ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
wózki (09:00:00)
Strona  1 
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 18523 BARAN Zbigniew IKS Smok Orneta (POL) H3/H4/H5 M
2. 13770 CEPA Marcin KSI Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 M
3. 18957 CHALASTRA Andrzej Iks Smok Orneta (POL) H1-1/H1-2 M
4. 16754 CYMERMAN Błażej Veloaktiv (POL) H3/H4/H5 M
5. 18551 CZARNECKA-BARAN Joanna IKS SMOK ORNETA (POL) H K
6. 18959 GAJKO Dariusz IKS SMOK ORNETA Kalinowo (POL) H3/H4/H5 M
7. 18243 GRACZYK Artur GTM Veloaktiv (POL) H3/H4/H5 M
8. 16217 GRUBA Marcin Minsk Mazowiecki (POL) H3/H4/H5 M
9. 18954 GRYGLAS Mariusz Szczecin (POL) H3/H4/H5 M
10. 16117 GRYNKIEWICZ Natalia IKS Smok Orneta (POL) H K
11. 14805 HARASIM Agnieszka (POL) H K
12. 13016 HUDEC Milos HANDBIKE LIPTOV (SVK) H3/H4/H5 M
13. 11871 JONEK Michael IKS FENIKS OPOLE (POL) M
14. 14909 JOŃSKI IRENEUSZ ZADZIM (POL) H1-1/H1-2 M
15. 13939 KACALSKI Piotr KSI START Szczecin (POL) H1-1/H1-2 M
16. 14775 KAMPA Michał Łaziska Górne (POL) M
17. 15379 KOŁODZIEJCZYK Grzegorz VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 M
18. 17344 KRÓL Bogdan Integracyjny Klub Sportowy SMOK Orneta (POL) H3/H4/H5 M
19. 17341 KRÓL Cezary Integracyjny Klub Sportowy SMOK Orneta (POL) H3/H4/H5 M
20. 17404 KUJAWSKI Robert veloaktiv (POL) M
21. 18751 ŁACHMANOWICZ Leszek Grodzisko Dolne (POL) H1-1/H1-2 M
22. 15020 MAŁEK Krzysztof Głogów (POL) H1-1/H1-2 M
23. 14782 MAŁEK Piotr GTM VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 M
24. 14258 MARKOWSKI Piotr Iks smok Orneta (POL) H3/H4/H5 M
25. 16631 MIRECKI Lubomir VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 M
26. 17392 MISZTELA Witold IKS SMOK Orneta (POL) H3/H4/H5 M
27. 17649 NAJDROWSKI Kamil Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta (POL) H3/H4/H5 M
28. 12987 NOWICKI Robert Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 M
29. 16298 OJRZYŃSKI Grzegorz IKS Smok Orneta (POL) H1-1/H1-2 M
30. 13004 OROSZOVA Anna Handbike Team Slovakia (SVK) H K
31. 18950 PASIK Andrzej Raszyn (POL) H3/H4/H5 M
32. 12665 PLEWA Krzysztof Veloaktiv Kraków (POL) H3/H4/H5 M
33. 11852 RYGOŁ Mariusz IKS Feniks Opole (POL) H3/H4/H5 M
34. 14285 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz KSI START Szczecin / Team Sunrise (POL) H3/H4/H5 M
35. 14925 STASZKIEWICZ Jakub GTM VELOAKTIV KRAKÓW (POL) H3/H4/H5 M
36. 18958 SUSEŁ Alek MIKOŁÓW (POL) H3/H4/H5 M
37. 18956 SZCZEPAŃSKI Marek Szczecin (POL) H3/H4/H5 M
38. 14772 SZUMIEC Rafał GTM VeloAktiv Kraków (POL) H3/H4/H5 M
39. 12662 URTNOWSKI Michał KSI START Szczecin (POL) H3/H4/H5 M
40. 13115 WANDACHOWICZ Zbigniew Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 M
41. 18874 WILK rafal ZKS STAL RZESZOW (POL) H3/H4/H5 M
42. 17610 WIŚNIEWSKI Marek VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 M
43. 16121 ZIELIŃSKI Paweł IKS SMOK ORNETA (POL) H1-1/H1-2 M
44. 14827 ZUBOWICZ Katarzyna IKS Smok Orneta (POL) H K
45. 17577 ŻYLIŃSKI Michał KS Zero Załamki (POL) H1-1/H1-2 M
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.46286702 s

Sponsor główny: