ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA M30
2. 12 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA M30
3. 13 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań (POL) PZLA M30
4. 14 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA M30
5. 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA M30
6. 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA M18
7. 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA M30
8. 42 BIAŁEK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
9. 43 BZDAWKA Tomasz LUKS Start Nakło (POL) PZLA M40
10. 44 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok (POL) PZLA M60
11. 45 KACZANOWSKI Krystian WKB META LUBLINIEC (POL) PZLA M30
12. 46 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno (POL) PZLA M30
13. 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA M18
14. 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
15. 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M30
16. 50 NOWAK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
17. 51 OSKIERKO Łukasz KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
18. 52 POLCYN Czesław PLKS Gwda Piła (POL) PZLA M40
19. 53 ROSIŃSKI Zbigniew WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M50
20. 55 SZABLICKI Aleksy WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M50
21. 56 SZUKALSKI Grzegorz WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M40
22. 57 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL) PZLA M18
23. 58 MICHALIK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) PZLA M18
24. 59 NIEDŹWIADEK Kamil AZS-AWF Warszawa (POL) PZLA M30
25. 60 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września (POL) PZLA M30
26. 61 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
27. 62 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA M18
28. 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA M30
29. 850 MAKAROWSKI Paweł (POL) P M40
30. 1021 CZECH Bogdan Łęczna Biega (POL) P M40
31. 1022 GRZESIUK Michał Łęczna Biega (POL) P M40
32. 1023 ŚWIRK Mariusz Łęczna Biega (POL) P M40
33. 1027 MISIUREK Miron LUBLIN BIEGA (POL) P M40
34. 1064 WRÓBEL Tomasz ZABIEGANY WOŁOMIN (POL) P M40
35. 1201 ŚLUZ Paweł Ełk (POL) P M30
36. 2262 POŻAK Grzegorz Stay Insane (POL) P M30
37. 2317 MALINOWSKI Artur Maksymilianowo (POL) P M50
38. 2378 ZAJĄC Krzysztof Wrocław (POL) P M40
39. 2969 DYŚ Paweł Stay Insane/ Novembeer Running Team (POL) P M30
40. 3081 CZUBAK Piotr Iłża Pędzi (POL) P M30
41. 3120 ŁUGOWSKI Marcin Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P M18
42. 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P K40
43. 3253 DYMEK Marta Ożarów Mazowiecki Biega (POL) P K30
44. 3635 SAKOWSKI TOMASZ Legionowo (POL) P M40
45. 3793 DATA Marek Kuguar Xtreme Runners (POL) P M18
46. 4666 POLAK Artur Pilaszków (POL) P M40
47. 5039 ŚWIERCZ JACEK OstroBiec (POL) P M40
48. 6151 MAKAROWSKI Paweł RUNtravelFUN (POL) P M40
49. 6191 FURTAK Dariusz Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P M40
50. 6268 STOSIO Robert Pruszków (POL) P M30
51. 6338 RYKOWSKI Radosław Ciechanów (POL) P M30
52. 6379 KOWALCZYK Artur KGP (POL) P M40
53. 6442 WOJCIECHOWSKI Maciej KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P M40
54. 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P M40
55. 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P M30
56. 6450 MICHULEC Jacek Komenda Główna Policji (POL) P M30
57. 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P K30
58. 6757 WALOCH Wioletta KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P K18
59. 1155 BUJAK Aleksandra Bolszewo (POL) B2 K18
60. 1415 CHROBOT Maciej szczecin (POL) B2 M30
61. 1995 PETELSKI Paweł Cross Warszawa (POL) B2 M60
62. 2195 AUGUSTYNIAK Przemysław START Szczecin (POL) B2 M18
63. 2233 PRZYBYLSKA Małgorzata KM Aktywni Sochaczew (POL) B2 K50
64. 3168 KANIEWSKA Monika Parkrun Skierniewice (POL) B2 K40
65. 3508 DUBEL Andrzej PARKRUN Skierniewice (POL) B2 M40
66. 4016 DUDKA Zenon Klub Sportowy Niewidomych i SłabowidzącychSyrenka (POL) B2 M50
67. 4264 FERSZT Piotr AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl (POL) B2 M30
68. 4347 DELĄG Agnieszka Lublin (POL) B2 K30
69. 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 M30
70. 5906 GIPSIAK Andrzej Legionowo (POL) B2 M60
71. 6759 ZAJĄC Łukasz (POL) B2 M18
72. 1637 MAŁOWIECKI Grzegorz Przecław (POL) B1 M40
73. 2140 DOBIES Maria Cross (POL) B1 K50
74. 2899 ŚWIERCZYŃSKI Zbigniew OKSWiM (POL) B1 M60
75. 2930 DANISZEWSKI Waldemar Piaseczno (POL) B1 M50
76. 2959 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 M40
77. 3297 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 M40
78. 3755 ZIÓŁKOWSKI Jacek Cross Warszawa (POL) B1 M50
79. 4406 ZACHEJA MARIUSZ CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL) B1 M40
80. 6220 RAJCZYBA Adam Achilles Polska (POL) B1 M50
81. 6601 TERESZKIEWICZ Joanna Cross Warszawa (POL) B1 K30
82. 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) M30
83. 3 ABOYE Werkuneh (ETH) M30
84. 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) M30
85. 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) M30
86. 6 TSEGAY Berhane (ERI) M30
87. 7 SITKOVSKYI Oleksandr (UKR) M40
88. 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) M40
89. 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) M30
90. 10 IUKHYMCHUK Mykola (UKR) M30
91. 11 KANGOGO Mark (KEN) M30
92. 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) M30
93. 18 PETROV Andrey (UZB) M30
94. 19 MAMEDOV Vladislav (UZB) M30
95. 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) K30
96. 22 JEROTICH Sheila (KEN) K30
97. 23 KWAMBAI Antonina (KEN) K18
98. 24 YATOR Gladys (KEN) K18
99. 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) K18
100. 26 SAVINA Nina (BLR) K18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.28937101 s

Sponsor główny: