ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
wózki (09:00:00) - 5 km
Strona  1 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 18874 WILK rafal ZKS STAL RZESZOW (POL) H3/H4/H5 1 M (1) 00:08:09 +00:00 00:08:09 09:08:09.82
2 12665 PLEWA Krzysztof Veloaktiv Kraków (POL) H3/H4/H5 2 M (2) 00:08:36 +00:27 00:08:36 09:08:36.16
3 14772 SZUMIEC Rafał GTM VeloAktiv Kraków (POL) H3/H4/H5 3 M (3) 00:09:02 +00:53 00:09:02 09:09:02.38
4 14285 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz KSI START Szczecin / Team Sunrise (POL) H3/H4/H5 4 M (4) 00:09:22 +01:13 00:09:22 09:09:22.95
5 13016 HUDEC Milos HANDBIKE LIPTOV (SVK) H3/H4/H5 5 M (5) 00:09:25 +01:16 00:09:25 09:09:25.38
6 12987 NOWICKI Robert Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 6 M (6) 00:09:29 +01:20 00:09:29 09:09:29.63
7 18243 GRACZYK Artur GTM Veloaktiv (POL) H3/H4/H5 7 M (7) 00:09:30 +01:21 00:09:30 09:09:30.57
8 13115 WANDACHOWICZ Zbigniew Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 8 M (8) 00:09:59 +01:50 00:09:59 09:09:59.87
9 12662 URTNOWSKI Michał KSI START Szczecin (POL) H3/H4/H5 9 M (9) 00:10:11 +02:02 00:10:11 09:10:11.37
10 17610 WI¦NIEWSKI Marek VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 10 M (10) 00:10:11 +02:02 00:10:11 09:10:11.95
11 14925 STASZKIEWICZ Jakub GTM VELOAKTIV KRAKÓW (POL) H3/H4/H5 11 M (11) 00:10:12 +02:03 00:10:12 09:10:12.33
12 17341 KRÓL Cezary Integracyjny Klub Sportowy SMOK Orneta (POL) H3/H4/H5 12 M (12) 00:10:53 +02:44 00:10:53 09:10:53.34
13 18523 BARAN Zbigniew IKS Smok Orneta (POL) H3/H4/H5 13 M (13) 00:11:02 +02:53 00:11:02 09:11:02.64
14 16217 GRUBA Marcin Minsk Mazowiecki (POL) H3/H4/H5 14 M (14) 00:11:18 +03:09 00:11:18 09:11:18.92
15 17404 KUJAWSKI Robert veloaktiv (POL) 15 M (15) 00:11:20 +03:11 00:11:20 09:11:20.68
16 16754 CYMERMAN Błażej Veloaktiv (POL) H3/H4/H5 16 M (16) 00:11:31 +03:22 00:11:31 09:11:31.57
17 13004 OROSZOVA Anna Handbike Team Slovakia (SVK) H 1 K (1) 00:12:00 +03:51 00:12:00 09:12:00.00
18 13939 KACALSKI Piotr KSI START Szczecin (POL) H1-1/H1-2 17 M (17) 00:12:09 +04:00 00:12:09 09:12:09.66
19 15379 KOŁODZIEJCZYK Grzegorz VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 18 M (18) 00:12:50 +04:41 00:12:50 09:12:50.10
20 13770 CEPA Marcin KSI Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 19 M (19) 00:13:05 +04:56 00:13:05 09:13:05.80
21 18954 GRYGLAS Mariusz Szczecin (POL) H3/H4/H5 20 M (20) 00:13:07 +04:58 00:13:07 09:13:07.02
22 18956 SZCZEPAŃSKI Marek Szczecin (POL) H3/H4/H5 21 M (21) 00:13:10 +05:01 00:13:10 09:13:10.14
23 18751 ŁACHMANOWICZ Leszek Grodzisko Dolne (POL) H1-1/H1-2 22 M (22) 00:14:18 +06:09 00:14:18 09:14:18.82
24 14909 JOŃSKI IRENEUSZ ZADZIM (POL) H1-1/H1-2 23 M (23) 00:14:40 +06:31 00:14:40 09:14:40.92
25 17649 NAJDROWSKI Kamil Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta (POL) H3/H4/H5 24 M (24) 00:14:44 +06:35 00:14:44 09:14:44.73
26 17577 ŻYLIŃSKI Michał KS Zero Załamki (POL) H1-1/H1-2 25 M (25) 00:15:18 +07:09 00:15:18 09:15:18.16
27 14827 ZUBOWICZ Katarzyna IKS Smok Orneta (POL) H 2 K (2) 00:15:18 +07:09 00:15:18 09:15:18.58
28 14258 MARKOWSKI Piotr Iks smok Orneta (POL) H3/H4/H5 26 M (26) 00:15:20 +07:11 00:15:20 09:15:20.35
29 16631 MIRECKI Lubomir VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 27 M (27) 00:16:12 +08:03 00:16:12 09:16:12.70
30 18551 CZARNECKA-BARAN Joanna IKS SMOK ORNETA (POL) H 3 K (3) 00:16:17 +08:08 00:16:17 09:16:17.28
31 14775 KAMPA Michał Łaziska Górne (POL) 28 M (28) 00:16:20 +08:11 00:16:20 09:16:20.28
32 16298 OJRZYŃSKI Grzegorz IKS Smok Orneta (POL) H1-1/H1-2 29 M (29) 00:17:08 +08:59 00:17:08 09:17:08.20
33 18957 CHALASTRA Andrzej Iks Smok Orneta (POL) H1-1/H1-2 30 M (30) 00:17:13 +09:04 00:17:13 09:17:13.39
34 11871 JONEK Michael IKS FENIKS OPOLE (POL) 31 M (31) 00:17:17 +09:08 00:17:17 09:17:17.69
35 16121 ZIELIŃSKI Paweł IKS SMOK ORNETA (POL) H1-1/H1-2 32 M (32) 00:17:56 +09:47 00:17:56 09:17:56.34
36 14805 HARASIM Agnieszka (POL) H 4 K (4) 00:19:08 +10:59 00:19:08 09:19:08.15
37 16117 GRYNKIEWICZ Natalia IKS Smok Orneta (POL) H 5 K (5) 00:19:46 +11:37 00:19:46 09:19:46.34
38 18958 SUSEŁ Alek MIKOŁÓW (POL) H3/H4/H5 33 M (33) 00:44:32 +36:23 00:44:32 09:44:32.64
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.30078983 s

Sponsor główny: