ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
3
.
5
6
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
53
ROSIŃSKI Zbigniew
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M50
2.
55
SZABLICKI Aleksy
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M50
3.
2317
MALINOWSKI Artur
Maksymilianowo (POL)
P
M50
4.
4016
DUDKA Zenon
Klub Sportowy Niewidomych i SłabowidzącychSyrenka (POL)
B2
M50
5.
2930
DANISZEWSKI Waldemar
Piaseczno (POL)
B1
M50
6.
3755
ZIÓŁKOWSKI Jacek
Cross Warszawa (POL)
B1
M50
7.
6220
RAJCZYBA Adam
Achilles Polska (POL)
B1
M50
8.
102
RUMIANOWSKI HENRYK
Amator (POL)
M50
9.
121
MOTYLEWSKI Andrzej
Płock (POL)
M50
10.
129
DZIENIOWSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M50
11.
157
KĄCKI Piotr
ANWIL TEAM (POL)
M50
12.
213
KUBIAK Józef
Orlen Runing Team (POL)
M50
13.
242
WICZKOWSKI Gabriel
Anwilteam (POL)
M50
14.
246
PRUSAŁOWICZ JERZY
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
M50
15.
257
WITKOWSKI Piotr
OTR (POL)
M50
16.
280
ANDRZEJCZYK Ryszard
Wyszyna (POL)
M50
17.
304
SŁOWIK Roman
orlen running team (POL)
M50
18.
331
GIERES Waldemar
PTT DELTA (POL)
M50
19.
332
DZIARNOWSKI włodek
biegamPłock team (POL)
M50
20.
333
RYKACZEWSKI Piotr
Strzegowo (POL)
M50
21.
337
BOJARSKI Robert
Płock (POL)
M50
22.
338
CICHECKI Jacek
Nowe Trzepowo (POL)
M50
23.
339
PRACKI Ireneusz
Bielsk (POL)
M50
24.
344
KORYTKOWSKI Paweł
Stare Draganie (POL)
M50
25.
821
ZAJDEL Zbigniew
Jedlicze (POL)
M50
26.
838
STĘPNICKI Wieńczysław
Warszawa (POL)
M50
27.
844
WŁOSZCZYNA ryszard
Warszawa (POL)
M50
28.
869
WAŁASZEK Jan
Tarnów (POL)
M50
29.
870
ZACHARIASZ Marek
Sosnowiec (POL)
M50
30.
871
ZYGUCKI Jacek
#biegamzzyguckim (POL)
M50
31.
911
WASILEWSKI Igor
(POL)
M50
32.
1014
ROGALSKI Marcin
VOCALIS Szczecin (POL)
M50
33.
1040
ŚLIWA Andrzej
LW BOGDANKA (POL)
M50
34.
1048
CYGAN Piotr
Run4Fun Ultra#MarcinSwiercTEAM (POL)
M50
35.
1049
PRILL Witold
Pozytywnie-Aktywni Urszulin (POL)
M50
36.
1073
MAZUR Grzegorz
Piotrków Trybunalski (POL)
M50
37.
1095
JASTRZĄB Piotr
Dekan Lesko (POL)
M50
38.
1101
NOWAKOWSKI Wiesław
Wroclaw Marathon Team (POL)
M50
39.
1132
ŻYCZYŃSKI Piotr
Gluten Sruten (POL)
M50
40.
1174
ANZEL Jerzy
Brodnica Biega (POL)
M50
41.
1190
POMASKI Paweł
adidas Runners Warsaw (POL)
M50
42.
1237
KOWALCZYK Bogdan
Warszawa (POL)
M50
43.
1271
KRÓLIKOWSKI Andrzej
Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST (POL)
M50
44.
1303
WOTA Robert
Giża Team (POL)
M50
45.
1343
TULIK Przemysław
Warszawa (POL)
M50
46.
1383
POTOCKI Robert
Pruszków (POL)
M50
47.
1387
SZYDŁOWSKI Wiesław
ŻARÓW BIEGA (POL)
M50
48.
1388
WACŁAWSKI Krzysztof
OrkaMasters Iława (POL)
M50
49.
1393
PACEK ANDRZEJ
LUBELAKY. (POL)
M50
50.
1418
DZIEDZIC Grzegorz
sieradzbiega.pl (POL)
M50
51.
1429
KRASKA Tomasz
BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL)
M50
52.
1431
CZERWIŃSKI Janusz
ORANGE POLSKA (POL)
M50
53.
1451
MOROZ Artur
Józefosław (POL)
M50
54.
1459
TYC Bogusław
TKKF Płock (POL)
M50
55.
1460
CZUBAKOWSKI Sławomir
niezrzeszony (POL)
M50
56.
1467
ROBAK Wojciech
Wojciech Robak (POL)
M50
57.
1473
PAWŁOWSKI Radosław
Zielonka (POL)
M50
58.
1506
VAN DER LAAN Peter
Zaandam (NED)
M50
59.
1524
TOMAS Dariusz
Jarosław (POL)
M50
60.
1525
WITKOWSKI Jacek
Epoka Nordica Łódź (POL)
M50
61.
1565
KAZUBOWSKI Jacek
TriDarKo (POL)
M50
62.
1566
SADEK Jarosław
KB Maniac Poznań (POL)
M50
63.
1570
ZABROCKI Andrzej
Białystok (POL)
M50
64.
1574
SERAFIN Dariusz
ZABIEGANE STARACHOWICE (POL)
M50
65.
1582
HOŁDA Mirosław
Habasit Polska Sport Team (POL)
M50
66.
1607
CIASTEK Grzegorz
Grzegorz Ciastek (POL)
M50
67.
1626
PIĄTKOWSKI Dariusz
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
M50
68.
1630
WOLSKI Piotr
KS Staszewscy (POL)
M50
69.
1634
ZALASA Wojciech
Łódź Kocha Sport (POL)
M50
70.
1638
WÓJCIK Jarosław
Łaskarzew (POL)
M50
71.
1639
GRYCIUK WALENTY
NURZEC-STACJA (POL)
M50
72.
1643
MIERZWA Adam
Zabrze (POL)
M50
73.
1673
KACZMARSKI Sławomir
Rozbiegane Działdowo (POL)
M50
74.
1682
ŁUPIŃSKI Mariusz
STObiega (POL)
M50
75.
1685
FRĄCZKIEWICZ-SĄGAJŁŁO Wojciech
Wierzbicki Running Project (POL)
M50
76.
1701
DZIĘCIELSKI Krzysztof
Gałów (POL)
M50
77.
1715
FOREMSKI Sławomir
Torun (POL)
M50
78.
1723
WOŹNIAK JANUSZ
PORMAT JEDLICZE BIEGA (POL)
M50
79.
1745
CLEMENT peter
#TeamBeut (GBR)
M50
80.
1746
NUGENT Rick
3M's Gorseinon (GBR)
M50
81.
1749
JAROS ARKADIUSZ
Run Vegan (POL)
M50
82.
1751
NOWAK Jarosław
spc (POL)
M50
83.
1753
PIRES Paulo
SS CGD (POR)
M50
84.
1761
ROBERTS Peter
3M Gorseinon Road Runners (GBR)
M50
85.
1787
TESSERIS DIMITRIOS
ATHENS (POL)
M50
86.
1790
ZAJDEL Dariusz
Zawadzkie Biegnie (POL)
M50
87.
1796
WIELOCH Andrzej
Zryw parzymiechy (POL)
M50
88.
1821
STARŻYK Piotr
Runstars (POL)
M50
89.
1828
GÓRALSKI Krzysztof
T.S. Opatrunki Toruń (POL)
M50
90.
1834
KURIATA ROBERT
ZLB ZŁOTORYJA (POL)
M50
91.
1848
ROMEK Andrzej
Sieradzbiega.pl (POL)
M50
92.
1865
MACIEJEWICZ Krzysztof
Terespol (POL)
M50
93.
1871
SZYNAL Marek
Wrocław (POL)
M50
94.
1876
KNESZ marek
jejkowice (POL)
M50
95.
1883
NISHIKAWA Takeshi
DAIKIN (JPN)
M50
96.
1886
WOCIAL Sławek
Warszawa (POL)
M50
97.
1887
MARKOUIZOS CHRISTOS
MARATHON CLUB (GRE)
M50
98.
1895
ROMAŃCZUK Jarosław
Kutno biega (POL)
M50
99.
1897
DĄBROWSKI Mirosław
Warszawa (POL)
M50
100.
1918
CHROBOK Gerard
Olza Cieszyn (POL)
M50