ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1 
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 915 KORUTOWSKA-WOOFF Małgorzata (POL) K50
2. 2828 TEICHERT Maria ActiveSports Warszawa (POL) K50
3. 3183 JASZCZERSKA Grażyna Akademia Biegania Grudziądz (POL) K50
4. 3124 NIEMIEC Halina Antonteam (POL) K50
5. 1468 GÓRSKA Joanna Ars Longa Choir/Biegam Bo Lubię Ostrołeka (POL) K50
6. 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) K50
7. 1688 DRZEWIECKA Maria Barlinek (POL) K50
8. 6175 GROCHOWSKA Joanna Biegamy z Ochotą (POL) K50
9. 5423 BIERNAT Sylwia Chyliczki (POL) K50
10. 2140 DOBIES Maria Cross (POL) B1 K50
11. 3357 FRISTAD Mona G.P.A. San Marino (POL) K50
12. 3732 SZTORCH Magdalena Gdynia (POL) K50
13. 5350 SAP Alina Gliwice (POL) K50
14. 6447 SAP alina Gliwice (POL) K50
15. 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) K50
16. 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) K50
17. 4076 WINTER Aneta Harpagan Sosnowiec (POL) K50
18. 4981 TOCZEWSKA Anna JacekBiega Running Team (POL) K50
19. 3079 SZCZOTKA Ilona Katowice (POL) K50
20. 2721 MUSZYŃSKA Teresa Kąty (POL) K50
21. 2653 MERESIŃSKA Iwona Kielce (POL) K50
22. 2233 PRZYBYLSKA Małgorzata KM Aktywni Sochaczew (POL) B2 K50
23. 881 MARJANKOWSKA Halina Krzepice (POL) K50
24. 5068 ARANOWSKA IRENA LĘBORK (POL) K50
25. 3260 STOLARCZUK Anna Łuków (POL) K50
26. 4083 HELETA Svitlana MK Kharkiv (UKR) K50
27. 3083 KAWULA Celina Muszyna (POL) K50
28. 4698 LACHERA Marysia Night Runners Zabrze (POL) K50
29. 6247 WOJCIECHOWSKA Wioletta NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL) K50
30. 3167 STOŁOWSKA Aurelia ORANGE POLSKA (POL) K50
31. 1656 MOLSKA Małgorzata OSP Kłodawa (POL) K50
32. 2706 SITAREK Iwona PKO Bank Polski (POL) K50
33. 4580 TUCZYŃSKA Elżbieta PRUSZKÓW (POL) K50
34. 5743 MILCZAREK Renata Pruszków (POL) K50
35. 3623 POPIEL Grażyna Przebiegli (POL) K50
36. 5588 OJALA Outi Sastamala (FIN) K50
37. 3339 ŻACZKIEWICZ Izabela Skierniewice (POL) K50
38. 4625 PARYSZ Anna STARE BABICE BIEGAJĄ (POL) K50
39. 2834 TOBIASZ Anna Stary Pilczyn (POL) K50
40. 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) K50
41. 5542 WARZECHA Teresa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) K50
42. 1963 POCIECHA Katarzyna TRIATHLON TRAINING CENTER (POL) K50
43. 4979 CHMIELEWSKA Bożena TSA Sandomierz (POL) K50
44. 6331 BAKALARSKA Mariola Warsaw Run Club (POL) K50
45. 3235 WARZECHA Agnieszka Warszawa (POL) K50
46. 3368 WAGNER Jolanta Warszawa (POL) K50
47. 3852 RELUGA Małgodzata Warszawa (POL) K50
48. 5085 JAGIEŁŁO Barbara Warszawa (POL) K50
49. 6377 BAŃKA Renata Warszawa (POL) K50
50. 1269 RUTKOWSKA Anna WATAHA WAŁCZ (POL) K50
51. 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) K50
52. 5100 DĘBSKA Agnieszka Wrocław Marathon Team (POL) K50
53. 2800 KALECIŃSKA Izabella Zgorzała (POL) K50
54. 2536 ANDRZEJAK Sylwia Zoledowo (POL) K50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.16673303 s

Sponsor główny: