:17.93
181 3093 SZCZEPAŃSKI ADAM KB PIONIER SZCZECIN (POL) 171 M30 (85) 02:47:25 +47:06 02:47:11 11:47:25.46
180 2786 BURMISTRZ Bartosz Tarnowo Podgórne Biega (POL) 170 M30 (86) 02:47:22 +47:03 02:47:13 11:47:22.78
182 3606 PAWŁOWSKI Arkadiusz Rock&Run (POL) 172 M30 (87) 02:47:31 +47:12 02:47:14 11:47:31.95
183 2245 STROJKOWSKI Bartosz ŁódĽ Kocha Sport (POL) 173 M30 (88) 02:47:40 +47:21 02:47:35 11:47:40.28
184 3112 TRETIAK Taras Gepard (UKR) 174 M30 (89) 02:47:49 +47:30 02:47:40 11:47:49.53
186 6264 FELEDZIAK Witold Gostyń (POL) 176 M30 (90) 02:47:58 +47:39 02:47:52 11:47:58.74
195 3657 GAŁUSZKA Filip Kokoszka36Team (POL) 185 M30 (91) 02:48:14 +47:55 02:47:56 11:48:14.12
192 3100 PRZYBYŁA Krzysztof KU AZS WAT Warszawa (POL) 182 M30 (92) 02:48:09 +47:50 02:48:00 11:48:09.67
191 1414 ŻERDKA Michał Viking Tranining Center/BGB (POL) 181 M30 (93) 02:48:06 +47:47 02:48:02 11:48:06.93
194 4213 KOCIOŁOWICZ Jakub KuĽnia Triathlonu (POL) 184 M30 (94) 02:48:13 +47:54 02:48:05 11:48:13.50
198 1216 BORYSIUK Arkadiusz KB Kamień Pomorski (POL) 188 M30 (95) 02:48:20 +48:01 02:48:15 11:48:20.56
202 2321 KUTER Krzysztof KuĽnia Triathlonu (POL) 191 M30 (96) 02:48:36 +48:17 02:48:27 11:48:36.62
201 3669 ROSKOSZ Michał Kac Running Team (POL) 190 M30 (97) 02:48:30 +48:11 02:48:27 11:48:30.80
206 3934 LEWANDOWSKI Maciej #DASHRADE Team (POL) 195 M30 (98) 02:48:40 +48:21 02:48:32 11:48:40.93
212 1557 WRÓBLEWSKI Robert Lublin (POL) 200 M30 (99) 02:48:51 +48:32 02:48:35 11:48:51.06
209 1141 SŁADEK Karol Sage (POL) 197 M30 (100) 02:48:47 +48:28 02:48:38 11:48:47.16
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
6.16972303 s

Sponsor główny: