ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) M30
2. 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA M30
3. 3 ABOYE Werkuneh (ETH) M30
4. 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) M30
5. 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) M30
6. 6 TSEGAY Berhane (ERI) M30
7. 7 SITKOVSKYI Oleksandr (UKR) M40
8. 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) M40
9. 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) M30
10. 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) M30
11. 11 KANGOGO Mark (KEN) M30
12. 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA M30
13. 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA M30
14. 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA M30
15. 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA M30
16. 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA M18
17. 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) M30
18. 18 PETROV Andrey (UZB) M30
19. 19 MAMEDOV Vladislav (UZB) M30
20. 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) K30
21. 22 JEROTICH Sheila (KEN) K30
22. 23 KWAMBAI Antonina (KEN) K18
23. 24 YATOR Gladys (KEN) K18
24. 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) K18
25. 26 SAVINA Nina (BLR) K18
26. 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) K30
27. 28 ZENUDA Fantu (ETH) K18
28. 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) K30
29. 30 STORBACKA Karin HELSINKI HALF MARATHON (FIN) K30
30. 31 WORTESA Jemelia (ETH) K30
31. 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) K18
32. 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL) K18
33. 34 ŁAPIŃSKA Anna (POL) K30
34. 35 CHUMBA Filomena Chepchirchir (KEN) K18
35. 36 KOECH Nancy (POL) K30
36. 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) M40
37. 38 WELDU Nazaret (POL) K18
38. 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA M30
39. 42 BIAŁEK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
40. 43 BZDAWKA Tomasz LUKS Start Nakło (POL) PZLA M40
41. 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA M60
42. 45 KACZANOWSKI Krystian WKB META LUBLINIEC (POL) PZLA M30
43. 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA M30
44. 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA M18
45. 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
46. 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M30
47. 50 NOWAK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
48. 51 OSKIERKO Łukasz KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
49. 52 POLCYN Czesław PLKS Gwda Piła (POL) PZLA M40
50. 53 ROSIŃSKI Zbigniew WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M50
51. 55 SZABLICKI Aleksy WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M50
52. 56 SZUKALSKI Grzegorz WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M40
53. 57 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL) PZLA M18
54. 58 MICHALIK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) PZLA M18
55. 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA M30
56. 60 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września (POL) PZLA M30
57. 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
58. 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA M18
59. 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA M30
60. 65 ŻOCHOWSKI Daniel Żórawski Team (POL) M18
61. 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) M18
62. 101 ZDROJEWSKI Hubert Warszawa (POL) M18
63. 102 RUMIANOWSKI HENRYK Amator (POL) M50
64. 104 GRABOWSKI Maciej RYKOwisko (POL) M40
65. 105 KOZŁOWSKI Rafał TKKF Brwilno (POL) M40
66. 108 KUNECKI Dariusz WKB Maratończyk Włocławek (POL) M30
67. 111 FILIPOWICZ Ziemowit Jakub ORLEN TEAM (POL) M40
68. 113 BOGUSZEWSKI Michał Płock (POL) M30
69. 118 MOTYLEWSKA Marta Płocki Klub Kolarski (POL) K18
70. 119 PAĆKOWSKI Sławomir Orlen Running Team (POL) M30
71. 121 MOTYLEWSKI Andrzej Płock (POL) M50
72. 124 PISARSKI Radosław Płock (POL) M40
73. 129 DZIENIOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M50
74. 132 MARKOWSKI Maciej Warszawa (POL) M30
75. 135 LEWICKA-SŁOWIŃSKA JOANNA WARSZAWA (POL) K30
76. 138 KSIĄŻEK Ryszard Kraków (POL) M30
77. 147 KRAWCZYK Paweł ORLEN Running Team (POL) M40
78. 148 JANIAK Przemysław Warszawa (POL) M30
79. 154 RUDZKI Maciej Ladzin. zadwor 5 38-481 Rymanow (POL) M30
80. 155 GABRYELSKI Marcin Anwil Team (POL) M30
81. 157 KĄCKI Piotr ANWIL TEAM (POL) M50
82. 167 CHOJNOWSKI Tomasz ORLEN Running Team (POL) M40
83. 169 MALINOWSKI Rafał ORLEN Running Team (POL) M40
84. 174 WOCHOWSKI Konrad Płock (POL) M30
85. 178 PAWLAK Arkadiusz Płock (POL) M30
86. 181 HOŁUBOWSKI Łukasz Orlen (POL) M30
87. 189 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA Joanna ANWIL TEAM (POL) K40
88. 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) K40
89. 193 BŁĘDOWSKI Mariusz Night Runners Włocławek (POL) M40
90. 196 SYNAKOWSKI Jarosław ORLEN RUNNING TEAM (POL) M40
91. 197 GRZELAK Stanisław Active Runners Płock (POL) M40
92. 205 OBRĘBSKI Patryk Płock (POL) M30
93. 206 ZALEWSKI Bogdan Płock (POL) M40
94. 207 STAWICKI Zbigniew Płock (POL) M40
95. 208 PERKOWSKI Dariusz Płock (POL) M40
96. 209 KACZMAREK Jerzy ANWIL (POL) M60
97. 210 SZYMAŃSKI Marcin Warszawa (POL) M40
98. 212 BRAUN Zbigniew ANWIL TEAM (POL) M30
99. 213 KUBIAK Józef Orlen Runing Team (POL) M50
100. 214 WYSIŃSKI Piotr ORT (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.20781493 s

Sponsor główny: