ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 1 K18 (1) 01:26:52 +10:33 01:26:51 10:26:52.05
31 24 YATOR Gladys (KEN) 4 K18 (2) 01:27:05 +10:46 01:27:04 10:27:05.53
32 28 ZENUDA Fantu (ETH) 5 K18 (3) 01:27:32 +11:13 01:27:30 10:27:32.41
36 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:28:15 +11:56 01:28:13 10:28:15.47
35 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:28:14 +11:55 01:28:13 10:28:14.51
40 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 9 K18 (6) 01:28:50 +12:31 01:28:50 10:28:50.78
42 38 WELDU Nazaret (POL) 10 K18 (7) 01:28:54 +12:35 01:28:53 10:28:54.62
144 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 13 K18 (8) 01:41:01 +24:42 01:40:53 10:41:01.52
234 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 15 K18 (9) 01:44:30 +28:11 01:44:23 10:44:30.68
389 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 19 K18 (10) 01:46:57 +30:38 01:46:50 10:46:57.86
501 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 23 K18 (11) 01:50:38 +34:19 01:50:15 10:50:38.53
526 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 26 K18 (12) 01:51:22 +35:03 01:51:04 10:51:22.65
547 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 28 K18 (13) 01:52:11 +35:52 01:51:56 10:52:11.82
811 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 45 K18 (14) 01:57:10 +40:51 01:55:59 10:57:10.20
726 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 39 K18 (15) 01:56:23 +40:04 01:56:03 10:56:23.86
1011 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) 53 K18 (16) 02:01:01 +44:42 01:59:45 11:01:01.07
1090 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 60 K18 (17) 02:02:14 +45:55 02:01:30 11:02:14.51
1256 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 72 K18 (18) 02:04:31 +48:12 02:02:26 11:04:31.64
1266 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 73 K18 (19) 02:04:38 +48:19 02:03:06 11:04:38.27
1230 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 69 K18 (20) 02:04:11 +47:52 02:03:22 11:04:11.60
1394 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 81 K18 (21) 02:05:12 +48:53 02:03:36 11:05:12.19
1402 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 83 K18 (22) 02:05:14 +48:55 02:04:01 11:05:14.10
1505 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 91 K18 (23) 02:06:33 +50:14 02:04:51 11:06:33.83
1571 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) 101 K18 (24) 02:07:35 +51:16 02:06:10 11:07:35.85
1524 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) 92 K18 (25) 02:06:49 +50:30 02:06:15 11:06:49.31
1573 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 102 K18 (26) 02:07:37 +51:18 02:06:29 11:07:37.10
1714 3736 HARA Dominika Warszawa (POL) 116 K18 (27) 02:10:08 +53:49 02:08:26 11:10:08.43
1764 2857 WAŃCZYK Zuzanna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 117 K18 (28) 02:10:41 +54:22 02:08:37 11:10:41.84
1889 3366 DYBIEC Julia WARSZAWA (POL) 134 K18 (29) 02:12:17 +55:58 02:09:02 11:12:17.92
1898 3359 ROMANIUK Agnieszka Milejczyce (POL) 135 K18 (30) 02:12:27 +56:08 02:09:28 11:12:27.31
1983 863 PALUCH Lucyna Poręby Dymarskie (POL) 143 K18 (31) 02:13:37 +57:18 02:09:38 11:13:37.52
2008 1380 OSIAL Aneta Łuków (POL) 147 K18 (32) 02:13:53 +57:34 02:10:16 11:13:53.17
1913 1166 JAGŁA Martyna 140minut.pl (POL) 136 K18 (33) 02:12:41 +56:22 02:10:52 11:12:41.62
1936 3763 WRONA Magdalena Bychawa Runner's (POL) 139 K18 (34) 02:13:11 +56:52 02:11:18 11:13:11.67
2157 1554 SKOWRON Małgorzata STREET RUN RADOM (POL) 162 K18 (35) 02:14:57 +58:38 02:12:28 11:14:57.27
2048 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) 149 K18 (36) 02:14:27 +58:08 02:12:37 11:14:27.79
2176 5430 GROMOTOWICZ Katarzyna Wadąg (POL) 163 K18 (37) 02:15:05 +58:46 02:12:37 11:15:05.87
2183 5660 ANIOŁ Natalia Żyrardów (POL) 164 K18 (38) 02:15:11 +58:52 02:13:20 11:15:11.77
2262 4681 ALGIERI Adeline WITC (FRA) 178 K18 (39) 02:16:12 +59:53 02:13:32 11:16:12.67
2281 5260 JABŁOŃSKA Ewelina Mazovia ProActiv (POL) 184 K18 (40) 02:16:29 +01:00:10 02:14:29 11:16:29.83
2476 4214 OKSZTUL Agnieszka Białystok (POL) 206 K18 (41) 02:18:33 +01:02:14 02:15:38 11:18:33.48
2386 118 MOTYLEWSKA Marta Płocki Klub Kolarski (POL) 197 K18 (42) 02:17:35 +01:01:16 02:15:53 11:17:35.05
2498 3348 RADZIMIRSKA Justyna Lubania (POL) 207 K18 (43) 02:18:56 +01:02:37 02:15:53 11:18:56.97
2700 5777 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa (POL) 240 K18 (44) 02:21:12 +01:04:53 02:16:44 11:21:12.80
2648 2949 SZCZEPANIK Sandra Szombierki Dream Team (POL) 230 K18 (45) 02:20:46 +01:04:27 02:17:32 11:20:46.79
2811 4798 KOWALCZYK Martyna YNWA (POL) 259 K18 (46) 02:22:13 +01:05:54 02:17:38 11:22:13.56
2662 6757 WALOCH Wioletta KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 232 K18 (47) 02:20:51 +01:04:32 02:17:54 11:20:51.29
2797 4532 MALATA Karolina Chocznia (POL) 254 K18 (48) 02:22:05 +01:05:46 02:18:09 11:22:05.80
2785 6657 MIKŁASZEWICZ Aleksandra (POL) 252 K18 (49) 02:21:56 +01:05:37 02:18:27 11:21:56.65
2780 2878 ŻARCZYŃSKA Magdalena MAdaś team (POL) 251 K18 (50) 02:21:53 +01:05:34 02:18:42 11:21:53.75
2674 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) 234 K18 (51) 02:20:55 +01:04:36 02:18:43 11:20:55.57
2864 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) 270 K18 (52) 02:22:45 +01:06:26 02:18:45 11:22:45.12
2774 3381 POLGUJ Kinga Poznań (POL) 249 K18 (53) 02:21:51 +01:05:32 02:18:47 11:21:51.22
2756 6494 OWCZAREK Katarzyna RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 246 K18 (54) 02:21:44 +01:05:25 02:18:56 11:21:44.24
2859 1810 KRUCAN Katarzyna Munina (POL) 268 K18 (55) 02:22:42 +01:06:23 02:18:57 11:22:42.75
3101 2658 MILCZAREK Aleksandra Józefów (POL) 303 K18 (56) 02:24:28 +01:08:09 02:19:04 11:24:28.24
2878 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) 273 K18 (57) 02:22:50 +01:06:31 02:19:33 11:22:50.20
2871 4712 RADZIVONAVA KARYNA RUN4FUN.BY (BLR) 272 K18 (58) 02:22:48 +01:06:29 02:20:12 11:22:48.58
3117 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) 306 K18 (59) 02:24:36 +01:08:17 02:20:47 11:24:36.23
3116 1243 WYDRA Marta Poznań (POL) 305 K18 (60) 02:24:35 +01:08:16 02:20:50 11:24:35.50
2990 6522 SOWISZ ADRIANNA SOWISZ TEAM (POL) 290 K18 (61) 02:23:29 +01:07:10 02:20:56 11:23:29.84
3121 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) 307 K18 (62) 02:24:40 +01:08:21 02:21:18 11:24:40.76
3124 2861 PIEKARSKA Weronika Konin (POL) 308 K18 (63) 02:24:40 +01:08:21 02:21:18 11:24:40.83
3145 4784 SENTKOWSKA Sara Niemcz (POL) 311 K18 (64) 02:24:56 +01:08:37 02:21:29 11:24:56.21
3159 3600 NARAMSKA Agata Warszawa (POL) 312 K18 (65) 02:25:08 +01:08:49 02:22:09 11:25:08.01
3281 4249 ŚMIETANKA Paulina Zwoleń (POL) 334 K18 (66) 02:26:39 +01:10:20 02:22:14 11:26:39.44
3295 4842 CZERWIŃSKA EWELINA MŁAWKA (POL) 336 K18 (67) 02:26:46 +01:10:27 02:22:18 11:26:46.82
3287 4478 WOJTASZEK KATARZYNA LZS TARCHALANKA (POL) 335 K18 (68) 02:26:42 +01:10:23 02:22:30 11:26:42.98
3307 6046 MACIEJEWSKA Olga Warszawa (POL) 337 K18 (69) 02:27:01 +01:10:42 02:22:44 11:27:01.97
3252 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) 328 K18 (70) 02:26:14 +01:09:55 02:22:47 11:26:14.16
3317 2594 RAKOSI Timea Warszawa (POL) 339 K18 (71) 02:27:12 +01:10:53 02:23:36 11:27:12.93
3457 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) 377 K18 (72) 02:29:20 +01:13:01 02:25:27 11:29:20.99
3520 2886 KOŁATEK Paulina Bełchatów (POL) 391 K18 (73) 02:30:25 +01:14:06 02:25:48 11:30:25.47
3426 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) 367 K18 (74) 02:28:52 +01:12:33 02:25:52 11:28:52.11
3461 2434 LASKOWSKA Joanna AZS UJK Kielce (POL) 379 K18 (75) 02:29:31 +01:13:12 02:25:52 11:29:31.97
3556 5345 KARCZ Anna Bydgoszcz (POL) 399 K18 (76) 02:31:11 +01:14:52 02:26:07 11:31:11.38
3623 5832 PRONINA Anastasiia Uppsala (RUS) 422 K18 (77) 02:32:14 +01:15:55 02:26:18 11:32:14.98
3557 340 TUROWSKA Karolina Nowe Proboszczewice (POL) 400 K18 (78) 02:31:11 +01:14:52 02:26:30 11:31:11.57
3515 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) 390 K18 (79) 02:30:19 +01:14:00 02:27:10 11:30:19.42
3605 4144 KINALSKA Ewelina Warszawa (POL) 417 K18 (80) 02:32:01 +01:15:42 02:27:29 11:32:01.69
3416 6122 DERKUS Paula Milanówek (POL) 362 K18 (81) 02:28:41 +01:12:22 02:27:54 11:28:41.95
3655 5402 SZCZOTKOWSKA Maria Dzikie Dziki Gorzów (POL) 428 K18 (82) 02:32:45 +01:16:26 02:27:59 11:32:45.10
3551 4428 MAŚLANKA Klaudia Szczecin (POL) 398 K18 (83) 02:31:03 +01:14:44 02:29:00 11:31:03.95
3756 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) 448 K18 (84) 02:33:47 +01:17:28 02:29:01 11:33:47.17
3748 5448 GODLEWSKA Karolina Warszawa (POL) 446 K18 (85) 02:33:32 +01:17:13 02:29:12 11:33:32.92
3841 5723 NEMCHUK Bohdana Warszawa (POL) 471 K18 (86) 02:35:25 +01:19:06 02:29:20 11:35:25.52
3571 6668 OWCZAREK Beata (POL) 407 K18 (87) 02:31:25 +01:15:06 02:29:45 11:31:25.74
3866 4468 MOMOT Olga Warszawa (POL) 477 K18 (88) 02:36:08 +01:19:49 02:31:19 11:36:08.10
3885 3573 STANULA Dominika Mustangi Gliwice (POL) 483 K18 (89) 02:36:30 +01:20:11 02:31:24 11:36:30.35
3751 4257 DEMKIV MARHARYTA KM Running Club (UKR) 447 K18 (90) 02:33:34 +01:17:15 02:31:37 11:33:34.72
3902 5573 PIASTA Justyna Suchedniów (POL) 489 K18 (91) 02:37:03 +01:20:44 02:31:54 11:37:03.94
3991 6227 TARNOWSKA Ewa Lublin (POL) 511 K18 (92) 02:38:42 +01:22:23 02:33:46 11:38:42.12
3979 1783 NIEDŹWIECKA Patrycja Szura_Team (POL) 507 K18 (93) 02:38:27 +01:22:08 02:34:05 11:38:27.07
3915 1158 KARCZMARSKA Joanna Vege Runners (POL) 492 K18 (94) 02:37:17 +01:20:58 02:34:15 11:37:17.02
4021 3335 JANOWICZ Honorata Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL) 518 K18 (95) 02:39:24 +01:23:05 02:34:40 11:39:24.03
4108 6697 PAWLUK Daria (POL) 537 K18 (96) 02:41:56 +01:25:37 02:37:19 11:41:56.25
4159 4642 KUBIK Malwina Gostynin (POL) 549 K18 (97) 02:43:19 +01:27:00 02:38:06 11:43:19.47
4197 5124 MARIAŃSKA Katarzyna Warszawa (POL) 567 K18 (98) 02:44:04 +01:27:45 02:38:20 11:44:04.45
4211 5673 ZAWISTOWSKA WIOLETA Małkinia (POL) 569 K18 (99) 02:44:15 +01:27:56 02:38:26 11:44:15.70
4192 1290 MOC Marzena Polkowice (POL) 564 K18 (100) 02:44:00 +01:27:41 02:38:29 11:44:00.91
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.12317300 s

Sponsor główny: