ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
3
4
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
3186
BRUDEREK Anna
Runners Team Jabłonna (POL)
P
K40
2.
3168
KANIEWSKA Monika
Parkrun Skierniewice (POL)
B2
K40
3.
189
CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA Joanna
ANWIL TEAM (POL)
K40
4.
190
GRUZA Agnieszka
Warszawa (POL)
K40
5.
311
TYMIŃSKA Beata
Orlen Running Team (POL)
K40
6.
810
KUJAWSKA Anna
Rzy (POL)
K40
7.
816
DEC BEATA
Bierutowska Grupa Biegowa (POL)
K40
8.
830
APANOWICZ Angelika
(POL)
K40
9.
867
RZYSKA Agnieszka
Łagiewniki Wielkie (POL)
K40
10.
896
ŁACH agnieszka
warszawa (POL)
K40
11.
916
WODEJKO Aleksandra
(POL)
K40
12.
1032
BIERNACKA Justyna
Tornado Pawlichy (POL)
K40
13.
1041
CHLEBOWSKA Magdalena
Biegajnia Poznań (POL)
K40
14.
1051
GRAJ Ewa
KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA (POL)
K40
15.
1071
KLUSEK Jolanta
Yola Yolanda (POL)
K40
16.
1075
ŻEBROWSKA Beata
Szalone Kurpsie (POL)
K40
17.
1079
CISKOWSKA Elżbieta
Władysławowo (POL)
K40
18.
1102
KOWALEWSKA Małgorzata
KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL)
K40
19.
1133
BORYSOWSKA Monika
KORONA SZCZECIN (POL)
K40
20.
1146
GAŁĄZKA Agnieszka
Akademia Sportu Medyk Łomża (POL)
K40
21.
1147
SZYDŁOWSKA - DOROSZ Patrycja
Team ZabieganeDni (POL)
K40
22.
1162
JAKUBOWSKA Luiza
Warszwawa (POL)
K40
23.
1186
DOMAŃ Joanna
Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL)
K40
24.
1235
SOBCZYK Ela
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL)
K40
25.
1270
GRZECHNIK RENATA
BEZ KLUBU (POL)
K40
26.
1280
KRÓLIKOWSKA Katarzyna
Lublin Biega (POL)
K40
27.
1295
ZAPART Joanna
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
K40
28.
1315
PRZYGODA Kasia
Izabelin (POL)
K40
29.
1320
ŻEBROWSKA DOROTA
Szczytno (POL)
K40
30.
1336
ROSA AGNIESZKA
PARKRUN SKIERNIEWICE (POL)
K40
31.
1358
PTAK Dorota
Łódź (POL)
K40
32.
1368
RODAK-JEZIAK Adriana
Szczecin (POL)
K40
33.
1371
JUCHA Lidia
Łódź (POL)
K40
34.
1381
SZUGZDA Magdalena
Białystok (POL)
K40
35.
1417
SADOWSKA Justyna
Sulejówek (POL)
K40
36.
1454
SAKOWSKA Aneta
Maratonka Grajewo (POL)
K40
37.
1462
CHODUN Agnieszka
Lublin (POL)
K40
38.
1469
KIERCZYŃSKA Wioletta
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
K40
39.
1487
KIERZEK Ewa
#happyrunners (POL)
K40
40.
1494
KUCZERA Alina
Zaandam (NED)
K40
41.
1510
MROCZEK Magdalena
UMCS Biega (POL)
K40
42.
1528
BINKOWSKA Izabela
Zabiegani po uszy (POL)
K40
43.
1531
KACZOREK Ania
HRmax Żory (POL)
K40
44.
1537
KLEPACKA-GANCARZ Barbara
Mustangi Gliwice (POL)
K40
45.
1622
KOŁODZIEJCZYK Barbara
TRIATHLON TRAINING CENTER (POL)
K40
46.
1623
KANDORA Joanna
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
47.
1632
PANDEL Aneta
ALBATROS (ITA)
K40
48.
1642
WÓJCIK Eliza
Łaskarzew (POL)
K40
49.
1653
TOPOREK Aleksandra
Elite Team (POL)
K40
50.
1670
MODELSKA Aneta
Baniocha (POL)
K40
51.
1671
CHOJNACKA Agnieszka
Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL)
K40
52.
1730
PYKAŁO Monika
warszawa (POL)
K40
53.
1736
MIKOŁAJCZUK Emilia
Longstanton (GBR)
K40
54.
1755
ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia
Świdnica (POL)
K40
55.
1758
EVANS Simone
Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR)
K40
56.
1769
KRUSZEWSKA Izabela
Warszawa (POL)
K40
57.
1800
BORUSZEWSKA MAGDALENA
KOŁO BIEGA (POL)
K40
58.
1801
PETASZKO JOANNA
MRĄGOWO (POL)
K40
59.
1830
JAKUBOWSKA Małgorzata
Siedlce (POL)
K40
60.
1851
ABROMAITYTE-ŠMAIŽE Lina
Vilnius (LTU)
K40
61.
1874
PACHNIEWSKA Agnieszka
biegamPłock team (POL)
K40
62.
1875
RZECZYCKA Małgorzata
opole (POL)
K40
63.
1888
ZICKE Giedre
VIP (LTU)
K40
64.
1890
OSADNIK Anna
Lisów (POL)
K40
65.
1898
KOZAKIEWICZ Aneta
Zwoleń Biega (POL)
K40
66.
1899
CICHOWSKA Beata
Warszawa (POL)
K40
67.
1914
KLEIN sarit
modeiin (ISR)
K40
68.
1917
GÓRSKA Yvonne
Orange Polska (POL)
K40
69.
1937
SCHINDLER Żaneta
Warszawa (POL)
K40
70.
1977
NOWOSIELSKA paulina
Warszawa (POL)
K40
71.
2025
BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta
Dorociak Team (POL)
K40
72.
2055
IMIOŁCZYK Izabela
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
73.
2071
MACHTELEWSKA Alicja
TS REGLE Szklarska Poręba (POL)
K40
74.
2100
GARCZEWSKA-PASZKO Joanna
Warszawa (POL)
K40
75.
2113
TWORKOWSKA-KOLOSKO agnieszka
brwinów (POL)
K40
76.
2124
SOWIŃSKA Anetta
BBL Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
77.
2141
ŁUKASIEWICZ Ewa
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
K40
78.
2174
WNOROWSKA Iwona
Red8 Team (POL)
K40
79.
2189
GAŁACKA Joanna
Warszawa (POL)
K40
80.
2193
EWALD Karolina
Zielonka (POL)
K40
81.
2205
BONDER Małgorzata
Józefów (POL)
K40
82.
2226
TEJCHMA Natalia
BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL)
K40
83.
2244
MIRONOVA Irina
-------- (RUS)
K40
84.
2255
JAROCKA Małgorzata
Stalowowolski Klub Biegacza (POL)
K40
85.
2261
PORTACHA Katarzyna
Warszawa (POL)
K40
86.
2275
LENARCZYK Katarzyna
warszawa (POL)
K40
87.
2279
PTASZKIEWICZ Joanna
Ciechanów (POL)
K40
88.
2282
DESSAUER Wioletta
Stay Insane (POL)
K40
89.
2284
ABRAMCZYK Eliza
Warszawa (POL)
K40
90.
2309
MOCZULSKA Małgorzata
Karkonosz Running Team (POL)
K40
91.
2326
WÓŁKIEWICZ Dorota
KS Staszewscy (POL)
K40
92.
2341
WOSZEK Marzena
STRUSIE (POL)
K40
93.
2344
ADAMUS Katarzyna
Decathlon Piaseczno (POL)
K40
94.
2355
ODROBINA Małgorzata
Nadzieja Chwały (POL)
K40
95.
2362
PATKAUSKIENE Šalne
Stadija (LTU)
K40
96.
2406
ZWIERZ Małgorzata
lublin (POL)
K40
97.
2414
GUTT Marlena
Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
98.
2435
ADAMCZYK Bożena
KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL)
K40
99.
2440
ELIASZ Magdalena
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K40
100.
2450
TUCZYŃSKA Anna
ORT Łomianki (POL)
K40