ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 00:17:25 +02:19 00:17:24 09:17:25.20
30 28 ZENUDA Fantu (ETH) 2 K18 (2) 00:17:26 +02:20 00:17:24 09:17:26.39
31 24 YATOR Gladys (KEN) 3 K18 (3) 00:17:26 +02:20 00:17:25 09:17:26.48
32 38 WELDU Nazaret (POL) 4 K18 (4) 00:17:26 +02:20 00:17:25 09:17:26.65
39 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 8 K18 (5) 00:17:44 +02:38 00:17:43 09:17:44.10
46 26 SAVINA Nina (BLR) 12 K18 (6) 00:17:45 +02:39 00:17:43 09:17:45.62
42 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 11 K18 (7) 00:17:44 +02:38 00:17:44 09:17:44.73
64 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL) 14 K18 (8) 00:18:53 +03:47 00:18:52 09:18:53.13
174 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 16 K18 (9) 00:20:28 +05:22 00:20:20 09:20:28.40
298 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 17 K18 (10) 00:21:10 +06:04 00:21:03 09:21:10.96
414 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 20 K18 (11) 00:21:33 +06:27 00:21:26 09:21:33.94
462 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 22 K18 (12) 00:21:52 +06:46 00:21:34 09:21:52.45
536 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 28 K18 (13) 00:22:24 +07:18 00:22:01 09:22:24.31
558 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 29 K18 (14) 00:22:32 +07:26 00:22:17 09:22:32.41
619 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 34 K18 (15) 00:22:59 +07:53 00:22:39 09:22:59.68
777 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 44 K18 (16) 00:23:59 +08:53 00:22:48 09:23:59.68
952 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) 55 K18 (17) 00:24:32 +09:26 00:23:58 09:24:32.72
1109 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) 64 K18 (18) 00:25:17 +10:11 00:24:01 09:25:17.23
1003 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 58 K18 (19) 00:24:47 +09:41 00:24:03 09:24:47.05
1720 3359 ROMANIUK Agnieszka Milejczyce (POL) 121 K18 (20) 00:27:31 +12:25 00:24:32 09:27:31.33
1155 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 68 K18 (21) 00:25:29 +10:23 00:24:40 09:25:29.93
1352 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 82 K18 (22) 00:26:13 +11:07 00:24:41 09:26:13.27
1522 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 98 K18 (23) 00:26:36 +11:30 00:25:00 09:26:36.76
1404 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 85 K18 (24) 00:26:16 +11:10 00:25:03 09:26:16.72
1596 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 108 K18 (25) 00:26:55 +11:49 00:25:13 09:26:55.10
1479 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 93 K18 (26) 00:26:25 +11:19 00:25:17 09:26:25.87
1576 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) 106 K18 (27) 00:26:49 +11:43 00:25:24 09:26:49.51
1726 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 123 K18 (28) 00:27:32 +12:26 00:25:27 09:27:32.13
1422 6122 DERKUS Paula Milanówek (POL) 87 K18 (29) 00:26:18 +11:12 00:25:31 09:26:18.48
1852 5430 GROMOTOWICZ Katarzyna Wadąg (POL) 136 K18 (30) 00:28:01 +12:55 00:25:33 09:28:01.42
1671 3736 HARA Dominika Warszawa (POL) 116 K18 (31) 00:27:18 +12:12 00:25:36 09:27:18.96
2189 3366 DYBIEC Julia WARSZAWA (POL) 169 K18 (32) 00:28:53 +13:47 00:25:38 09:28:53.64
1939 4943 GRYCZKO Marta Warszawa (POL) 146 K18 (33) 00:28:22 +13:16 00:25:59 09:28:22.45
2403 1380 OSIAL Aneta Łuków (POL) 203 K18 (34) 00:29:38 +14:32 00:26:01 09:29:38.50
1912 2857 WAŃCZYK Zuzanna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 142 K18 (35) 00:28:17 +13:11 00:26:13 09:28:17.32
1865 118 MOTYLEWSKA Marta Płocki Klub Kolarski (POL) 137 K18 (36) 00:28:05 +12:59 00:26:23 09:28:05.41
1936 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) 145 K18 (37) 00:28:22 +13:16 00:26:32 09:28:22.24
2652 863 PALUCH Lucyna Poręby Dymarskie (POL) 239 K18 (38) 00:30:33 +15:27 00:26:34 09:30:33.44
2240 1554 SKOWRON Małgorzata STREET RUN RADOM (POL) 180 K18 (39) 00:29:04 +13:58 00:26:35 09:29:04.84
2303 4681 ALGIERI Adeline WITC (FRA) 190 K18 (40) 00:29:17 +14:11 00:26:37 09:29:17.91
2070 5260 JABŁOŃSKA Ewelina Mazovia ProActiv (POL) 155 K18 (41) 00:28:39 +13:33 00:26:39 09:28:39.98
2028 1166 JAGŁA Martyna 140minut.pl (POL) 151 K18 (42) 00:28:34 +13:28 00:26:45 09:28:34.15
2056 3763 WRONA Magdalena Bychawa Runner's (POL) 153 K18 (43) 00:28:38 +13:32 00:26:45 09:28:38.27
2442 6757 WALOCH Wioletta KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 210 K18 (44) 00:29:47 +14:41 00:26:50 09:29:47.21
2347 6522 SOWISZ ADRIANNA SOWISZ TEAM (POL) 198 K18 (45) 00:29:24 +14:18 00:26:51 09:29:24.62
2138 5660 ANIOŁ Natalia Żyrardów (POL) 162 K18 (46) 00:28:47 +13:41 00:26:56 09:28:47.62
2564 3348 RADZIMIRSKA Justyna Lubania (POL) 229 K18 (47) 00:30:16 +15:10 00:27:13 09:30:16.20
2993 4532 MALATA Karolina Chocznia (POL) 290 K18 (48) 00:31:22 +16:16 00:27:26 09:31:22.33
3371 5402 SZCZOTKOWSKA Maria Dzikie Dziki Gorzów (POL) 369 K18 (49) 00:32:15 +17:09 00:27:29 09:32:15.13
3095 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) 310 K18 (50) 00:31:29 +16:23 00:27:29 09:31:29.99
2430 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) 208 K18 (51) 00:29:44 +14:38 00:27:32 09:29:44.60
3332 4798 KOWALCZYK Martyna YNWA (POL) 357 K18 (52) 00:32:08 +17:02 00:27:33 09:32:08.37
3334 5777 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa (POL) 358 K18 (53) 00:32:08 +17:02 00:27:40 09:32:08.95
2439 4428 MAŚLANKA Klaudia Szczecin (POL) 209 K18 (54) 00:29:46 +14:40 00:27:43 09:29:46.79
3083 1810 KRUCAN Katarzyna Munina (POL) 306 K18 (55) 00:31:29 +16:23 00:27:44 09:31:29.27
3218 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) 335 K18 (56) 00:31:43 +16:37 00:27:54 09:31:43.53
3040 6657 MIKŁASZEWICZ Aleksandra (POL) 296 K18 (57) 00:31:26 +16:20 00:27:57 09:31:26.06
2759 4214 OKSZTUL Agnieszka Białystok (POL) 253 K18 (58) 00:30:53 +15:47 00:27:58 09:30:53.12
3090 4784 SENTKOWSKA Sara Niemcz (POL) 308 K18 (59) 00:31:29 +16:23 00:28:02 09:31:29.85
2930 2949 SZCZEPANIK Sandra Szombierki Dream Team (POL) 280 K18 (60) 00:31:18 +16:12 00:28:04 09:31:18.23
3063 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) 304 K18 (61) 00:31:27 +16:21 00:28:05 09:31:27.63
2832 3381 POLGUJ Kinga Poznań (POL) 264 K18 (62) 00:31:10 +16:04 00:28:06 09:31:10.56
3094 2861 PIEKARSKA Weronika Konin (POL) 309 K18 (63) 00:31:29 +16:23 00:28:07 09:31:29.93
2710 4712 RADZIVONAVA KARYNA RUN4FUN.BY (BLR) 246 K18 (64) 00:30:44 +15:38 00:28:08 09:30:44.46
2522 4257 DEMKIV MARHARYTA KM Running Club (UKR) 222 K18 (65) 00:30:06 +15:00 00:28:09 09:30:06.44
3199 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) 331 K18 (66) 00:31:40 +16:34 00:28:13 09:31:40.10
3499 4249 ŚMIETANKA Paulina Zwoleń (POL) 394 K18 (67) 00:32:39 +17:33 00:28:14 09:32:39.01
2478 6668 OWCZAREK Beata (POL) 213 K18 (68) 00:29:55 +14:49 00:28:15 09:29:55.25
3149 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) 322 K18 (69) 00:31:34 +16:28 00:28:17 09:31:34.47
3124 2878 ŻARCZYŃSKA Magdalena MAdaś team (POL) 317 K18 (70) 00:31:31 +16:25 00:28:20 09:31:31.83
2976 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) 289 K18 (71) 00:31:21 +16:15 00:28:21 09:31:21.05
2846 6494 OWCZAREK Katarzyna RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 269 K18 (72) 00:31:12 +16:06 00:28:24 09:31:12.25
3300 2594 RAKOSI Timea Warszawa (POL) 351 K18 (73) 00:32:02 +16:56 00:28:26 09:32:02.89
3088 3600 NARAMSKA Agata Warszawa (POL) 307 K18 (74) 00:31:29 +16:23 00:28:30 09:31:29.62
3338 2434 LASKOWSKA Joanna AZS UJK Kielce (POL) 360 K18 (75) 00:32:09 +17:03 00:28:30 09:32:09.92
3512 4478 WOJTASZEK KATARZYNA LZS TARCHALANKA (POL) 398 K18 (76) 00:32:45 +17:39 00:28:33 09:32:45.86
3419 1243 WYDRA Marta Poznań (POL) 379 K18 (77) 00:32:21 +17:15 00:28:36 09:32:21.43
3870 2658 MILCZAREK Aleksandra Józefów (POL) 480 K18 (78) 00:34:02 +18:56 00:28:38 09:34:02.39
3562 6046 MACIEJEWSKA Olga Warszawa (POL) 407 K18 (79) 00:32:57 +17:51 00:28:40 09:32:57.21
3628 4842 CZERWIŃSKA EWELINA MŁAWKA (POL) 427 K18 (80) 00:33:12 +18:06 00:28:44 09:33:12.85
2333 2287 ŚLIWKA Kinga Leszczydół Nowiny (POL) 195 K18 (81) 00:29:23 +14:17 00:28:47 09:29:23.02
2336 1961 DZIEWULSKA Natalia Warszawa (POL) 196 K18 (82) 00:29:23 +14:17 00:28:47 09:29:23.42
3833 5345 KARCZ Anna Bydgoszcz (POL) 468 K18 (83) 00:33:57 +18:51 00:28:53 09:33:57.57
4105 5832 PRONINA Anastasiia Uppsala (RUS) 536 K18 (84) 00:35:03 +19:57 00:29:07 09:35:03.04
3827 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) 465 K18 (85) 00:33:56 +18:50 00:29:10 09:33:56.84
3595 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) 416 K18 (86) 00:33:03 +17:57 00:29:10 09:33:03.87
3875 4468 MOMOT Olga Warszawa (POL) 484 K18 (87) 00:34:03 +18:57 00:29:14 09:34:03.20
3060 3823 PRZYBYLAK Dorota AdRunaLine Team (POL) 303 K18 (88) 00:31:27 +16:21 00:29:14 09:31:27.44
3832 340 TUROWSKA Karolina Nowe Proboszczewice (POL) 467 K18 (89) 00:33:57 +18:51 00:29:16 09:33:57.42
3796 2886 KOŁATEK Paulina Bełchatów (POL) 458 K18 (90) 00:33:53 +18:47 00:29:16 09:33:53.57
3998 3573 STANULA Dominika Mustangi Gliwice (POL) 507 K18 (91) 00:34:24 +19:18 00:29:18 09:34:24.48
3464 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) 389 K18 (92) 00:32:30 +17:24 00:29:21 09:32:30.71
3810 4144 KINALSKA Ewelina Warszawa (POL) 460 K18 (93) 00:33:54 +18:48 00:29:22 09:33:54.93
3471 1158 KARCZMARSKA Joanna Vege Runners (POL) 391 K18 (94) 00:32:32 +17:26 00:29:30 09:32:32.55
3584 2064 CIEŻYŃSKA Izabela Nie mam (POL) 411 K18 (95) 00:33:01 +17:55 00:29:36 09:33:01.91
4206 5723 NEMCHUK Bohdana Warszawa (POL) 564 K18 (96) 00:35:48 +20:42 00:29:43 09:35:48.70
4078 5573 PIASTA Justyna Suchedniów (POL) 529 K18 (97) 00:34:54 +19:48 00:29:45 09:34:54.89
4045 6697 PAWLUK Daria (POL) 518 K18 (98) 00:34:39 +19:33 00:30:02 09:34:39.51
4182 3017 CIESIELCZUK Alicja - (POL) 556 K18 (99) 00:35:36 +20:30 00:30:11 09:35:36.84
3693 3789 URBAŃSKA Joanna Warszawa (POL) 438 K18 (100) 00:33:31 +18:25 00:30:17 09:33:31.89
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.63623190 s

Sponsor główny: