ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 4 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 1439 ANDRUKIEWICZ Anita Grupa Biegowa CHTMO (POL) K30
2. 2733 ANDRZEJEWSKA Małgorzata Piła (POL) K30
3. 3117 ANTONIUK Natali Gepard (UKR) K30
4. 1165 ARCHUTOWSKA Ola WarsZawa (POL) K30
5. 1366 BABICA Paulina Kobiety Biegają (POL) K30
6. 5898 BAŁDYGA Renata Warszawa (POL) K30
7. 4905 BANASZAK Monika Run Pasja (POL) K30
8. 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) K30
9. 3099 BARSKA Sandra Dzierżoniów (POL) K30
10. 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) K30
11. 4993 BARTAS Agnieszka W pogoni za duchem (POL) K30
12. 2086 BARTKOWSKA Milena Rozbiegane Działdowo (POL) K30
13. 3955 BAZANOWSKA Marta Przemyśl (POL) K30
14. 1561 BEDNARZ Agnieszka Klub Biegacza Biała Biega (POL) K30
15. 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) K30
16. 3240 BEREŚ Anna Team Draczyński (POL) K30
17. 2571 BERZINA Linda Saulkrasti (LAT) K30
18. 3604 BIAŁOBRZESKA Anna Legionowo (POL) K30
19. 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) K30
20. 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) K30
21. 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) K30
22. 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) K30
23. 4683 BINIEK Katarzyna Bełchatów (POL) K30
24. 1725 BLASZKOWSKA Ewa Wiedeń (AUT) K30
25. 1413 BOKSZCZANIN Aneta Go2Tri (POL) K30
26. 3097 BOŃSKA Karolina Warszawa (POL) K30
27. 3534 BORYSIAK Karolina Komorniki (POL) K30
28. 6246 BRACIAK Iwona Warszawa (POL) K30
29. 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ (POL) K30
30. 5031 BUDZIK Magdalena Mariew (POL) K30
31. 1519 BUJAK Justyna herbmaratonow.pl (POL) K30
32. 2304 BUJKO Katarzyna Mińsk mazowiecki (POL) K30
33. 6558 BURY Magdalena Kiełczów (POL) K30
34. 6430 BURŻACKA Anna Płock (POL) K30
35. 4130 CHLIPALA Kinga Tarnów (POL) K30
36. 3961 CHLIPAŁA-DOBOSZ Karolina Tarnów (POL) K30
37. 1982 CHMIELEWSKA Eliza Września (POL) K30
38. 2548 CHMIELOWIEC Zofia Brak (POL) K30
39. 4441 CHOLEWIŃSKA Zofia Warszawa (POL) K30
40. 4584 CHOROŚ Sylwia Warszawa (POL) K30
41. 2456 CHWIAŁKOWSKA ANNA MARIA Sieradzbiega.pl (POL) K30
42. 3334 CICHOWLAS Weronika Opalenicki Klub Biegacza (POL) K30
43. 1807 CIERESZKO Beata Białystok (POL) K30
44. 4017 CIEŚLA Anna Lecymy Durś (POL) K30
45. 1479 CUL Aleksandra Węgierska Górka (POL) K30
46. 6326 CYMBORSKA JOLANTA WARSAW RUN CLUB (POL) K30
47. 1247 CZAJKOWSKA Joanna Team Run Pełch (POL) K30
48. 6140 CZERWIONKA Lidia Józefińska (POL) K30
49. 801 DĄBROWA Iwona Ryki (POL) K30
50. 4219 DĄBROWSKA Karolina Warszawa (POL) K30
51. 4956 DANILEWICZ Marzena Bielawa (POL) K30
52. 1128 DAWID Karolcia Lake Runners (POL) K30
53. 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) K30
54. 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) K30
55. 4347 DELĄG Agnieszka Lublin (POL) B2 K30
56. 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) K30
57. 3292 DONIGIEWICZ Ewa Tychy (POL) K30
58. 5478 DORSZ Paulina OLAWS ZŁOTORYJA (POL) K30
59. 2207 DROZD anna warszawa (POL) K30
60. 3253 DYMEK Marta Ożarów Mazowiecki Biega (POL) P K30
61. 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) K30
62. 2241 DZIURKOWSKA DOROTA TMTeam (POL) K30
63. 5400 EMILIANÓW Agnieszka Zielona Góra (POL) K30
64. 6533 FELLMANN Milena Lipno (POL) K30
65. 6240 FETISOVA Ekaterina Warszawa (POL) K30
66. 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P K30
67. 6540 FILON Małgosia Warszawa (POL) K30
68. 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) K30
69. 1966 FRĄCKOWIAK Justyna Poznań (POL) K30
70. 2480 FRĄTCZAK-NIERZWICKA Dagmara Biegam Bo Lubię ZĄBKI TEAM (POL) K30
71. 1967 FUŁCZYŃSKA-OSTAPOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) K30
72. 1837 GABI DARIA I LOVE SUPERSPORT (RUS) K30
73. 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) K30
74. 1068 GAJDECKA Natalia Konin (POL) K30
75. 2864 GAJOWNICZEK Magdalena Siedlce (POL) K30
76. 5236 GARGAS Ewelina Józefosław (POL) K30
77. 3058 GASIK-POWAŁKA Małgorzata Ożarów Mazowiecki (POL) K30
78. 4746 GAUDY Anna Zabiegani Częstochowa (POL) K30
79. 6269 GAWARSKA Weronika Accenture (POL) K30
80. 5682 GAWRONSKA Agata Mostowka (POL) K30
81. 5575 GĘTKOWSKA Ewe Warszawa (POL) K30
82. 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) K30
83. 4555 GMAJ Karolina Grójec (POL) K30
84. 5181 GODZICH Iwona Września (POL) K30
85. 1940 GOŁOFIT Aneta Lublin (POL) K30
86. 1108 GONCERZEWICZ Anna Stare Babice Biegaja (POL) K30
87. 3662 GÓRSKA ANNA wkurw_team (POL) K30
88. 5424 GÓRSKA Justyna Na Max-a Team (POL) K30
89. 6052 GORZYŃSKA Agnieszka Częstochowa (POL) K30
90. 3468 GRABOWSKA Izabela Kaczory (POL) K30
91. 2421 GRABOWSKA Magdalena Ławeczko Stare (POL) K30
92. 5863 GRABOWSKA Magdalena Ławerczko Stare (POL) K30
93. 1135 GRACZYK KArolina Warszawa (POL) K30
94. 6568 GRADUS Ilona Lojewska (POL) K30
95. 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) K30
96. 6030 GUZIKOWSKA kamila klub wysokogórski w olsztynie (POL) K30
97. 1107 HAŁACZKIEWICZ Sylwia Bełchatów (POL) K30
98. 2016 HARATYK Gabriela Jastrzębie-Zdrój (POL) K30
99. 3067 HOGENDORF Karolina Gdynia (POL) K30
100. 4564 HREHORUK Emila Błonie (POL) K30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.20031214 s

Sponsor główny: