ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 32 33 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 12096 ABRAMCZYK Aleksandra Legia Run Club (POL) K
2. 13978 ABRAMCZYK Małgorzata Warszawa (POL) K
3. 16348 ADAMCZAK Anna Trzebińskiego (POL) K
4. 16653 ADAMCZAK Katarzyna Warszawa (POL) K
5. 17096 ADAMCZYK Ewa Warszawa (POL) K
6. 13988 ADAMCZYK Ilona KB Biala Biega (POL) K
7. 18529 ADAMCZYK Joanna Olimpiady Specjalne ¦więtokrzyskie (POL) K
8. 17028 ADAMCZYK Julia Runs in The Family (POL) K
9. 16599 ADAMCZYK RUCEL Anna Warszawa (POL) K
10. 12257 ADAMKIEWICZ Natalia ReebokRunCrew LDZ (POL) K
11. 18544 ADAMÓW Iwona Arkadiusz Gardzielewski Running Team (POL) K
12. 16816 ADAMOWICZ Karolina Warszawa (POL) K
13. 11764 ADASZYŃSKA-KŁOS Katarzyna Opole (POL) K
14. 12804 AFANASYEVA Yana Ulma Team (POL) K
15. 11953 AGERTOFT Elisabeth Denmark (DEN) K
16. 15219 AIRDRIE ceinwen Warsaw (POL) K
17. 13154 AJDACKA Mariola Karczew (POL) K
18. 18152 AKIMOW Anna TKKF Płock (POL) K
19. 10438 ALBA Monika Suwałki (POL) K
20. 12122 ALBECKA Olimpia Biegamy Razem Władysławowo (POL) K
21. 18686 ALEKSA Irena Warszawa (POL) K
22. 12132 ALEKSANDRAVIČIUTE Ieva Elektrenai (LTU) K
23. 16473 ALEKSANDROVA Nadezhda Run4Fun (RUS) K
24. 12099 ALEKSANDROWICZ anna Running OSP Polesie (POL) K
25. 15473 ALEKSANDROWICZ Jolanta Warszawa (POL) K
26. 12249 ALEKSANDRUK - DUTKIEWICZ Agnieszka Szczecin (POL) K
27. 18525 ALMEIDA Catarina Sollers Consulting (POR) K
28. 18433 ALSABA alaa warsaw (KSA) K
29. 17593 AMARIN Salma Warszawa (POL) K
30. 11656 AMBROSZKIEWICZ Anna Warszawa (POL) K
31. 14288 AMBROŻY Karina Kielce (POL) K
32. 14273 ANDRUSZKIWICZ-ĆWIK Natalia Drużyna Wilka (POL) K
33. 16665 ANDRZEJEWSKA Anna Piaseczno (POL) K
34. 10443 ANDRZEJEWSKA Wioletta Wschowa (POL) K
35. 10857 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) K
36. 10859 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) K
37. 18357 ANONIMOWY UCZESTNIK Warszawa (POL) K
38. 18198 ANSZPERGER Agata Warszawa (POL) K
39. 11132 ANTONIAK Dorota Polska (POL) K
40. 11913 ANTOS Michalina Bełchów (POL) K
41. 15840 ANTOS-RICHOZ Teresa Running OSP Polesie (POL) K
42. 13304 ANTOSZKIEWICZ edyta nowy dwór maz (POL) K
43. 14398 ARANDA Gemma PinoysInPoland (POL) K
44. 11456 ARCA marianna espana (IRL) K
45. 17881 ATAMAN Bozena Warszawa (POL) K
46. 14817 AUDZEYENKA Svetlana Minsk (BLR) K
47. 11684 AUGUSTYNIAK Ewelina Warszawa (POL) K
48. 11269 AUGUSTYŃSKA Iwona W¶ciekły finish (POL) K
49. 18272 AUSTYN-GAWRY¦ Joanna Accenture (POL) K
50. 16105 BˇBIAK Izabela Warszawa (POL) K
51. 12208 BABIŃSKA Marta ¦winouj¶cie (POL) K
52. 15464 BˇBOL Anna Rakowska (POL) K
53. 15268 BABULA Weronika Mielec (POL) K
54. 17355 BACHOR Marta Akademia Sztuki Wojennej (POL) K
55. 14607 BACHORZ-OLEWNICZAK Katarzyna Warszawa (POL) K
56. 16999 BACZEWSKA Monika Zambrów (POL) K
57. 13912 BACZUL Joanna Joniec (POL) K
58. 13397 BACZYŃSKA Magdalena Kluczborska Grupa Biegowa (POL) K
59. 10544 BACZYNSKA TARASIUK Marta Aniolka Druga (POL) K
60. 15930 BADEWICZ Klaudia Kozienice (POL) K
61. 13982 BADYLOWSKA Klara Warszawa (POL) K
62. 16251 BAHAMOLNAYA Volha we are night ranners (POL) K
63. 13035 BAJC Marzena Klub Biegacza Lidzbark-Warmiński (POL) K
64. 13249 BAJER Eliza WARSZAWA (POL) K
65. 10439 BAJKIEWICZ Beata Piaseczno (POL) K
66. 14069 BAJNO Ewa Ciechanów (POL) K
67. 12357 BAJOR Aneta Rebellion Of Free Runners (POL) K
68. 12214 BAJRON Monika Warszawa (POL) K
69. 13204 BˇK Ewa Warszawa (POL) K
70. 16697 BˇK Ewa Warszawa (POL) K
71. 17500 BˇK Jadwiga Warszawa (POL) K
72. 11393 BAKALAROVA Michaela Warszawa (POL) K
73. 13460 BAKIERA Katarzyna Warszawa - Wesoła (POL) K
74. 15754 BAŁABAN Barbara BBN&PC (POL) K
75. 13848 BALCERZAK Aleksandra UKL ÓSEMKA Police (POL) K
76. 11501 BALCERZAK Dorota Akademia Biegania Grudzi±dz (POL) K
77. 16674 BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA ZˇBKI (POL) K
78. 16114 BAŁDA Ewelina Asics FrontRunner Poland (POL) K
79. 10496 BALICKA Klaudia Działdowo (POL) K
80. 11657 BALONIS-CHYB Anna Gdynia (POL) K
81. 15534 BALTYN-PRZYBYŁEK Maria JAKAIKZ (POL) K
82. 16481 BANACH Magdalena Poznań (POL) K
83. 13515 BANASIAK Katarzyna AWL Wrocław (POL) K
84. 12019 BANASIK Marta Zambrów (POL) K
85. 17104 BANASZEK WRONKA Anna Zielonka (POL) K
86. 16824 BANEK Magdalena WArszawA (POL) K
87. 11418 BANIEL Wioleta Gołdap (POL) K
88. 11797 BARAN Kamila ¦cinawa (POL) K
89. 17375 BARAN MAŁGORZATA BŁAŻOWA DOLNA (POL) K
90. 11268 BARANOWICZ Joanna Warszawa (POL) K
91. 11238 BARANOWSKA Katarzyna Augustów (POL) K
92. 18165 BARANOWSKA Katarzyna Goracy Potok Team (POL) K
93. 14167 BARAŃSKA Renata Zabiegany Skaryszew (POL) K
94. 16355 BARCICKA Sara Sara Barcicka (POL) K
95. 19001 BARCZYK Agnieszka (POL) K
96. 11962 BARDADYN Ula Warszawa (POL) K
97. 11696 BARDECKA Agnieszka Łomianki (POL) K
98. 13900 BAREJKO Marta PLL LOT (POL) K
99. 14354 BARINOVA Justina Kaunas (LTU) K
100. 18079 BARSZCZEWSKA Marta Warszawa (POL) K
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23157597 s

Sponsor główny: