ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 40 km
Strona  1  2 3 . . . 7 8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
20 22 JEROTICH Sheila (KEN) 1 K30 (1) 02:18:45 +18:26 02:18:45 11:18:45.68
23 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (1) 02:19:51 +19:32 02:19:50 11:19:51.99
27 26 SAVINA Nina (BLR) 3 K18 (2) 02:21:31 +21:12 02:21:29 11:21:31.80
28 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 4 K18 (3) 02:22:21 +22:02 02:22:20 11:22:21.50
32 24 YATOR Gladys (KEN) 5 K18 (4) 02:23:27 +23:08 02:23:26 11:23:27.95
33 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 6 K30 (2) 02:23:52 +23:33 02:23:51 11:23:52.02
35 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 7 K30 (3) 02:25:15 +24:56 02:25:13 11:25:15.49
38 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 8 K18 (5) 02:27:16 +26:57 02:27:16 11:27:16.29
159 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 9 K18 (6) 02:46:25 +46:06 02:46:18 11:46:25.87
160 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódĽ (POL) 10 K18 (7) 02:46:30 +46:11 02:46:22 11:46:30.65
199 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 11 K30 (4) 02:48:22 +48:03 02:48:16 11:48:22.60
208 6126 WI¦NIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 12 K30 (5) 02:48:45 +48:26 02:48:36 11:48:45.92
219 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 13 K30 (6) 02:48:54 +48:35 02:48:53 11:48:54.56
277 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 14 K40 (1) 02:50:47 +50:28 02:50:32 11:50:47.05
304 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 15 K18 (8) 02:51:43 +51:24 02:51:36 11:51:43.24
354 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 16 K30 (7) 02:54:22 +54:03 02:54:06 11:54:22.05
386 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 17 K30 (8) 02:56:31 +56:12 02:56:21 11:56:31.65
391 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 18 K40 (2) 02:56:38 +56:19 02:56:17 11:56:38.80
422 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 19 K30 (9) 02:58:08 +57:49 02:57:58 11:58:08.89
449 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 20 K40 (3) 02:59:41 +59:22 02:59:24 11:59:41.17
466 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 21 K40 (4) 03:00:27 +01:00:08 03:00:15 12:00:27.28
469 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 22 K30 (10) 03:00:43 +01:00:24 03:00:04 12:00:43.81
480 3823 PRZYBYLAK Dorota AdRunaLine Team (POL) 23 K18 (9) 03:01:12 +01:00:53 02:58:59 12:01:12.80
486 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 24 K18 (10) 03:01:36 +01:01:17 03:01:21 12:01:36.38
502 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) 25 K50 (1) 03:02:18 +01:01:59 03:01:28 12:02:18.79
519 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 26 K18 (11) 03:03:04 +01:02:45 03:02:41 12:03:04.95
524 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 27 K40 (5) 03:03:09 +01:02:50 03:02:20 12:03:09.49
534 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 28 K40 (7) 03:03:32 +01:03:13 03:03:10 12:03:32.82
535 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 29 K40 (6) 03:03:33 +01:03:14 03:02:40 12:03:33.23
538 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 30 K30 (11) 03:03:36 +01:03:17 03:03:14 12:03:36.56
552 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 31 K18 (12) 03:04:09 +01:03:50 03:03:51 12:04:09.74
558 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 32 K30 (13) 03:04:22 +01:04:03 03:04:00 12:04:22.79
565 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 33 K30 (12) 03:04:36 +01:04:17 03:03:45 12:04:36.53
571 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 34 K40 (8) 03:04:47 +01:04:28 03:04:00 12:04:47.10
572 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) 35 K50 (2) 03:04:47 +01:04:28 03:03:59 12:04:47.15
605 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 36 K40 (9) 03:05:43 +01:05:24 03:04:58 12:05:43.79
687 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 37 K40 (10) 03:08:32 +01:08:13 03:07:43 12:08:32.68
709 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 38 K40 (11) 03:09:37 +01:09:18 03:08:14 12:09:37.31
720 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 39 K30 (14) 03:10:11 +01:09:52 03:09:20 12:10:11.29
721 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 40 K40 (12) 03:10:12 +01:09:53 03:08:36 12:10:12.71
735 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 41 K18 (13) 03:10:42 +01:10:23 03:10:22 12:10:42.66
745 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) 42 K50 (3) 03:11:05 +01:10:46 03:10:21 12:11:05.29
772 5082 KOZIARSKA Anna Elbl±g (POL) 43 K30 (15) 03:12:03 +01:11:44 03:11:04 12:12:03.34
792 4512 SZMIGIEL Klaudia WoĽniak Running Team (POL) 44 K18 (14) 03:12:53 +01:12:34 03:11:37 12:12:53.63
804 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STˇPORKÓW (POL) 45 K30 (16) 03:13:29 +01:13:10 03:12:01 12:13:29.48
807 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 46 K30 (17) 03:13:37 +01:13:18 03:12:53 12:13:37.16
838 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 47 K18 (15) 03:14:34 +01:14:15 03:13:23 12:14:34.83
857 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 48 K30 (19) 03:14:59 +01:14:40 03:13:51 12:14:59.54
893 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 49 K40 (14) 03:15:58 +01:15:39 03:14:54 12:15:58.60
895 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 50 K18 (16) 03:16:04 +01:15:45 03:13:59 12:16:04.42
896 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 51 K40 (13) 03:16:06 +01:15:47 03:14:35 12:16:06.33
903 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 52 K30 (20) 03:16:25 +01:16:06 03:15:34 12:16:25.64
913 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 53 K40 (15) 03:16:40 +01:16:21 03:15:33 12:16:40.18
934 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 54 K40 (16) 03:17:02 +01:16:43 03:15:35 12:17:02.58
935 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 55 K40 (17) 03:17:02 +01:16:43 03:15:45 12:17:02.81
955 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 56 K30 (18) 03:17:29 +01:17:10 03:13:26 12:17:29.91
976 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 57 K40 (18) 03:17:54 +01:17:35 03:17:05 12:17:54.88
998 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 58 K30 (24) 03:18:24 +01:18:05 03:18:10 12:18:24.92
999 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 59 K40 (21) 03:18:24 +01:18:05 03:18:09 12:18:24.94
1012 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 60 K40 (22) 03:18:37 +01:18:18 03:18:17 12:18:37.29
1018 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 61 K30 (21) 03:18:50 +01:18:31 03:17:23 12:18:50.26
1044 4883 SZWED Renata ZF (POL) 62 K40 (20) 03:19:15 +01:18:56 03:17:51 12:19:15.02
1045 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 63 K30 (22) 03:19:15 +01:18:56 03:17:50 12:19:15.99
1056 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 64 K18 (19) 03:19:24 +01:19:05 03:18:40 12:19:24.93
1079 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 65 K30 (23) 03:19:30 +01:19:11 03:18:04 12:19:30.45
1085 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 66 K40 (19) 03:19:32 +01:19:13 03:17:30 12:19:32.66
1098 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 67 K18 (17) 03:19:36 +01:19:17 03:18:04 12:19:36.86
1117 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 68 K30 (25) 03:20:00 +01:19:41 03:18:25 12:20:00.43
1118 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 69 K18 (18) 03:20:02 +01:19:43 03:18:26 12:20:02.02
1121 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 70 K30 (26) 03:20:03 +01:19:44 03:19:05 12:20:03.15
1126 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 71 K30 (27) 03:20:09 +01:19:50 03:19:49 12:20:09.63
1138 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 72 K18 (20) 03:20:22 +01:20:03 03:19:09 12:20:22.84
1145 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 73 K40 (24) 03:20:35 +01:20:16 03:20:10 12:20:35.45
1148 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 74 K18 (21) 03:20:38 +01:20:19 03:19:49 12:20:38.42
1175 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 75 K40 (23) 03:21:19 +01:21:00 03:19:34 12:21:19.99
1186 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 76 K30 (29) 03:21:48 +01:21:29 03:20:57 12:21:48.83
1193 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 77 K30 (28) 03:22:00 +01:21:41 03:20:28 12:22:00.93
1209 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 78 K40 (25) 03:22:19 +01:22:00 03:20:48 12:22:19.76
1214 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 79 K30 (30) 03:22:27 +01:22:08 03:21:02 12:22:27.20
1245 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 80 K40 (28) 03:23:03 +01:22:44 03:21:49 12:23:03.26
1246 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 81 K30 (31) 03:23:03 +01:22:44 03:21:49 12:23:03.29
1258 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 82 K40 (27) 03:23:19 +01:23:00 03:21:47 12:23:19.33
1266 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 83 K40 (30) 03:23:30 +01:23:11 03:22:05 12:23:30.47
1272 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 84 K40 (29) 03:23:42 +01:23:23 03:22:03 12:23:42.32
1277 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 85 K30 (33) 03:23:49 +01:23:30 03:22:17 12:23:49.23
1283 1172 PIETRAS Sylwia Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 86 K30 (32) 03:23:58 +01:23:39 03:22:16 12:23:58.95
1312 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 87 K40 (31) 03:24:49 +01:24:30 03:23:10 12:24:49.03
1322 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 88 K40 (32) 03:25:01 +01:24:42 03:23:17 12:25:01.47
1327 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 89 K18 (22) 03:25:10 +01:24:51 03:24:02 12:25:10.40
1330 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 90 K40 (26) 03:25:14 +01:24:55 03:21:22 12:25:14.18
1331 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) 91 K30 (34) 03:25:16 +01:24:57 03:23:11 12:25:16.17
1332 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 92 K40 (33) 03:25:16 +01:24:57 03:23:37 12:25:16.55
1335 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 93 K30 (36) 03:25:24 +01:25:05 03:23:58 12:25:24.78
1336 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 94 K30 (35) 03:25:25 +01:25:06 03:23:49 12:25:25.35
1369 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 95 K30 (38) 03:26:23 +01:26:04 03:24:50 12:26:23.88
1382 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 96 K30 (37) 03:26:42 +01:26:23 03:24:10 12:26:42.45
1390 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 97 K40 (34) 03:26:59 +01:26:40 03:25:22 12:26:59.56
1401 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 98 K30 (39) 03:27:24 +01:27:05 03:25:34 12:27:24.79
1410 5454 KLODA Magda Turka (POL) 99 K30 (42) 03:27:32 +01:27:13 03:27:14 12:27:32.08
1415 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 100 K30 (44) 03:27:39 +01:27:20 03:27:21 12:27:39.70
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
4.30808687 s

Sponsor główny: