ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . 19 20 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 43 BZDAWKA Tomasz LUKS Start Nakło (POL) PZLA M40
2. 52 POLCYN Czesław PLKS Gwda Piła (POL) PZLA M40
3. 56 SZUKALSKI Grzegorz WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M40
4. 850 MAKAROWSKI Paweł (POL) P M40
5. 1021 CZECH Bogdan Łęczna Biega (POL) P M40
6. 1022 GRZESIUK Michał Łęczna Biega (POL) P M40
7. 1023 ŚWIRK Mariusz Łęczna Biega (POL) P M40
8. 1027 MISIUREK Miron LUBLIN BIEGA (POL) P M40
9. 1064 WRÓBEL Tomasz ZABIEGANY WOŁOMIN (POL) P M40
10. 2378 ZAJĄC Krzysztof Wrocław (POL) P M40
11. 3635 SAKOWSKI TOMASZ Legionowo (POL) P M40
12. 4666 POLAK Artur Pilaszków (POL) P M40
13. 5039 ŚWIERCZ JACEK OstroBiec (POL) P M40
14. 6151 MAKAROWSKI Paweł RUNtravelFUN (POL) P M40
15. 6191 FURTAK Dariusz Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P M40
16. 6379 KOWALCZYK Artur KGP (POL) P M40
17. 6442 WOJCIECHOWSKI Maciej KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P M40
18. 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P M40
19. 3508 DUBEL Andrzej PARKRUN Skierniewice (POL) B2 M40
20. 1637 MAŁOWIECKI Grzegorz Przecław (POL) B1 M40
21. 2959 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 M40
22. 3297 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 M40
23. 4406 ZACHEJA MARIUSZ CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL) B1 M40
24. 7 SITKOVSKYI Oleksandr (UKR) M40
25. 8 BARANOVSKIY Dmytri (UKR) M40
26. 37 ELBANNOURI Mourad LASANSSI (SPain) (MAR) M40
27. 104 GRABOWSKI Maciej RYKOwisko (POL) M40
28. 105 KOZŁOWSKI Rafał TKKF Brwilno (POL) M40
29. 111 FILIPOWICZ Ziemowit Jakub ORLEN TEAM (POL) M40
30. 124 PISARSKI Radosław Płock (POL) M40
31. 147 KRAWCZYK Paweł ORLEN Running Team (POL) M40
32. 167 CHOJNOWSKI Tomasz ORLEN Running Team (POL) M40
33. 169 MALINOWSKI Rafał ORLEN Running Team (POL) M40
34. 193 BŁĘDOWSKI Mariusz Night Runners Włocławek (POL) M40
35. 196 SYNAKOWSKI Jarosław ORLEN RUNNING TEAM (POL) M40
36. 197 GRZELAK Stanisław Active Runners Płock (POL) M40
37. 206 ZALEWSKI Bogdan Płock (POL) M40
38. 207 STAWICKI Zbigniew Płock (POL) M40
39. 208 PERKOWSKI Dariusz Płock (POL) M40
40. 210 SZYMAŃSKI Marcin Warszawa (POL) M40
41. 226 BADASZEWSKI Janusz Warszawa (POL) M40
42. 227 NIEWIELSKI Grzegorz ORT (POL) M40
43. 229 STROŃSKI Jacek Płock (POL) M40
44. 236 NIEDZIELAK Jacek PŁOCK (POL) M40
45. 243 WALASZCZYK Wojciech JSC Jasło (POL) M40
46. 256 ADAMSKI Hubert ORT (POL) M40
47. 262 KONIECZKI Dariusz Maja Team (POL) M40
48. 263 SPYCHALSKI Tomasz ANWILTEAM (POL) M40
49. 297 SPYCHALSKI Tomasz ANWILTEAM (POL) M40
50. 302 WRZEŚNIEWSKI Robert Płock (POL) M40
51. 303 DZIMIRA Paweł Wrocław (POL) M40
52. 310 TABOREK Grzegorz Orlen Running Team (POL) M40
53. 323 CZACHOROWSKI Zbigniew Stare Boryszewo (POL) M40
54. 325 STAŃCZAK Marcin TKKF Płock (POL) M40
55. 330 BRZÓZKA Krzysztof Active Runners Płock (POL) M40
56. 334 ZŁOTOWICZ michał poznan (POL) M40
57. 335 WACHOWICZ julian kostrzyn (POL) M40
58. 345 MARCINIAK Krzysztof Radzanowo (POL) M40
59. 814 STEFANIAK Marcin Piaseczno (POL) M40
60. 820 MUCHA Marcin Batrun (POL) M40
61. 834 RACZKOWSKI Paweł ORLEN Running Team (POL) M40
62. 853 DEC RAFAŁ BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL) M40
63. 859 LUSTRYNOWICZ Robert Suwałki (POL) M40
64. 874 BATKO Mariusz Watacha łączy NAS bieganie (POL) M40
65. 891 BIAŁOŃSKI Michał INTERIA RUNNERS TEAM (POL) M40
66. 894 CHMIEL Michał (POL) M40
67. 910 STACHOWICZ Sławomir (POL) M40
68. 912 MILAND Rafał (POL) M40
69. 913 WODEJKO Mateusz (POL) M40
70. 1004 FELCZEREK Dariusz Pabianice (POL) M40
71. 1006 JABŁOŃSKI Piotr Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów (POL) M40
72. 1008 DĄBROWSKI Grzegorz OstroBiec (POL) M40
73. 1016 WYSOK Piotr MARATON TEAM (POL) M40
74. 1017 PAWLICKI Przemysław Poznań (POL) M40
75. 1018 DUDA Jacek dudicom.xyz (POL) M40
76. 1020 BIAŁEK Jarosław Zabiegani Olsztyn (POL) M40
77. 1025 BORUCHALSKI Daniel Warszawa (POL) M40
78. 1028 BIKOWSKI Daniel Łomża (POL) M40
79. 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) M40
80. 1030 KOWALCZYK Robert Łęczna Biega (POL) M40
81. 1033 BERĘSEWICZ Paweł Warszawa (POL) M40
82. 1035 BIAŁEK Piotr Zabiegani Olsztyn (POL) M40
83. 1037 WARACZEWSKI Nikolaos Gdynia (POL) M40
84. 1042 BRZYSKI Piotr Stalowa Wola (POL) M40
85. 1044 ŁAPIŃSKI Wojciech Łapka Team (POL) M40
86. 1046 BALCER Dariusz Warsawa (POL) M40
87. 1047 KRYSTJAŃCZUK Karol Łęczna Biega (POL) M40
88. 1050 SIKORA Wiesław SKORPION TEAM (POL) M40
89. 1055 OLCHOWIK Sławomir Starachowice (POL) M40
90. 1056 PODSIADŁO Jan TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA (POL) M40
91. 1058 WALKOWIAK Artur Mafia Team Lubliniec (POL) M40
92. 1059 WOŹNIAK Łukasz SMART (POL) M40
93. 1061 RATAJCZAK Dariusz Pędzące Żółwie IMI (POL) M40
94. 1062 WIWATOWSKI Michał Przyłęki (POL) M40
95. 1063 PORTACHA Jarosław Zabiegany Wołomin (POL) M40
96. 1070 MICHALSKI Michal Konin (POL) M40
97. 1074 KIERSKI Adam Bielawa (POL) M40
98. 1076 OGRODZIŃSKI Tomasz Włocławek (POL) M40
99. 1077 BIEGANOWSKI Krzysztof Smardzewice (POL) M40
100. 1081 ZADROŻNY Szymon Wataha Wałcz (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.24294710 s

Sponsor główny: