ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona  1  2 3 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
320 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) 18 K40 (1) 02:07:14 +35:26 02:06:59 11:07:14.98
478 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 23 K40 (2) 02:12:50 +41:02 02:12:29 11:12:50.14
497 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 24 K40 (3) 02:13:36 +41:48 02:13:19 11:13:36.04
524 4343 MALINOUSKAYA NATALLIA Victoria (BLR) 26 K40 (4) 02:14:19 +42:31 02:14:07 11:14:19.74
587 2874 RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria Kielce (POL) 31 K40 (5) 02:16:06 +44:18 02:15:17 11:16:06.15
660 6758 TUWALSKA MAŁGORZATA LKS ZANTYR SZTUM (POL) 37 K40 (6) 02:18:06 +46:18 02:16:43 11:18:06.64
629 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) 33 K40 (7) 02:17:32 +45:44 02:17:10 11:17:32.72
654 6392 WESOŁOWSKA Katarzyna ORANGE POLSKA (POL) 36 K40 (8) 02:18:05 +46:17 02:17:12 11:18:05.51
732 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zbąszynek (POL) 40 K40 (9) 02:19:37 +47:49 02:18:50 11:19:37.61
731 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) 39 K40 (10) 02:19:37 +47:49 02:18:52 11:19:37.45
764 2282 DESSAUER Wioletta Stay Insane (POL) 41 K40 (11) 02:20:04 +48:16 02:19:15 11:20:04.45
930 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 49 K40 (12) 02:24:18 +52:30 02:22:42 11:24:18.13
901 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) 48 K40 (13) 02:23:49 +52:01 02:23:00 11:23:49.06
997 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 53 K40 (14) 02:25:32 +53:44 02:24:28 11:25:32.71
1029 3895 GODLEWSKA Ewa Wołów Biega (POL) 55 K40 (15) 02:26:05 +54:17 02:24:38 11:26:05.38
1077 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 60 K40 (16) 02:27:02 +55:14 02:25:31 11:27:02.15
1030 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) 56 K40 (17) 02:26:05 +54:17 02:25:45 11:26:05.90
1116 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 63 K40 (18) 02:27:31 +55:43 02:26:24 11:27:31.40
1127 1186 DOMAŃ Joanna Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 64 K40 (19) 02:27:43 +55:55 02:26:26 11:27:43.29
1060 2362 PATKAUSKIENE Šalne Stadija (LTU) 58 K40 (20) 02:26:44 +54:56 02:26:29 11:26:44.09
1150 6236 WOŹNICZKA Jolanta Warszawa (POL) 68 K40 (21) 02:28:20 +56:32 02:26:55 11:28:20.71
1134 2174 WNOROWSKA Iwona Red8 Team (POL) 66 K40 (22) 02:27:58 +56:10 02:27:33 11:27:58.58
1269 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) 75 K40 (23) 02:29:50 +58:02 02:27:48 11:29:50.51
1220 4883 SZWED Renata ZF (POL) 72 K40 (24) 02:29:19 +57:31 02:27:55 11:29:19.63
1261 6595 STOLARCZUK Anna (POL) 74 K40 (25) 02:29:44 +57:56 02:28:05 11:29:44.08
1271 6358 KUK Urszula Warszawa (POL) 76 K40 (26) 02:29:52 +58:04 02:28:21 11:29:52.34
1398 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) 85 K40 (27) 02:30:45 +58:57 02:29:01 11:30:45.65
1380 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) 84 K40 (28) 02:30:33 +58:45 02:29:19 11:30:33.93
1463 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) 90 K40 (29) 02:31:55 +01:00:07 02:30:10 11:31:55.19
1595 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 105 K40 (30) 02:34:32 +01:02:44 02:30:40 11:34:32.39
1472 3425 SIWOŃ EWA Smashing Pąpkins (POL) 91 K40 (31) 02:32:13 +01:00:25 02:30:41 11:32:13.75
1490 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) 92 K40 (32) 02:32:35 +01:00:47 02:30:58 11:32:35.48
1506 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) 93 K40 (33) 02:32:50 +01:01:02 02:31:11 11:32:50.61
1551 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) 99 K40 (34) 02:33:31 +01:01:43 02:31:59 11:33:31.00
1557 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) 100 K40 (35) 02:33:41 +01:01:53 02:32:02 11:33:41.00
1599 6397 MALEJKA Katarzyna ADS Masna (POL) 107 K40 (36) 02:34:36 +01:02:48 02:32:54 11:34:36.42
1719 6085 JAGIELSKA Magdalena Warszawa (POL) 113 K40 (37) 02:36:33 +01:04:45 02:34:09 11:36:33.80
1702 2226 TEJCHMA Natalia BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL) 112 K40 (38) 02:36:26 +01:04:38 02:34:54 11:36:26.01
1749 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) 116 K40 (39) 02:37:03 +01:05:15 02:35:32 11:37:03.94
1870 4237 VASILJEVIENE Loreta Jonas Maratonas (LTU) 134 K40 (40) 02:39:03 +01:07:15 02:36:51 11:39:03.93
1902 3771 ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna Kutno Biega (POL) 137 K40 (41) 02:39:27 +01:07:39 02:37:29 11:39:27.03
1965 4994 GRUMBIANIN Paulina LOGWIN (POL) 140 K40 (42) 02:40:45 +01:08:57 02:37:35 11:40:45.74
1898 3774 TRUSZKO Agnieszka KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 136 K40 (43) 02:39:24 +01:07:36 02:37:53 11:39:24.17
2103 3722 SIERDZIŃSKA Beata IŁAWA BIEGA (POL) 159 K40 (44) 02:41:53 +01:10:05 02:38:41 11:41:53.13
2012 3039 STĘPKA Aleksandra Pobiedziska Running Team (POL) 147 K40 (45) 02:41:12 +01:09:24 02:38:51 11:41:12.43
2064 2562 SZEWCZYK Wioletta Zabiegani z Leśnej (POL) 153 K40 (46) 02:41:22 +01:09:34 02:39:12 11:41:22.46
2073 6478 PIERZGALSKA Ewa 4RUN TEAM PIŁA (POL) 155 K40 (47) 02:41:29 +01:09:41 02:39:14 11:41:29.17
2036 311 TYMIŃSKA Beata Orlen Running Team (POL) 149 K40 (48) 02:41:15 +01:09:27 02:39:17 11:41:15.91
1993 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) 146 K40 (49) 02:41:06 +01:09:18 02:39:30 11:41:06.60
2065 4132 GRABSZTUNOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) 154 K40 (50) 02:41:22 +01:09:34 02:39:32 11:41:22.86
2205 4704 GNOT Katarzyna 1974 (POL) 174 K40 (51) 02:43:36 +01:11:48 02:39:45 11:43:36.40
2294 3059 KRAUZE Hanna Polska (POL) 187 K40 (52) 02:44:50 +01:13:02 02:40:29 11:44:50.11
2149 6455 FAJNAS Katarzyna Dogoń Grodzisk Maowiecki / Danfoss (POL) 168 K40 (53) 02:42:40 +01:10:52 02:40:30 11:42:40.61
2267 1454 SAKOWSKA Aneta Maratonka Grajewo (POL) 184 K40 (54) 02:44:28 +01:12:40 02:40:35 11:44:28.53
2120 3749 BARTKOWSKA Joanna KM UMK Toruń (POL) 162 K40 (55) 02:42:15 +01:10:27 02:40:38 11:42:15.12
2209 2255 JAROCKA Małgorzata Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 176 K40 (56) 02:43:38 +01:11:50 02:40:48 11:43:38.74
2198 1537 KLEPACKA-GANCARZ Barbara Mustangi Gliwice (POL) 172 K40 (57) 02:43:32 +01:11:44 02:41:09 11:43:32.54
2228 5174 WIĄZOWSKA Monika Street Run Radom (POL) 179 K40 (58) 02:43:54 +01:12:06 02:41:17 11:43:54.71
2078 4026 JUCEVICIENE Saule VILNIUS (LTU) 156 K40 (59) 02:41:32 +01:09:44 02:41:30 11:41:32.71
2281 5616 KOSTERA Katarzyna Vege Runners (POL) 185 K40 (60) 02:44:38 +01:12:50 02:41:47 11:44:38.98
2147 1671 CHOJNACKA Agnieszka Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) 167 K40 (61) 02:42:38 +01:10:50 02:42:11 11:42:38.54
2463 2486 MILLER Anna hipopompon klap (POL) 207 K40 (62) 02:46:55 +01:15:07 02:42:42 11:46:55.88
2493 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) 210 K40 (63) 02:47:11 +01:15:23 02:43:12 11:47:11.89
2380 6124 JANUSZKIEWICZ Anna Olesno (POL) 200 K40 (64) 02:45:48 +01:14:00 02:43:13 11:45:48.82
2666 3931 SĘK Zofia Warszawa (POL) 240 K40 (65) 02:49:34 +01:17:46 02:44:24 11:49:34.46
2426 5576 GRZELAK Justyna Maraton Leszno (POL) 203 K40 (66) 02:46:28 +01:14:40 02:44:43 11:46:28.92
2529 1755 ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia Świdnica (POL) 213 K40 (67) 02:47:50 +01:16:02 02:44:50 11:47:50.56
2566 4489 MARKOWSKA Oktawia Malbork (POL) 222 K40 (68) 02:48:18 +01:16:30 02:44:56 11:48:18.07
2541 5045 LEJA Dorota Sandomierz (POL) 217 K40 (69) 02:47:57 +01:16:09 02:44:58 11:47:57.57
2593 4172 MARSZAŁKOWSKA Magdalena KMP Konin (POL) 227 K40 (70) 02:48:30 +01:16:42 02:45:00 11:48:30.67
2551 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) 221 K40 (71) 02:48:03 +01:16:15 02:45:04 11:48:03.53
2530 4333 KOKOSZKA Katarzyna Przeworska Grupa Biegowa (POL) 214 K40 (72) 02:47:50 +01:16:02 02:45:06 11:47:50.66
2441 2193 EWALD Karolina Zielonka (POL) 205 K40 (73) 02:46:45 +01:14:57 02:45:09 11:46:45.28
2668 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) 241 K40 (74) 02:49:36 +01:17:48 02:45:23 11:49:36.18
2542 6380 PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata OIRP Warszawa (POL) 218 K40 (75) 02:47:59 +01:16:11 02:45:27 11:47:59.10
2468 1914 KLEIN sarit modeiin (ISR) 208 K40 (76) 02:46:58 +01:15:10 02:45:52 11:46:58.67
2574 2355 ODROBINA Małgorzata Nadzieja Chwały (POL) 224 K40 (77) 02:48:21 +01:16:33 02:45:58 11:48:21.03
2616 3191 SITEK KRAKOWIAK Ania Łódź (POL) 232 K40 (78) 02:48:58 +01:17:10 02:46:09 11:48:58.63
2569 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) 223 K40 (79) 02:48:19 +01:16:31 02:46:29 11:48:19.44
2696 5998 KRASNODĘBSKA Agnieszka Warszawa (POL) 244 K40 (80) 02:49:51 +01:18:03 02:46:42 11:49:51.86
2698 5990 MORAWSKA Kinga Warszawa (POL) 245 K40 (81) 02:49:52 +01:18:04 02:46:43 11:49:52.45
2599 5916 BESTRZYŃSKA Joanna Gądki (POL) 228 K40 (82) 02:48:36 +01:16:48 02:46:43 11:48:36.86
2815 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P 261 K40 (83) 02:51:06 +01:19:18 02:46:49 11:51:06.19
2746 5010 BIAŁA Joanna do lata piechotą będę szła (POL) 250 K40 (84) 02:50:24 +01:18:36 02:47:00 11:50:24.99
2677 5524 GAJOS Anna Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) 243 K40 (85) 02:49:42 +01:17:54 02:47:23 11:49:42.26
2779 3631 GRYGIERCZYK Anna Averbit (POL) 255 K40 (86) 02:50:43 +01:18:55 02:47:29 11:50:43.83
2768 3328 PATOLETA Edyta Warszawa (POL) 254 K40 (87) 02:50:35 +01:18:47 02:47:32 11:50:35.25
2825 5692 SZEWCZYK Urszula Runners Team Jabłonna (POL) 265 K40 (88) 02:51:11 +01:19:23 02:47:37 11:51:11.00
2852 6092 RÓŻOWICZ Eliza Spartanie Dzieciom (POL) 269 K40 (89) 02:51:23 +01:19:35 02:47:37 11:51:23.26
2801 4629 SOWA-OKRASA Sylwia DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 258 K40 (90) 02:50:58 +01:19:10 02:47:39 11:50:58.48
2749 1623 KANDORA Joanna Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 251 K40 (91) 02:50:26 +01:18:38 02:47:42 11:50:26.52
2838 3886 CYBULSKA Monika Józefów (POL) 267 K40 (92) 02:51:19 +01:19:31 02:47:49 11:51:19.28
2903 3229 MAJEWSKA Kinga Grójec (POL) 278 K40 (93) 02:51:36 +01:19:48 02:47:54 11:51:36.68
2970 4380 SUT Iwona KS Głowno w Biegu (POL) 288 K40 (94) 02:52:19 +01:20:31 02:48:10 11:52:19.80
2921 5066 MOLIŃSKA Marlena Miekinia (POL) 280 K40 (95) 02:51:40 +01:19:52 02:48:13 11:51:40.99
2867 3315 MAZURKIEWICZ Agnieszka Salon Agata (POL) 272 K40 (96) 02:51:25 +01:19:37 02:48:20 11:51:25.70
2889 2966 KICIŃSKA BEATA SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL) 275 K40 (97) 02:51:31 +01:19:43 02:48:23 11:51:31.95
2859 2189 GAŁACKA Joanna Warszawa (POL) 271 K40 (98) 02:51:24 +01:19:36 02:48:28 11:51:24.21
2819 5541 ĆWIKLIŃSKA Anna Asseco Active Team (POL) 263 K40 (99) 02:51:09 +01:19:21 02:48:30 11:51:09.66
2826 2071 MACHTELEWSKA Alicja TS REGLE Szklarska Poręba (POL) 266 K40 (100) 02:51:13 +01:19:25 02:48:35 11:51:13.93
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.31834888 s

Sponsor główny: