ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 6628 NOWAK Artur M50
2. 6718 WOJCIECHOWSKI Paweł M30
3. 1432 NIEPOKÓJ patryk Incomgroup TEAM (POL) M40
4. 3 ABOYE Werkuneh (ETH) M30
5. 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) M30
6. 6 TSEGAY Berhane (ERI) M30
7. 7 SITKOVSKYI Oleksandr (UKR) M40
8. 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) M40
9. 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) M30
10. 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) M30
11. 11 KANGOGO Mark (KEN) M30
12. 18 PETROV Andrey (UZB) M30
13. 19 MAMEDOV Vladislav (UZB) M30
14. 22 JEROTICH Sheila (KEN) K30
15. 23 KWAMBAI Antonina (KEN) K18
16. 24 YATOR Gladys (KEN) K18
17. 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) K18
18. 26 SAVINA Nina (BLR) K18
19. 28 ZENUDA Fantu (ETH) K18
20. 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) K30
21. 31 WORTESA Jemelia (ETH) K30
22. 34 ŁAPIŃSKA Anna (POL) K30
23. 35 CHUMBA Filomena Chepchirchir (KEN) K18
24. 36 KOECH Nancy (POL) K30
25. 38 WELDU Nazaret (POL) K18
26. 800 TROĆ Krzysztof (POL) M30
27. 830 APANOWICZ Angelika (POL) K40
28. 849 SOKOŁOWSKA-MAKAROWSKA Małgorzata (POL) K30
29. 850 MAKAROWSKI Paweł (POL) P M40
30. 876 RUSZNIAK Paweł (POL) M30
31. 877 SZPECHT Filip (POL) M30
32. 893 LEŚNIAK Maciej (POL) M30
33. 894 CHMIEL Michał (POL) M40
34. 895 PYTLIK Aleksandra (POL) K30
35. 910 STACHOWICZ Sławomir (POL) M40
36. 911 WASILEWSKI Igor (POL) M50
37. 912 MILAND Rafał (POL) M40
38. 913 WODEJKO Mateusz (POL) M40
39. 914 ZWIERZYŃSKI Tadeusz (POL) M60
40. 915 KORUTOWSKA-WOOFF Małgorzata (POL) K50
41. 916 WODEJKO Aleksandra (POL) K40
42. 5888 STASZAK Maciej (POL) M40
43. 6424 TRUSKOLAS Michal (POL) M40
44. 6451 KOT Piotr (POL) M30
45. 6592 OLĘDZKI Jacek (POL) M40
46. 6593 KRUK Martina (POL) K30
47. 6595 STOLARCZUK Anna (POL) K40
48. 6597 STSTKUS Albinas (POL) M40
49. 6598 KOMOROWSKI Jerzy (POL) M18
50. 6599 BORZYM Tomasz (POL) M30
51. 6602 BAJER Wojciech (POL) M30
52. 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) K30
53. 6607 MOPET Iwona (POL) K40
54. 6610 KULIŚ Mateusz (POL) M18
55. 6615 SZYMCZAK Dawid (POL) M30
56. 6616 OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra (POL) K30
57. 6617 BĄCZEK Jarosław (POL) M50
58. 6618 MALEWICZ Adam (POL) M40
59. 6619 CHALEWICZ Marcin (POL) M30
60. 6620 WOLOWSKI Lech (POL) M40
61. 6622 LITWINIUK Hanna (POL) K30
62. 6624 PIETRZAK Maciej (POL) M30
63. 6626 PIOTROWICZ Krzysztof (POL) M50
64. 6629 JEŻ Paweł (POL) M40
65. 6630 MAZIARZ Krzysztof (POL) M30
66. 6631 KLATA Jan (POL) M40
67. 6634 RAJCZYBA Adam (POL) M18
68. 6636 BEDNARCZUK Jacek (POL) M40
69. 6637 FILIPEK Anna (POL) K18
70. 6639 BUTH Travis (USA) M30
71. 6641 LANDOWSKI Wojciech (POL) M18
72. 6643 DMYTRUK Vladyslav (UKR) M18
73. 6644 PRZYBYSZ Krzysztof (POL) M50
74. 6651 MODLISZEWSKI Przemysław (POL) M40
75. 6652 LENDZIOSZEK Mateusz (POL) M30
76. 6653 OLKO Patryk (POL) M18
77. 6654 ŁUKASZUK Michał (POL) M30
78. 6655 MIELCZAREK Przemysław (POL) M40
79. 6657 MIKŁASZEWICZ Aleksandra (POL) K18
80. 6659 KRZYWICKI Paweł (POL) M40
81. 6660 NIEMCZYK Kazimierz (POL) M50
82. 6661 JANIEC Marcin (POL) M40
83. 6663 WIDEŁ Sławomir (POL) M30
84. 6664 UCZESTNIK ANONIMOWY (POL) K30
85. 6665 TOMCZAK Ewa (POL) K30
86. 6666 SMOLAK Agata (POL) K30
87. 6668 OWCZAREK Beata (POL) K18
88. 6672 POLAK Mateusz (POL) M30
89. 6673 GOZDAN Dariusz (POL) M40
90. 6674 ŚLIWKA Arkadiusz (POL) M40
91. 6675 WOZNIAK Tomasz (POL) M30
92. 6676 GOLEC Rafał (POL) M40
93. 6677 KRAS Adam (POL) M40
94. 6686 SZUFNARA Adrian (POL) M18
95. 6687 GUTKOWSKI Jakub (POL) M30
96. 6690 JUKIEL Jarosław (POL) M50
97. 6692 REMBOWSKI Jacek (POL) M70
98. 6693 DI TERLIZZI Giuseppe Leonardo (POL) M50
99. 6694 IZUMI Teppei (JPN) M30
100. 6695 SULIK Paweł (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23144913 s

Sponsor główny: