ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 21.097 km
Strona  1  2 3 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
29 22 JEROTICH Sheila (KEN) 2 K30 (1) 01:13:09 +09:05 01:13:09 10:13:09.27
31 31 WORTESA Jemelia (ETH) 3 K30 (2) 01:13:09 +09:05 01:13:09 10:13:09.67
42 27 KUDZELICH Sviatlana Sporting Club de Portugal (BLR) 10 K30 (3) 01:14:27 +10:23 01:14:26 10:14:27.20
45 21 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 11 K30 (4) 01:14:41 +10:37 01:14:39 10:14:41.45
47 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) 12 K30 (5) 01:14:56 +10:52 01:14:54 10:14:56.54
48 36 KOECH Nancy (POL) 13 K30 (6) 01:15:30 +11:26 01:15:27 10:15:30.80
218 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) 16 K30 (7) 01:27:19 +23:15 01:27:18 10:27:19.40
269 2676 DŁUGOSZ Agata NESSI TEAM/TGB LAKERUNNERS (POL) 18 K30 (8) 01:28:15 +24:11 01:28:09 10:28:15.11
348 6126 WIŚNIEWSKA Martyna adidas Runners Warsaw (POL) 19 K30 (9) 01:29:16 +25:12 01:29:07 10:29:16.28
459 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 22 K30 (10) 01:31:18 +27:14 01:31:02 10:31:18.81
486 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 23 K30 (11) 01:32:23 +28:19 01:32:13 10:32:23.10
504 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 24 K30 (12) 01:33:02 +28:58 01:32:52 10:33:02.23
551 5454 KLODA Magda Turka (POL) 29 K30 (13) 01:34:05 +30:01 01:33:47 10:34:05.86
594 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) 32 K30 (14) 01:34:56 +30:52 01:34:34 10:34:56.56
614 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) 33 K30 (15) 01:35:20 +31:16 01:34:41 10:35:20.23
682 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) 38 K30 (16) 01:36:48 +32:44 01:35:57 10:36:48.12
662 3230 PIOTROWSKA Anna Dream Run (POL) 36 K30 (17) 01:36:35 +32:31 01:36:13 10:36:35.24
805 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 46 K30 (18) 01:38:28 +34:24 01:37:37 10:38:28.32
838 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 49 K30 (19) 01:38:47 +34:43 01:38:03 10:38:47.34
904 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) 52 K30 (20) 01:40:02 +35:58 01:39:03 10:40:02.96
968 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 53 K30 (21) 01:41:04 +37:00 01:39:56 10:41:04.92
1126 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 63 K30 (22) 01:43:14 +39:10 01:41:47 10:43:14.72
1130 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW (POL) 64 K30 (23) 01:43:19 +39:15 01:41:51 10:43:19.04
1050 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) 57 K30 (24) 01:42:12 +38:08 01:41:58 10:42:12.25
1501 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 92 K30 (25) 01:46:14 +42:10 01:42:11 10:46:14.98
1138 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) 65 K30 (26) 01:43:24 +39:20 01:42:33 10:43:24.72
1169 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 66 K30 (27) 01:43:38 +39:34 01:42:47 10:43:38.80
1274 1223 FOSZNER Katarzyna Fit-Line Fitness Legionowo (POL) 72 K30 (28) 01:44:51 +40:47 01:43:53 10:44:51.77
1418 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 85 K30 (29) 01:45:45 +41:41 01:44:13 10:45:45.64
1373 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) 80 K30 (30) 01:45:40 +41:36 01:44:14 10:45:40.53
1332 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) 77 K30 (31) 01:45:29 +41:25 01:44:15 10:45:29.72
1443 5934 WOJNAR Barbara Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 87 K30 (32) 01:45:51 +41:47 01:44:16 10:45:51.92
1490 2254 RÓŻYCKA Marta Tychy (POL) 91 K30 (33) 01:46:10 +42:06 01:44:38 10:46:10.73
1288 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) 73 K30 (34) 01:45:00 +40:56 01:44:40 10:45:00.40
1482 5369 KAMIŃSKA Agata Parkrun Szczecin (POL) 90 K30 (35) 01:46:07 +42:03 01:44:42 10:46:07.61
1294 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) 74 K30 (36) 01:45:08 +41:04 01:44:48 10:45:08.66
1514 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) 93 K30 (37) 01:46:27 +42:23 01:45:02 10:46:27.78
1553 1204 GADOMSKA Anna PZU Sport Team (POL) 97 K30 (38) 01:46:54 +42:50 01:45:04 10:46:54.88
1547 4063 KUCZYŃSKA Magdalena Adidas Runners Warsaw (POL) 96 K30 (39) 01:46:48 +42:44 01:45:22 10:46:48.54
1676 2698 JANIK Marta Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) 111 K30 (40) 01:48:44 +44:40 01:45:31 10:48:44.00
1590 3109 GŁOGOWSKA Izabela Warszawa (POL) 102 K30 (41) 01:47:27 +43:23 01:45:51 10:47:27.01
1605 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) 105 K30 (42) 01:47:39 +43:35 01:46:06 10:47:39.44
1620 3944 KOSIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 109 K30 (43) 01:47:55 +43:51 01:46:25 10:47:55.44
1746 3213 GRUDA Marlena Kraków (POL) 119 K30 (44) 01:49:45 +45:41 01:47:08 10:49:45.25
1688 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) 112 K30 (45) 01:48:54 +44:50 01:47:24 10:48:54.73
1703 1172 PIETRAS Sylwia Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 113 K30 (46) 01:49:11 +45:07 01:47:29 10:49:11.25
1735 6635 DZIEWULSKA Zofia Radzymin Run Team (POL) 115 K30 (47) 01:49:38 +45:34 01:47:33 10:49:38.95
1619 2763 ZALEGA Katarzyna Warszawa (POL) 108 K30 (48) 01:47:53 +43:49 01:47:35 10:47:53.27
1745 1818 KOŚCIELNIAK Wioletta TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) 118 K30 (49) 01:49:43 +45:39 01:47:52 10:49:43.94
1939 1618 PTASZYNSKA Agnieszka Warszawa (POL) 140 K30 (50) 01:51:36 +47:32 01:47:55 10:51:36.92
1749 6756 KULIK-STAWSKA Justyna (POL) 120 K30 (51) 01:49:47 +45:43 01:48:04 10:49:47.89
1773 4808 ROMAŃSKA Karolina Biegacze Świnoujście (POL) 122 K30 (52) 01:50:03 +45:59 01:48:13 10:50:03.38
1857 3316 KUCIŃSKA Monika Pruszków (POL) 129 K30 (53) 01:50:53 +46:49 01:48:18 10:50:53.00
1810 1587 WOTA Żaneta Brzegi (POL) 125 K30 (54) 01:50:24 +46:20 01:48:28 10:50:24.44
1899 1907 JAMSKA Roksana BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL) 133 K30 (55) 01:51:21 +47:17 01:48:52 10:51:21.37
1873 1816 ZAJAC SOBCZAK Marta Dtr running team (POL) 131 K30 (56) 01:51:05 +47:01 01:48:53 10:51:05.01
1910 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 136 K30 (57) 01:51:25 +47:21 01:48:53 10:51:25.36
1890 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ (POL) 132 K30 (58) 01:51:11 +47:07 01:49:03 10:51:11.77
1906 5696 MIKUCKA Aleksandra Janów Podlaski (POL) 134 K30 (59) 01:51:23 +47:19 01:49:03 10:51:23.99
1908 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) 135 K30 (60) 01:51:25 +47:21 01:49:06 10:51:25.10
1860 6576 ŻURAWIŃSKA Ewa 4Faces Running Team / Treningibiegowe.pl (POL) 130 K30 (61) 01:50:55 +46:51 01:49:07 10:50:55.43
1936 6223 WOJAK Malwina Wrocław (POL) 139 K30 (62) 01:51:34 +47:30 01:49:47 10:51:34.87
1978 6622 LITWINIUK Hanna (POL) 144 K30 (63) 01:52:19 +48:15 01:49:48 10:52:19.84
2406 6445 SCHUMANN Ulrike Kröbeln (GER) 202 K30 (64) 01:56:00 +51:56 01:50:05 10:56:00.65
2174 2527 JASIŃSKA Sylwia Warszawa (POL) 165 K30 (65) 01:53:41 +49:37 01:50:40 10:53:41.31
1988 1128 DAWID Karolcia Lake Runners (POL) 145 K30 (66) 01:52:26 +48:22 01:50:41 10:52:26.16
2298 5078 MAŃTURZYK Agnieszka Warszawa (POL) 184 K30 (67) 01:54:43 +50:39 01:50:42 10:54:43.86
2231 1135 GRACZYK KArolina Warszawa (POL) 171 K30 (68) 01:54:09 +50:05 01:51:15 10:54:09.79
2207 3629 TRUSZKOWSKA Marta Mamy-Biegamy (POL) 167 K30 (69) 01:53:59 +49:55 01:51:20 10:53:59.22
2281 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) 181 K30 (70) 01:54:33 +50:29 01:51:25 10:54:33.61
2192 3034 WĄSOWSKA Dagmara Pobiedziska Running Team (POL) 166 K30 (71) 01:53:51 +49:47 01:51:30 10:53:51.40
2128 6720 KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina RaceFighter Gosir Dębe Wielkie (POL) 161 K30 (72) 01:53:32 +49:28 01:51:41 10:53:32.53
2216 2529 SZCZEPANIAK Monika warszawa (POL) 168 K30 (73) 01:54:02 +49:58 01:51:41 10:54:02.94
2349 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) 194 K30 (74) 01:55:25 +51:21 01:51:42 10:55:25.07
2254 1650 NIESPODZIŃSKA Aneta Ścigów (POL) 176 K30 (75) 01:54:20 +50:16 01:52:03 10:54:20.36
2276 4570 TYCZYŃSKA Paulina Szybkie Żółwie (POL) 180 K30 (76) 01:54:28 +50:24 01:52:09 10:54:28.97
2225 3458 SULIMA MAGDALENA WARSZAWA (POL) 170 K30 (77) 01:54:07 +50:03 01:52:13 10:54:07.25
2297 6577 LASZCZYK Nadya Reda (RUS) 183 K30 (78) 01:54:42 +50:38 01:52:33 10:54:42.60
2388 6240 FETISOVA Ekaterina Warszawa (POL) 199 K30 (79) 01:55:43 +51:39 01:52:36 10:55:43.06
2346 1260 KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL) 192 K30 (80) 01:55:24 +51:20 01:52:38 10:55:24.58
2309 1471 ZAWŁOCKA Joanna Brzeziny (POL) 186 K30 (81) 01:54:52 +50:48 01:52:38 10:54:52.81
2431 1938 NOWAK Katarzyna Tim jest Tim (POL) 204 K30 (82) 01:56:16 +52:12 01:52:50 10:56:16.25
2348 3984 KIEZIK Anna Skazani na sukces (POL) 193 K30 (83) 01:55:24 +51:20 01:52:57 10:55:24.96
2441 6683 OBRZUD Katarzyna Żórawski Team (POL) 207 K30 (84) 01:56:22 +52:18 01:53:26 10:56:22.36
2442 6689 STANCO Mariola Żórawski Team (POL) 208 K30 (85) 01:56:22 +52:18 01:53:26 10:56:22.68
2410 6140 CZERWIONKA Lidia Józefińska (POL) 203 K30 (86) 01:56:03 +51:59 01:53:27 10:56:03.74
2467 5429 MALIŃSKA Natalia - (POL) 210 K30 (87) 01:56:35 +52:31 01:53:33 10:56:35.68
2374 1837 GABI DARIA I LOVE SUPERSPORT (RUS) 198 K30 (88) 01:55:36 +51:32 01:53:41 10:55:36.92
2439 5400 EMILIANÓW Agnieszka Zielona Góra (POL) 206 K30 (89) 01:56:22 +52:18 01:53:47 10:56:22.25
2495 3058 GASIK-POWAŁKA Małgorzata Ożarów Mazowiecki (POL) 211 K30 (90) 01:56:57 +52:53 01:54:02 10:56:57.05
2634 1822 LAWTON Haley Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR) 231 K30 (91) 01:58:19 +54:15 01:54:49 10:58:19.27
2779 2548 CHMIELOWIEC Zofia Brak (POL) 251 K30 (92) 01:59:35 +55:31 01:54:51 10:59:35.01
2577 1807 CIERESZKO Beata Białystok (POL) 221 K30 (93) 01:57:53 +53:49 01:54:51 10:57:53.94
2351 3252 SZYSZKO Ewa Markowi Biegacze (POL) 195 K30 (94) 01:55:25 +51:21 01:54:54 10:55:25.38
2546 1437 PIETRASIK Elżbieta SBRT WARSZAWA (POL) 218 K30 (95) 01:57:39 +53:35 01:54:54 10:57:39.43
2580 5965 TADLA-SZAWAN Anna Przeworska Grupa Biegowa (POL) 222 K30 (96) 01:57:54 +53:50 01:55:03 10:57:54.84
2678 3678 PAWLUK Anna Klub Sportowy Masters Brzeg (POL) 236 K30 (97) 01:58:43 +54:39 01:55:15 10:58:43.32
2673 3714 TARNOGÓRSKA JUSTYNA WAWRZYNTEAM (POL) 234 K30 (98) 01:58:41 +54:37 01:55:15 10:58:41.71
2554 6666 SMOLAK Agata (POL) 220 K30 (99) 01:57:44 +53:40 01:55:30 10:57:44.28
2707 4067 KOŁODZIEJSKA Marta MKL Maraton Świnoujście (POL) 240 K30 (100) 01:59:00 +54:56 01:55:39 10:59:00.55
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25081110 s

Sponsor główny: