ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona  1  2 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
7 1909 JANOWICZ Klaudia Wrocław (POL) 1 K18 (1) 01:33:25 +01:37 01:33:25 10:33:25.58
26 23 KWAMBAI Antonina (KEN) 2 K18 (2) 01:44:14 +12:26 01:44:13 10:44:14.82
32 24 YATOR Gladys (KEN) 5 K18 (3) 01:45:25 +13:37 01:45:24 10:45:25.25
35 26 SAVINA Nina (BLR) 7 K18 (4) 01:46:11 +14:23 01:46:09 10:46:11.88
34 25 KALIUZHNA Viktoriia (UKR) 6 K18 (5) 01:46:11 +14:23 01:46:10 10:46:11.44
36 28 ZENUDA Fantu (ETH) 8 K18 (6) 01:46:25 +14:37 01:46:23 10:46:25.79
43 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) 11 K18 (7) 01:47:41 +15:53 01:47:41 10:47:41.38
150 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 13 K18 (8) 02:02:00 +30:12 02:01:52 11:02:00.92
220 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) 14 K18 (9) 02:05:15 +33:27 02:05:08 11:05:15.57
375 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) 19 K18 (10) 02:08:25 +36:37 02:08:18 11:08:25.74
501 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) 25 K18 (11) 02:13:39 +41:51 02:13:16 11:13:39.03
545 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) 27 K18 (12) 02:14:53 +43:05 02:14:35 11:14:53.14
546 1602 PETEREK Anna Os. Powstań narodowych (POL) 28 K18 (13) 02:14:57 +43:09 02:14:42 11:14:57.37
794 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 42 K18 (14) 02:20:39 +48:51 02:19:28 11:20:39.78
801 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) 43 K18 (15) 02:20:52 +49:04 02:20:32 11:20:52.65
976 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) 52 K18 (16) 02:25:04 +53:16 02:23:48 11:25:04.29
1089 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) 62 K18 (17) 02:27:08 +55:20 02:26:24 11:27:08.21
1166 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) 69 K18 (18) 02:28:34 +56:46 02:26:29 11:28:34.11
1199 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) 71 K18 (19) 02:28:59 +57:11 02:27:27 11:28:59.81
1334 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 80 K18 (20) 02:30:07 +58:19 02:28:31 11:30:07.57
1234 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) 73 K18 (21) 02:29:26 +57:38 02:28:37 11:29:26.37
1279 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 77 K18 (22) 02:29:55 +58:07 02:28:42 11:29:55.94
1516 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) 94 K18 (23) 02:32:58 +01:01:10 02:31:33 11:32:58.97
1522 3378 JASKÓLSKA Magda Vege Runners (POL) 96 K18 (24) 02:33:11 +01:01:23 02:32:03 11:33:11.24
1573 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 103 K18 (25) 02:34:03 +01:02:15 02:32:21 11:34:03.34
1619 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) 108 K18 (26) 02:35:04 +01:03:16 02:34:30 11:35:04.29
1886 863 PALUCH Lucyna Poręby Dymarskie (POL) 135 K18 (27) 02:39:16 +01:07:28 02:35:17 11:39:16.66
1809 3736 HARA Dominika Warszawa (POL) 125 K18 (28) 02:38:14 +01:06:26 02:36:32 11:38:14.37
1849 1166 JAGŁA Martyna 140minut.pl (POL) 130 K18 (29) 02:38:50 +01:07:02 02:37:01 11:38:50.67
1854 3763 WRONA Magdalena Bychawa Runner's (POL) 131 K18 (30) 02:38:56 +01:07:08 02:37:03 11:38:56.09
1979 3366 DYBIEC Julia WARSZAWA (POL) 144 K18 (31) 02:40:54 +01:09:06 02:37:39 11:40:54.95
1917 2857 WAŃCZYK Zuzanna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 138 K18 (32) 02:39:47 +01:07:59 02:37:43 11:39:47.32
2040 3359 ROMANIUK Agnieszka Milejczyce (POL) 150 K18 (33) 02:41:16 +01:09:28 02:38:17 11:41:16.64
2060 1554 SKOWRON Małgorzata STREET RUN RADOM (POL) 152 K18 (34) 02:41:21 +01:09:33 02:38:52 11:41:21.27
2020 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) 148 K18 (35) 02:41:13 +01:09:25 02:39:23 11:41:13.95
2175 1380 OSIAL Aneta Łuków (POL) 170 K18 (36) 02:43:13 +01:11:25 02:39:36 11:43:13.28
2138 5430 GROMOTOWICZ Katarzyna Wadąg (POL) 165 K18 (37) 02:42:32 +01:10:44 02:40:04 11:42:32.01
2110 5660 ANIOŁ Natalia Żyrardów (POL) 160 K18 (38) 02:42:05 +01:10:17 02:40:14 11:42:05.29
2355 4214 OKSZTUL Agnieszka Białystok (POL) 196 K18 (39) 02:45:33 +01:13:45 02:42:38 11:45:33.20
2344 4681 ALGIERI Adeline WITC (FRA) 194 K18 (40) 02:45:26 +01:13:38 02:42:46 11:45:26.65
2291 5260 JABŁOŃSKA Ewelina Mazovia ProActiv (POL) 186 K18 (41) 02:44:48 +01:13:00 02:42:48 11:44:48.94
2480 2949 SZCZEPANIK Sandra Szombierki Dream Team (POL) 209 K18 (42) 02:47:04 +01:15:16 02:43:50 11:47:04.29
2638 2878 ŻARCZYŃSKA Magdalena MAdaś team (POL) 236 K18 (43) 02:49:16 +01:17:28 02:46:05 11:49:16.34
2887 2658 MILCZAREK Aleksandra Józefów (POL) 274 K18 (44) 02:51:31 +01:19:43 02:46:07 11:51:31.16
2669 3381 POLGUJ Kinga Poznań (POL) 242 K18 (45) 02:49:36 +01:17:48 02:46:32 11:49:36.58
2609 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) 229 K18 (46) 02:48:51 +01:17:03 02:46:39 11:48:51.02
2822 5777 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa (POL) 264 K18 (47) 02:51:10 +01:19:22 02:46:42 11:51:10.52
2591 118 MOTYLEWSKA Marta Płocki Klub Kolarski (POL) 226 K18 (48) 02:48:30 +01:16:42 02:46:48 11:48:30.14
2788 4532 MALATA Karolina Chocznia (POL) 257 K18 (49) 02:50:51 +01:19:03 02:46:55 11:50:51.09
2751 6657 MIKŁASZEWICZ Aleksandra (POL) 252 K18 (50) 02:50:27 +01:18:39 02:46:58 11:50:27.02
2908 4798 KOWALCZYK Martyna YNWA (POL) 279 K18 (51) 02:51:37 +01:19:49 02:47:02 11:51:37.69
2706 6757 WALOCH Wioletta KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 246 K18 (52) 02:50:03 +01:18:15 02:47:06 11:50:03.00
2726 6494 OWCZAREK Katarzyna RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 247 K18 (53) 02:50:10 +01:18:22 02:47:22 11:50:10.72
2811 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) 260 K18 (54) 02:51:02 +01:19:14 02:47:45 11:51:02.93
2785 3348 RADZIMIRSKA Justyna Lubania (POL) 256 K18 (55) 02:50:49 +01:19:01 02:47:46 11:50:49.41
2944 1810 KRUCAN Katarzyna Munina (POL) 284 K18 (56) 02:51:55 +01:20:07 02:48:10 11:51:55.74
3042 1243 WYDRA Marta Poznań (POL) 299 K18 (57) 02:53:23 +01:21:35 02:49:38 11:53:23.19
2996 4712 RADZIVONAVA KARYNA RUN4FUN.BY (BLR) 292 K18 (58) 02:52:43 +01:20:55 02:50:07 11:52:43.19
3115 4249 ŚMIETANKA Paulina Zwoleń (POL) 318 K18 (59) 02:54:34 +01:22:46 02:50:09 11:54:34.63
3109 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) 317 K18 (60) 02:54:29 +01:22:41 02:50:40 11:54:29.68
3054 3600 NARAMSKA Agata Warszawa (POL) 304 K18 (61) 02:53:40 +01:21:52 02:50:41 11:53:40.18
3104 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) 315 K18 (62) 02:54:24 +01:22:36 02:51:02 11:54:24.29
3105 2861 PIEKARSKA Weronika Konin (POL) 316 K18 (63) 02:54:24 +01:22:36 02:51:02 11:54:24.51
3216 4842 CZERWIŃSKA EWELINA MŁAWKA (POL) 331 K18 (64) 02:56:04 +01:24:16 02:51:36 11:56:04.33
3079 6522 SOWISZ ADRIANNA SOWISZ TEAM (POL) 311 K18 (65) 02:54:09 +01:22:21 02:51:36 11:54:09.87
3263 6046 MACIEJEWSKA Olga Warszawa (POL) 343 K18 (66) 02:56:52 +01:25:04 02:52:35 11:56:52.54
3260 4478 WOJTASZEK KATARZYNA LZS TARCHALANKA (POL) 342 K18 (67) 02:56:48 +01:25:00 02:52:36 11:56:48.73
3224 4784 SENTKOWSKA Sara Niemcz (POL) 332 K18 (68) 02:56:10 +01:24:22 02:52:43 11:56:10.08
3237 2594 RAKOSI Timea Warszawa (POL) 334 K18 (69) 02:56:24 +01:24:36 02:52:48 11:56:24.02
3289 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) 351 K18 (70) 02:57:15 +01:25:27 02:53:15 11:57:15.98
3300 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) 353 K18 (71) 02:57:30 +01:25:42 02:54:03 11:57:30.66
3326 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) 358 K18 (72) 02:58:18 +01:26:30 02:54:25 11:58:18.64
3420 5345 KARCZ Anna Bydgoszcz (POL) 378 K18 (73) 03:00:02 +01:28:14 02:54:58 12:00:02.65
3421 340 TUROWSKA Karolina Nowe Proboszczewice (POL) 379 K18 (74) 03:00:02 +01:28:14 02:55:21 12:00:02.70
3451 2886 KOŁATEK Paulina Bełchatów (POL) 382 K18 (75) 03:00:33 +01:28:45 02:55:56 12:00:33.57
3492 4144 KINALSKA Ewelina Warszawa (POL) 394 K18 (76) 03:01:26 +01:29:38 02:56:54 12:01:26.95
3467 2434 LASKOWSKA Joanna AZS UJK Kielce (POL) 386 K18 (77) 03:00:53 +01:29:05 02:57:14 12:00:53.94
3452 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) 383 K18 (78) 03:00:34 +01:28:46 02:57:25 12:00:34.35
3643 5832 PRONINA Anastasiia Uppsala (RUS) 427 K18 (79) 03:03:55 +01:32:07 02:57:59 12:03:55.92
3501 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) 396 K18 (80) 03:01:38 +01:29:50 02:58:38 12:01:38.79
3669 5402 SZCZOTKOWSKA Maria Dzikie Dziki Gorzów (POL) 436 K18 (81) 03:04:24 +01:32:36 02:59:38 12:04:24.96
3651 4428 MAŚLANKA Klaudia Szczecin (POL) 431 K18 (82) 03:04:02 +01:32:14 03:01:59 12:04:02.07
3781 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) 463 K18 (83) 03:07:13 +01:35:25 03:02:27 12:07:13.44
3787 5448 GODLEWSKA Karolina Warszawa (POL) 466 K18 (84) 03:07:22 +01:35:34 03:03:02 12:07:22.03
3847 5723 NEMCHUK Bohdana Warszawa (POL) 482 K18 (85) 03:09:08 +01:37:20 03:03:03 12:09:08.96
3841 5573 PIASTA Justyna Suchedniów (POL) 479 K18 (86) 03:08:59 +01:37:11 03:03:50 12:08:59.08
3733 6668 OWCZAREK Beata (POL) 450 K18 (87) 03:05:51 +01:34:03 03:04:11 12:05:51.36
3889 3573 STANULA Dominika Mustangi Gliwice (POL) 494 K18 (88) 03:09:43 +01:37:55 03:04:37 12:09:43.90
3908 6227 TARNOWSKA Ewa Lublin (POL) 498 K18 (89) 03:10:06 +01:38:18 03:05:10 12:10:06.00
3878 1783 NIEDŹWIECKA Patrycja Szura_Team (POL) 490 K18 (90) 03:09:32 +01:37:44 03:05:10 12:09:32.50
3925 4468 MOMOT Olga Warszawa (POL) 501 K18 (91) 03:10:38 +01:38:50 03:05:49 12:10:38.85
3932 3335 JANOWICZ Honorata Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL) 502 K18 (92) 03:10:50 +01:39:02 03:06:06 12:10:50.36
3831 4257 DEMKIV MARHARYTA KM Running Club (UKR) 475 K18 (93) 03:08:43 +01:36:55 03:06:46 12:08:43.72
4117 5673 ZAWISTOWSKA WIOLETA Małkinia (POL) 554 K18 (94) 03:16:17 +01:44:29 03:10:28 12:16:17.66
4094 5842 KASPROWICZ Katarzyna Koszalin (POL) 545 K18 (95) 03:16:04 +01:44:16 03:10:44 12:16:04.13
4119 1290 MOC Marzena Polkowice (POL) 555 K18 (96) 03:16:17 +01:44:29 03:10:46 12:16:17.84
4120 4971 GRZELAK Martyna Artbix (POL) 556 K18 (97) 03:16:18 +01:44:30 03:11:02 12:16:18.34
4153 4497 SOŁYGA Anna Sobczyk team (POL) 563 K18 (98) 03:16:43 +01:44:55 03:11:13 12:16:43.37
4054 1158 KARCZMARSKA Joanna Vege Runners (POL) 531 K18 (99) 03:14:48 +01:43:00 03:11:46 12:14:48.48
4138 6697 PAWLUK Daria (POL) 561 K18 (100) 03:16:24 +01:44:36 03:11:47 12:16:24.52
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26163888 s

Sponsor główny: