ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona  1  2 3 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
342 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 18 K40 (1) 01:46:12 +29:53 01:45:57 10:46:12.28
505 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 24 K40 (2) 01:50:40 +34:21 01:50:23 10:50:40.68
511 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 25 K40 (3) 01:50:52 +34:33 01:50:31 10:50:52.66
536 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 27 K40 (4) 01:51:51 +35:32 01:51:39 10:51:51.37
594 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 31 K40 (5) 01:53:11 +36:52 01:52:22 10:53:11.79
635 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 32 K40 (6) 01:54:20 +38:01 01:52:57 10:54:20.83
649 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 35 K40 (7) 01:54:34 +38:15 01:54:12 10:54:34.20
686 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 38 K40 (8) 01:55:16 +38:57 01:54:23 10:55:16.26
760 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 41 K40 (9) 01:56:43 +40:24 01:55:54 10:56:43.75
771 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zb±szynek (POL) 42 K40 (10) 01:56:44 +40:25 01:55:57 10:56:44.48
773 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 43 K40 (11) 01:56:45 +40:26 01:56:00 10:56:45.08
855 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (12) 01:58:06 +41:47 01:57:17 10:58:06.74
1015 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 54 K40 (13) 02:01:02 +44:43 01:59:26 11:01:02.10
980 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 51 K40 (14) 02:00:39 +44:20 01:59:35 11:00:39.07
1043 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 55 K40 (15) 02:01:32 +45:13 02:00:05 11:01:32.71
1002 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 52 K40 (16) 02:00:56 +44:37 02:00:36 11:00:56.92
1104 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) 61 K40 (17) 02:02:25 +46:06 02:01:00 11:02:25.08
1149 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 64 K40 (18) 02:02:59 +46:40 02:01:28 11:02:59.71
1051 2362 PATKAUSKIENE ©alne Stadija (LTU) 56 K40 (19) 02:01:45 +45:26 02:01:30 11:01:45.71
1174 1186 DOMAŃ Joanna ¦wiat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 66 K40 (20) 02:03:18 +46:59 02:02:01 11:03:18.55
1204 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 68 K40 (21) 02:03:47 +47:28 02:02:08 11:03:47.83
1185 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 67 K40 (22) 02:03:28 +47:09 02:02:21 11:03:28.01
1129 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 62 K40 (23) 02:02:48 +46:29 02:02:23 11:02:48.66
1333 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 77 K40 (24) 02:05:01 +48:42 02:02:59 11:05:01.61
1286 4883 SZWED Renata ZF (POL) 74 K40 (25) 02:04:46 +48:27 02:03:22 11:04:46.67
1306 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 75 K40 (26) 02:04:55 +48:36 02:03:24 11:04:55.04
1398 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 82 K40 (27) 02:05:12 +48:53 02:03:28 11:05:12.87
1407 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 85 K40 (28) 02:05:15 +48:56 02:04:01 11:05:15.94
1501 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 90 K40 (29) 02:06:31 +50:12 02:04:54 11:06:31.69
1527 3425 SIWOŃ EWA Smashing P±pkins (POL) 93 K40 (30) 02:06:56 +50:37 02:05:24 11:06:56.81
1553 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 98 K40 (31) 02:07:17 +50:58 02:05:32 11:07:17.65
1545 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 96 K40 (32) 02:07:14 +50:55 02:05:35 11:07:14.07
1674 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 111 K40 (33) 02:09:29 +53:10 02:05:37 11:09:29.52
1551 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 97 K40 (34) 02:07:16 +50:57 02:05:44 11:07:16.91
1578 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 103 K40 (35) 02:07:40 +51:21 02:05:58 11:07:40.83
1600 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 105 K40 (36) 02:08:23 +52:04 02:06:44 11:08:23.26
1638 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) 109 K40 (37) 02:08:59 +52:40 02:07:28 11:08:59.83
1800 6085 JAGIELSKA Magdalena Warszawa (POL) 122 K40 (38) 02:11:01 +54:42 02:08:37 11:11:01.84
1769 2226 TEJCHMA Natalia BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL) 118 K40 (39) 02:10:44 +54:25 02:09:12 11:10:44.88
1867 3774 TRUSZKO Agnieszka KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 131 K40 (40) 02:11:53 +55:34 02:10:22 11:11:53.43
2006 4994 GRUMBIANIN Paulina LOGWIN (POL) 146 K40 (41) 02:13:52 +57:33 02:10:42 11:13:52.81
1928 4237 VASILJEVIENE Loreta Jonas Maratonas (LTU) 138 K40 (42) 02:13:05 +56:46 02:10:53 11:13:05.10
1945 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) 141 K40 (43) 02:13:13 +56:54 02:11:37 11:13:13.07
1999 3771 ¦WIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna Kutno Biega (POL) 144 K40 (44) 02:13:46 +57:27 02:11:48 11:13:46.53
2250 1454 SAKOWSKA Aneta Maratonka Grajewo (POL) 176 K40 (45) 02:16:04 +59:45 02:12:11 11:16:04.86
2097 3039 STĘPKA Aleksandra Pobiedziska Running Team (POL) 156 K40 (46) 02:14:44 +58:25 02:12:23 11:14:44.85
2187 5616 KOSTERA Katarzyna Vege Runners (POL) 165 K40 (47) 02:15:15 +58:56 02:12:24 11:15:15.85
2060 2562 SZEWCZYK Wioletta Zabiegani z Le¶nej (POL) 151 K40 (48) 02:14:36 +58:17 02:12:26 11:14:36.74
2270 4704 GNOT Katarzyna 1974 (POL) 182 K40 (49) 02:16:20 +01:00:01 02:12:29 11:16:20.64
2315 3059 KRAUZE Hanna Polska (POL) 186 K40 (50) 02:16:53 +01:00:34 02:12:32 11:16:53.34
2225 3722 SIERDZIŃSKA Beata IŁAWA BIEGA (POL) 169 K40 (51) 02:15:44 +59:25 02:12:32 11:15:44.44
2070 311 TYMIŃSKA Beata Orlen Running Team (POL) 153 K40 (52) 02:14:38 +58:19 02:12:40 11:14:38.59
2133 6455 FAJNAS Katarzyna Dogoń Grodzisk Maowiecki / Danfoss (POL) 161 K40 (53) 02:14:51 +58:32 02:12:41 11:14:51.37
2076 4132 GRABSZTUNOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) 155 K40 (54) 02:14:40 +58:21 02:12:50 11:14:40.52
2067 3749 BARTKOWSKA Joanna KM UMK Toruń (POL) 152 K40 (55) 02:14:37 +58:18 02:13:00 11:14:37.82
2188 6478 PIERZGALSKA Ewa 4RUN TEAM PIŁA (POL) 166 K40 (56) 02:15:16 +58:57 02:13:01 11:15:16.83
1962 4026 JUCEVICIENE Saule VILNIUS (LTU) 142 K40 (57) 02:13:20 +57:01 02:13:18 11:13:20.13
2230 1537 KLEPACKA-GANCARZ Barbara Mustangi Gliwice (POL) 172 K40 (58) 02:15:53 +59:34 02:13:30 11:15:53.34
2228 5576 GRZELAK Justyna Maraton Leszno (POL) 171 K40 (59) 02:15:50 +59:31 02:14:05 11:15:50.63
2324 2255 JAROCKA Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 188 K40 (60) 02:16:59 +01:00:40 02:14:09 11:16:59.45
2320 6124 JANUSZKIEWICZ Anna Olesno (POL) 187 K40 (61) 02:16:56 +01:00:37 02:14:21 11:16:56.79
2332 5174 WIˇZOWSKA Monika Street Run Radom (POL) 190 K40 (62) 02:17:01 +01:00:42 02:14:24 11:17:01.01
2214 1671 CHOJNACKA Agnieszka Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) 168 K40 (63) 02:15:37 +59:18 02:15:10 11:15:37.30
2538 2486 MILLER Anna hipopompon klap (POL) 214 K40 (64) 02:19:26 +01:03:07 02:15:13 11:19:26.16
2529 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) 212 K40 (65) 02:19:18 +01:02:59 02:15:19 11:19:18.23
2682 3931 SĘK Zofia Warszawa (POL) 236 K40 (66) 02:21:00 +01:04:41 02:15:50 11:21:00.01
2518 3631 GRYGIERCZYK Anna Averbit (POL) 211 K40 (67) 02:19:10 +01:02:51 02:15:56 11:19:10.41
2510 5045 LEJA Dorota Sandomierz (POL) 209 K40 (68) 02:19:06 +01:02:47 02:16:07 11:19:06.51
2555 4489 MARKOWSKA Oktawia Malbork (POL) 215 K40 (69) 02:19:41 +01:03:22 02:16:19 11:19:41.40
2441 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) 203 K40 (70) 02:18:12 +01:01:53 02:16:22 11:18:12.17
2504 5916 BESTRZYŃSKA Joanna G±dki (POL) 208 K40 (71) 02:19:01 +01:02:42 02:17:08 11:19:01.72
2643 5692 SZEWCZYK Urszula Runners Team Jabłonna (POL) 229 K40 (72) 02:20:45 +01:04:26 02:17:11 11:20:45.91
2735 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) 244 K40 (73) 02:21:35 +01:05:16 02:17:22 11:21:35.60
2595 3191 SITEK KRAKOWIAK Ania ŁódĽ (POL) 221 K40 (74) 02:20:13 +01:03:54 02:17:24 11:20:13.38
2568 5524 GAJOS Anna Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) 217 K40 (75) 02:19:55 +01:03:36 02:17:36 11:19:55.62
2591 6380 PLE¦NIAR-KOZŁOWSKA Agata OIRP Warszawa (POL) 220 K40 (76) 02:20:10 +01:03:51 02:17:38 11:20:10.97
2535 2193 EWALD Karolina Zielonka (POL) 213 K40 (77) 02:19:22 +01:03:03 02:17:46 11:19:22.86
2711 4172 MARSZAŁKOWSKA Magdalena KMP Konin (POL) 242 K40 (78) 02:21:17 +01:04:58 02:17:47 11:21:17.15
2659 1755 ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia ¦widnica (POL) 231 K40 (79) 02:20:50 +01:04:31 02:17:50 11:20:50.07
2597 2355 ODROBINA Małgorzata Nadzieja Chwały (POL) 222 K40 (80) 02:20:15 +01:03:56 02:17:52 11:20:15.15
2513 1914 KLEIN sarit modeiin (ISR) 210 K40 (81) 02:19:07 +01:02:48 02:18:01 11:19:07.69
2803 6092 RÓŻOWICZ Eliza Spartanie Dzieciom (POL) 255 K40 (82) 02:22:08 +01:05:49 02:18:22 11:22:08.77
2720 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) 243 K40 (83) 02:21:23 +01:05:04 02:18:24 11:21:23.76
2900 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P 280 K40 (84) 02:23:04 +01:06:45 02:18:47 11:23:04.31
2747 4333 KOKOSZKA Katarzyna Przeworska Grupa Biegowa (POL) 245 K40 (85) 02:21:41 +01:05:22 02:18:57 11:21:41.58
2837 5010 BIAŁA Joanna do lata piechot± będę szła (POL) 263 K40 (86) 02:22:24 +01:06:05 02:19:00 11:22:24.82
2810 5990 MORAWSKA Kinga Warszawa (POL) 258 K40 (87) 02:22:13 +01:05:54 02:19:04 11:22:13.53
2812 5998 KRASNODĘBSKA Agnieszka Warszawa (POL) 260 K40 (88) 02:22:13 +01:05:54 02:19:04 11:22:13.69
2839 4629 SOWA-OKRASA Sylwia DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 264 K40 (89) 02:22:26 +01:06:07 02:19:07 11:22:26.16
2849 1162 JAKUBOWSKA Luiza Warszwawa (POL) 266 K40 (90) 02:22:32 +01:06:13 02:19:17 11:22:32.33
2862 3967 TRYKACZ Alicja #BIEGACZE (POL) 269 K40 (91) 02:22:44 +01:06:25 02:19:17 11:22:44.64
3039 4380 SUT Iwona KS Głowno w Biegu (POL) 295 K40 (92) 02:23:45 +01:07:26 02:19:36 11:23:45.16
2830 2071 MACHTELEWSKA Alicja TS REGLE Szklarska Poręba (POL) 261 K40 (93) 02:22:22 +01:06:03 02:19:44 11:22:22.31
2879 3315 MAZURKIEWICZ Agnieszka Salon Agata (POL) 274 K40 (94) 02:22:51 +01:06:32 02:19:46 11:22:51.80
2846 1623 KANDORA Joanna Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 265 K40 (95) 02:22:31 +01:06:12 02:19:47 11:22:31.00
2984 3229 MAJEWSKA Kinga Grójec (POL) 289 K40 (96) 02:23:29 +01:07:10 02:19:47 11:23:29.33
2850 5587 SIDORCZUK Katarzyna KB Spartakus Bełchatów (POL) 267 K40 (97) 02:22:34 +01:06:15 02:19:50 11:22:34.03
3074 3244 KAJDAS Sylwia Warszawa (POL) 301 K40 (98) 02:24:04 +01:07:45 02:20:02 11:24:04.51
3026 3886 CYBULSKA Monika Józefów (POL) 293 K40 (99) 02:23:39 +01:07:20 02:20:09 11:23:39.43
3022 5066 MOLIŃSKA Marlena Miekinia (POL) 292 K40 (100) 02:23:38 +01:07:19 02:20:11 11:23:38.01
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27120113 s

Sponsor główny: