ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 4 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2284 ABRAMCZYK Eliza Warszawa (POL) K40
2. 1851 ABROMAITYTE-ŠMAIŽE Lina Vilnius (LTU) K40
3. 2435 ADAMCZYK Bożena KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL) K40
4. 3025 ADAMCZYK-NOWAK Beata Miechowicka Grupa Biegowa (POL) K40
5. 3386 ADAMSKA Justyna TRI & M Banino (POL) K40
6. 2344 ADAMUS Katarzyna Decathlon Piaseczno (POL) K40
7. 2848 ANAGNOSTOPOULOU Vicky Athens (AUS) K40
8. 2829 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta Szakale Bałut Łódź (POL) K40
9. 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) K40
10. 830 APANOWICZ Angelika (POL) K40
11. 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) K40
12. 2025 BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta Dorociak Team (POL) K40
13. 4646 BAK Magdalena Pruszkow (POL) K40
14. 5231 BALAKOWSKA Małgorzata Przesieka (POL) K40
15. 5738 BARANOWSKA Małgorzata Feliksów (POL) K40
16. 3749 BARTKOWSKA Joanna KM UMK Toruń (POL) K40
17. 5585 BARTMIŃSKA Aneta Wola Przybysławska (POL) K40
18. 4061 BARTNICKA anetta TeamKaraś-Elbląg (POL) K40
19. 4878 BAZIUK Aneta Trio biegowe (POL) K40
20. 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) K40
21. 5916 BESTRZYŃSKA Joanna Gądki (POL) K40
22. 5010 BIAŁA Joanna do lata piechotą będę szła (POL) K40
23. 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) K40
24. 3720 BIERNAT Maria Limanowa (POL) K40
25. 1528 BINKOWSKA Izabela Zabiegani po uszy (POL) K40
26. 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) K40
27. 3274 BLOKHINA Alena Victoria (BLR) K40
28. 5760 BOKINIEC Dorota Pełczyńskiego (POL) K40
29. 2205 BONDER Małgorzata Józefów (POL) K40
30. 4863 BOROWCZYK julita ANTEK TEAM (POL) K40
31. 5925 BOROWIEC Marta Piaseczno (POL) K40
32. 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) K40
33. 1133 BORYSOWSKA Monika KORONA SZCZECIN (POL) K40
34. 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P K40
35. 5736 BUCHALSKA Ewa Ekobiegi (POL) K40
36. 6201 BUDNY Aleksandra Kraśnik Biega (POL) K40
37. 3531 BUJNOWSKA Eliza Warszawa (POL) K40
38. 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) K40
39. 6536 CHACZYK BERNARDA KRAKÓW (POL) K40
40. 1041 CHLEBOWSKA Magdalena Biegajnia Poznań (POL) K40
41. 1462 CHODUN Agnieszka Lublin (POL) K40
42. 1671 CHOJNACKA Agnieszka Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) K40
43. 3561 CHROBASIK MONIKA MK TEAM (POL) K40
44. 3013 CHUDZIK Dorota Łomiankowska Grupa Biegowa (POL) K40
45. 1899 CICHOWSKA Beata Warszawa (POL) K40
46. 3957 CIEPIENIAK ANNA KOŁO WĘDKARSKIE PZW 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA (POL) K40
47. 3728 CIESIELSKA Monika Warszawa (POL) K40
48. 4605 CIOSEK Małgorzata Warszawa (POL) K40
49. 1079 CISKOWSKA Elżbieta Władysławowo (POL) K40
50. 3886 CYBULSKA Monika Józefów (POL) K40
51. 6139 CYROCKA Agnieszka Markowi Biegacze (POL) K40
52. 189 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA Joanna ANWIL TEAM (POL) K40
53. 4806 CZERNIAKIEWICZ Beata Jastków (POL) K40
54. 3461 CZOPEK Agnieszka KB MCKiS Jaworzno (POL) K40
55. 5541 ĆWIKLIŃSKA Anna Asseco Active Team (POL) K40
56. 5500 DALGIEWICZ Agnieszka WAMP Running Team (POL) K40
57. 2692 DAVIS Christina USA (USA) K40
58. 816 DEC BEATA Bierutowska Grupa Biegowa (POL) K40
59. 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) K40
60. 2530 DOBIASZ Aneta Ort Łomianki (POL) K40
61. 3280 DOBRZYCKA kamila kobyłka (POL) K40
62. 6564 DOLIŃSKA Agnieszka Biegusie (POL) K40
63. 1186 DOMAŃ Joanna Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL) K40
64. 3377 DOMINIAK Iwona Ostrów Wielkopolski (POL) K40
65. 6557 DROSIO dorota run a lot (POL) K40
66. 2782 DUBIK Ewa Kielce (POL) K40
67. 2459 DUSZCZYK Karolina Legionowo (POL) K40
68. 2971 DYŚ Małgorzata Stay Insane (POL) K40
69. 2440 ELIASZ Magdalena Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) K40
70. 1758 EVANS Simone Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR) K40
71. 2193 EWALD Karolina Zielonka (POL) K40
72. 6455 FAJNAS Katarzyna Dogoń Grodzisk Maowiecki / Danfoss (POL) K40
73. 3846 FICOŃ Monika Warszawa (POL) K40
74. 3836 FILIPOWICZ Aleksandra Warszawa (POL) K40
75. 3837 FOLTYN Ula Wolność Endorfinom/Łęczna Biega (POL) K40
76. 5261 GABINECKA Monika Leoncin (POL) K40
77. 3475 GAJEK HALINA TIGERS PRUDNIK/RUNNES TEM NYSA (POL) K40
78. 5524 GAJOS Anna Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) K40
79. 4136 GALA Joanna Sochaczew (POL) K40
80. 2189 GAŁACKA Joanna Warszawa (POL) K40
81. 1146 GAŁĄZKA Agnieszka Akademia Sportu Medyk Łomża (POL) K40
82. 2100 GARCZEWSKA-PASZKO Joanna Warszawa (POL) K40
83. 3106 GIERCZAK Małgorzata Warszawa (POL) K40
84. 4194 GIEROŃ Katarzyna Dystans Clubomia (POL) K40
85. 5192 GLIŃSKA Renata KS Staszewscy (POL) K40
86. 4704 GNOT Katarzyna 1974 (POL) K40
87. 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) K40
88. 6376 GOŁASZEWSKA Jolanta Marmel (POL) K40
89. 4440 GÓRECKA Katarzyna Żórawski Team (POL) K40
90. 1917 GÓRSKA Yvonne Orange Polska (POL) K40
91. 6727 GÓRZYŃSKA Anna OTK RZEŹNIK (POL) K40
92. 4132 GRABSZTUNOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) K40
93. 4005 GRĄDZIELEWSKA Anna Kalisz (POL) K40
94. 1051 GRAJ Ewa KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA (POL) K40
95. 3544 GROCHOWSKA Małgorzata CROWELL TEAM (POL) K40
96. 2887 GRUDNIEWSKA-MATYSIAK AGNIESZKA IŁŻA PĘDZI (POL) K40
97. 4994 GRUMBIANIN Paulina LOGWIN (POL) K40
98. 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) K40
99. 4235 GRYBALOW Kasia Warszawa (POL) K40
100. 3631 GRYGIERCZYK Anna Averbit (POL) K40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.19505811 s

Sponsor główny: