ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona  1  2 3 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
415 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 21 K40 (1) 00:21:34 +06:28 00:21:19 09:21:34.43
530 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 27 K40 (2) 00:22:21 +07:15 00:22:04 09:22:21.95
564 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 31 K40 (3) 00:22:35 +07:29 00:22:23 09:22:35.42
742 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 41 K40 (4) 00:23:52 +08:46 00:22:29 09:23:52.62
611 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 32 K40 (5) 00:22:54 +07:48 00:22:33 09:22:54.33
618 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 33 K40 (6) 00:22:59 +07:53 00:22:39 09:22:59.24
640 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 35 K40 (7) 00:23:07 +08:01 00:22:45 09:23:07.83
733 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 38 K40 (8) 00:23:49 +08:43 00:22:56 09:23:49.99
726 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 37 K40 (9) 00:23:47 +08:41 00:22:58 09:23:47.45
767 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 43 K40 (10) 00:23:58 +08:52 00:23:09 09:23:58.29
836 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (11) 00:24:04 +08:58 00:23:15 09:24:04.65
838 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 49 K40 (12) 00:24:04 +08:58 00:23:17 09:24:04.77
825 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 47 K40 (13) 00:24:03 +08:57 00:23:18 09:24:03.65
934 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 54 K40 (14) 00:24:28 +09:22 00:23:24 09:24:28.76
1124 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 65 K40 (15) 00:25:23 +10:17 00:23:58 09:25:23.04
923 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 52 K40 (16) 00:24:25 +09:19 00:24:10 09:24:25.81
966 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 56 K40 (17) 00:24:35 +09:29 00:24:10 09:24:35.89
1198 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 71 K40 (18) 00:25:43 +10:37 00:24:16 09:25:43.07
1250 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 74 K40 (19) 00:25:57 +10:51 00:24:18 09:25:57.56
1197 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 70 K40 (20) 00:25:42 +10:36 00:24:25 09:25:42.97
1509 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 97 K40 (21) 00:26:32 +11:26 00:24:30 09:26:32.19
1421 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 86 K40 (22) 00:26:18 +11:12 00:24:47 09:26:18.44
1337 4883 SZWED Renata ZF (POL) 81 K40 (23) 00:26:12 +11:06 00:24:48 09:26:12.09
1275 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 77 K40 (24) 00:26:02 +10:56 00:24:48 09:26:02.10
1470 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) 92 K40 (25) 00:26:24 +11:18 00:24:53 09:26:24.07
1488 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 94 K40 (26) 00:26:27 +11:21 00:24:56 09:26:27.09
1494 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 96 K40 (27) 00:26:28 +11:22 00:24:56 09:26:28.09
1303 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 78 K40 (28) 00:26:07 +11:01 00:25:00 09:26:07.53
1526 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 101 K40 (29) 00:26:37 +11:31 00:25:00 09:26:37.69
1531 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 102 K40 (30) 00:26:39 +11:33 00:25:03 09:26:39.16
1572 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 105 K40 (31) 00:26:48 +11:42 00:25:04 09:26:48.81
1524 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 99 K40 (32) 00:26:37 +11:31 00:25:05 09:26:37.47
1108 6727 GÓRZYŃSKA Anna OTK RZE¬NIK (POL) 63 K40 (33) 00:25:17 +10:11 00:25:17 09:25:17.06
1637 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 109 K40 (34) 00:27:05 +11:59 00:25:26 09:27:05.75
1650 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 113 K40 (35) 00:27:11 +12:05 00:25:29 09:27:11.23
1644 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 111 K40 (36) 00:27:08 +12:02 00:25:29 09:27:08.69
1643 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) 110 K40 (37) 00:27:08 +12:02 00:25:32 09:27:08.60
1681 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 117 K40 (38) 00:27:20 +12:14 00:25:35 09:27:20.55
1988 5616 KOSTERA Katarzyna Vege Runners (POL) 148 K40 (39) 00:28:27 +13:21 00:25:36 09:28:27.30
2381 1454 SAKOWSKA Aneta Maratonka Grajewo (POL) 202 K40 (40) 00:29:31 +14:25 00:25:38 09:29:31.79
1655 3774 TRUSZKO Agnieszka KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 114 K40 (41) 00:27:13 +12:07 00:25:42 09:27:13.84
1215 4026 JUCEVICIENE Saule VILNIUS (LTU) 72 K40 (42) 00:25:48 +10:42 00:25:46 09:25:48.37
1849 4237 VASILJEVIENE Loreta Jonas Maratonas (LTU) 135 K40 (43) 00:28:00 +12:54 00:25:48 09:28:00.71
1805 5916 BESTRZYŃSKA Joanna G±dki (POL) 131 K40 (44) 00:27:50 +12:44 00:25:57 09:27:50.95
2264 4994 GRUMBIANIN Paulina LOGWIN (POL) 183 K40 (45) 00:29:09 +14:03 00:25:59 09:29:09.83
2012 6085 JAGIELSKA Magdalena Warszawa (POL) 150 K40 (46) 00:28:31 +13:25 00:26:07 09:28:31.18
2501 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 219 K40 (47) 00:30:01 +14:55 00:26:09 09:30:01.53
1762 2226 TEJCHMA Natalia BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL) 125 K40 (48) 00:27:42 +12:36 00:26:10 09:27:42.96
1783 3749 BARTKOWSKA Joanna KM UMK Toruń (POL) 130 K40 (49) 00:27:48 +12:42 00:26:11 09:27:48.07
1840 5576 GRZELAK Justyna Maraton Leszno (POL) 134 K40 (50) 00:27:59 +12:53 00:26:14 09:27:59.55
2119 3039 STĘPKA Aleksandra Pobiedziska Running Team (POL) 159 K40 (51) 00:28:45 +13:39 00:26:24 09:28:45.71
2054 2562 SZEWCZYK Wioletta Zabiegani z Le¶nej (POL) 152 K40 (52) 00:28:38 +13:32 00:26:28 09:28:38.26
1999 311 TYMIŃSKA Beata Orlen Running Team (POL) 149 K40 (53) 00:28:28 +13:22 00:26:30 09:28:28.67
2123 6478 PIERZGALSKA Ewa 4RUN TEAM PIŁA (POL) 161 K40 (54) 00:28:46 +13:40 00:26:31 09:28:46.15
1931 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) 144 K40 (55) 00:28:21 +13:15 00:26:31 09:28:21.48
2772 3059 KRAUZE Hanna Polska (POL) 257 K40 (56) 00:30:55 +15:49 00:26:34 09:30:55.15
2268 6124 JANUSZKIEWICZ Anna Olesno (POL) 184 K40 (57) 00:29:10 +14:04 00:26:35 09:29:10.43
2309 5174 WIˇZOWSKA Monika Street Run Radom (POL) 192 K40 (58) 00:29:19 +14:13 00:26:42 09:29:19.11
2085 3771 ¦WIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna Kutno Biega (POL) 157 K40 (59) 00:28:41 +13:35 00:26:43 09:28:41.87
2256 1537 KLEPACKA-GANCARZ Barbara Mustangi Gliwice (POL) 181 K40 (60) 00:29:08 +14:02 00:26:45 09:29:08.29
2405 3191 SITEK KRAKOWIAK Ania ŁódĽ (POL) 204 K40 (61) 00:29:38 +14:32 00:26:49 09:29:38.91
2227 6455 FAJNAS Katarzyna Dogoń Grodzisk Maowiecki / Danfoss (POL) 178 K40 (62) 00:29:02 +13:56 00:26:52 09:29:02.04
2730 4704 GNOT Katarzyna 1974 (POL) 248 K40 (63) 00:30:46 +15:40 00:26:55 09:30:46.84
2141 4132 GRABSZTUNOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) 163 K40 (64) 00:28:48 +13:42 00:26:58 09:28:48.17
2342 2355 ODROBINA Małgorzata Nadzieja Chwały (POL) 197 K40 (65) 00:29:24 +14:18 00:27:01 09:29:24.24
2465 2255 JAROCKA Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 212 K40 (66) 00:29:51 +14:45 00:27:01 09:29:51.86
2556 3722 SIERDZIŃSKA Beata IŁAWA BIEGA (POL) 227 K40 (67) 00:30:14 +15:08 00:27:02 09:30:14.27
1722 1671 CHOJNACKA Agnieszka Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) 122 K40 (68) 00:27:31 +12:25 00:27:04 09:27:31.36
2628 4489 MARKOWSKA Oktawia Malbork (POL) 233 K40 (69) 00:30:26 +15:20 00:27:04 09:30:26.66
3379 3931 SĘK Zofia Warszawa (POL) 371 K40 (70) 00:32:16 +17:10 00:27:06 09:32:16.02
2820 3244 KAJDAS Sylwia Warszawa (POL) 261 K40 (71) 00:31:08 +16:02 00:27:06 09:31:08.40
2356 5524 GAJOS Anna Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) 199 K40 (72) 00:29:26 +14:20 00:27:07 09:29:26.69
2703 4172 MARSZAŁKOWSKA Magdalena KMP Konin (POL) 244 K40 (73) 00:30:42 +15:36 00:27:12 09:30:42.85
2486 5587 SIDORCZUK Katarzyna KB Spartakus Bełchatów (POL) 215 K40 (74) 00:29:57 +14:51 00:27:13 09:29:57.65
2192 2193 EWALD Karolina Zielonka (POL) 171 K40 (75) 00:28:54 +13:48 00:27:18 09:28:54.73
3129 2486 MILLER Anna hipopompon klap (POL) 318 K40 (76) 00:31:32 +16:26 00:27:19 09:31:32.22
2631 5045 LEJA Dorota Sandomierz (POL) 235 K40 (77) 00:30:27 +15:21 00:27:28 09:30:27.55
3067 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) 305 K40 (78) 00:31:27 +16:21 00:27:28 09:31:27.91
2539 6380 PLE¦NIAR-KOZŁOWSKA Agata OIRP Warszawa (POL) 224 K40 (79) 00:30:10 +15:04 00:27:38 09:30:10.59
2765 3631 GRYGIERCZYK Anna Averbit (POL) 255 K40 (80) 00:30:53 +15:47 00:27:39 09:30:53.87
3173 1632 PANDEL Aneta ALBATROS (ITA) 328 K40 (81) 00:31:37 +16:31 00:27:41 09:31:37.04
2162 1914 KLEIN sarit modeiin (ISR) 166 K40 (82) 00:28:50 +13:44 00:27:44 09:28:50.02
3306 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P 352 K40 (83) 00:32:03 +16:57 00:27:46 09:32:03.44
2881 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) 272 K40 (84) 00:31:14 +16:08 00:27:49 09:31:14.95
3026 5692 SZEWCZYK Urszula Runners Team Jabłonna (POL) 293 K40 (85) 00:31:24 +16:18 00:27:50 09:31:24.25
2933 3967 TRYKACZ Alicja #BIEGACZE (POL) 281 K40 (86) 00:31:18 +16:12 00:27:51 09:31:18.28
3317 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) 356 K40 (87) 00:32:04 +16:58 00:27:51 09:32:04.56
2647 5541 ĆWIKLIŃSKA Anna Asseco Active Team (POL) 238 K40 (88) 00:30:31 +15:25 00:27:52 09:30:31.52
2845 4629 SOWA-OKRASA Sylwia DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 268 K40 (89) 00:31:12 +16:06 00:27:53 09:31:12.21
3295 1937 SCHINDLER Żaneta Warszawa (POL) 349 K40 (90) 00:32:01 +16:55 00:27:53 09:32:01.85
3212 6092 RÓŻOWICZ Eliza Spartanie Dzieciom (POL) 334 K40 (91) 00:31:41 +16:35 00:27:55 09:31:41.54
3100 3549 JURKOWSKA Anna Drużyna Grubego Misia (POL) 311 K40 (92) 00:31:30 +16:24 00:27:57 09:31:30.42
2670 2071 MACHTELEWSKA Alicja TS REGLE Szklarska Poręba (POL) 241 K40 (93) 00:30:35 +15:29 00:27:57 09:30:35.83
2959 4391 RADZIWON Eliza Legionowo (POL) 286 K40 (94) 00:31:19 +16:13 00:27:57 09:31:19.84
2630 6127 KOTOMSKA Renata Aleksandrówka (POL) 234 K40 (95) 00:30:27 +15:21 00:27:58 09:30:27.25
2713 1623 KANDORA Joanna Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 247 K40 (96) 00:30:44 +15:38 00:28:00 09:30:44.90
2948 1162 JAKUBOWSKA Luiza Warszwawa (POL) 284 K40 (97) 00:31:19 +16:13 00:28:04 09:31:19.15
2891 2966 KICIŃSKA BEATA SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL) 273 K40 (98) 00:31:15 +16:09 00:28:07 09:31:15.72
2941 6006 LOEW Andrea ASICS FrontRunner (GER) 282 K40 (99) 00:31:18 +16:12 00:28:07 09:31:18.74
2763 4333 KOKOSZKA Katarzyna Przeworska Grupa Biegowa (POL) 254 K40 (100) 00:30:53 +15:47 00:28:09 09:30:53.77
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27499819 s

Sponsor główny: