ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZY¬NI
M
Kategorie dod.
P - Puchar Polski Policji
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
48
49
50
.
.
.
54
55
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4701.
10321
¦WIĘTLICKI Radosław
Płock (POL)
M
4702.
16994
¦WIETLIK Krystian
Warszawa (POL)
M
4703.
18436
¦WIETLIK Paweł
Ogrodnictwo Sadzonki Kwiatów bylin i warzyw Marzena ¦wietlik (POL)
M
4704.
11006
¦WIRSZCZ andrzej
Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane (POL)
M
4705.
17644
TABAKA Sebastian
Warszawa (POL)
M
4706.
17403
TABOR Daniel
Accenture Runners Club (POL)
M
4707.
10433
TABOR Grzegorz
Rdziostów (POL)
M
4708.
18283
TACIAK Sebastian
Warszawa (POL)
M
4709.
14146
TADEJEWSKI Paweł
Ostróda (POL)
M
4710.
17874
TAŁANDZIEWICZ Mikołaj
Pruszków (POL)
M
4711.
16995
TALAREK Bartłomiej
AZS WIT (POL)
M
4712.
18619
TALAREK Rafał
Pruszków (POL)
M
4713.
13561
TAŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M
4714.
15505
TARGASZEWSKI Piotr
K±ty (POL)
M
4715.
12152
TARGIEL Lukasz
Bumerang Team (POL)
M
4716.
16197
TARKA Konrad
MECZOWA (POL)
M
4717.
10336
TARKA PIOTR PAWEŁ
PŁOCK (POL)
M
4718.
13316
TARKOWSKI Kamil
Run Your Way (POL)
M
4719.
15656
TARKOWSKI Slawomir
Warszawa (POL)
M
4720.
14546
TARNAWSKI Mateusz
Warszawa (POL)
M
4721.
13829
TARNOWSKI Kamil
Warszawa (POL)
M
4722.
16914
TARNOWSKI Sebastian
UjeĽdziec Wielki (POL)
M
4723.
12499
TARSAŁA Marcin
Bramki (POL)
M
4724.
17112
TATAJ Grzegorz
łódĽ (POL)
M
4725.
11664
TATAJ Jakub
Warszawa (POL)
M
4726.
17880
TATARATA Paweł
Warszawa (POL)
M
4727.
19122
TATARSKI Petroniusz
TRIPASSION (POL)
M
4728.
14530
TATYS Mateusz
Warszawa (POL)
M
4729.
15555
TCHÓRZ Darek
Ekati (POL)
M
4730.
15688
TCHÓRZEWSKI Marcin
Coders Lab szkoła IT (POL)
M
4731.
17544
TĘCZA Paweł
Widok (POL)
M
4732.
11574
TEKLAK KAMIL
Radzymin (POL)
M
4733.
10201
TELEGA Jacek
PLATINUM Running Team (POL)
M
4734.
16196
TELINGA Jacek
Warszawa (POL)
M
4735.
14551
TEMPLER Marek
Warszawa (POL)
M
4736.
13093
TENDAJ Daniel
StepStone Running Team (POL)
M
4737.
16471
TENDERENDA Piotr
Wołomin (POL)
M
4738.
15254
TEODORCZAK Damian
Warszawa (POL)
M
4739.
14924
TEREPKA Robert
Warszawa (POL)
M
4740.
11868
TERESIK Pawel
Witow kolonia 7g (POL)
M
4741.
17060
TERLIKOWSKI Paweł
PSE S.A. (POL)
M
4742.
17205
TERLIKOWSKI Wojciech
Cyberarché (POL)
M
4743.
13675
TESSERIS THEODORE
ATHENS (GRE)
M
4744.
18498
TETKOWSKI Łukasz
Warszawa (POL)
M
4745.
12946
THANABUNDITKUL Witoon
Bangkok (THA)
M
4746.
18970
TIUTIUNIK Bartosz
(POL)
M
4747.
13077
TKACZ Jacek
Team Kopeć (POL)
M
4748.
18428
TKACZUK krystian
Piastow (POL)
M
4749.
11157
TKACZYK Aleksy
Regnów (POL)
M
4750.
17619
TKACZYK Jarosław
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4751.
10521
TŁUCHOWSKI Jacek
Orlen Running Team (POL)
M
4752.
19138
TOBOLSKI Marek
GLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA (POL)
M
4753.
14749
TOBOTA Maciej
Warszawa (POL)
M
4754.
14902
TOBYS ŁUKASZ
TKKF ŁabędĽ Zb±szyń (POL)
M
4755.
11903
TOCHOWICZ Paweł
Warszawa (POL)
M
4756.
15501
TOCZYŁOWSKI Michał
Warszawa (POL)
M
4757.
11809
TODORENKO Dmytro
RRC (POL)
M
4758.
18831
TODOROWSKI Adam
Carsmile (POL)
M
4759.
15276
TODORSKI Jan
LS World (POL)
M
4760.
11996
TODORSKI TOMASZ
WARSZAWA (POL)
M
4761.
11279
TOFEL Mateusz
Z±bki (POL)
M
4762.
14728
TOGNI Michele
Monte San Vito (ITA)
M
4763.
18705
TOKAJ Robert
Piaseczn0 (POL)
M
4764.
10819
TOKARSKI Grzegorz
(POL)
M
4765.
15594
TOKARSKI Paweł
Gdańsk (POL)
M
4766.
10804
TOŁWIŃSKI Marek
(POL)
M
4767.
19082
TOMAKA Radosław
(POL)
M
4768.
18934
TOMALAK Piotr
Warszawa (POL)
M
4769.
12536
TOMASIAK Marcin
GB na Zdrowie (POL)
M
4770.
18998
TOMASIK Janusz
(POL)
M
4771.
14181
TOMASIK Krzysztof
Pan (POL)
M
4772.
13689
TOMASIK Marcin
Warszawa (POL)
M
4773.
17210
TOMASZEK Marcin
Garwolin (POL)
M
4774.
10229
TOMASZEWSKI MAREK
PŁOCK (POL)
M
4775.
14695
TOMASZEWSKI ANDRZEJ
WARSZAWA (POL)
M
4776.
10864
TOMASZEWSKI Marek
(POL)
M
4777.
13111
TOMASZEWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
4778.
15445
TOMASZEWSKI PIOTR
WARSZAWA (POL)
M
4779.
16054
TOMASZEWSKI Piotr
braciaT (POL)
M
4780.
17383
TOMA©EVIČIUS Jaroslavas
Akademia Sztuki Wojennej (LTU)
M
4781.
19039
TOMCZAK Marcin
(POL)
M
4782.
14588
TOMCZAK Ryszard
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL)
M
4783.
11978
TOMCZAK Sebastian
Warszawa (POL)
M
4784.
10257
TOMCZYK Cezary
Warszawa (POL)
M
4785.
15857
TOMCZYK Kamil
Warszawa (POL)
M
4786.
13268
TOMCZYK Marcin
Rezerwowe Psy (POL)
M
4787.
10530
TOMCZYK Michał
Inowrocław (POL)
M
4788.
16454
TOMERA HHUBERT
Idea Bank (POL)
M
4789.
11965
TOMKIEL Wojciech
Gdynia (POL)
M
4790.
11280
TOMOLIK Adam
Warszawa (POL)
M
4791.
13145
TOPOLEWSKI Stanisław
Warszawa (POL)
M
4792.
15585
TOPOLIŃSKI Ireneusz
Klub Biegacza Bryza Postomino (POL)
M
4793.
10136
TOPOROWSKI Damian
D±browa Górnicza (POL)
M
4794.
16100
TRACZ Jakub
CSWP Running Team (POL)
M
4795.
11521
TRACZYK Jakub
TT Traczyk Team (POL)
M
4796.
11395
TRACZYK Kazimierz
TT Traczyk Team (POL)
M
4797.
11515
TRACZYK Norbert
Warszawa (POL)
M
4798.
13498
TRACZYK Przemek
MazoviaProactiv (POL)
M
4799.
12217
TRAWICKI Patryk
Pierogi Adamusa (POL)
M
4800.
13800
TRAWIŃSKI Andrzej
JTENDO (POL)
M