ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
23
KWAMBAI Antonina
(KEN)
K18
2.
24
YATOR Gladys
(KEN)
K18
3.
25
KALIUZHNA Viktoriia
(UKR)
K18
4.
26
SAVINA Nina
(BLR)
K18
5.
28
ZENUDA Fantu
(ETH)
K18
6.
32
LISOWSKA Aleksandra
AZS UWM OLSZTYN (POL)
K18
7.
33
SZYSZKA Anna
LŁKS PREFABET ¦NIADOWO (POL)
K18
8.
35
CHUMBA Filomena Chepchirchir
(KEN)
K18
9.
38
WELDU Nazaret
(POL)
K18
10.
118
MOTYLEWSKA Marta
Płocki Klub Kolarski (POL)
K18
11.
340
TUROWSKA Karolina
Nowe Proboszczewice (POL)
K18
12.
343
KORYTKOWSKA Anna
Stare Draganie (POL)
K18
13.
806
BAJKIEWICZ Beata
Piaseczno (POL)
K18
14.
851
BRONOWICKA Katarzyna
amator (POL)
K18
15.
857
KOŁODZIEJ Ramona
VERVA RUNNING TEAM (POL)
K18
16.
860
MIKOŁAJEWSKA Ewelina
verva running team (POL)
K18
17.
862
NOWOTA Paulina
Verva Running Team (POL)
K18
18.
863
PALUCH Lucyna
Poręby Dymarskie (POL)
K18
19.
1139
WITKOWSKA Anna
Vege Runners (POL)
K18
20.
1154
SAPKOWSKA Karolina
Warszawa (POL)
K18
21.
1155
BUJAK Aleksandra
Bolszewo (POL)
B2
K18
22.
1158
KARCZMARSKA Joanna
Vege Runners (POL)
K18
23.
1166
JAGŁA Martyna
140minut.pl (POL)
K18
24.
1183
SINIARSKA Paulina
Warszawa (POL)
K18
25.
1203
MIESIAK Edyta
Runner Club Warszawa (POL)
K18
26.
1209
KOPER Katarzyna
Warszawa (POL)
K18
27.
1242
SZAFRAŃSKA Aleksandra
Rozbiegany Piastów (POL)
K18
28.
1243
WYDRA Marta
Poznań (POL)
K18
29.
1290
MOC Marzena
Polkowice (POL)
K18
30.
1335
ANDRZEJAK Katarzyna
Czarny Bór (POL)
K18
31.
1380
OSIAL Aneta
Łuków (POL)
K18
32.
1401
CHOMYSZYN Izabela
Poznań (POL)
K18
33.
1419
DˇBROWSKA Monika
Chełm (POL)
K18
34.
1530
ZIEŃ Klaudia
Warszawa (POL)
K18
35.
1554
SKOWRON Małgorzata
STREET RUN RADOM (POL)
K18
36.
1602
PETEREK Anna
Os. Powstań narodowych (POL)
K18
37.
1666
BINIEWICZ Monika
Gostynin (POL)
K18
38.
1712
WESELAK Katarzyna
Warszawa (POL)
K18
39.
1714
WOLAŃSKA Monika
KS ZRYW RADZIEJÓW (POL)
K18
40.
1716
MELNYK Ivanna
KM Running club (UKR)
K18
41.
1734
STRAWA Weronika
brak (POL)
K18
42.
1741
BARANOWSKA Angelika
#BACKRUNNERS Wrocław (POL)
K18
43.
1743
MACIEJEC-BISKUP Laura
Londyn. Anglia (GBR)
K18
44.
1783
NIED¬WIECKA Patrycja
Szura_Team (POL)
K18
45.
1810
KRUCAN Katarzyna
Munina (POL)
K18
46.
1862
KARCZEWSKA Aleksandra
Warszawa (POL)
K18
47.
1880
MIDA Alicja
Tęgoborze (POL)
K18
48.
1909
JANOWICZ Klaudia
Wrocław (POL)
K18
49.
1916
KUKAWSKA Dorota
bfagencja.pl (POL)
K18
50.
1961
DZIEWULSKA Natalia
Warszawa (POL)
K18
51.
2064
CIEŻYŃSKA Izabela
Nie mam (POL)
K18
52.
2104
TARNOWSKA Ewa
Klub Biegacza T2/4 (POL)
K18
53.
2287
¦LIWKA Kinga
Leszczydół Nowiny (POL)
K18
54.
2325
KARCZEWSKA Marta
Warszawa (POL)
K18
55.
2373
CHRÓ¦CIŃSKA Paulina
Brzoza (POL)
K18
56.
2374
ANTOSIAK Martyna
ANTONTEAM (POL)
K18
57.
2407
FURMAN Aleksandra
Warszawa (POL)
K18
58.
2431
ŻMUDA Olga
Warszawa (POL)
K18
59.
2434
LASKOWSKA Joanna
AZS UJK Kielce (POL)
K18
60.
2451
KAŁUŻA Emilia
Raków (POL)
K18
61.
2569
KUJAWA Natalia
Warszawa (POL)
K18
62.
2594
RAKOSI Timea
Warszawa (POL)
K18
63.
2658
MILCZAREK Aleksandra
Józefów (POL)
K18
64.
2688
WIRKUS Małgorzata
Słupsk (POL)
K18
65.
2774
ANDRYSZAK Aleksandra
TRI and RESCUE (POL)
K18
66.
2799
KONDRATOWICZ Maja
Lublin (POL)
K18
67.
2851
SZMIGIEL Izabela
Za lini± mety team (POL)
K18
68.
2857
WAŃCZYK Zuzanna
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
K18
69.
2861
PIEKARSKA Weronika
Konin (POL)
K18
70.
2878
ŻARCZYŃSKA Magdalena
MAda¶ team (POL)
K18
71.
2886
KOŁATEK Paulina
Bełchatów (POL)
K18
72.
2919
IALI Nataliia
Warszawa (UKR)
K18
73.
2949
SZCZEPANIK Sandra
Szombierki Dream Team (POL)
K18
74.
2961
NICIEJEWSKA Monika
Wieluń Biega (POL)
K18
75.
2990
MATUSZEWICZ Nela
Berlin (GER)
K18
76.
3017
CIESIELCZUK Alicja
- (POL)
K18
77.
3032
KRUSZEWSKA Joanna
Kruszesky Team (POL)
K18
78.
3035
PALUCH Kamila
Biłgoraj (POL)
K18
79.
3180
SZYPORTA Maria
activsport (POL)
K18
80.
3214
KRUSZYŃSKA Anna
Bydgoszcz (POL)
K18
81.
3250
SAAH Christine
Poland (POL)
K18
82.
3265
CHLEBICKA Marta
Warszawa (POL)
K18
83.
3276
MCKENZIE Sharrah
Barcelona (ESP)
K18
84.
3335
JANOWICZ Honorata
Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL)
K18
85.
3348
RADZIMIRSKA Justyna
Lubania (POL)
K18
86.
3359
ROMANIUK Agnieszka
Milejczyce (POL)
K18
87.
3366
DYBIEC Julia
WARSZAWA (POL)
K18
88.
3378
JASKÓLSKA Magda
Vege Runners (POL)
K18
89.
3381
POLGUJ Kinga
Poznań (POL)
K18
90.
3573
STANULA Dominika
Mustangi Gliwice (POL)
K18
91.
3590
ŁUCZAK Justyna
Sobczyk Team (POL)
K18
92.
3600
NARAMSKA Agata
Warszawa (POL)
K18
93.
3646
STEFFEN Wiktoria
Olsztyn (POL)
K18
94.
3736
HARA Dominika
Warszawa (POL)
K18
95.
3763
WRONA Magdalena
Bychawa Runner's (POL)
K18
96.
3789
URBAŃSKA Joanna
Warszawa (POL)
K18
97.
3823
PRZYBYLAK Dorota
AdRunaLine Team (POL)
K18
98.
3848
KLIK Klaudia
ŁódĽ (POL)
K18
99.
3855
GÓRSKA Małgorzata
Zielony Pelikan Bydgoszcz (POL)
K18
100.
3863
STELMACH Agata
Działaj. Inspiruj/ Zone3 Team (POL)
K18