ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
wózki (09:00:00) - meta
Strona  1 
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 18874 WILK rafal ZKS STAL RZESZOW (POL) H3/H4/H5 1 M (1) 00:15:37 +00:00 00:15:37 09:15:37.99
2 12665 PLEWA Krzysztof Veloaktiv Kraków (POL) H3/H4/H5 2 M (2) 00:17:12 +01:35 00:17:12 09:17:12.66
3 14772 SZUMIEC Rafał GTM VeloAktiv Kraków (POL) H3/H4/H5 3 M (3) 00:17:19 +01:42 00:17:19 09:17:19.02
4 13016 HUDEC Milos HANDBIKE LIPTOV (SVK) H3/H4/H5 4 M (4) 00:17:57 +02:20 00:17:57 09:17:57.10
5 12987 NOWICKI Robert Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 5 M (5) 00:18:12 +02:35 00:18:12 09:18:12.57
6 18243 GRACZYK Artur GTM Veloaktiv (POL) H3/H4/H5 6 M (6) 00:18:15 +02:38 00:18:15 09:18:15.83
7 11852 RYGOŁ Mariusz IKS Feniks Opole (POL) H3/H4/H5 7 M (7) 00:18:33 +02:56 00:18:33 09:18:33.00
8 13115 WANDACHOWICZ Zbigniew Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 8 M (8) 00:18:53 +03:16 00:18:53 09:18:53.10
9 12662 URTNOWSKI Michał KSI START Szczecin (POL) H3/H4/H5 9 M (9) 00:19:08 +03:31 00:19:08 09:19:08.36
10 14285 SKRZYPIŃSKI Arkadiusz KSI START Szczecin / Team Sunrise (POL) H3/H4/H5 10 M (10) 00:19:26 +03:49 00:19:26 09:19:26.23
11 14782 MAŁEK Piotr GTM VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 11 M (11) 00:19:27 +03:50 00:19:27 09:19:27.00
12 14925 STASZKIEWICZ Jakub GTM VELOAKTIV KRAKÓW (POL) H3/H4/H5 12 M (12) 00:19:29 +03:52 00:19:29 09:19:29.72
13 17610 WI¦NIEWSKI Marek VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 13 M (13) 00:19:38 +04:01 00:19:38 09:19:38.40
14 17392 MISZTELA Witold IKS SMOK Orneta (POL) H3/H4/H5 14 M (14) 00:20:35 +04:58 00:20:35 09:20:35.00
15 18523 BARAN Zbigniew IKS Smok Orneta (POL) H3/H4/H5 15 M (15) 00:20:53 +05:16 00:20:53 09:20:53.57
16 17404 KUJAWSKI Robert veloaktiv (POL) 16 M (16) 00:21:31 +05:54 00:21:31 09:21:31.23
17 17341 KRÓL Cezary Integracyjny Klub Sportowy SMOK Orneta (POL) H3/H4/H5 17 M (17) 00:21:58 +06:21 00:21:58 09:21:58.87
18 16217 GRUBA Marcin Minsk Mazowiecki (POL) H3/H4/H5 18 M (18) 00:22:01 +06:24 00:22:01 09:22:01.35
19 13004 OROSZOVA Anna Handbike Team Slovakia (SVK) H 1 K (1) 00:22:22 +06:45 00:22:22 09:22:22.99
20 16754 CYMERMAN Błażej Veloaktiv (POL) H3/H4/H5 19 M (19) 00:22:51 +07:14 00:22:51 09:22:51.30
21 13770 CEPA Marcin KSI Start Szczecin (POL) H3/H4/H5 20 M (20) 00:23:27 +07:50 00:23:27 09:23:27.47
22 18954 GRYGLAS Mariusz Szczecin (POL) H3/H4/H5 21 M (21) 00:23:27 +07:50 00:23:27 09:23:27.97
23 13939 KACALSKI Piotr KSI START Szczecin (POL) H1-1/H1-2 22 M (22) 00:23:28 +07:51 00:23:28 09:23:28.47
24 18956 SZCZEPAŃSKI Marek Szczecin (POL) H3/H4/H5 23 M (23) 00:23:30 +07:53 00:23:30 09:23:30.94
25 15379 KOŁODZIEJCZYK Grzegorz VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 24 M (24) 00:24:06 +08:29 00:24:06 09:24:06.64
26 18751 ŁACHMANOWICZ Leszek Grodzisko Dolne (POL) H1-1/H1-2 25 M (25) 00:25:18 +09:41 00:25:18 09:25:18.26
27 14909 JOŃSKI IRENEUSZ ZADZIM (POL) H1-1/H1-2 26 M (26) 00:26:19 +10:42 00:26:19 09:26:19.97
28 14827 ZUBOWICZ Katarzyna IKS Smok Orneta (POL) H 2 K (2) 00:27:56 +12:19 00:27:56 09:27:56.04
29 17649 NAJDROWSKI Kamil Integracyjny Klub Sportowy Smok Orneta (POL) H3/H4/H5 27 M (27) 00:28:04 +12:27 00:28:04 09:28:04.01
30 17577 ŻYLIŃSKI Michał KS Zero Załamki (POL) H1-1/H1-2 28 M (28) 00:28:25 +12:48 00:28:25 09:28:25.53
31 14258 MARKOWSKI Piotr Iks smok Orneta (POL) H3/H4/H5 29 M (29) 00:29:10 +13:33 00:29:10 09:29:10.72
32 16631 MIRECKI Lubomir VeloAktiv (POL) H3/H4/H5 30 M (30) 00:29:54 +14:17 00:29:54 09:29:54.60
33 14775 KAMPA Michał Łaziska Górne (POL) 31 M (31) 00:30:06 +14:29 00:30:06 09:30:06.65
34 18551 CZARNECKA-BARAN Joanna IKS SMOK ORNETA (POL) H 3 K (3) 00:31:21 +15:44 00:31:21 09:31:21.56
35 18957 CHALASTRA Andrzej Iks Smok Orneta (POL) H1-1/H1-2 32 M (32) 00:31:35 +15:58 00:31:35 09:31:35.65
36 11871 JONEK Michael IKS FENIKS OPOLE (POL) 33 M (33) 00:31:40 +16:03 00:31:40 09:31:40.40
37 16298 OJRZYŃSKI Grzegorz IKS Smok Orneta (POL) H1-1/H1-2 34 M (34) 00:32:52 +17:15 00:32:52 09:32:52.58
38 16121 ZIELIŃSKI Paweł IKS SMOK ORNETA (POL) H1-1/H1-2 35 M (35) 00:33:15 +17:38 00:33:15 09:33:15.06
39 14805 HARASIM Agnieszka (POL) H 4 K (4) 00:35:25 +19:48 00:35:25 09:35:25.90
40 16117 GRYNKIEWICZ Natalia IKS Smok Orneta (POL) H 5 K (5) 00:40:28 +24:51 00:40:28 09:40:28.32
41 18958 SUSEŁ Alek MIKOŁÓW (POL) H3/H4/H5 36 M (36) 01:15:49 +01:00:12 01:15:49 10:15:49.73
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.22285986 s

Sponsor główny: