ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1 
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2536 ANDRZEJAK Sylwia Zoledowo (POL) K50
2. 5068 ARANOWSKA IRENA LĘBORK (POL) K50
3. 6331 BAKALARSKA Mariola Warsaw Run Club (POL) K50
4. 6377 BAŃKA Renata Warszawa (POL) K50
5. 5423 BIERNAT Sylwia Chyliczki (POL) K50
6. 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) K50
7. 4979 CHMIELEWSKA Bożena TSA Sandomierz (POL) K50
8. 5100 DĘBSKA Agnieszka Wrocław Marathon Team (POL) K50
9. 2140 DOBIES Maria Cross (POL) B1 K50
10. 1688 DRZEWIECKA Maria Barlinek (POL) K50
11. 3975 FELSKA Anna Grazia Running (POL) K50
12. 3357 FRISTAD Mona G.P.A. San Marino (POL) K50
13. 4726 GINSZT Renata ATP Augustów (POL) K50
14. 1468 GÓRSKA Joanna Ars Longa Choir/Biegam Bo Lubię Ostrołeka (POL) K50
15. 6175 GROCHOWSKA Joanna Biegamy z Ochotą (POL) K50
16. 4083 HELETA Svitlana MK Kharkiv (UKR) K50
17. 5085 JAGIEŁŁO Barbara Warszawa (POL) K50
18. 3183 JASZCZERSKA Grażyna Akademia Biegania Grudziądz (POL) K50
19. 2800 KALECIŃSKA Izabella Zgorzała (POL) K50
20. 3083 KAWULA Celina Muszyna (POL) K50
21. 915 KORUTOWSKA-WOOFF Małgorzata (POL) K50
22. 4698 LACHERA Marysia Night Runners Zabrze (POL) K50
23. 881 MARJANKOWSKA Halina Krzepice (POL) K50
24. 2653 MERESIŃSKA Iwona Kielce (POL) K50
25. 5743 MILCZAREK Renata Pruszków (POL) K50
26. 1656 MOLSKA Małgorzata OSP Kłodawa (POL) K50
27. 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) K50
28. 2721 MUSZYŃSKA Teresa Kąty (POL) K50
29. 3124 NIEMIEC Halina Antonteam (POL) K50
30. 5588 OJALA Outi Sastamala (FIN) K50
31. 4625 PARYSZ Anna STARE BABICE BIEGAJĄ (POL) K50
32. 1963 POCIECHA Katarzyna TRIATHLON TRAINING CENTER (POL) K50
33. 3623 POPIEL Grażyna Przebiegli (POL) K50
34. 2233 PRZYBYLSKA Małgorzata KM Aktywni Sochaczew (POL) B2 K50
35. 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) K50
36. 3852 RELUGA Małgodzata Warszawa (POL) K50
37. 1269 RUTKOWSKA Anna WATAHA WAŁCZ (POL) K50
38. 5350 SAP Alina Gliwice (POL) K50
39. 6447 SAP alina Gliwice (POL) K50
40. 2706 SITAREK Iwona PKO Bank Polski (POL) K50
41. 3260 STOLARCZUK Anna Łuków (POL) K50
42. 3167 STOŁOWSKA Aurelia ORANGE POLSKA (POL) K50
43. 3079 SZCZOTKA Ilona Katowice (POL) K50
44. 3732 SZTORCH Magdalena Gdynia (POL) K50
45. 2828 TEICHERT Maria ActiveSports Warszawa (POL) K50
46. 2834 TOBIASZ Anna Stary Pilczyn (POL) K50
47. 4981 TOCZEWSKA Anna JacekBiega Running Team (POL) K50
48. 4580 TUCZYŃSKA Elżbieta PRUSZKÓW (POL) K50
49. 3368 WAGNER Jolanta Warszawa (POL) K50
50. 3235 WARZECHA Agnieszka Warszawa (POL) K50
51. 5542 WARZECHA Teresa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) K50
52. 4076 WINTER Aneta Harpagan Sosnowiec (POL) K50
53. 6247 WOJCIECHOWSKA Wioletta NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL) K50
54. 3339 ŻACZKIEWICZ Izabela Skierniewice (POL) K50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.19063807 s

Sponsor główny: