ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 4681 ALGIERI Adeline WITC (FRA) K18
2. 4039 ALKHIMOVICH Darya Warszawa (BLR) K18
3. 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) K18
4. 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) K18
5. 5660 ANIOŁ Natalia Żyrardów (POL) K18
6. 2374 ANTOSIAK Martyna ANTONTEAM (POL) K18
7. 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) K18
8. 806 BAJKIEWICZ Beata Piaseczno (POL) K18
9. 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) K18
10. 4378 BALČIUNAITE Monika Vilnius (LTU) K18
11. 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) K18
12. 1666 BINIEWICZ Monika Gostynin (POL) K18
13. 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) K18
14. 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) K18
15. 851 BRONOWICKA Katarzyna amator (POL) K18
16. 1155 BUJAK Aleksandra Bolszewo (POL) B2 K18
17. 3265 CHLEBICKA Marta Warszawa (POL) K18
18. 1401 CHOMYSZYN Izabela Poznań (POL) K18
19. 2373 CHRÓŚCIŃSKA Paulina Brzoza (POL) K18
20. 35 CHUMBA Filomena Chepchirchir (KEN) K18
21. 4124 CHYŁEK Agnieszka Toruń (POL) K18
22. 3017 CIESIELCZUK Alicja - (POL) K18
23. 2064 CIEŻYŃSKA Izabela Nie mam (POL) K18
24. 4842 CZERWIŃSKA EWELINA MŁAWKA (POL) K18
25. 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) K18
26. 1419 DĄBROWSKA Monika Chełm (POL) K18
27. 4257 DEMKIV MARHARYTA KM Running Club (UKR) K18
28. 6122 DERKUS Paula Milanówek (POL) K18
29. 3366 DYBIEC Julia WARSZAWA (POL) K18
30. 1961 DZIEWULSKA Natalia Warszawa (POL) K18
31. 6637 FILIPEK Anna (POL) K18
32. 2407 FURMAN Aleksandra Warszawa (POL) K18
33. 6026 GABOR Katarzyna Łaziska Górne (POL) K18
34. 5448 GODLEWSKA Karolina Warszawa (POL) K18
35. 3855 GÓRSKA Małgorzata Zielony Pelikan Bydgoszcz (POL) K18
36. 3901 GRABOWSKA-TOFEL Sara Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL) K18
37. 5430 GROMOTOWICZ Katarzyna Wadąg (POL) K18
38. 4943 GRYCZKO Marta Warszawa (POL) K18
39. 4447 GRZEGRZÓŁKA Jolanta Otwock (POL) K18
40. 4971 GRZELAK Martyna Artbix (POL) K18
41. 3736 HARA Dominika Warszawa (POL) K18
42. 2919 IALI Nataliia Warszawa (UKR) K18
43. 5260 JABŁOŃSKA Ewelina Mazovia ProActiv (POL) K18
44. 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) K18
45. 1166 JAGŁA Martyna 140minut.pl (POL) K18
46. 3335 JANOWICZ Honorata Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL) K18
47. 1909 JANOWICZ Klaudia Wrocław (POL) K18
48. 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) K18
49. 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) K18
50. 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) K18
51. 2451 KAŁUŻA Emilia Raków (POL) K18
52. 4109 KAŁUŻNA dominika Gdańsk (POL) K18
53. 5345 KARCZ Anna Bydgoszcz (POL) K18
54. 1862 KARCZEWSKA Aleksandra Warszawa (POL) K18
55. 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) K18
56. 1158 KARCZMARSKA Joanna Vege Runners (POL) K18
57. 5842 KASPROWICZ Katarzyna Koszalin (POL) K18
58. 4144 KINALSKA Ewelina Warszawa (POL) K18
59. 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) K18
60. 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) K18
61. 6413 KLOPOTEK Claudia Gdynia (POL) K18
62. 2886 KOŁATEK Paulina Bełchatów (POL) K18
63. 857 KOŁODZIEJ Ramona VERVA RUNNING TEAM (POL) K18
64. 2799 KONDRATOWICZ Maja Lublin (POL) K18
65. 1209 KOPER Katarzyna Warszawa (POL) K18
66. 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) K18
67. 343 KORYTKOWSKA Anna Stare Draganie (POL) K18
68. 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) K18
69. 4798 KOWALCZYK Martyna YNWA (POL) K18
70. 1810 KRUCAN Katarzyna Munina (POL) K18
71. 3032 KRUSZEWSKA Joanna Kruszesky Team (POL) K18
72. 3214 KRUSZYŃSKA Anna Bydgoszcz (POL) K18
73. 4642 KUBIK Malwina Gostynin (POL) K18
74. 2569 KUJAWA Natalia Warszawa (POL) K18
75. 1916 KUKAWSKA Dorota bfagencja.pl (POL) K18
76. 4934 KULESZA Agnieszka Trucht Tarchomin Team (POL) K18
77. 23 KWAMBAI Antonina (KEN) K18
78. 2434 LASKOWSKA Joanna AZS UJK Kielce (POL) K18
79. 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) K18
80. 3590 ŁUCZAK Justyna Sobczyk Team (POL) K18
81. 1743 MACIEJEC-BISKUP Laura Londyn. Anglia (GBR) K18
82. 6046 MACIEJEWSKA Olga Warszawa (POL) K18
83. 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) K18
84. 4532 MALATA Karolina Chocznia (POL) K18
85. 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) K18
86. 5303 MARCZUK Julia Polska (POL) K18
87. 5124 MARIAŃSKA Katarzyna Warszawa (POL) K18
88. 4428 MAŚLANKA Klaudia Szczecin (POL) K18
89. 2990 MATUSZEWICZ Nela Berlin (GER) K18
90. 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) K18
91. 3276 MCKENZIE Sharrah Barcelona (ESP) K18
92. 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) K18
93. 1880 MIDA Alicja Tęgoborze (POL) K18
94. 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) K18
95. 6657 MIKŁASZEWICZ Aleksandra (POL) K18
96. 860 MIKOŁAJEWSKA Ewelina verva running team (POL) K18
97. 2658 MILCZAREK Aleksandra Józefów (POL) K18
98. 1290 MOC Marzena Polkowice (POL) K18
99. 4468 MOMOT Olga Warszawa (POL) K18
100. 5843 MONROE Celeste Warszawa (GBR) K18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25114703 s

Sponsor główny: