ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 3 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
33 22 JEROTICH Sheila (KEN) 5 K30 (1) 00:17:26 +02:20 00:17:26 09:17:26.98
34 31 WORTESA Jemelia (ETH) 6 K30 (2) 00:17:27 +02:21 00:17:27 09:17:27.32
41 36 KOECH Nancy (POL) 10 K30 (3) 00:17:44 +02:38 00:17:41 09:17:44.56
38 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 7 K30 (4) 00:17:43 +02:37 00:17:41 09:17:43.97
40 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 9 K30 (5) 00:17:44 +02:38 00:17:43 09:17:44.55
48 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 13 K30 (6) 00:17:46 +02:40 00:17:44 09:17:46.48
173 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 15 K30 (7) 00:20:27 +05:21 00:20:26 09:20:27.76
309 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 18 K30 (8) 00:21:12 +06:06 00:21:06 09:21:12.14
382 6126 WIŚNIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 19 K30 (9) 00:21:23 +06:17 00:21:14 09:21:23.14
480 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 24 K30 (10) 00:22:00 +06:54 00:21:44 09:22:00.67
475 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 23 K30 (11) 00:21:59 +06:53 00:21:49 09:21:59.36
506 5454 KLODA Magda Turka (POL) 25 K30 (12) 00:22:12 +07:06 00:21:54 09:22:12.80
526 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 26 K30 (13) 00:22:20 +07:14 00:22:10 09:22:20.47
561 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 30 K30 (14) 00:22:34 +07:28 00:22:12 09:22:34.23
641 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 36 K30 (15) 00:23:08 +08:02 00:22:46 09:23:08.30
786 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 45 K30 (16) 00:24:00 +08:54 00:23:09 09:24:00.28
752 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 42 K30 (17) 00:23:55 +08:49 00:23:11 09:23:55.59
737 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 40 K30 (18) 00:23:51 +08:45 00:23:12 09:23:51.15
872 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 51 K30 (19) 00:24:12 +09:06 00:23:21 09:24:12.26
1019 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 59 K30 (20) 00:24:49 +09:43 00:23:41 09:24:49.96
984 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) 57 K30 (21) 00:24:41 +09:35 00:23:42 09:24:41.04
1030 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 60 K30 (22) 00:24:53 +09:47 00:24:02 09:24:53.00
927 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 53 K30 (23) 00:24:26 +09:20 00:24:12 09:24:26.82
1135 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 67 K30 (24) 00:25:25 +10:19 00:24:34 09:25:25.79
1328 3944 KOSIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 80 K30 (25) 00:26:11 +11:05 00:24:41 09:26:11.31
1315 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW (POL) 79 K30 (26) 00:26:09 +11:03 00:24:41 09:26:09.65
1073 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 61 K30 (27) 00:25:03 +09:57 00:24:43 09:25:03.74
1378 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 84 K30 (28) 00:26:14 +11:08 00:24:47 09:26:14.91
1274 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 76 K30 (29) 00:26:01 +10:55 00:24:47 09:26:01.95
1371 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 83 K30 (30) 00:26:14 +11:08 00:24:48 09:26:14.56
1449 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 89 K30 (31) 00:26:21 +11:15 00:24:49 09:26:21.07
1092 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) 62 K30 (32) 00:25:10 +10:04 00:24:50 09:25:10.95
1457 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) 91 K30 (33) 00:26:22 +11:16 00:24:52 09:26:22.21
1423 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 88 K30 (34) 00:26:18 +11:12 00:24:53 09:26:18.58
1234 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 73 K30 (35) 00:25:54 +10:48 00:24:56 09:25:54.47
1452 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 90 K30 (36) 00:26:21 +11:15 00:24:56 09:26:21.51
2226 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 177 K30 (37) 00:29:01 +13:55 00:24:58 09:29:01.85
1493 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 95 K30 (38) 00:26:27 +11:21 00:25:01 09:26:27.59
1525 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 100 K30 (39) 00:26:37 +11:31 00:25:02 09:26:37.51
1589 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 107 K30 (40) 00:26:53 +11:47 00:25:03 09:26:53.48
1548 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 103 K30 (41) 00:26:42 +11:36 00:25:06 09:26:42.28
1766 3316 KUCIŃSKA Monika Pruszków (POL) 127 K30 (42) 00:27:44 +12:38 00:25:09 09:27:44.28
1566 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 104 K30 (43) 00:26:47 +11:41 00:25:14 09:26:47.79
1719 6577 LASZCZYK Nadya Reda (RUS) 120 K30 (44) 00:27:30 +12:24 00:25:21 09:27:30.78
1886 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) 138 K30 (45) 00:28:10 +13:04 00:25:33 09:28:10.55
1713 1587 WOTA Żaneta Brzegi (POL) 118 K30 (46) 00:27:29 +12:23 00:25:33 09:27:29.93
1670 6756 KULIK-STAWSKA Justyna (POL) 115 K30 (47) 00:27:18 +12:12 00:25:35 09:27:18.28
2146 2698 JANIK Marta Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) 165 K30 (48) 00:28:48 +13:42 00:25:35 09:28:48.71
1256 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 75 K30 (49) 00:25:58 +10:52 00:25:40 09:25:58.84
1743 4808 ROMAŃSKA Karolina Biegacze Świnoujście (POL) 124 K30 (50) 00:27:35 +12:29 00:25:45 09:27:35.88
1952 1907 JAMSKA Roksana BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL) 147 K30 (51) 00:28:23 +13:17 00:25:54 09:28:23.62
1776 1818 KOŚCIELNIAK Wioletta TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) 129 K30 (52) 00:27:46 +12:40 00:25:55 09:27:46.67
1764 6576 ŻURAWIŃSKA Ewa 4Faces Running Team / Treningibiegowe.pl (POL) 126 K30 (53) 00:27:44 +12:38 00:25:56 09:27:44.07
1901 1816 ZAJAC SOBCZAK Marta Dtr running team (POL) 141 K30 (54) 00:28:14 +13:08 00:26:02 09:28:14.94
1806 6223 WOJAK Malwina Wrocław (POL) 132 K30 (55) 00:27:51 +12:45 00:26:04 09:27:51.15
1774 1172 PIETRAS Sylwia Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 128 K30 (56) 00:27:46 +12:40 00:26:04 09:27:46.32
3313 6445 SCHUMANN Ulrike Kröbeln (GER) 354 K30 (57) 00:32:03 +16:57 00:26:08 09:32:03.94
1900 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) 140 K30 (58) 00:28:14 +13:08 00:26:09 09:28:14.93
1833 1128 DAWID Karolcia Lake Runners (POL) 133 K30 (59) 00:27:58 +12:52 00:26:13 09:27:58.15
2195 3629 TRUSZKOWSKA Marta Mamy-Biegamy (POL) 172 K30 (60) 00:28:55 +13:49 00:26:16 09:28:55.13
2143 6622 LITWINIUK Hanna (POL) 164 K30 (61) 00:28:48 +13:42 00:26:17 09:28:48.25
1891 3458 SULIMA MAGDALENA WARSZAWA (POL) 139 K30 (62) 00:28:12 +13:06 00:26:18 09:28:12.32
2181 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 168 K30 (63) 00:28:52 +13:46 00:26:20 09:28:52.78
2330 2527 JASIŃSKA Sylwia Warszawa (POL) 194 K30 (64) 00:29:22 +14:16 00:26:21 09:29:22.69
2121 3034 WĄSOWSKA Dagmara Pobiedziska Running Team (POL) 160 K30 (65) 00:28:45 +13:39 00:26:24 09:28:45.90
2076 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ (POL) 156 K30 (66) 00:28:41 +13:35 00:26:33 09:28:41.19
2190 6037 SOŁTYSIK Ania Ambasadorka Festiwalu Biegowego (POL) 170 K30 (67) 00:28:53 +13:47 00:26:36 09:28:53.75
2213 2529 SZCZEPANIAK Monika warszawa (POL) 175 K30 (68) 00:28:58 +13:52 00:26:37 09:28:58.13
2179 1471 ZAWŁOCKA Joanna Brzeziny (POL) 167 K30 (69) 00:28:52 +13:46 00:26:38 09:28:52.68
1648 3252 SZYSZKO Ewa Markowi Biegacze (POL) 112 K30 (70) 00:27:11 +12:05 00:26:40 09:27:11.04
2618 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) 231 K30 (71) 00:30:24 +15:18 00:26:41 09:30:24.07
2464 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) 211 K30 (72) 00:29:51 +14:45 00:26:43 09:29:51.85
3458 2207 DROZD anna warszawa (POL) 387 K30 (73) 00:32:29 +17:23 00:26:45 09:32:29.67
2284 3984 KIEZIK Anna Skazani na sukces (POL) 187 K30 (74) 00:29:13 +14:07 00:26:46 09:29:13.75
2061 6720 KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina RaceFighter Gosir Dębe Wielkie (POL) 154 K30 (75) 00:28:38 +13:32 00:26:47 09:28:38.79
2237 6666 SMOLAK Agata (POL) 179 K30 (76) 00:29:04 +13:58 00:26:50 09:29:04.41
2487 6240 FETISOVA Ekaterina Warszawa (POL) 216 K30 (77) 00:29:58 +14:52 00:26:51 09:29:58.79
2263 1650 NIESPODZIŃSKA Aneta Ścigów (POL) 182 K30 (78) 00:29:09 +14:03 00:26:52 09:29:09.32
2281 5696 MIKUCKA Aleksandra Janów Podlaski (POL) 186 K30 (79) 00:29:13 +14:07 00:26:53 09:29:13.17
2367 6140 CZERWIONKA Lidia Józefińska (POL) 200 K30 (80) 00:29:29 +14:23 00:26:53 09:29:29.61
2276 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) 185 K30 (81) 00:29:12 +14:06 00:26:53 09:29:12.74
2415 2999 SZYMCZAK agnieszka zabiezki (POL) 206 K30 (82) 00:29:41 +14:35 00:26:54 09:29:41.29
2292 4570 TYCZYŃSKA Paulina Szybkie Żółwie (POL) 188 K30 (83) 00:29:16 +14:10 00:26:57 09:29:16.08
2223 1837 GABI DARIA I LOVE SUPERSPORT (RUS) 176 K30 (84) 00:29:01 +13:55 00:27:06 09:29:01.42
2504 6689 STANCO Mariola Żórawski Team (POL) 220 K30 (85) 00:30:02 +14:56 00:27:06 09:30:02.62
2735 1618 PTASZYNSKA Agnieszka Warszawa (POL) 249 K30 (86) 00:30:48 +15:42 00:27:07 09:30:48.07
2512 6683 OBRZUD Katarzyna Żórawski Team (POL) 221 K30 (87) 00:30:04 +14:58 00:27:08 09:30:04.43
2495 5965 TADLA-SZAWAN Anna Przeworska Grupa Biegowa (POL) 217 K30 (88) 00:30:00 +14:54 00:27:09 09:30:00.05
2557 1807 CIERESZKO Beata Białystok (POL) 228 K30 (89) 00:30:14 +15:08 00:27:12 09:30:14.29
2528 1135 GRACZYK KArolina Warszawa (POL) 223 K30 (90) 00:30:07 +15:01 00:27:13 09:30:07.59
2540 3058 GASIK-POWAŁKA Małgorzata Ożarów Mazowiecki (POL) 225 K30 (91) 00:30:10 +15:04 00:27:15 09:30:10.66
2707 2241 DZIURKOWSKA DOROTA TMTeam (POL) 245 K30 (92) 00:30:43 +15:37 00:27:20 09:30:43.38
2753 1822 LAWTON Haley Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR) 252 K30 (93) 00:30:51 +15:45 00:27:21 09:30:51.34
2326 3966 KUZIOR Ewa Myszków (POL) 193 K30 (94) 00:29:22 +14:16 00:27:22 09:29:22.28
3228 2620 WINIARSKA Agata Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 338 K30 (95) 00:31:46 +16:40 00:27:24 09:31:46.20
2497 5400 EMILIANÓW Agnieszka Zielona Góra (POL) 218 K30 (96) 00:30:00 +14:54 00:27:25 09:30:00.43
2548 1260 KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL) 226 K30 (97) 00:30:12 +15:06 00:27:26 09:30:12.38
2623 2456 CHWIAŁKOWSKA ANNA MARIA Sieradzbiega.pl (POL) 232 K30 (98) 00:30:25 +15:19 00:27:29 09:30:25.13
3105 5078 MAŃTURZYK Agnieszka Warszawa (POL) 312 K30 (99) 00:31:30 +16:24 00:27:29 09:31:30.74
1716 5689 SNITKO SVIATLANA Amatar (BLR) 119 K30 (100) 00:27:30 +12:24 00:27:30 09:27:30.19
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.40082407 s

Sponsor główny: